free web hit counter Skocz do zawartości

Bane1

Members
 • Liczba zawartości

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Bane1

 1. Witam wszystkich ponownie. Jestem świeżo po wizycie u fryzjera. Prosił bym jeszcze raz, w miarę możliwości o ocenę stanu/jakości włosów, do podjęcia kroków w kierunku przeszczepu. Dziękuję za każdą odpowiedź.
 2. Hej, czy nick wskazuje Twój wiek, - jeśli nie - możesz zdradzić ile masz lat, i czy łysienie przebiegało u ciebie stopniowo od ~20 roku życia, czy bardziej gwałtownie w późniejszym czasie? Ps. efekt super - jak dzień do nocy, - gratulacje!
 3. Czy można gdzieś w Pl umówić się na badania i ocenę tego donoru, ogólnie jakości włosów. Trochę mnie zastanawia to, że kliniki tureckie - robią oceny tylko na podstawie przesłanych zdjęć. Żadnych badań, "wywiad" wg mnie mizerny, albo w ogóle.
 4. Dzięki wielkie - o takie informacje mi chodziło. Ps. co do klinik skupić się na Turcji? Budżet powiedzmy 25k zł.
 5. Witam wszystkich. Trafiłem na forum trochę przez przypadek, a mianowicie zacząłem rozważać wyjazd do Turcji, konkretnie Serin, JSH...., jednakże po kilkugodzinnym bycie na forum, - mam co do tego poważne obawy co do jakości usług tam świadczonych. Nie chcę też podejmować tak polecanej tu kuracji finasterydami, gdyż aż tak mi na tych włosach nie zależy ( pewnie to się robi z wiekiem). Mam wrażenie, że w tym roku bardzo mi to przyspieszyło, zresztą sam fryzjer ( nie pytany ) to zauważył. Co ciekawe starszy brat, ojciec, dziadek ze strony ojca mają/miał tylko delikatne zakola, a ogólnie można powiedzieć, że mają gęste włosu. U mnie zaczęło coś się dziać mniej więcej w wieku 20 lat - korona zaczęła dostawać delikatnego prześwitu. Wstępnie JSH zakwalifikował mnie jako łysienie androgenowe NW3-4, - na 4500-5000graftów. Co ciekawe - po napisaniu do nich o to , jak to się ma na to co jest napisane w pliku pdf małym drukiem, a mianowicie , że standardowo podczas jednego zabiegu można przeszczepić ok.4000graftów - mail pozostaje bez odpowiedzi od 4 dni, a normalnie odpowiadają w ciągu godziny/dwóch. Może ktoś na podstawie przesłanych zdjęć - coś mądrego doradzi, - czy jednak iść w tą Turcję, czy szukać kliniki na miejscu... Dziękuję i liczę, że ktoś coś mądrego mi podpowie.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...