free web hit counter Skocz do zawartości

antydhtor

Members
 • Liczba zawartości

  3125
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  7

Ostatnia wygrana antydhtor w dniu 12 Kwietnia

Użytkownicy przyznają antydhtor punkty reputacji!

Reputacja

11 Good

9 obserwujących

O antydhtor

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Nawet i kulturysta się znalazł z ekstremalnie niską i owalną linią.
 2. I proszę bardzo jeszcze. Tym razem Native Americans.
 3. I jeszcze jeden kolejny przykład. Linia okrągła blisko brwi, i widow's peak.
 4. A przy okazji jeszcze fotka takiego starszego gościa z NW0 i z zaokrągloną linią i bez wyraźnych temporal peaks. Linia lekko pochylona do przodu i bez łysych wżerów.
 5. Niskie czoło miał też Frank Vincent Gattuso - Amerykanin włoskiego pochodzenia i znany aktor z filmów gangsterskich. To tylko aktor, ale to urodzony gangster i wszelkie role w tego rodzaju filmach odgrywał perfekcyjnie. Frank Vincent był także muzykiem i przedsiębiorcą. I zachował NW0 bez żadnej recesji do końca życia tj. do 80 lat. Ale ciekawym przykładem na U-shape'a jest również gość stojący obok Frank'a Vincent'a na tej fotce.
 6. I jeszcze taki przykład. Był kiedyś sobie taki oto gość. Nie wiem kto to jest czy był.
 7. A skoro już przy raperach jesteśmy, to trzeba też zaliczyć do przykładów U-shape hairline u mężczyzn przykład 2Pac'a. Mało kto pewnie o tym wie, ale Tupac Amaru Shakur znany jako 2Pac i Makaveli żyjący w latach: 1971-1996, legenda amerykańskiego gangsta-rapu oraz wielki poeta, a także aktor, miał również U-shape hairline. A mało kto o tym wie, bo ten wybrał łysinę swoim wyborem. Oto jego unikatowe zdjęcia z młodości oraz jedno późniejsze na którym nie miał glacy:
 8. A także niejaki Yafeu Akiyele Fula znany bardziej jako: Yaki Kadafi oraz Young Hollywood żyjący w latach 1977-1996. Choć tutaj linia trochę gorsza taki semi-U-shape.
 9. I proszę bardzo jeszcze jeden znakomity przykład. Tym razem jest to Charles Stewart znany jako Chali 2na, rocznik 1971. Amerykański raper. I tu jeszcze ciekawostka: ''Jego głęboki, basowy głos jest jednym z bardziej charakterystycznych głosów amerykańskiego hip-hopu'' pomimo U-shape hairline czyli ''womanish hairline''.
 10. Pod mosteczkiem chyba najlepiej. Choć ja miałem oryginalny Loniten z IHP, oraz inne zamienniki z Tajlandii.
 11. Wszyscy co to chcą być małpiszonami powinni być raczej zadowoleni z tej drogi podawania. Ten mechanizm jest stary jak świat. Ćpuny wykorzystują ten mechanizm do podawania narkotyków, a dealerzy do testowania próbek... Pikawa najważniejsza, bo bez tego to i wzrostu włosów nie będzie... Brałem nie takie dawki i ilości jak tu opisywane, oraz różne drogi podania jednocześnie, i bywało, że parę razy trochę się tam wystraszyłem potęgi tego leku (bardziej nocebo niż jakieś rzeczywiste problemy), ale w długoterminowej perspektywie, nigdy nie zrobiło to na mnie żadnego wrażenia. Każdy organizm jest inny i każda pikawa jest inna, i dobrze jeśli każdy wie na co stać swój organizm, a na co nie, i zdaje sobie z tego sprawę. Generalnie niskociśnieniowcy będą mieć większe uboki od tego.
 12. No i znowu zupełnie przypadkowo wpadło mi w oko takie zdjęcie. Na dole pierwszy z prawej w niebieskim Nie jest to jakiś wybitny U-shape, ale jest z lekka ''łómnisz herlajn'', i nawet lekki widow's peak. Wszędzie gdzie spojrzę, to znajdę jakiś przypadek, a to tylko lekarze od HT oraz ludzie z tego forum nie potrafią znaleźć... - choć Ian'a D'Sa pokazał mi właśnie kiedyś jeden z forumowiczów, bo wcześniej go nie znałem, ale to pewnie dlatego, że Ian jako wokalista zespołu muzycznego jest postacią znaną. A facet na fotce nawet trochę podobny do Ian'a D'Sa. A to fotka z yt z jakieś tam reklamy, nawet nie wiem czego.
 13. antydhtor

  Dr Zarev

  Bo co, bo filmiku nie ma ? Szukaj se tam gdzie są filmiki. A patrząc na gęstość linii wygląda podobnie. I tak najlepszym sposobem na ocenę danej roboty jest oglądanie efektów na żywo, dlatego ja staram się szukać w taki sposób, choć łatwe to nie jest. Kilku ludzi do których pisałem się nie zgodziło, ale i też obejrzałem kilka efektów na żywo. Jednak nie jest moją intencją bić z tu piany.
 14. Takie jak to, żeby tak to działało mniej więcej ?
 15. antydhtor

  Dr Zarev

  Tu też jest podobny efekt z podobnego stanu, ale to VHC a nie budżetówka z Turcji czy Polska... Być Gargamelem czy nie być Gargamelem. Oto jest pytanie. To macie od wujka Antka, bo tak przypadkowo się zaraz rzuciło w oczy, przy przeglądaniu czego innego.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...