free web hit counter Skocz do zawartości

BHR Clinic

Members
 • Liczba zawartości

  102
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Ostatnia wygrana BHR Clinic w dniu 21 Września 2023

Użytkownicy przyznają BHR Clinic punkty reputacji!

Reputacja

5 Neutral

O BHR Clinic

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. 17 luty 2024 to data następnej konsultacji na temat przeszczepu wlosów kliniki BHR z doktorem Bisangą. Konsultacja jak zawsze odbędzie się w warszawskim hotelu Mariott na trzecim piętrze w sali Kopernik. Jeżeli jesteś zainteresowany indywidualnym spotkaniem z naszym doktorem moge zarezerwować Ci spotkanie na konkretną godzinę. Warunkiem udziału w konsultacjach jest przysłanie aktualnych zdjęć głowy. Zainteresowanych bardzo proszę o wysłanie maila na adres jan@bhrclinics.com z imieniem nazwiskiem oraz wiekiem w temacie. Bardzo prosimy również o podanie numeru telefonu. Mamy tylko kilka wolnych miejsc dlatego prosimy nie zwlekać ze zgłoszeniem. KONSULTACJA JEST DARMOWA.
 2. Przedstawiamy rezultat zabiegu pacjenta który zgłosił się do nas po szeroko zakrojonych poszukiwaniach odpowiedniej kliniki. Pacjent chciał zaradzić recesji swojej linii włosów którą skrzętnie kamuflował. Z poniższych zdjęć widać jak głęboko sięgały ubytki w linii włosów. Rezultatem zabiegu jest bardzo naturalna i gęsta linia włosów, po której ciężko ocenić że jest to wynik przeszczepu włosów.Bardzo dziękujemy pacjentowi za podzielenie się swoim przypadkiem. Cytat pacjenta: „Przed wyborem dr. Bisangi i BHR, przeprowadziłem konsultacje online z doktorami: McGrath, Feridunim, Bicerem, Marasem, Freitasem, HLC i Pekinerem. Zawęziłem wybór między Freitasem a Bisangą, ale ostatecznie wybrałem dr. Bisangę ze względu na jego reputację, przypadki podobne do moich ze znakomitymi rezultatami oraz fakt, że nieco ponad rok temu udało mi się odbyć z nim osobistą konsultację w Atenach.” Wiek: 38 Stosowane leki: finasteryd i doustny minoxidil Gęstość obszaru kawczego: 77 graftów/cm2 Użyte grafty: 1 włosowe: 415 2 włsowe: 945 3 włosowe: 752 4 włsowe: 298 TOTAL: 2410 Przed zabiegiem: Zabieg: 12 Miesięcy:
 3. Przede wszystkim koniecznie rozpocząć kuracje farmakologiczną jeżeli jeszcze żadnej nie stosujesz. Przy tzw. łysieniu rozproszonym jakie występuje w Twoim przypadku, samą kuracją można uzyskać sporą poprawę. Jak wyślesz mi zdjęcia mailem, chętnie wycenie zabieg u naszych doktorów.
 4. Pacjent trafił do nas po nieudanej operacji w swoim kraju, której efektem był słaby odrost oraz zbytnie przerzedzenie obszaru dawczego. Przy rozległych ubytkach i jednej nieudanej operacji wyzwaniem było następnie ostrożne pobranie kolejnych graftów z głowy oraz wymieszanie ich grantami z brody, z których musieliśmy skorzystać jako dodatkowe źródło. Celem było pełne pokrycie, a to oznaczało pobranie wielu graftów podczas kilku mega sesji. Rezultat naprawdę odmienił życie pacjenta, czego wyraz dał w poniższym filmie. Pacjent przybył ostatnio na kontrole do naszej kliniki aby osobiście spotkać się z doktorem Bisangą. Pozwolił nam zrobić zdjęcia nie ukrywając trzy za co bardzo mu dziękujemy. Pacjent jest w połowie swoich lat 30tych. Jako kuracje stosuje doustny Minoxidil. Użyte graty: Skalp: 7867 Broda: 2050 TOTAL:- 9917 Przed zabiegiem: Zabieg: Rezultat:
 5. Pacjent chciał zaadresować zabieg cofającej się linii włosów, zakolom i przerzedzeniu za linią . Osiągnięto to przeszczepiając 3460 grafów. Prezentujemy efekt po 8 miesiącach od zabiegu. Jesteśmy wdzięczni pacjentowi że pozwolił nam podzielić się swoim przypadkiem i zdjęciami oraz czekamy na update po 12 miesiącach. Użyte graty: 1 włosowe 468 2 włosowe 1908 3 włosowe 1037 4 włosowe 47 TOTAL: 3460 Przed zabiegiem: Zabieg: 8 miesięcy:
 6. W odpowiedzi na coraz większe zainteresowanie najtańszymi klinikami oraz coraz większą ilością zabiegów naprawczych które wykonujemy w BHR na pacjentach tychże klinik, polecam poniższe video. Niestety nie zawsze maszynka do golenia rozwiązuje problem nieudanego zabiegu.
 7. Przedstawiamy relacje pacjenta który przeprowadził zanim zdecydował się na zabieg, zrobił wyjątkowo szczegółowy wcześniejszy research. Wszystkie poniższe materiały pooperacyjne, zdjęcia i filmy pochodzą od pacjenta i stanowią jego recenzje. Cytat: "Cześć wszystkim. Chciałem podzielić się swoją podróżą z doktorem Bisngą i doktorem Kostisem w BHR. Mam 36 lat, włosy zaczęły cofać mi się w wieku 17 lat, a w wieku 24 lat zacząłem brać 1 mg fin dziennie i stosuje go do dzisiaj. Żadnych innych leków ani suplementów nie stosuje. Od tego czasu wypadanie włosów nasiliło się najwyżej o 5%. Patrząc wstecz na zdjęcia, w wieku 25 lat wygląda tak samo, jak w wieku 35 lat, więc w końcu poczułem się gotowy na zabieg. Wiele lat temu często odwiedzałem te fora i zawsze ceniłem prace dr. Bisangi, a po powrocie i przeczytaniu wszystkich wątków, które udało mi się przeczytać w zeszłym roku, doszedłem do tego samego wniosku. Bardzo podobają mi się rezultaty, jakie widziałem u osób z podobnymi ubytkami/wzorami/teksturami. Rozważałem H&W, aby pozostać bliżej domu (USA), Nadera lub HMR, ale ostatecznie zdecydowałem się wybrać klinikę która wydawała mi się najbardziej właściwa. Wiek: 36 Leki: 1 mg finasterydu Użyte grafty: 1 włosowe - 434 2 włosowe - 1399 3 włosowe - 334 TOTAL: 2176 FU Przed zabiegiem: Po zabiegu: 4 miesiące 5 miesięcy
 8. A tutaj video od samego pacjenta 6 miesiące po po drugim zabiegu w BHR. WhatsApp Video 2023-08-06 at 15.05.58.mp4
 9. UPDATE !! Po tak zadowalającym efekcie i bardzo pozytywnych wrażeniach pacjent zapragnął wrócić do kliniki na kolejny zabieg zagęszczenia w okolicy korony i wszczepienia graftów w bliznę po wcześniejszym zabiegu strip, wykonanym w innej klinice. Oczywiście we właściwym czasie zaktualizujemy informacje o jego ostatniej procedurze ale w międzyczasie chcieliśmy udostępnić poniższy film pokazujący przeczesywanie jego linii włosów z poprzedniej sesji z BHR. Film przedstawia bardzo naturalny efekt zabiegu z imponującą gęstością, zwłaszcza jak na pacjenta po zabiegu naprawczym.
 10. Zapraszamy do obejrzenia filmu w którym prezentujemy protokół zabiegów FUE w klinice BHR. W tym filmie przeprowadzimy Cię przez 8 etapów naszej procedury FUE, która zapewnia maksymalne rezultaty przy minimalnym dyskomforcie dla pacjenta. Nasz proces rozpoczyna się od dokładnej oceny włosów i skóry głowy pacjenta, po której następuje obliczenie wymaganej liczby graftów. Następnie przechodzimy do przygotowania, gdzie skrupulatnie czyścimy i sterylizujemy obszar, aby zapewnić bezpieczny i higieniczny zabieg. Kolejnym etapem jest wybór i nakłuwanie graftów z okolicy dawczej, po którym następuje szczegółowa kontrola w celu upewnienia się, że użyte zostały wyłącznie grafty najwyższej jakości. Następnie następuje etap przygotowania otworów pod wszczepienie graftów. Każdy otwór jest indywidualnie nacinany, aby uzyskać naturalny wygląd. Następnie nasz zespół stosuje taktyczną technikę rozmieszczania, aby upewnić się, że przeszczepy są umieszczone w sposób, który odwzorowuje naturalne wzorce wzrostu włosów. Używamy schematu ekstrakcji, który zapewnia minimalne uszkodzenie obszaru dawczego. Nakłute grafty przed ekstrakcją zostawiamy pod powierzchnią skóry tak długo, jak to możliwe, aby zapewnić ich maksymalną żywotność. W BHR Clinic dr Bisanga i dr Kostis rozumieją znaczenie naturalnej i pełnej linii włosow Z myślą o tym wypracowaliśmy nasz protokół FUE. Zaufaj nam, aby zapewnić sobie najlepsze możliwe rezultaty dla Twoich oczekiwań związanych z odbudową włosów. Dziękujemy za obejrzenie.
 11. Nasza klinika oferuje polskiego opiekuna w mojej osobie od 2007 r.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...