free web hit counter Skocz do zawartości

antydhtor

Members
 • Liczba zawartości

  3197
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  11

Ostatnia wygrana antydhtor w dniu 13 Maja

Użytkownicy przyznają antydhtor punkty reputacji!

Reputacja

19 Good

9 obserwujących

O antydhtor

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Zależy które. Ogólnie jeśli chodzi o fina/duta, to od 12 już chyba będzie.
 2. Ja tu i tak za 30 lat jak tylko będzie to możliwe, pokażu kuhwa jaką mam linię. Zobaczysz. Wtedy będę już stary, to będzie to adekwatne do tego tematu.
 3. Pisz napiehdalaj cały czas miliardy stron. Mam to gdzieś. A strzelić to sobie można jak jest dziób V-shape....
 4. Zawsze ludzie, którzy wyprzedzali swoje czasy i to w każdej dziedzinie, byli uznawani za wariatów i chorych psychicznie, często ich też zabijano, nękano, prześladowano, wykpiwano, skutecznie unieszkodliwiano. Kopernik też wył wariatem przecież i chorym psycholem. Tak samo lekarz, który leczył ludzi trawką.... itd.
 5. To jest mój wątek i będę pisał i wstawiał co chciał. Wątek jest o linii a nie gęstości na galcy NW 7 uzyskanej przeszczepem włosów. Jeżeli tergo nie potrafisz zrozumieć to gratuluję. I większość tych zdjęć jest od Armaniego albo innej kliniki z Beverly Hills tam gdzie robią sobie HT możni Ameryki, a nie żadnej no-name
 6. @Andrew3 Daj spokój złośliwej mendzie i nie karm trola. Jam już przywykł do tego na tym forum i mam to w dupie tak głęboko, że aż brudzi się od gówna.
 7. To są wszystko stare fotki z 2016 roku. Widzisz nie mogę normalnie dawać fotek bo widać co zaraz jest. Ale tak jak obiecałem, za 30 lat będzie aktualizacja, albo wątek galeria tylko ze zdjęciami historii, jak tylko to forum będzie istnieć i jeśli będę żyć. Trochę i tak zboczyliśmy z tematu, ale to nic.
 8. To se weź i tak dla jaj chociaż napisz do pierwszej lepszej kliniki że chcesz ''łómnisz herlajn'' ... to zobaczysz ku*wa , a ani ty ani Przybylski nie ma żadnych kompetencji aby mnie oceniać! A agresja podobno męska rzecz... więc co chcesz kuhwa ?
 9. Nie korzystam z usług żadnego psychiatry i nigdy nie byłem u żadnego, tyle co mnie z wojska zmusili do tego to tylko raz. Nie mam takich potrzeb, ani nie odpierdala mi nic żeby musiał być u psychiatry... he he
 10. Kiedyś rozmawiałem o tym z Adminem (wtedy jak była tu ''rzeźnia''), mówiłem, że przecież wszyscy płyniemy na tej samej łodzi, a Admin, stwierdził, że nie nie na tej samej, i dlatego to jest... Ja na tym forum nigdy nikogo pierwszy nie atakowałem NIGDY!
 11. Nie było by dla mnie większego zniszczenia i kalectwa niż glaca. I możesz mówić co chcesz. A jeśli już coś zrujnowało mnie psychicznie to lekarze i ludzie na tym forum. I co mi się takiego stało fizycznie ? - gówno. Nigdy nie byłem koksem i nie narzekam, że mi tłuszczu przybyło trochę, nawet byłem z tego zadowolony bo zawsze byłem chudy. Fiut mi nie odpadł, gino ustępuje, a zawsze można też usunąć. Ale możesz mi wmawiać co chcesz mam to zwyczajnei gdzieś co to do mnie piszą i to już od dawna. Kiedyś piana mi z pyska leciała, ale teraz mam to gdzieś.
 12. Tylko, że to jest moje zdjęcie he he. Jam tak wyleczył łysienie, że nie tylko tutaj mnie znienawidzili, ale i transy MTF na innym forum... Baby też często mi zazdroszczą i nawet te znajome pytają co to za tabletki.... Ale kiedyś może tu pokaże jeszcze nowsze zdjęcie z linijką... ha ha. Tak jest w małpce siła. Tak będę trzymać do końca życia.
 13. Do autora. Ten Alpicort E jest zatwierdzony do leczenia łysienia u mężczyzn i dostałem go kiedyś z przepisu lekarza, nawet nie wiedziałem wtedy, że takie coś jest, i lekarz sam receptę na to dał. Tam jest tyle estro co kot napłakał albo i komar... Nie czytaj bredni gargameli, nie zmienisz płci od tego ani nawet gino nie dostaniesz. Możesz śmiało stosować. Lekarz kiedyś na raz 3 butelki mi zapisał, a to jest sporo tego i rzadkie i wydajne.
 14. Ja nie wyobrażam sobie tak nie mieć... ha ha Tylko żeby jeszcze jakość przeszczepów w Polsce odpowiadała Turcji... to większość ludzi wtedy mogłaby robić na miejscu.
 15. Wiesz, kiliniki bardzo często mają wiele różnych tłumaczeń aby nie zrobić klientowi linii nisko czy zaokrąglonej, i m.in tłumaczą mięśniami, co jest brednią, bo włosów nie wszczepia się w mięśnie tylko w skórę, która jest nad wszelkimi mięśniami... Kobiety albo ludzie trans też mają często trójkątną głowę, a robi się im inaczej i żadne mięśnie jakoś nie przeszkadzają... to samo dotyczy HT na brodę gdzie mięśni jest w uj i to ważniejszych niż tych nad brwiami.... Powiedz lepiej, że najniżej jak się da z powodu oszczędności graftów i stanu na głowie - to będzie brzmieć prawdziwie. I tak lekarze powinni też mówić, a nie brednie wymyślać. Rozumiem jak najbardziej, i o to własnie chodzi aby być przeszczęśliwym! Szkoda tylko, że nie każdemu tak łatwo chcą dziady to szczęście sprzedać... Może więcej polskich klinik skapnie się w końcu, że Turcja odbiera im sporą pulę klientów... Czas pokaże jak to będzie z odrostem i efektem końcowym po tym zabiegu. Oby było jak najlepiej.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...