free web hit counter Skocz do zawartości

Patryk668

Members
 • Liczba zawartości

  16
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O Patryk668

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. @novyon @rokek fina pokruszyć, zalać alkoholem etylowym w ilości jaką chcecie, tak aby uzyskać odpowiednie stężenie. Poczekać około 30 minut najlepiej mieszając, odsączyć przez filtr od kawy/bibułkę. W roztworze powinna zostać większość finasterydu z tabletek
 2. @tommek86 Zależy od tego jak długo Twoja kuracja będzie trwała. Ale ogólnie, włosy które wyrosły dzięki minoxidilowi po zaprzestaniu przyjmowania minoxa mogą wypaść z uwagi na to że będą niedożywione.
 3. Może topical finasteryd? Ma mniejsze skutki uboczne niż ten stosowany doustnie ponieważ bardziej działa miejscowo a do ustroju przedostaje się niewielka część.
 4. Hej, finasteryd sam w sobie nie powinien powodować tycia, to kwestia ilości (wartości energetycznej) spożywanych pokarmów. Niemniej blokując przekształcenie testosteronu w DHT może zmniejszać ogólną aktywność androgenną Twojego ciała. Może się to wiązać ze zwiększonym odkładaniem wody/tkanki tłuszczowej. Pomysl o diecie aby utrzymać stałą wagę ciała.
 5. @tommek86Dawka minoxidilu to 5 mg/tabletka - poniżej stosowanych w leczeniu nadciśnienia. Na czas trwania kuracji powinno hamować wypadanie włosów i wzrost nowych - WSZĘDZIE na ciele. Żaden lek nie jest w 100% bezpieczny. Mogą wystąpić efekty uboczne, lecz dawka jest naprawdę niska w porównaniu do tych stosowanych kiedyś bądź do tych stosowanych doustnie. Nie ma się czego bać. Dodatkowo przemyśl dodanie jakiegoś blokera androgenów w zależności od stopnia zaawansowania łysienia jeżeli chciałbyś zapewnić wyższą skuteczność.
 6. Posiadam na sprzedaż RU, narazie w etanolu/glikolu. W niedalekiej przyszłości także K&B sol oraz RU w K&B, więcej w temacie:
 7. @alius zapraszam do mnie na priv, temat na forum bądź na t.me/haircarepatryk
 8. Hej ☺️ Chciałbym poinformować że w ciągu około tygodnia będę posiadał u siebie w ofercie KB solution oraz RU w KB solution. Składniki do KB prosto z Sigmy 😎
×
×
 • Dodaj nową pozycję...