free web hit counter Skocz do zawartości
maxik

Maral 26.11.2018 zageszczenie+obnizenie linii wlosow+zakola

Rekomendowane odpowiedzi

Prawda. Ja moje skróciłem o prawie połowę i wyglądają dziwnie. Plus taki, że teraz przynajmniej będą prosto rosnąć bo już wszystkie są w miarę równe, a nie każdy o innej długości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny link, szkoda że nic nie czaje z niemieckiego. Facet ma mocne i grube włosy. Rezultat końcowy świetny i właśnie taka sama fryzure planuje zapuścić (na innych jego filmikach widać jaka). Niestety mam cienkie włosy więc zobaczymy jaki u mnie będzie rezultat.

 

-- 07 mar 2019, 21:55 --

 

a mi sie wydaje ze jednak mozna nosic krotkie wlosy po ht nawet jak zabieg by robiony u Maralow i reszcie budzetowek pod warunkiem ze zabieg zostal dobrze zrobiony

 

https://www.hairtransforum.com/forum/ha ... loss/page3

 

Wow, świetne zagęszczenie na frontowej linii włosów. Ja po dziurach i fotach zaraz po zabiegu raczej takich mieć nie będę. Gołym okiem widzę różnicę w ilości graftow na cm2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5:50 Przy tak obciętych włosach jest to zauważalne myślę dla każdego.

bo on ma sciete na 6mm - to nie jest dobra dlugosc po HT. 3mm jest ok bo boki glowy nie sa tak ciemne i nie ma takiego kontrastu ale te 3mm trzeba co drugi dzien przycinac maszynka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W najbliższych dniach wrzucę foty. Efekt jest mizerny. Mega rzadkie włosy na zakolach. Byłem w Warszawie u DR. Pietruszki na konsultacji i mówił że w życiu tu nie widać 3tys graftow a raczej 3 tys włosów. Wycenił dogeszczenie na 6500zl (8tys graftow). W następnym tyg wrzuce kilka fot jak mi to urosło po 7 miesiącach.

Z CALEGO SERCA SUGERUJE UNIKAC MARALA. Uczcie się na błędach innych bo ryjek się ma tylko jeden.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty chłopie chcesz porównać jakiegoś Pietruszke do Marala? Ten pierwszy nawet w 1/4 nie będzie miał takiego skila jak technicy Marala.

Mnie ciągle zastanawia dlaczego ludzie tak płaczą na temat efektów HT, chcecie robić po taniości to róbcie ale nie oczekujecie efektów TOP klinik. Ja osobiście nigdy bym do Turcji na HT nie poleciał. Prosta sprawa wole zapłacić więcej i mieć efekt który mnie zadawala oraz w razie czego poprawkę za free, zadbany donor itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mega rzadkie włosy na zakolach.

 

Co do tego to się zgodzę nawet bez oglądania fotek, bo to już taki standard w przypadku male patients - po prostu lekarze robią to specjalnie aby na zakolach (o ile w ogóle godzą się komuś posadzić grafty na całym obszarze zakoli - bo zazwyczaj o ile się godzą, to tylko na górnej połowie zakoli, a nie na całych) i tak była gówno gęstość, bo to ich zdaniem jest naturalny efekt ''temporal recession'', a każdy mężczyzna ich zdaniem ma i musi mieć jebane ''temporal recession'' - czyli linia z Vszejpie kilometr nad brwiami, oraz dodatkowo gówno gęstość na zakolach - tak może max 5 graftów /cm2. I właśnie tak te ku*wy *ebane, sku*wysyny, gnojki cholerne lekarze terroryzują ludzi którzy chcą i mogą i mają możliwości, mieć linię bez oznak żadnej nawet najdrobniejszej recesji, oraz najwyższą możliwą gęstość do wykonania na całym obszarze biorczym.

 

Co do reszty, to tak jak B00M napisał.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mega rzadkie włosy na zakolach.

 

"bo to już taki standard w przypadku male patients - po prostu lekarze robią to specjalnie aby na zakolach (o ile w ogóle godzą się komuś posadzić grafty na całym obszarze zakoli - bo zazwyczaj o ile się godzą, to tylko na górnej połowie zakoli, a nie na całych) i tak była gówno gęstość

 

na jakiej podstawie tak piszesz?

 

"tak może max 5 graftów /cm2. I właśnie tak te ku*wy *ebane, sku*wysyny, gnojki cholerne lekarze terroryzują ludzi

 

jak wyzej? o jezyku nie wspomne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na jakiej podstawie tak piszesz?

 

A co ku*wa jestem ślepy?

 

Albo myślisz, że jestem głupi?

 

No weź nie leć w *uja, i nie mów, że tego nie widzisz, że tak właśnie jest.

 

A jak Ci mało przykładów z tego forum (choćby ostanie przykłady Angel'a, Wróbla - który sam też nawet o tym mówi, i autora tego tematu), to poprzeglądaj może fotki na zagranicznych stronach różnych i forach, a także porównaj efekty gęstości (pomijając już oczywiście kształt linii - bo co do tego też też ku*wy lekarze terroryzują męskich pacjentów) na biorczym obszarze zakoli u męskich pacjentów (a raczej połowie zakoli czy nawet 1/4-tej - bo całych nigdy nie robią męskim pacjentom te ku*wy świnie terrorystyczne lekarskie), z efektami gęstości czy to na zakolach czy wręcz nawet na czole u bab.

 

I nie wmawiaj mi, że tak nie jest - nawet nie próbuj! A możesz sobie wierzyć w co chcesz i w różne ''fakty'' (nawet w to co Koray Ci pie*doli), oraz robić sobie HT u Koray'a Erdogan'a, ino nie płacz później, że masz zrobione tak jak mówię, i nie zapierdalaj 5 razy na poprawki.

 

Poczytaj sobie też jeszcze o ''temporal recession'', i o świńskich ryjach lekarskich, co za brednie wypisują te ku*wy świńskie terrorystyczne.

 

A dla porównania masz tu fotkę Angel'a po roku czasu od zabiegu u swojego mistrza Koray'a

 

file.php?id=6603&t=1

 

A tu masz fotkę pacjentki Bisangi z BHR-u, i to po 4 miesiącach od zabiegu, przy czym trzeba dodać, że Angel na tamtej fotce ma o wiele dłuższe włosy i zaczesane do przodu - co też poprawia optycznie efekt gęstości, niż ta pacjentka na obszarze biorczym.

 

proxy.php?image=http%3A%2F%2Fi1296.photobucket.com%2Falbums%2Fag14%2Fbhrclinic2%2F2100%2520FUT%2520Female%2F442B8069_zps81f38662.jpg&hash=da895266dee74e2c883952ceb2be6294

 

Masz tu link do całej historii - bo fotka nie chce się wyświetlać tu, i obczaj sobie fotki 4 miesiące po zabiegu i porównaj gęstość z gęstością u Angel'a po roku.

 

https://www.hairlossexperiences.com/thr ... ring.4385/

 

-- 07 lip 2019, 19:53 --

 

o jezyku nie wspomne

 

A od mojego języka to się od*eb. Już Ci tłumaczyłem we wątku Angel'a dlaczego mój język taki jest i taki będzie, a poza tym jest przynajmniej naturalny - NIE JESTEM PRZYNAJMNIEJ FAŁSZYWY JAK INNI! - Są nawet gdzieś badania na to, że ludzie, którzy operują takim językiem są szczerzy, a jak w to też nie wierzysz, to też sobie o tym poczytaj.

 

-- 07 lip 2019, 20:18 --

 

Poza tym, czytosz to forum dwa lata i jeszcze tego nie wiesz, że męskim pacjentom robi się trochę lepszą gęstość tylko na dwóch - trzech pierwszych rzędach linii, ale i tak nie za dobrą, a do tego kreuje się postrzępioną linię, bo taka wg. tych świń kurewskich terrorystycznych lekarzy jest naturalna i adekwatna bo każdy mężczyzna ma prędzej czy później jebane temporal recession! - ku*wa. A na pozostałym obszarze biorczym za linią robi się 5 , no max może 15 ew. 30 gr/cm2 jak ktoś ma ogólnie gęste włosy, podczas gdy u bab i transów MTF robią gęstość ok 100 gr/cm2 na całym obszarze biorczym - TAKIE SĄ FAKTY I CHOĆ BYŚ MAKÓWĄ BIŁ O MUR. Tej prawdy też nigdy nikt przede mną nie ujawnił na tym forum, tylko dopiero JA!!!! Oraz potwierdziłem to ciągnąc trochę za język Justynę - technika z BHR - możesz sobie znaleźć stosowne posty.

 

Po prostu lekarze u mężczyzn robią lipę specjalnie i w zamierzeniu, bo ku*wa ''temporal recession'' musi być... nawet jak ku*wa czyjeś możliwości donoru i obszar biorczy pozwalają na lepszy efekt! Świnie bezczelne kurewskie mendowate i terrorystyczne, i jeszcze ku*wa twierdzą, że to dla ku*wa dobra i przyszłości pacjenta!

 

I jak nie wywrzesz ryja w klinice, to będziesz ku*wa miał taką chujowiznę odyebaną z linią i gęstością, że będziesz zaś ujadał na forach przez następne 15 lat, i mówił sobie coś pod nosem, że ten najgorszy forumowy pojeb antydhtor jednak miał rację i nie jest taki mocno głupi jak przypuszczałeś yntelygencie

 

-- 07 lip 2019, 20:33 --

 

A jeszcze ku*wa co do tego wydarcia gęby, to trza powiedzieć, że Vivek nie wydarł gęby w BHR'rze, i zaś zapie*dalał do Feriduniego na poprawkę (choć akurat o linię chodziło, ale to nieistotne akurat tutaj).

Matrix to samo nie wydarł gęby u Maral'a, i teraz szuka następnej kliniki żeby zrobić poprawkę. I jeszcze pewnie od *uja by się takich znalazło jakby dobrze poszukać.

 

Ale ofc możesz wierzyć w swoje bzdury i brednie lekarzyka z pięknymi oczkami pełnymi ''dobrej woli'' i roześmianym ryjem.

 

W ogóle, sorry, ale nie chcę mi się gadać o rzeczach, które są dla mnie oczywiste, oraz uświadamiać ludzi o tym, czy instruować jak mają postępować aby wywalczyć swoje w klinice, zwłaszcza, że ''dziękują'' mi później za to sowicie ryjem.

 

-- 08 lip 2019, 17:55 --

 

...tak może max 5 graftów /cm2.

 

A jeszcze pozwólcie (ku*wa bym zapomniał), że nawiążę do tego. Wcale tu nie przesadziłem i nie zaniżyłem wartości robionej gęstości, bo w niejakiej klinice OSTEOMED w Krakowie, robią gęstość rzędu 1 czasami 0, a w najlepszym wypadku 2 grafty na cm2. Kto nie wierzy, niech sprawdzi, a nawet policzy na fotkach pooperacyjnych pacjentów z tej kliniki - bo to możliwe bezproblemowo przy tej gęstości.

 

Proszę bardzo jest nawet żywy przykład na tym forum pacjenta kliniki OSTEOMED u Dr Szalachcic

 

Można policzyć grafty palcem na całym obszarze biorczym.

 

viewtopic.php?f=6&t=3827&p=50224#p50224

 

 

TAKŻE WIDZISZ, WŁAŚNIE NA TAKIEJ PODSTAWIE TO WSZYSTKO NAPISAŁEM CO NAPISAŁEM


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umieszczam troche zdjec.

 

Zageszczenie ZEROWE, lub jak kto woli- wlosow lonowych. Bede reklamowac do MArala ale ten gostek jest burakiem i pewnie odmowi.

 

Jak widac jest ragedia a to juz 7 miesiac. Wiecej nic nie wyrosnie.

Zbieram kase na zageszczenie (o ile to bedzie mozliwe bez uszkodzenia tych graftow ktore juz mam wsadzone)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już chyba przed zabiegiem wyglądało lepiej, przynajmniej język był w miarę gęsty. Mam wrażenie (a właściwie pewność), że wbijali grafty na obszarze języka "na pałę" i z kazdym nowym graftem niszczyli ze 2, które już tam były.

Czyli Maral to była niezła opcja do 2017 roku. Pewnie odeszli doświadczeni technicy i teraz robią to jakieś Grażyny z ichniego warzywniaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie tak- nic dodac, nic ujac.

 

dlatego ODRADZAM MARALA PARTACZA. Chyba ze ktos lubi problemy.

 

Teraz pytanie- gdzie isc na zageszczenie ?

 

Ps.

Ktos zna adresy forum zagranicznych? Anglii, , USA, NIemiec, Francji i Hiszpanii? Chce opisac swoj przypadek by ostrzec ludzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale technicy sie popisali ;/ juz przed ht to wygladalo lepiej. Cale szczescie ze nie masz duzego obszaru do pokrycia i masz jeszcze donor na poprawke. co ci technicy robia ? moze oni uszkodzili jakies nerwy w okolicach zakoli i dlatego sie grafty nie przyjely ? slyszalem o czyms takim juz kilka razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie swojego mistrza Marala ale ważne że 2100 euro a nie sorry teraz 1800.

Pamoetam jak tu jeszcze Tepeno pisał że chce iść do Przybylskiego ale jednak Maral zrobi to lepiej i taniej

 

-- 17 lip 2019, 17:04 --

 

Dobrze ze u mnie takiej chujni nie ma ale i tak na samo dogeszczenie zakoli u mnie pójdzie 700 graftów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ps.

Ktos zna adresy forum zagranicznych? Anglii, , USA, NIemiec, Francji i Hiszpanii? Chce opisac swoj przypadek by ostrzec ludzi

 

viewtopic.php?f=23&t=39 Ale pewnie tak opiszesz, jak sobie adresów poszukałeś...


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez jestem po maralu i potwierdzam bylem razem z teepeno kolegą z forum

Sadzą rzadko a najgorsze sa takie male blizienki i jakby ta skora "porowata" drugi raz raczej bym nie robil

mam identyczna gestosc i sie scinam krotko

Ci którzy chcą zrobić i wydać kasę niech głęboko to rozwaza zwłaszcza u marala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przecież to samo cały czas mówię, chociaż patrząc na wasze i mój efekt muszę przyznać że u mnie nie jest tak źle a wręcz dosyć dobrze ale nie zmienia faktu że te tureckie budżetowe kliniki są chuja warte i nie wiem czy warto ryzykować bo tam owszem zdarzają się zajebiste rezultaty ale raz na dziesięć zabiegów, ale wszyscy nieeee Maral Maral.

"Jestem łysy" to chuj pojadę 2x do Marala zapłacę 20 tys i będę miał grzywe jak George Michael. Pierdolnijcie się w te puste łby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj zdjecie z zaczesaniem na bok.

Jade do Przybylskiego na zageszczenie w Grudniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...