free web hit counter Skocz do zawartości

ElChapoGuzman

Members
 • Liczba zawartości

  214
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana ElChapoGuzman w dniu 25 Września

Użytkownicy przyznają ElChapoGuzman punkty reputacji!

Reputacja

8 Neutral

O ElChapoGuzman

Ostatnie wizyty

523 wyświetleń profilu
 1. bo paljaki to durnie do strzyżenia jest popyt jest podaż
 2. „Przed wyborem dr. Prandeckiego, przeprowadziłem konsultacje online z doktorami: Juliuszem Prandeckim, Turkowskim, Osteomedem w Krakowie, Marasem, Freitasem, HLC i Pekinerem. Zawęziłem wybór między Prandeckim a Turkowskim, ale ostatecznie wybrałem dr. Prandeckiego ze względu na jego reputację, przypadki podobne do moich ze znakomitymi rezultatami oraz fakt, że nieco ponad rok temu udało mi się odbyć z nim osobistą konsultację w Atenach.” No BHR tutaj fajny rezultat.
 3. Jakiego pozwu, chłop zapłacił 25 patyków, ma pełne prawo do recenzji i oceny kliniki, niech Turkowski ciągnie drąga, głupi będziesz jak usuniesz temat. Nie ma żadnej podstawy prawnej.
 4. xDD Chłop wydał 25 tysięcy a te gnojki jeszcze mają czelność czegoś żądać, niech nie robią HT jak nie potrafią go robić, a Ty jako niezadowolony pacjent który zapłacil 25k masz pelne prawo wyrazić swoje zdanie na temat swojego "nieudanego" zabiegu. A dobre imię tej kliniki może jest co najwyżej u karyn robiących tam cycki, Turkowski paprochu przestań mi młodzieńca prześladować
 5. + Możesz jeszcze spróbować w Vatanmed w Warszawie, nie dawno otworzyli klinikę, niby jest Turecki doktor z tego co wiem od konsultantki, do końca Marca promocja 11 000 zł do 6000 graftów. Nie byłem, nie widziałem, ale z pewnością coś by z tego było.
 6. No co mam Ci powiedzieć byku, czemu nie sprawdzacie / analizujecie chociaż przez tydzień nie mówie o miesiącu, że u Polaków się nie robi. Jedynie Przybylski trzyma jakiś tam poziom bo uczył się za granicą i doucza. Mam pocieszenie i nie pocieszenie: 1) Nie pocieszenie: 2000 graftów poszlo w dupę 2) Pewnie da radę wyciągnąć jeszcze z 3000 i popraw to w Turcji ew. u Przybylskiego jak nie chce Ci się za granicę. 24 000 zł to kupa szmalu, wiem, że możesz nie mieć tak od ręki, póki co próbuj mikrowłókna w sprayu, nie będziesz miał takiego doła.
 7. Miej pretensje tylko do siebie, chodzicie do polskich paprochów a później płacz i zgrzytanie zębów
 8. Z tego co się dowiedziałem od konsultantki, do końca Marca jest promocja 11 000 zł, zabieg do 6000 graftów, personel rzekomo i "doktor" jest Turecki. Nie wiem, nie bylem tam, ale dobrze by było, żeby Turki trochę zaatakowały polski rynek, szybko dupsko pęknie takim parchom jak Turowski, Turkowski itd.
 9. Trzyma się wróbelku zajebioza, pozdro byczq
 10. Z jaką wielką dumą, tak czytam ten początek, myśle kurwa co te BHR zrobiło, zjeżdżam na sam dół a tu lipa w choj. XD
 11. Dobry masz stan jak na te lata, możesz dorzucić finasteryd. Ale w przyszłości nawet jakby się co posypało, zostanie przeszczep włosów, włosy widać masz jakościowo dobrę, to masz z górki.
 12. Bo to nie kwestia jakiejś choroby skóry głowy prawdopodobnie, tylko tego, że od lat napierdalasz te wcierki sprowadzane z Kongo od dilera murzyna z ulicy. Powodzenia na poprawce byku i rozważ ograniczenie tych minoxów i wcierek z Kongo (CB itp) i skup się może na finasterydzie/dutasterydzie oralnie samym. Antuś sam kiedyś wspominał podczas rozmowy naszej, że kiedyś od wcierek odrywał płaty z głowy razem z włosami, także zaczerwienienie przesuszenie wcierkowe też nie jest na pewno korzystne dla skóry głowy i oczywiście włosów.
 13. Andrzej to polak rodak czego się spodziewaliście bonów -50 % na zabieg przez forum XD
×
×
 • Dodaj nową pozycję...