free web hit counter Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Zawartość, która uzyskała najwyższe oceny od 14.05.2024 w Odpowiedzi

 1. 3 punkty
  nie wiem, czy trafiłeś na dobre forum, ale kolejny raz nawołujesz to zaprzestania leczenia farmakologicznego. Przeszczep to najbardziej inwazyjna forma leczenia i ostateczna, a nie jedyna, wnioskując po Twoich postach... co do fryzury to pewnie je spiął, żeby pokazać linię włosów.
 2. 2 punkty
  Srry ale po długim weekendzie tak na szybko tylko wrzuciłem już dodaje więcej fotek
 3. 2 punkty
  Aktualizacja po 8 miesiącach, im dłuższe włosy tym lepszy efekt mam wrażenie. Zdecydowałem się na skrócenie na temporalach na letni okres przez co dość wyraźnie odstają i ciężej je ogarnąć ale planuje skrócić je jeszcze mocniej w najbliższym okresie i tak utrzymać przynajmniej do jesieni. Z negatywów w ostatnim czasie dopadł mnie znowu mocny shedding mimo braku zmian w lekach/suplementacji/diecie, mam nadzieję że to tylko tymczasowe.
 4. 2 punkty
  Trzeba skonsultować się z dermatologiem i pewnie zbadać porządnie hormony. U pań łysienie to nieco bardziej złożona sprawa, ponieważ prawdopodobnie nie tylko DHT jest winowajcą. U kobiet dobrze sprawdza się spironolakton. Finasteryd działa ale kobiety reagują dopiero na wyższe dawki niż mężczyźni. Co do estrożelu nie jestem pewny czy będzie miejscowo działać na tyle mocno by dać efekt doustnych estrogenów.
 5. 1 punkt
 6. 1 punkt
  Tak, właśnie. U kobiety bez nadzoru lekarskiego będzie trudniej coś uzyskać. Łysienie androgenne u kobiet jest mechanizmem bardziej złożonym. Trzeba zrobić szereg badań, aby być pewnym i zdecydować którą drogę obrać. Tych dróg jest wiele, ważne aby szybko działać i nie czekać.
 7. 1 punkt
  Po jednym miesiącu wygląda teraz to tak
×
×
 • Dodaj nową pozycję...