free web hit counter Skocz do zawartości

slavo18035

Members
 • Liczba zawartości

  402
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

2 Neutral

O slavo18035

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Bo wyjdą bez oporu gdyż ponad 90% włosów przeszczepionych wypada. One są martwe i tylko mechanicznie są zakotwiczone w skórze ale do czasu.
 2. To normalne. Jest to spowodowane tym, że włos przeszczepiony jeszcze nie zaczął rosnąć i nie wypycha tego "starego". Ale pęsetą nic nie wyciągaj. Mieszka już nie uszkodzisz bo to 3 miesiąc ale po co to robisz ? Nie panikuj.
 3. Mi wcale nie zależy na tym, że się nie dowiemy efektu. Angel, pseudo moderator kulący ogon jak się mu prawdę napisało, broniący patologii tego forum przepadł dokładnie tak samo jak i jego chory psychicznie podopieczny trolujący to forum od lat.
 4. Ładnie to to nie wygląda ale nawet nie może bo to dopiero 4 miesiąc. Dopiero od teraz powinno to się mocno zmieniać. na plus.
 5. No pewnie, że mogłeś mieć tylko tak jak piszesz w liczbie mnogiej jak zresztą piszesz.
 6. Lepiej nie palić ( najważniejszy będzie tu okres tygodnia od zabiegu) bo tak jak kolega wyżej napisał nikotyna zwęża naczynia=mniej krwi w skórze = mniej tlenu dla graftów co jest kluczowe. Po HT w biorczym dochodzi i tak do zaburzenia krążenia bo skóra jest podziurawiona = wiele drobnych naczyń poprzerywane a to wszystko powinno się jak najszybciej zregenerować. Po co więc ryzykować a może uda Ci się też rzucić bo I tydzień bez fajek dla palacza to najgorszy okres.
 7. Czy wy czytacie ze zrozumieniem co ja piszę ? Od samego początku pisałem, że nic nie zakładam a przypuszczam. Linia jest jedna, obszar biorczy po HT zalany krwią i osoczem ale grupa już doszukuje się hejtu. Autor postu czego oczekiwał? Uzyskania informacji tylko takiej jakiej chce na zasadzie myślenia życzeniowego, głaskania po główce ? Tylko wam napisać coś nie po myśli to zaczyna się doszukiwanie, że mój wpis jest od konkurencji. Jakie też ma on znaczenie skoro i tak nie mam to na co się u autora tematu stało żadnego wpływu ? Jak wyjdzie, że się myliłem to BARDZO DOBRZE bo autorowi i każdemu życzę aby miał super odrost. Już o tym tu pisałem ale potrzeba szydzenia jest silniejsza niż czytania ze zrozumieniem. To, że w waszych głowach pojawia się tak skrzywione myślenie sugerujące mi coś innego to już wasz a nie mój problem panowie idealni co się nigdy nie pomylili.
 8. Na zdjęciu widać strupy a nie grafty bo są pod nimi więc jak Ty je widzisz ? Dopóki one nie odpadną to nigdy nie ma pewności co jest pod nimi, bo pole zabiegowe jest zalewane krwią. Puchnie cały obszar biorczy czy tylko jego część ? Cały i wtedy rzeki jeśli się pojawiają to na całym jego obszarze a Ty masz tylko jedną.
 9. Generalnie jest tak, że jak komuś robią się rzeki ( bo te pęknięcia wyglądają jak rzeki na mapie) to pojawiają się na całym polu biorczym jak w tym linku co ktoś go wyżej wkleił. Nie widziałem jeszcze głowy aby była tylko jedna. Ale obyś był pierwszym, który widzę i tego Ci życzę i tylko po co pieprzysz bzdury, że wszystko neguję ?
 10. No Fascynujące, że nie widzisz w tym miejscu żadnych graftów bo na zdjęciu ich nie widać. Niech kolega zrobi lepsze zdjęcie czy są tam grafty. Gdyby tak było jak w tym linku biorczy byłby pokryty liniami w całości bo jest to związane z opuchlizną, która pojawia się na całym polu biorczym.
 11. Tak nie powinno to wyglądać. Przypuszczam, że miałeś zabrudzone krwią to miejsce i zostało to przeoczone w trakcie zabiegu. Graftów tam nie było.
 12. To jest jak najbardziej obszar korony i widać, że tam łysiejesz. Do około 35 rż to się może drastycznie pogarszać ( ale też nie musi) natomiast na pewno zwolni po.
 13. Dobrze Ci doradzają. Z takim donorem to się dobrze nie uda przy takim obszarze do pokrycia. Jeśli zrobisz HT u Ciebie wyjdzie to słabo i musiałbyś i tak nosić dłuższe włosy z tyłu aby było mniej widać wyskubany donor.
 14. I tak się powinno to robić. Wtedy jest największa szansa na bliskie 100 % przeżycie graftów.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...