free web hit counter Skocz do zawartości

smutny12

Members
 • Liczba zawartości

  136
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  15

Ostatnia wygrana smutny12 w dniu 23 Września

Użytkownicy przyznają smutny12 punkty reputacji!

Reputacja

33 Excellent

1 obserwujący

O smutny12

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Nie jest to zalecane, mikrowłókna mogą powodować lokalne stany zapalne. Jeśli szanujesz kase i czas poświęcony to poczekałbym conajmniej 6 miesięcy. Jeśli chcesz raz i użyć i dobrze umyjesz to pewnie nic się nie stanie.
 2. Jeszcze nie widziałem żeby miesiąc po zabiegu komuś odrosło.
 3. Ładnie to wygląda no i fajnie ze strony doktora że zaproponował zabieg po kosztach. Widać że praktycznie wszystko odrosło. Dziwi mnie tylko zupełnie nie wygolona stefa biorcza - rzadko się to widzi. Linia wg mnie pasuje. Ile cm masz od linii do linii brwi? Jeśli jest to ok 7cm to raczej nie ma co obniżać. Zdjęcia możesz wrzucać bezpośrednio na forum przez wstaw media czy nawet przeciągając zdjęcie do postu.
 4. Najwyższa gęstość na lini wynika z kilku rzeczy. Najczęściej szczepi się tam grafty pojedyncze i zaraz za linią podwójne. Trzeba ich więc naturalnie więcej. Jest to też miejsce w którym widać najwięcej "wad" i braków w gęstości. Włosy na środku głowy leżą ba sobie i ładnie maskują jakieś małe braki gęstości (nie dotyczy to korony z której wychodzą). Średnia dobra gęstość to ok 50 graftów na cm². Wystarczy pomnożyć przez pole. Ale Gęstość ta nie musi być jednolita. Może to być 60 na lini i 40-45 dalej itd.
 5. DHI oznacza wszczepienie bez nacięcia. Narzędzie jednocześnie wsadza włos i tworzy nacięcia. Ma się to nijak do czasu przebywania poza ciałem
 6. Z plusów to: wiadomo jaki lekarz będzie operował i brał odpowiedzialność, nie napiszę co sądzę o podejściu innych wymienionych bo zaraz mi ktoś będzie groził pozwami. Jest tłumacz polski. Masz sporo efektów na forum. Ciężko znaleźć jakiś zły. Inne pytanie to czy koniecznie chcesz się ograniczać do tych 3? Jeśli tak to ja nie widzę alternatywy.
 7. Aestopool zdecydowanie z tych trzech.
 8. Patrząc na HRN nie wiem czy ryzykował bym Mwambe - wcale nie ma gwarancji że będzie lepiej. Czy zdjęcie które wstawiłeś to po przeszczepie czy aktualne? Sama gęstość nie wygląda tak źle na tym zdjęciu. Być może tutaj faktycznie kąt wszczepienia daje wizualnie dużo gorszy efekt niż mógłby być?
 9. Rogal będzie pomocny, a tak to postępuj z zgodnie z zaleceniami kliniki. Każda sensowna klinika ma swój protokół i zestaw produktów które powinieneś dostać. Najwygodniej jest jeśli przez pierwsze 2 tygodnie nie musisz wychodzić z domu. Z doświadczenia nie warto się stresować że pogubi się grafty itd. Trzeba uważać szczególnie przez 1 tydzień. Ale jakbyś sobie przypadkiem wydrapał graft to będziesz tego świadomy bo będzie krwotok. Jakby się tak stało to się nie stresuj, pamiętaj że masz jeszcze kilka tysięcy innych. Nie jest tak że można sobie wydrapać 80% grafów bez konsekwencji i nikt tego nie zauważy jak sugerują niektórzy "spece" z polski
 10. Z BHR masz dużo niezależnych relacji na HRN i trochę tutaj. Z mojego doświadczenia polecam. Co prawda miałem trochę inny zabieg niż planujesz i dopiero będę miał pełny zabieg odtworzenia linii więc ciężko powiedzieć jak będzie wyglądał odrost ale doświadczenie na pewno na +. Już wyglądam dużo lepiej po zabiegu usunięcia graftów. Co do Turcji to jeśli chodzi o top ludzie na HRN i reddicie polecają najczęściej Pekinera (minusy to długi czas oczekiwania i długi czas odpowiedzi, najczęściej robi tylko ubytki mniejsze niż NW4), Dr Bicer ( mi się akurat jej rezultaty średnio podobają, ale można przejrzeć bo jest ich sporo), Dr Gur i Turan jako bardziej budżetowe opcje. Dr Kesser (tutaj wg mnie nie ma za dużo relacji, ale podobno jest dobry, polecam zrobić własny research). Ostatecznie HLC, ale tam nie masz pojęcia kto cie operuje do dnia operacji - niezła klinika ale trzeba to rozważyć. Zaznaczam tylko, że nie są to moje personalne doświadczenia a opinia na podstawie relacji które widziałem. Są jeszcze opcje budżetowe które oferują cenę za cały zabieg a nie za graft jak wymienieni powyżej. Są tam lepsze i gorsze wybory, ale unikał bym większości budżetowych klinik które przewijają się na grupach na fb i innych dziwnych miejscach.
 11. W 35k będzie trudno. Szczególnie przy takim ubytku. Pozostaje Turcja. HLC(chociaż myślę że 2 zabiegi to z 50 tys), ewentualnie bardziej budżetowo. Poszukaj na forum, mniej więcej widać które tureckie kliniki budżetowo umieją posadzić tak żeby wyrosło. Jeśli chodzi o resztę europy (Belgia Hiszpania) to w dobrych klinikach przy 5000 graftów trzeba 60-80 tyś liczyć.
 12. Skoro przejrzałeś wszystkie rezultaty to raczej nikt więcej nie pomoże. Jak w polsce to napewno tylko tych 2 panów. Myślę że jest szansa że przy niewielkim ubytku zrobią dobrą robotę, ale zadaj sobie pytanie czy napewno musi być to polska? Nie warto tutaj kierować się sentymentami tylko wybrać najlepszą opcją biorąc pod uwagę budżet. No i warto się wybrać do nich na konsultację, zobaczysz co zaproponują i jaki mają pomysł, będzie łatwiej podjąć decyzję.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...