free web hit counter Skocz do zawartości
Mariusx

Asmed/Koray Erdogan, 5000 graftów (2,5€), 28 i 30 Sty 2015

Rekomendowane odpowiedzi

28 oraz 30 stycznia będę miał zabieg przeszczepienia 5000 graftów u Dr Koray'a. Doktor oszacował mój obszar łysienia na 190 cm2, który przy obecnym stanie wymaga ok. 5000 graftów

http://imgur.com/ZbUyJvQ

http://imgur.com/xEOLiwR

 

Osobiście obstawiałem 4000 graftów ponieważ według moich wyliczeń mój obszar łysienia wynosi ok. 150 cm2, ale faktycznie głowa na zdjęciu wygląda na większą niż jest w rzeczywistości (zniekształcenie perspektywiczne).

 

27 stycznia będę miał konsultację oraz badania, niestety do Stambułu lata tylko 1 samolot dziennie (wylot ok. 14:00) więc będę musiał wylecieć w poniedziałek a powrót jest zaplanowany na sobotę wieczorem. Cały tydzień w plecy. Cena za przelot tam i z powrotem ok. 1200 zł.

 

Cena za przeszczep 12500 euro (5000 x 2,5) + 240 euro za pakiet medyczny (ATP – Hypothermosol graft solution, special cap, Hairixin shampoo, Hairixin Lotion, antibiotic, ice packs, pillow, low level laser therapy, Proscar (Finasteride) if required), transport z lotniska do kliniki i z powrotem 90 euro, zakupiłem jeszcze za 300 euro zabieg osoczem bogatopłytkowym na donorze:

 

PRP TREATMENT:

 

PRP treatment is a medical procedure known since the Seventies, with a proved efficiency in promoting tissues regeneration. It consists in the taking of about 10 CC of patient’s blood, which is treated by means of a specific machine. Through its centrifugation we get a high-density platelet gel, able to release regrowth factors. During our operations, PRP gel is injected in the recipient area and applied to the donor. Injected plasma will stimulate stem cells, while platelets enriched with plasma will have a restoring effect on scalp during the post-surgical period, accelerating healing time and alleviating cutaneous problems such as itching and desquamation. In our clinic PRP treatment is optional: patients can choose it or not.

 

 

Dlaczego zdecydowałem się na Dr Koraya?

1. Ponad 100 udokumentowanych zabiegów - http://asmedfue.forumcommunity.net/?f=8014642

2. Super kontakt, odpowiedź w przeciągu kilkunastu minut.

3. Atrakcyjna cena 2,5 euro za graft.

4. Własny 5-piętrowy szpital z 40-osobowym personelem, który zajmuje się tylko i wyłącznie zabiegami przeszczepu włosów, czego nie można powiedzieć o polskich "klinikach", które niekiedy mieszczą się w prywatnych mieszkaniach.

5. Fajna stronka - http://www.asmed.com.tr

6. Klinika oferuje transport z lotniska oraz nocleg w klinice.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak oglądam zdjęcia przed i po to przepaść w wyglądzie z włosami a bez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak tak oglądam zdjęcia przed i po to przepaść w wyglądzie z włosami a bez

 

 

Zgadza się. Gęsta i prosta linia włosów mocno zmienia wygląd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zabieg bedzie trwal 3 dni, czy tez 29 stycznia planowana jest przerwa?


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie ma aż tak dużego znaczenia , ponieważ dla donoru to i tak będzie mega szok . Mam nadzieję , że autor tematu nie dozna shock loss i będzie miał normalne czucie w donorze w pierwszych miesiącach po zabiegu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
będę musiał wylecieć w poniedziałek a powrót jest zaplanowany na sobotę wieczorem. Cały tydzień w plecy

 

Nie chcę Cię straszyć, ale po zaaplikowaniu 5000 graftów możesz w sobotę w samolocie wyglądać jak Rocky Balboa w 12-ej rundzie z Apollem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5000 grafów gratuluje gęstości donoru gdybym znał angielski sam bym się zdecydował szkoda że nie maja polskiego przedstawiciela. A nie boisz się ze te włosy które masz jeszcze na koronie po przeszczepie wypadną bo rozumiem że nowe będą wszczepiane pomiędzy te które masz obecnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5000 graftow w 2 dni? Czyżby doktor koray używał mechanicznego puncha albo jest bardzo szybki manualnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@daxboy

 

No nie wiem czy on ma gęsty donor. Skoro Bisanga nie podjął się zabiegu i zalecił mu fina , to oznacza raczej kiepski donor ( pod względem ilości lub jakości ). Zaś Koray nie może na odległość sprawdzić donoru .Wszystko wyjdzie podczas konsultacji przed zabiegiem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zabieg bedzie trwal 3 dni, czy tez 29 stycznia planowana jest przerwa?

 

2 dni, 29 stycznia był zajęty.

 

To nie ma aż tak dużego znaczenia , ponieważ dla donoru to i tak będzie mega szok . Mam nadzieję , że autor tematu nie dozna shock loss i będzie miał normalne czucie w donorze w pierwszych miesiącach po zabiegu .

 

Tak jak wcześniej wspomniałem, obszar łysienia wynosi ok. 150 cm2 (w zależności jaką linię wybiorę) a nie 190 cm2 więc 4000 graftów powinno wystarczyć, doktor powiedział "around 5000".

 

Tak zapytam, w jakim wieku jesteś??

 

30

 

 

5000 grafów gratuluje gęstości donoru gdybym znał angielski sam bym się zdecydował szkoda że nie maja polskiego przedstawiciela. A nie boisz się ze te włosy które masz jeszcze na koronie po przeszczepie wypadną bo rozumiem że nowe będą wszczepiane pomiędzy te które masz obecnie

 

Na koronie mam gęstość w okolicach 15-25 mieszków więc jest tam sporo miejsca.

 

5000 graftow w 2 dni? Czyżby doktor koray używał mechanicznego puncha albo jest bardzo szybki manualnie?

 

Zespół operacyjny liczy prawie 20 osób więc rąk do pracy jest sporo.

 

No nie wiem czy on ma gęsty donor. Skoro Bisanga nie podjął się zabiegu i zalecił mu fina , to oznacza raczej kiepski donor ( pod względem ilości lub jakości ). Zaś Koray nie może na odległość sprawdzić donoru .Wszystko wyjdzie podczas konsultacji przed zabiegiem .

 

Gęstość oscyluje w granicach 70-100 w zależności od rejonu. Jan jasno powiedział że donor jest wystarczający zakładając, że wyłysiałbym na obszarze który jest aktualnie zminiaturyzowany. Problem jest taki że łysienia nie da się do końca przewidzieć więc doktor chciał sprawdzić jak zareaguję na Finasteryd, tzn. czy nie będę miał skutków ubocznych.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 osób, wow to chyba jakiś rekord, utrzymać taki personel to dopiero sztuka. Ilość osób nie przyspieszy zabiegu bo i tak prace na skalpelu wykonuje tylko jedna osoba czyli Koray.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 osób, wow to chyba jakiś rekord, utrzymać taki personel to dopiero sztuka

Trzecią z lewej może i sam bym utrzymał:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 osób, wow to chyba jakiś rekord, utrzymać taki personel to dopiero sztuka

Trzecią z lewej może i sam bym utrzymał:)


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusx jak kontaktowales sie z klinika? Pisałeś na maila ? Jak tak to na jakiego bo klinika ma ich sporo.. Ja Np pisząc na jeden z nich otrzymałem wycenę ok 3000grafts i datę możliwego zabiegu . Natomiast po jakimś czasie odezwalem sie do kliniki na inny adres i otrzymałem odp ze 4000-5000grafts to min w moim przypadku i bez zażywania fina 12 miesięcy przed zabiegiem ani rusz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nagranie godne obejrzenia,

https://www.youtube.com/watch?v=VoLz5iNRtBE&list=UU96Sv_ZZOj6gmfkTZsTzaWw

 

-- 05 gru 2014, 0:03 --

 

fajnie zobrazowany wpływ "wbicia pobieraka" graftów do ryzyka występowania ewentualnych "white dots" 3.30min filmu, ale czy przy pobieraniu np 1500 graftów dziennie kazdy z asystentow dr. odpowiedzialny za pobieranie wykonuje to pod kątem zaprezentowanym na filmie? wątpię

Dodam tylko ze nie krytykuję doktorka, miałem u niego zabieg i jestem mega zadowolony z efektow.

Widze ze teraz ma dużą klinikę , spora kadrę, za czasów mojego zabiegu klinika miesiła sie w lokalu na pierwszym budynku mieszkalnego - bloku (cala kondygnacja, zaadoptowana z 3 mieszkań) kadra to 4-5 asystentek-dwóch pacjentow dziennie, widac ze doktorek sie rozwija, wiec to o czymś swiadczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz a jak u Ciebie z White dotsami po zabiegu u koraya? Mozesz tyl zgolić na 3 mm i jest elegancko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze efekty zajebiste, podoba mi się bardzo naturalna lonia włosów choć to pewnie najbardziej zależy ile graftów 1 włosowych wyłuska chirurg. Cena 2,5euro wynika z bardzo dużej ilości graftów , pewnie normalnie to min. 3euro. Tak czy inaczaej będę brał go pod uwagę, obok Bisangi i Marasa, przy następnym przeszczepie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo on robi chyba tylko mechaniczne fue, a ja mówiłem o manualnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...