free web hit counter Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Zawartość, która uzyskała najwyższe oceny od 26.08.2023 w Odpowiedzi

 1. 5 punktów
 2. 3 punkty
  „Przed wyborem dr. Prandeckiego, przeprowadziłem konsultacje online z doktorami: Juliuszem Prandeckim, Turkowskim, Osteomedem w Krakowie, Marasem, Freitasem, HLC i Pekinerem. Zawęziłem wybór między Prandeckim a Turkowskim, ale ostatecznie wybrałem dr. Prandeckiego ze względu na jego reputację, przypadki podobne do moich ze znakomitymi rezultatami oraz fakt, że nieco ponad rok temu udało mi się odbyć z nim osobistą konsultację w Atenach.” No BHR tutaj fajny rezultat.
 3. 3 punkty
  Witam wszystkich , Pan doktor Turkowski zawsze chciałbyć sławny wiec mu to załatwiliśmy ( grupa poszkodowanych ) Będzie miał telewizje o nieudanych zabiegach , wszystkich poszkodowanych zachęcam do kontatku ! Aktualnie mamy już 17 osób + 3 byłe pracownice - których zeznania są szokujące Zgłosiła się do nas stacja telewizyjna żebyśmy podesłali im zdjęcia i filmiki do repartażu o tym doktorku Obserwujcie forum - będzię się działo !!!!
 4. 3 punkty
  Nie wszyscy faceci ogoleni na łyso wyglądają jak Bruce WIllis czy Zinedine Zidane. Większość nie wygląda.
 5. 2 punkty
  Z BHR masz dużo niezależnych relacji na HRN i trochę tutaj. Z mojego doświadczenia polecam. Co prawda miałem trochę inny zabieg niż planujesz i dopiero będę miał pełny zabieg odtworzenia linii więc ciężko powiedzieć jak będzie wyglądał odrost ale doświadczenie na pewno na +. Już wyglądam dużo lepiej po zabiegu usunięcia graftów. Co do Turcji to jeśli chodzi o top ludzie na HRN i reddicie polecają najczęściej Pekinera (minusy to długi czas oczekiwania i długi czas odpowiedzi, najczęściej robi tylko ubytki mniejsze niż NW4), Dr Bicer ( mi się akurat jej rezultaty średnio podobają, ale można przejrzeć bo jest ich sporo), Dr Gur i Turan jako bardziej budżetowe opcje. Dr Kesser (tutaj wg mnie nie ma za dużo relacji, ale podobno jest dobry, polecam zrobić własny research). Ostatecznie HLC, ale tam nie masz pojęcia kto cie operuje do dnia operacji - niezła klinika ale trzeba to rozważyć. Zaznaczam tylko, że nie są to moje personalne doświadczenia a opinia na podstawie relacji które widziałem. Są jeszcze opcje budżetowe które oferują cenę za cały zabieg a nie za graft jak wymienieni powyżej. Są tam lepsze i gorsze wybory, ale unikał bym większości budżetowych klinik które przewijają się na grupach na fb i innych dziwnych miejscach.
 6. 2 punkty
  O Wrocku nic nie powiem bo nie wiem ale w Warszawie Damian z Aestepool ma mega wiedzę i dowiesz się bardzo dużo na konsultacji.
 7. 1 punkt
  Jedni mówią, że DHI bo będzie bez szkody dla istniejących mieszków włosowych, a że niby FUE może uszkodzić. Poza tym DHI jest nowocześniejsze i jest większa przeżywalność, bo w przypadku FUE to duże znaczenie ma otwieranie kanałów i jeżeli będzie źle zrobione to lipa... Jedynie, że duży obszar do pokrycia do FUE, ale w sumie jak mam w granicach 4000 graftów to z tego co wiem są w stanie ogarnąć to w DHI
 8. 1 punkt
  @chcialbymwlosy Współczuję, ale niestety chyba już nie masz innego wyboru, niż próbować to naprawić u jakiegoś prawdziwie renomowanego specjalisty jak np. Bisanga i po prostu liczyć na poprawę efektu. Dodatkowo, co jest akurat frustrujące, to to, że pewnie umowa jest skonstruowana tak, że kompletnie dyskwalifikuje od sensownego wejścia na drogę sądową, bo z tego co widzę w wątku, to chyba inaczej się nie da. Można spróbować, jeśli masz do tego nerwy. Zaktualizuję niedługo swój wątek i choć ja akurat nie mam na co narzekać po roku od przeszczepu u Przybylskiego, to uważam, że lekarze muszą brać pierdoloną odpowiedzialność za to, co robią a nie zasłaniać się umowami, które spisali z pacjentami. Samo przepraszam, albo pomyliłem się brzmiałoby lepiej niż taki rezultat jest OK, o co Panu w ogóle chodzi? A jeśli z wypowiadaniem takich słów są problemy, polecam terapię poznawczo-behawioralną.
 9. 1 punkt
 10. 1 punkt
  Czytaj posty. To samo badanie opisywałem wcześniej. Co do drugiego badania to jest to opinia kliniki a wiec stronnicze. W tym pierwszym badaniu zauwazono spadek gestosci 55%(umiarkowany) + 8%(duzy) = 63% Na tym forum przewinęlo się juz bardzo duzo relacji od których upłyneło grubo 5lat. Ludzie po rozwiązaniu problemu nie logują sie tu już raczej. Jesli mieliby spadek gestości byłby tu wysyp takich tematów.
 11. 1 punkt
  Odnośnie zabiegów naprawczych i jak ważne jest zarządzanie donorem to Bisanga wspominał mi na konsultacji, że każda ekstrakcja która jest zrobiona obok siebie (bez przerwy) jest błędem w sztuce i prowadzi do ograniczenia przepływu krwi do sąsiadujących z ekstracją włosów co może powodować ich miniaturyzację. Czyli nie dość, że mamy łyse placki i linie które wyglądają źle wizualnie to jeszcze osłabione są wtedy włosy dookoła. Tutaj ekstrakcje na moim przykładzie, czyli mamy szereg ekstrakcji prowadzących do wizualnych "dziur" które kontrastują z nietkniętymi obszarami sąsiadującymi: Porównując to z wzorcem ekstrakcji od Bisangi (https://www.hairrestorationnetwork.com/topic/63190-2413-with-dr-bisanga-bhr/): Ostatecznie efekt jest taki, że pacjent ze zdjęcia powyżej może robić nawet fade: Natomiast w moim przypadku fade a nawet krótkie włosy nie wchodzą w grę: Ponadto kolejne zabiegi są również utrudnione ponieważ bardzo selektywnie trzeba wybierać obszary do ekstrakcji i uważać żeby nie pogłębić kontrastu obszarów z ekstrakcjami i bez.
 12. 1 punkt
 13. 1 punkt
  Tak robiłem naklowanie dermapenem dlatego jest zaczerwieniona.
 14. 1 punkt
  25 tysięcy polskich złotych za coś takiego...dziwny jest ten świat
 15. 1 punkt
  Masz w Belgii Bisangę i Mwambę. Ale w ogóle nie jest powiedziane, że będziesz zakwalifikowany jako kandydat do BHT. Mnie np. Bisanga powiedział, że moja broda to średnio nadaje się do przeszczepu. Chodziło o to, że zbytnio się różni od natywnych włosów. Generalnie nie jestem zwolennikiem BHT, bo to nie to samo co prawdziwe włosy. Ale najsłabszym punktem w Twoim planie jest to, że nie leczysz łysienia i nawet po przeszczepie 6000+ Twoja walka z łysieniem może się okazać walką z wiatrakami.
 16. 1 punkt
  Przede wszystkim koniecznie rozpocząć kuracje farmakologiczną jeżeli jeszcze żadnej nie stosujesz. Przy tzw. łysieniu rozproszonym jakie występuje w Twoim przypadku, samą kuracją można uzyskać sporą poprawę. Jak wyślesz mi zdjęcia mailem, chętnie wycenie zabieg u naszych doktorów.
 17. 1 punkt
  1. Nie 2. Bo jeszcze muszę zrobić drugi przeszczep i nie skończyłem swojej podróży. 3. Utrzymują się odkąd właśnie zacząłem stosować finasteryd i minoxa. A było to gdzieś rok przed przeszczepem. Teraz jest prawie półtora roku po przeszczepie. 4. Jak się ogolisz maszynką na 0 to oczywiście, że będzie widać. Ja natomiast tego nie robię, więc nie widzę blizn. 5. To zależy od kliniki. Jak jest to zrobione prawidłowo, to nawet obcięte na krótko wyglądają ok. Wtedy blizny widać jak się przyjrzysz, ale jest to zrobione jednolicie: Microneedling for Donor Area? Is this even possible? - YouTube A jak pójdziesz do beznadziejnej kliniki, to w skrajnych przypadkach będzie to wyglądać tak : 6, DHI to jest ogólnie chwyt marketingowy. Nie daje żadnej przewagi nad innymi sposobami implantacji. Ciężko odpowiedzieć na drugą część pytania, bo nie wiem jak długie masz włosy. Zazwyczaj najlepiej ogolić, bo wtedy jesteś na łyso, ale wszystko równo zaczyna rosnąć.
 18. 1 punkt
 19. 1 punkt
  Ja zdecydowałem się na zabieg w aestepool ze względu na profesjonalne podejście do klienta oraz większość bardzo fajnych efektów i relacji na tym forum. Lecę w październiku zdam relację
 20. 1 punkt
  Właśnie jestem na etapie robienia researchu i poszukiwania kliniki do przeszczepu. Akurat dzisiaj rozmawiałem telefonicznie z Panią z kliniki od Dr Zareva. Stan na dzień dzisiejszy wygląda tak, że najbliższy wolny termin na konsultację to koniec 2025 roku, a możliwy zabieg w 2027... 😶
 21. 1 punkt
  Też to widziałem, jest też opcja przyśpieszonego zabiegu za 9 euro za graft. Gorzej jak trzeba usunąć 1000 graftów i wszczepić jeszcze kolejne 2000, wkład własny na mieszkanie lekko można zostawić
 22. 1 punkt
  Ok, dzięki za odpowiedź i powodzenia.
 23. 1 punkt
 24. 1 punkt
  10 miesięcy. Zdjęcia przed strzyżeniem (kamerka tył, kamerka przód) oraz po strzyżeniu w różnych oświetleniach, z pomadą oraz bez. Z każdym miesiącem jestem coraz bardziej zadowolony. Kamera tył: Kamera przód: Po strzyżeniu:
 25. 1 punkt
  Rogal będzie pomocny, a tak to postępuj z zgodnie z zaleceniami kliniki. Każda sensowna klinika ma swój protokół i zestaw produktów które powinieneś dostać. Najwygodniej jest jeśli przez pierwsze 2 tygodnie nie musisz wychodzić z domu. Z doświadczenia nie warto się stresować że pogubi się grafty itd. Trzeba uważać szczególnie przez 1 tydzień. Ale jakbyś sobie przypadkiem wydrapał graft to będziesz tego świadomy bo będzie krwotok. Jakby się tak stało to się nie stresuj, pamiętaj że masz jeszcze kilka tysięcy innych. Nie jest tak że można sobie wydrapać 80% grafów bez konsekwencji i nikt tego nie zauważy jak sugerują niektórzy "spece" z polski
 26. 1 punkt
  W odpowiedzi na coraz większe zainteresowanie najtańszymi klinikami oraz coraz większą ilością zabiegów naprawczych które wykonujemy w BHR na pacjentach tychże klinik, polecam poniższe video. Niestety nie zawsze maszynka do golenia rozwiązuje problem nieudanego zabiegu.
 27. 1 punkt
  Po wielu latach zdecydowałem się na przeszczep włosów w Turcji w Aestepool u Dr Ahmeda ze względu na profesjonalne podejście do klienta oraz zadowalające w dużym stopniu wyniki osób po zabiegu. Zabieg mam umówiony na 3.10.2023r prognozowane 4200 graftów jak na zdjęciu ( możliwe, że jeszcze coś się zmieni ale na pewno nie dużo ) Będę wrzucać postępy oraz relacje pozabiegowe. Pozdrawiam.
 28. 1 punkt
  Robi się coraz ciekawiej. Obejrzałbym w TV taki odcinek "Interwencji" lub "Sprawy dla reportera" o chciwym doktorze T. wykonującym nieudane przeszczepy, po zareklamowaniu się przeszczepem u znanego youtubera Gimpera. Może by odkryli drugie dno, że Gimper wcale za ten przeszczep nie zapłacił 😆
 29. 1 punkt
  Bardzo mi przykro, że efekt Doktora T. narusza dobra osobiste doktora T. Wszelkie roszczenia proszę kierować do doktora T.
 30. 1 punkt
 31. 1 punkt
  Do mnie już osobiście dzwonili i ąz się łezka w oku kręci jak mocny to będzie materiał !
 32. 1 punkt
  Teraz się zacznie ! braawo !
 33. 1 punkt
  Może robi Ci się po prostu mature line. Chociaż to pewnie baaardzo delikatne łysienie androgenowe. Łysienie często nie postępuje symetrycznie. Sam jedno zakole mam większe od drugiego. Jednak uwierz mi, że jak na swój wiek masz mega stan. Ja bym się tak nie przejmował. Ważne, żeby to utrzymać. Jeśli bedzie Ci przeszkadzała linia po tej jednej stronie to zrobisz sobie przeszczep, ale dopiero za kilka lat jak będziesz widział postęp łysienia i efekty leczenia. Takie włoski jak masz na linii są cholernie ciężkie do odzyskania, aby nie były zminiaturyzowane. Lepiej skup się na utrzymaniu tego i blokerze dht. Wiele osób żałowało stosowania długoterminowo minoxa. W walce z łysienie jest jak z dietą - musisz dobrać coś co będziesz dlugoterminowo stosować i będzie działało przez wiele lat.
 34. 0 punktów
×
×
 • Dodaj nową pozycję...