free web hit counter Skocz do zawartości

laczek

Members
 • Liczba zawartości

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O laczek

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Mam jedno pytanie jeżeli zaczne brać tabletki z minoxem i po roku przestane to rozumiem ze włosy które mi wyrosly na tabletkach wypadna tak samo jak na plynie minoxidil 5%?
 2. Hej! W wieku 18 lat zauważyłem że moja lewa strona włosów z dnia na dzień się przerzedziła. Szukając pomocy zostałem wtedy naciągnięty przez trychologa który wiadomo dał magiczne wcierki które nic nie dały. Kolejny lekarz który to sprawdził to już był dermatolog powiedział że łysienie jest wywołane stanem zaplanym (w tamtym okresie miałem problemy z trądzikiem i brałem izotek przez krostki na buzi i miedzy innymi we włosach). Skończyłem 22lata w grudniu 2021roku i stan od 4 lat bez zmian prawa strona zdrowa jak zawsze lecz lewa przerzedzona. Chciałbym to zmienić i teraz pytanie do Was czy z takim staniem włosów jak na fotkach i wynikami badań wskakiwać na fina z minoxem czy może sam minox w płynie/tabletkach a może przeszczep włosów? ogólnie to moje łysienie jest dziwne bo to łysienie wygląda jak łysienie androgenowe kobiecie dlatego ze lewy przedziałek mi się przerzedził. Fotki włosów: https://imgur.com/a/4RTRFnS (więcej fotek przerzedzonej strony ale myślę ze zauważycie różnice ze zdrowa strona) wyniki badan robione w tym roku:https://imgur.com/a/5m226w0 Dziękuje z góry za pomoc!
 3. Hej! W wieku 18 lat zauważyłem że moja lewa strona włosów z dnia na dzień się przerzedziła. Szukając pomocy zostałem wtedy naciągnięty przez trychologa który wiadomo dał magiczne wcierki które nic nie dały. Kolejny lekarz który to sprawdził to już był dermatolog powiedział że łysienie jest wywołane stanem zaplanym (w tamtym okresie miałem problemy z trądzikiem i brałem izotek przez krostki na buzi i miedzy innymi we włosach). Skończyłem 22lata w grudniu 2021roku i stan od 4 lat bez zmian prawa strona zdrowa jak zawsze lecz lewa przerzedzona. Chciałbym to zmienić i teraz pytanie do Was czy z takim staniem włosów jak na fotkach i wynikami badań wskakiwać na fina z minoxem czy może sam minox w płynie/tabletkach a może przeszczep włosów? ogólnie to moje łysienie jest dziwne bo to łysienie wygląda jak łysienie androgenowe kobiecie dlatego ze lewy przedziałek mi się przerzedził. Fotki włosów: https://imgur.com/a/4RTRFnS (więcej fotek przerzedzonej strony ale myślę ze zauważycie różnice ze zdrowa strona) wyniki badan robione w tym roku:https://imgur.com/a/5m226w0 Dziękuje z góry za pomoc!
 4. Jakieś fotki jak wygląda teraz stan twoich włosów?
 5. Hej! W wieku 18 lat zauważyłem że moja lewa strona włosów z dnia na dzień się przerzedziła. Szukając pomocy zostałem wtedy naciągnięty przez trychologa który wiadomo dał magiczne wcierki które nic nie dały. Kolejny lekarz który to sprawdził to już był dermatolog powiedział że łysienie jest wywołane stanem zaplanym (w tamtym okresie miałem problemy z trądzikiem i brałem izotek przez krostki na buzi i miedzy innymi we włosach). Skończyłem 22lata w grudniu 2021roku i stan od 4 lat bez zmian prawa strona zdrowa jak zawsze lecz lewa przerzedzona. Chciałbym to zmienić i teraz pytanie do Was czy z takim staniem włosów jak na fotkach i wynikami badań wskakiwać na fina z minoxem czy może sam minox w płynie/tabletkach a może przeszczep włosów? ogólnie to moje łysienie jest dziwne bo to łysienie wygląda jak łysienie androgenowe kobiecie dlatego ze lewy przedziałek mi się przerzedził. Fotki włosów: https://imgur.com/a/4RTRFnS (więcej fotek przerzedzonej strony ale myślę ze zauważycie różnice ze zdrowa strona) wyniki badan robione w tym roku:https://imgur.com/a/5m226w0 Dziękuje z góry za pomoc!
 6. Hej! W wieku 18 lat zauważyłem że moja lewa strona włosów z dnia na dzień się przerzedziła. Szukając pomocy zostałem wtedy naciągnięty przez trychologa który wiadomo dał magiczne wcierki które nic nie dały. Kolejny lekarz który to sprawdził to już był dermatolog powiedział że łysienie jest wywołane stanem zaplanym (w tamtym okresie miałem problemy z trądzikiem i brałem izotek przez krostki na buzi i miedzy innymi we włosach). Skończyłem 22lata w grudniu 2021roku i stan od 4 lat bez zmian prawa strona zdrowa jak zawsze lecz lewa przerzedzona. Chciałbym to zmienić i teraz pytanie do Was czy z takim staniem włosów jak na fotkach i wynikami badań wskakiwać na fina z minoxem czy może sam minox w płynie/tabletkach a może przeszczep włosów? ogólnie to moje łysienie jest dziwne bo to łysienie wygląda jak łysienie androgenowe kobiecie dlatego ze lewy przedziałek mi się przerzedził. Fotki włosów: https://imgur.com/a/4RTRFnS (więcej fotek przerzedzonej strony ale myślę ze zauważycie różnice ze zdrowa strona) wyniki badan robione w tym roku:https://imgur.com/a/5m226w0 Dziękuje z góry za pomoc!
×
×
 • Dodaj nową pozycję...