free web hit counter Skocz do zawartości

BHR Clinic

Members
 • Liczba zawartości

  109
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Ostatnia wygrana BHR Clinic w dniu 21 Września 2023

Użytkownicy przyznają BHR Clinic punkty reputacji!

Reputacja

5 Neutral

O BHR Clinic

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Z radością obchodzimy czteroletnią kadencję Doktora Kostisa w Klinice BHR. Ostatnio Doktor Kostis wygłosił przekonującą prezentację na Konferencji TricoMed w Meksyku, gdzie zainteresował swoich kolegów spojrzeniem na "Podejście Bisangi" do pacjentów z dużą utratą włosów. Jego prezentacja nie tylko pokazała jego ekspertyzę, ale także dała wgląd w jego przyszłą ścieżkę. Odkąd dołączył do Kliniki BHR, Doktor Kostis codziennie pracuje u boku Doktora Bisangi, odgrywając kluczową rolę w sukcesie kliniki i jej reputacji za doskonałość. Jego wkład był kluczowy dla zdolności BHR do systematycznych osiągnięć wybitnych wyników przez ten okres, pomagając niezliczonym pacjentom odzyskać pewność siebie i jakość życia. Działając codziennie z zespołem szkolonym osobiście przez renomowanego Doktora Bisangę, Doktor Kostis jest uosobieniem zaangażowania kliniki w świadczenie optymalnej opieki i wyników. Ekspertyza zespołu, połączona z podejściem Doktora Kostisa, zapewnia, że każdy pacjent otrzymuje spersonalizowany plan leczenia, który uwzględnia ich konkretne potrzeby i cele. Rozumiemy, że każdy pacjent ma swój własny unikatowy budżet i jesteśmy zobowiązani do zapewnienia jakościowej chirurgii restytucji włosów finansowo dostępnej. Dzięki możliwości przeprowadzenia operacji przez Doktora Kostisa za jedyne 2,50 € za graft, więcej pacjentów może osiągnąć swoje pożądane rezultaty, nie rezygnując z jakości. Podróż Doktora Kostisa w BHR była pełna wzrostu. Jego pasja do rozwoju technik restytucji włosów i zaangażowanie w opiekę nad pacjentami czynią go cennym aktywem kliniki. W czasie jego czteroletniego jubileuszu z niecierpliwością oczekujemy wielu historii sukcesu, które jeszcze przed nami. Doktor Kostis obecnie przyjmuje nowych pacjentów. Zachęcamy do kontaktu w celu omówienia swojej sprawy z Doktorem Kostisem i zbadania, w jaki sposób możemy pomóc Ci osiągnąć swoje cele w zakresie restoracji włosów.
 2. Był bardzo doglębny w swoich researchu, spędzając 15 lat na czytaniu forów, aby podjąć właściwą decyzję odnośnie wyboru kliniki ktora wykona jego przeszczep włosów. tym bardziej jesteśmy zachwyceni że jest naprawdę zadowolony ze swojego zabiegu w BHR Clinic który szczegółowo opisał to we własnym poście na forum. Celem było odbudowanie konserwatywnej linii włosów ktora zupełnie odmieniła jego wygląd, co wpłynęłoby na powrót pewności siebie. Osiągnięto to przy wykorzystaniu 2197 graftów metodą FUE. “Moje zdjęcie przed i po, pokazują róźnice. Jestem zdecydowanie bardziej pewny siebie.” Wiek: lata 40te Użyte grafty: 1 włosowe = 400 2 włosowe = 913 3 włosowe = 708 4 włosowe = 176 Total = 2197 PRZED ZABIEGIEM 3 MIESIĄCE: 5 MIESIĘCY 6 MIESIĘCY 7 MIESIĘCY 8 MIESIĘCY 9 MIESIĘCY PORÓWNANIE
 3. Bardzo dziękujemy kolejnemu pacjentowi, który udokumentował odrost włosów po zabiegu w naszej klinice zdjęciami w 3,6,9,12 miesiącu. Celem zabiegu było odbudowanie linii włosów oraz obszaru za linią tak aby zmieszać się z naturalnymi włosami. Zrobiliśmy to przy użyciu 3000 FUE i mając na uwadze następną operację, która będzie polegała na odtworzeniu korony. Wiek: Późne lata 30te Stosowane leki: Minoxidil Użyte grafty: 1 włosowe = 453 2 włosowe = 1309 3 włosowe = 1202 4 włosowe = 36 TOTAL = 3000 PRZED ZABIEGIEM: ZABIEG: 3 MIESIĄCE: 6 MIESIĘCY: 9 MIESIĘCY: 12 MIESIĘCY:
 4. Większość pacjentów z Polski przyjeżdżających do nas na zabieg, nie ma problemów z otrzymaniem takiego skierowania od lekarza rodzinnego.
 5. 17 luty 2024 to data następnym seminarium na temat przeszczepu wlosów kliniki BHR z doktorem Bisangą. Seminarium jak zawsze odbędzie się w warszawskim hotelu Mariott na trzecim piętrze w sali Kopernik. Jeżeli jesteś zainteresowany spotkaniem z naszym doktorem moge zarezerwować Ci spotkanie na konkretną godzinę. Warunkiem udziału w seminarium jest przysłanie aktualnych zdjęć głowy. Zainteresowanych bardzo proszę o wysłanie maila na adres [email protected] z imieniem nazwiskiem oraz wiekiem w temacie. Bardzo prosimy również o podanie numeru telefonu. Mamy tylko kilka wolnych miejsc dlatego prosimy nie zwlekać ze zgłoszeniem. SEMINARIUM JEST DARMOWE.
 6. Przedstawiamy rezultat zabiegu pacjenta który zgłosił się do nas po szeroko zakrojonych poszukiwaniach odpowiedniej kliniki. Pacjent chciał zaradzić recesji swojej linii włosów którą skrzętnie kamuflował. Z poniższych zdjęć widać jak głęboko sięgały ubytki w linii włosów. Rezultatem zabiegu jest bardzo naturalna i gęsta linia włosów, po której ciężko ocenić że jest to wynik przeszczepu włosów.Bardzo dziękujemy pacjentowi za podzielenie się swoim przypadkiem. Cytat pacjenta: „Przed wyborem dr. Bisangi i BHR, przeprowadziłem konsultacje online z doktorami: McGrath, Feridunim, Bicerem, Marasem, Freitasem, HLC i Pekinerem. Zawęziłem wybór między Freitasem a Bisangą, ale ostatecznie wybrałem dr. Bisangę ze względu na jego reputację, przypadki podobne do moich ze znakomitymi rezultatami oraz fakt, że nieco ponad rok temu udało mi się odbyć z nim osobistą konsultację w Atenach.” Wiek: 38 Stosowane leki: finasteryd i doustny minoxidil Gęstość obszaru kawczego: 77 graftów/cm2 Użyte grafty: 1 włosowe: 415 2 włsowe: 945 3 włosowe: 752 4 włsowe: 298 TOTAL: 2410 Przed zabiegiem: Zabieg: 12 Miesięcy:
 7. Przede wszystkim koniecznie rozpocząć kuracje farmakologiczną jeżeli jeszcze żadnej nie stosujesz. Przy tzw. łysieniu rozproszonym jakie występuje w Twoim przypadku, samą kuracją można uzyskać sporą poprawę. Jak wyślesz mi zdjęcia mailem, chętnie wycenie zabieg u naszych doktorów.
 8. Pacjent trafił do nas po nieudanej operacji w swoim kraju, której efektem był słaby odrost oraz zbytnie przerzedzenie obszaru dawczego. Przy rozległych ubytkach i jednej nieudanej operacji wyzwaniem było następnie ostrożne pobranie kolejnych graftów z głowy oraz wymieszanie ich grantami z brody, z których musieliśmy skorzystać jako dodatkowe źródło. Celem było pełne pokrycie, a to oznaczało pobranie wielu graftów podczas kilku mega sesji. Rezultat naprawdę odmienił życie pacjenta, czego wyraz dał w poniższym filmie. Pacjent przybył ostatnio na kontrole do naszej kliniki aby osobiście spotkać się z doktorem Bisangą. Pozwolił nam zrobić zdjęcia nie ukrywając trzy za co bardzo mu dziękujemy. Pacjent jest w połowie swoich lat 30tych. Jako kuracje stosuje doustny Minoxidil. Użyte graty: Skalp: 7867 Broda: 2050 TOTAL:- 9917 Przed zabiegiem: Zabieg: Rezultat:
 9. Pacjent chciał zaadresować zabieg cofającej się linii włosów, zakolom i przerzedzeniu za linią . Osiągnięto to przeszczepiając 3460 grafów. Prezentujemy efekt po 8 miesiącach od zabiegu. Jesteśmy wdzięczni pacjentowi że pozwolił nam podzielić się swoim przypadkiem i zdjęciami oraz czekamy na update po 12 miesiącach. Użyte graty: 1 włosowe 468 2 włosowe 1908 3 włosowe 1037 4 włosowe 47 TOTAL: 3460 Przed zabiegiem: Zabieg: 8 miesięcy:
×
×
 • Dodaj nową pozycję...