free web hit counter Skocz do zawartości

DzikusDzik

Members
 • Liczba zawartości

  16
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Neutral

O DzikusDzik

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Update po 4 miesiącach. Włosy widocznie się zagęszczają.
 2. @Hairnotic Dzięki. Już nie mogę się doczekać pełnych efektów, pod koniec roku jadę na drugi zabieg. Przeszczepili mi 4100 graftów. Wzieli też trochę z brody, niestety nie wiem ile dokładnie. Ale wydaje mi się, że około tych 100. Na gniazdo według mnie potrzebne będzie jeszcze jakieś 2000-2500 graftów, nie konsultowałem jeszcze z nimi tego, ale mówili że zrobią bez uszczerbku dla donoru. Tak, była konsultacja z lekarzem - rysował linie, robił dziury na grafty. Resztą zajmowali się technicy. Ale lekarz był obecny przy wszystkich czynnościach (przychodził co jakiś czas i sprawdzał wszystko). @Patro1995 biorę tylko Revalid (witaminy i minerały na włosy). Przed przeszczepem przez jakieś około 2 lata brałem minoxa, niecałe pół roku przed przeszczepem odstawiłem - wtedy włosy się posypały mocno niestety. @Lycienie877 nie ma już zaczerwienienia, jest ok wszystko. Czasami krostki jakieś się pojawiają, mi się wydaje, że to nowe włoski się przebijają i dlatego. Też pogoda teraz taka, że od potu może coś tam się robić. A i jeszcze chciałem dodać, że fajne jest to, że człowiek z kliniki co miesiąc pisze na whatuppie i prosi o zdjęcia, żeby zobaczyć czy wszystko ok. Ogólnie mega dobry kontakt z nimi jest.
 3. Update po 3 miesiącach. Włosy rosną, widzę coraz więcej takich kropek i krótkich włosków. Donor też wygląda ok. P.s. Załączyłem jeszcze zdjęcia po ścięciu boków. Pod koniec roku chciałbym jechać na drugi zabieg.
 4. Tak robiłem przeszczep w Metropolmed. Cena to 1300 euro w tym już test na covid. Opiekuna jako takiego nie miałem, sam kontaktowałem się bezpośrednio z kliniką. Wrażenia miałem pozytywne, wszystko sprawnie i profesjonalnie. Czekam na odrost teraz. Minęło 7 tygodni.
 5. 5 tydzień po zabiegu. Włosy wypadają, trzeba czekać na odrost
 6. Kurde sam nie wiem. Wydaje mi się że widziałem już gorsze przypadki niż Twój i po HT mieli dobry rezultat. Może popytaj gdzieś indziej.
 7. @GrzegorzKjak wracałem z przeszczepu z Turcji, poznałem kolegę który też miał przeszczep w innej klinice (nie pamiętam nazwy), którego był to już drugi zabieg - naprawczy. Mówił, że pierwszy robił właśnie z meditravel i spieprzyli mu to - fatalna gęstość przede wszystkim. Mówił, że podejście zupełnie inne niż jak porównywał - na korzyść tej drugiej kliniki. Ciekawostka - wspominał że w meditravel zamiast znieczulenia miejscowego dostał głupiego Jasia 😳
 8. Na pewno nie meditravel - jedna wielka lipa. Mam opinię z pierwszej ręki. Natomiast Metropolmed mogę polecić, chociaż sam jestem dopiero 3 tygodnie po zabiegu u nich, więc na efekt muszę jeszcze poczekać.
 9. 12 dzień od zabiegu. Dzisiaj pozbyłem się już wszystkich strupków. Donor wygląda już nieźle moim zdaniem, goi się wszystko dobrze.
 10. Sorry, to mi chodziło o użytkownika tony1988 🙈
 11. Miałem na myśli użytkownika Patro1995 a nie petro
 12. Cześć, Mój poprzedni nick Maciej233 niestety przepadł bo nie mogłem odzyskać hasła na nowym forum... W każdym razie zdecydowałem się na zabieg w Metropolmed w Stambule. Ogólnie wszystko wyglądało bardzo podobnie jak u kolegi petro, który był trochę wcześniej i zamieścił tu temat. U mnie jednak ubytek był większy, po konsultacji ustaliliśmy że robimy linię, a dalej ile się da do tyłu i gniazdo, tak żeby pokryć jak najwięcej przy odpowiedniej gęstości. Resztę zostawiamy na drugi dużo mniejszy zabieg. Dodam że także umawiałem się bezpośrednio z kliniką przez whatsuppa, nie korzystałem z pośrednika. Opieka i organizacja - nie mam zastrzeżeń. Moim zdaniem na duży plus jest to, że klinika mieści się w szpitalu, a w zasadzie jest jego integralną częścią. Obecnie wczoraj wróciłem do Polski i jestem przed pierwszym samodzielnym myciem. Nic nie boli, wszystko jest ok. Pobrali mi też trochę graftow z brody.
 13. Dla mnie ogólnie meditravel wygląda bardzo podejrzanie. A bierze się to stąd, że gościu, który ich reklamuje, jednocześnie reklamuje .... klinikę od systemów (!). I teraz nie wiadomo co on tam na tej głowie ma.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...