free web hit counter Skocz do zawartości

Maciek D

Members
  • Liczba zawartości

    3
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O Maciek D

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. Cześć wszystkim, Jakiś czas temu zamieszczałem tutaj post o RU 58841, który stosowałem przez pół roku razem z suplementami i efekt znowu był mizerny. Przyszedł czas w końcu na mnie. Słuchajcie znalazłem firmę Esthetic Trip w internecie i zdecydowałem się na przeszczep włosów w Turcji!! Sam się dziwie, że podjąłem ostatecznie taką decyzję, ale na moją łysinę już nie było innego wyjścia Zaczęło się od rozmowy telefonicznej z właścicielem firmy, który SAM PRZESZCZEPIŁ sobie włosy. Rozmowa wyglądała od razu inaczej, bo bez wstydu i ściemy, czułem, że chce mi pomóc i odpowiedział na wszystkie pytania, które sobie zadawałem od dawna. Później już tylko formalności i lot do Stambułu Klinika świetna, mili lekarze i warunki hotelowe w Great Fortune Design bardzo dobre. Były tylko lekkie opóźnienia w transferze ale da się wybaczyć Razem z zabiegiem, opiekunem i biletami lotniczymi, czyli wszystkim czego potrzeba zapłaciłem 2500 euro. Nie wiem tylko dlaczego się tyle zastanawiałem Firma wie co robi i obdarzyli mnie mega opieką od samego początku. Polecam z całego serca!!! Około 4.200 graftów wróciło na moją głowę. Zdjęcie po przylocie do Polski. Te wszystkie czerwone kropki do grafty :))))
  2. Cześć wszystkim, Jakiś czas temu zamieszczałem tutaj post o RU 58841, który stosowałem przez pół roku razem z suplementami i efekt znowu był mizerny. Przyszedł czas w końcu na mnie. Słuchajcie znalazłem firmę Esthetic Trip w internecie i zdecydowałem się na przeszczep włosów w Turcji!! Sam się dziwie, że podjąłem ostatecznie taką decyzję, ale na moją łysinę już nie było innego wyjścia Zaczęło się od rozmowy telefonicznej z właścicielem firmy, który SAM PRZESZCZEPIŁ sobie włosy. Rozmowa wyglądała od razu inaczej, bo bez wstydu i ściemy, czułem, że chce mi pomóc i odpowiedział na wszystkie pytania, które sobie zadawałem od dawna. Później już tylko formalności i lot do Stambułu Klinika świetna, mili lekarze i warunki hotelowe w Great Fortune Design bardzo dobre. Były tylko lekkie opóźnienia w transferze ale da się wybaczyć Razem z zabiegiem, opiekunem i biletami lotniczymi, czyli wszystkim czego potrzeba zapłaciłem 2500 euro. Nie wiem tylko dlaczego się tyle zastanawiałem Firma wie co robi i obdarzyli mnie mega opieką od samego początku. Polecam z całego serca!!! Około 4.200 graftów wróciło na moją głowę. Zdjęcie po przylocie do Polski. Te wszystkie czerwone kropki do grafty :))))
  3. Cześć wszystkim, Jakiś czas temu zamieszczałem tutaj post o RU 58841, który stosowałem przez pół roku razem z suplementami i efekt znowu był mizerny. Przyszedł czas w końcu na mnie. Słuchajcie znalazłem firmę Esthetic Trip w internecie i zdecydowałem się na przeszczep włosów w Turcji!! Sam się dziwie, że podjąłem ostatecznie taką decyzję, ale na moją łysinę już nie było innego wyjścia Zaczęło się od rozmowy telefonicznej z właścicielem firmy, który SAM PRZESZCZEPIŁ sobie włosy. Rozmowa wyglądała od razu inaczej, bo bez wstydu i ściemy, czułem, że chce mi pomóc i odpowiedział na wszystkie pytania, które sobie zadawałem od dawna. Później już tylko formalności i lot do Stambułu Klinika świetna, mili lekarze i warunki hotelowe w Great Fortune Design bardzo dobre. Były tylko lekkie opóźnienia w transferze ale da się wybaczyć Razem z zabiegiem, opiekunem i biletami lotniczymi, czyli wszystkim czego potrzeba zapłaciłem 2500 euro. Nie wiem tylko dlaczego się tyle zastanawiałem Firma wie co robi i obdarzyli mnie mega opieką od samego początku. Polecam z całego serca!!! Około 4.200 graftów wróciło na moją głowę. Zdjęcie po przylocie do Polski. Te wszystkie czerwone kropki do grafty :))))
×
×
  • Dodaj nową pozycję...