free web hit counter Skocz do zawartości

smutny12

Members
 • Liczba zawartości

  146
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  16

Ostatnia wygrana smutny12 w dniu 9 Lutego

Użytkownicy przyznają smutny12 punkty reputacji!

Reputacja

41 Excellent

1 obserwujący

O smutny12

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Po pierwsze myślę, że nie warto obrażać ludzi od "starych dziadów". Po drugie linia odpowiednia do wieku zakłada branie pod uwagę potecjalnego łysienia na przyszłość, co z tego że w wieku 25 lat zrobią ci z nw3 na nw0 jak zmarnują 3000 graftów a ty w wieku 30 lat będziesz już miał nw5 i zostanie ci sama gęsta linia, podobnie jak u @looksmatters (chociż tutaj oczywiście trochę inna kolejność zdarzeń). Myślę że kolega powie ci najlepiej czemu warto zachować konserwatywne podejście w planowaniu.
 2. Z turcji tak. Ewentualnie możesz spojrzeć na Aestepool jak myslisz o niskim budżecie, na forum sporo relacji, póki co wtopy nie było żadnej chyba. Jak rozważasz inne kraje to oczywiście wiecej nazwisk do wyboru.
 3. Trochę puste stwierdzenie. Ktoś to mierzy? Niektórzy chirurdzy w polsce twierdzą że mają 97%, to nic nie znaczy. Ciężko bez szczegółowych badań statystycznych nad pracami wielu chirurgów było by ocenić kto ma najlepszy survival rate. Pekiner, Bicer, Keser, może Turan to nazwiska warte rozważania, reszta to zwykle masówka.
 4. Pełna zgoda, tutaj rownież piękna demonstracja https://youtu.be/0ALXKhbQ5SQ?si=_01XYAbh1Bi8ASak&t=17
 5. Szkoda że nie ma zdjęć, z tego co wiem technik ma małe pole do manerwu żeby zepsuć kąt wzrostu itd. w przypadku zrobienia nacięcia i umieszczania włosów pensetą przez technika. Co najwyżej może uszkodzić mieszek przez co włos nie urośnie.
 6. Wg mnie tutaj dużo lepiej się nie da, ile masz cm do glabelli mierząc od środka linii, czyli tam gdzie nos w linii prostej? Jak jest ok 7-7.5cm to nie ma sensu już bardziej obniżać.
 7. Donor po pierwszym zabiegu jak u mnie, kryminał. Co prawda 3600 graftów a nie 1300. Wygląda nieźle, chociaż nie wiem czy nie trzeba będzie jeszcze powalczyć z koroną w przyszłości.
 8. Przez kilka minut od dodania 🙄
 9. Nie jest to zalecane, mikrowłókna mogą powodować lokalne stany zapalne. Jeśli szanujesz kase i czas poświęcony to poczekałbym conajmniej 6 miesięcy. Jeśli chcesz raz i użyć i dobrze umyjesz to pewnie nic się nie stanie.
 10. Jeszcze nie widziałem żeby miesiąc po zabiegu komuś odrosło.
 11. Ładnie to wygląda no i fajnie ze strony doktora że zaproponował zabieg po kosztach. Widać że praktycznie wszystko odrosło. Dziwi mnie tylko zupełnie nie wygolona stefa biorcza - rzadko się to widzi. Linia wg mnie pasuje. Ile cm masz od linii do linii brwi? Jeśli jest to ok 7cm to raczej nie ma co obniżać. Zdjęcia możesz wrzucać bezpośrednio na forum przez wstaw media czy nawet przeciągając zdjęcie do postu.
 12. Najwyższa gęstość na lini wynika z kilku rzeczy. Najczęściej szczepi się tam grafty pojedyncze i zaraz za linią podwójne. Trzeba ich więc naturalnie więcej. Jest to też miejsce w którym widać najwięcej "wad" i braków w gęstości. Włosy na środku głowy leżą ba sobie i ładnie maskują jakieś małe braki gęstości (nie dotyczy to korony z której wychodzą). Średnia dobra gęstość to ok 50 graftów na cm². Wystarczy pomnożyć przez pole. Ale Gęstość ta nie musi być jednolita. Może to być 60 na lini i 40-45 dalej itd.
 13. DHI oznacza wszczepienie bez nacięcia. Narzędzie jednocześnie wsadza włos i tworzy nacięcia. Ma się to nijak do czasu przebywania poza ciałem
×
×
 • Dodaj nową pozycję...