free web hit counter Skocz do zawartości

johhnny55

Members
 • Liczba zawartości

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

11 Good

O johhnny55

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Cześć, Tak skóra głowy nadal jest lekko zaczerwieniona. Z miesiąca na miesiąc coraz mniej. Ogólnie póki co jestem zadowolony i szkoda, że wcześniej się nie zdecydowałem na zabieg. Na zakolach włosy jeszcze nie są super gęste i pozostaje mi czekać. Myślę, że ostatecznie będę w stanie ocenić przeszczep po 9-10 miesiącu jak już wszystko odrośnie co miało odrosnąć.
 2. Cześć, Minęły 4 miesiące, zdjęcia suchych i mokrych włosów.
 3. Cześć, Aktualizacja - minęły 3 miesiące, pojawiło się dużo cienkich włosków.
 4. Czesc, od zabiegu minelo 5 i pól tygodnia wiec duzo sie nie zmienilo od ostatnich zdjec. Zdjecie z dnia dzisiejszego:
 5. Cześć, U mnie wyglądało to tak, że pierwszą konsultacje miałem online - wysłałem tylko maila ze zdjęciami i doktor ocenił ilość grafów mniej więcej i czy kwalifikuje się do zabiegu. Z tego co się orientuje to na dzień dzisiejszy jeśli chodzi o ilość przeszczepionych graftów na jednym zabiegu to jest to w granicach 1800-2000. Więc jeśli miałbyś więcej to zabieg musiałby być rozbity na dwa dni.
 6. Cześć, aktualizacja po miesiącu od zabiegu. Większość przeszczepionych włosów wypadła. Skóra w przeszczepionych miejscach jest jeszcze czerwona. Boki i tył ściąłem 4 dni temu na zero, w miejscu donoru nie ma śladów po zabiegu.
 7. Cześć, dzisiaj mija 15 dzień od wykonania zabiegu. Skróciłem tył maszynką do golenia, widać, ze wszystko ładnie się pogoiło
 8. Cześć, W tym temacie opisze swoje doświadczenia z zabiegu przeszczepu włosów, który miał miejsce 12-13.06.2021 w Klinice Przybylski w Kaliszu. Przed zabiegiem W nawiązaniu do tematu: https://pokonajlysienie.com/topic/3463-zabieg-w-klinice-przybylski/ zgłosiłem się jako chętny do wykonania zabiegu. Przed przeszczepem otrzymałem receptę z lekami do wykupienia, które musiałem mieć przy sobie już pierwszego dnia. Przebieg zabiegu Zabieg został rozbity na dwa dni 12-13.06. Grafty były pobierane za pomocą urządzenia WAW FUE dr Devroye, natomiast wszczepiane dzięki implanterowi, który wyglądem przypominał długopis. Zabieg poza panem doktorem asystowały 2-3 panie, które zajmowały się: liczeniem i segregowaniem graftów, prowadzeniem statystyk oraz przygotowaniem implanterów. Samo pobieranie i wszczepianie graftów było wykonane przez doktora Przybylskiego. W przerwach w zabiegu otrzymałem również obiad. Dnia pierwszego była przeprowadzona ze mną rozmowa, otrzymałem instrukcje co robić po zabiegu, wyznaczyliśmy linie włosów i podpisaliśmy umowę. Przeszczepione zostało 1600 graftów co trwało 6,5h (3h pobieranie, 0,5h przerwa na obiad, 3h wszczepianie). Tu skupiliśmy się przede wszystkim na zakolach. Dnia drugiego poszło 800 graftów (1,5h pobieranie, 1,5h wszczepianie, przerwę na obiad zrobiliśmy już po zabiegu). Tego dnia dogęściliśmy okolice za zakolami i same zakola. Łącznie wyszło 2400 graftów. Wszystko zostało wykonane sprawnie i poza samym podaniem znieczulenia bezboleśnie. Podsumowanie Jestem zadowolony z zabiegu i wyboru kliniki. Nie było żadnych problemów ani komplikacji, wiedziałem co się dzieje, zadawałem pytania, na które otrzymywałem konkretne odpowiedzi. Wiadomo, że na rezultaty przyjdzie mi poczekać jeszcze kilka miesięcy ale jestem dobrej myśli. Po tygodniu rany na donorze zagoiły się praktycznie całkowicie i zostało jeszcze kilka strupków. Poniżej zamieszczam zdjęcia przed/w trakcie/po i statystyki. Będę starał się aktualizować temat na bieżąco.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...