free web hit counter Skocz do zawartości

Sado

Members
 • Liczba zawartości

  47
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  7

Ostatnia wygrana Sado w dniu 18 Grudnia 2023

Użytkownicy przyznają Sado punkty reputacji!

Reputacja

12 Good

O Sado

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Pokażesz stan donoru na brodzie?
 2. Cześć, Czy ktoś z pacjentów, którzy mieli podczas HT pobierane grafty z brody, podzieliłby się zdjęciami, jak wygląda obecny stan ich skóry na brodzie, czy są widoczne blizny, etc.? Zastanawiam się nad dogęszczeniem brody, ale nie chciałbym, by używano graftów z tyłu głowy, lecz by przenieść po prostu część włosów z podbródka, gdzie i tak golę sporą część na 0, na policzki. PRzy czym martwią mnie potencjalne blizny z donoru (który byłby golony brzytwą).
 3. Zdjęcia powygasały. Byłaby szansa (o ile zobaczysz tego posta) na kilka fot, skąd pobierano grafty na brodzie i jak wygląda stan skóry obecnie (czy są blizny, etc.)?
 4. Masz dane doktora, który będzie wykonywał zabieg?
 5. Sado

  Szerokie czoło

  Zdjęcia pokaż, wizualnie zawsze lepiej ocenić.
 6. Każde ze zdjęć starałem się robić w naturalnym świetle dziennym, stojąc tuż przy oknie kierunkiem do niego (oprócz zdjęć typu selfie kamerką z przodu), więc myślę, że oświetlenie było dobre. Chyba że chodzi o zbliżenie stricte na linię np. z zaczesem w tył - to postaram się w któryś weekend zrobić i wrzucić.
 7. Mogło tak być, może organizm się po prostu przyzwyczaił - ale nie chcę już kombinować, skoro czuję się dobrze
 8. Staram się codziennie lub 5x w tygodniu (bez weekendu) po 0,5 mg. Czasami zdarza mi się zapomnieć, ale raczej nie schodzę poniżej 2 dawek na tydzień w skrajnych przypadkach.
 9. 5-7 miesiąc były największym boostem, głównie przez wzrost na linii. Potem gęstnienie i regeneracja donoru.
 10. Panie i Panowie - stuknął mi rok od zabiegu. Jestem bardzo zadowolony. Przód wyszedł świetnie, przy czesaniu się na tył nie widać mniejszej gęstości na środku, braki w koronie uzupelnie w dalszej przyszłości, póki co planuję cały czas być na ducie. Poniżej zdjęcia (w pierwszym poście bez strzyżenia, w drugim po + jedno kamerka z przodu przy sztucznym oświetleniu). Kolejne zdjęcia planuje wrzucić za pół roku.
 11. Teraz, prawie rok po zabiegu? Nie, już nic mnie nie swędzi. Ale kilka pierwszych miesięcy swędziało (chociaż bardziej czubek głowy akurat).
 12. U mnie była duża poprawka w strefie biorczej po około pół roku, więc myślę, że nie masz, co się martwić na zapas.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...