free web hit counter Skocz do zawartości
fighter

David Beckham i jego sekret.

Rekomendowane odpowiedzi

Wielokrotnie widząc aktualne zdjęcia beckhama zastanawiam się jak on to zrobił, że ma teraz tak genialne włosy.

On nigdy nie miał jakiejś tragedii na głowie, jednak różnica jest zdecydowana, a wielokrotnie w wywiadach mówił, że nie miał żadnego przeszczepu. (kłamał?)

 

widoczna miniaturyzacja na linii

fotki:

 

david-beckham-kids-the-grove-hair-1051173230.jpg

 

FP_4653547_BARM_Beckham_David_030910wtmk.jpg

 

a teraz aktualny stan:

media_45568a3008bc4528ae985b26325c894a.jpg

 

 

Fina nie mógł stosować, bo jest sportowcem. Jestem ciekawy co zrobił, że ma teraz tak mocną linię i bardzo gęste włosy.

Co sądzicie?


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie, no niezle, kazdy kombinuje jak tylko moze jak widac;]


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeszczep tez nie bo bylo by głosno


RU KB Solution 5% 1,2,5ml dziennie ( 21.11.13 ) zaczne w tym tyg spowrotem

Saba Gel Betha 1x dziennie przez miesiac codzien od 10.11.14

Olejek arganowy,olejek rycynowy,sawpalmetto

Szampon z keto 2-3 x w tyg w dni bez saba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze najprosciej

 

ma takie geny ze lysieje lekko na calej glowie (tzn. zmniejszenie gestosci), a linie ma niezniszczalna,

mam takiego kumpla co tak ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pierwszym zdjęciu, które załączyłem według mnie ma miniaturyzacje na linii.


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beckham na 100% mial przeszcze, ostatnio ogladalem mecz charytatywny (rozgrywany w czasie intensywnego deszcu) i doskonale bylo widac ingerencje na jego glowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Takie artykuły zawsze traktuje z przymruzeniem oka, jednak to kolejna dawka łysiejąych "celebrytów", którzy usilnie walczą.

 

http://wzrostgwiazd.blox.pl/2013/02/Wlosy-gwiazd-po-przeszczepie.html

 

Jak już temat odkopany, to odniosę się do wzmianki o Majdanie w artykule. Napisali, że Majdan prezentuje się najefektowniej i zastanawiają się, czy to przeszczep, czy tupecik. Jako użytkownik mikrowłókien wypowiem się, że wygląda to na przeszczep + nanogen. On daje świetne efekty. Można w zasadzie zrobić przeszczep w stylu rzadko rozrzucone 2000 graftów na NW6 i jechać na nanogenie do końca życia, tylko widać to z bliska i jest dość uciążliwe w codziennym użytkowaniu, zwłaszcza na takiej powierzchni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze fascynowały mnie jego włosy. Nosi często super fryzury, a czy ma problemy z łysieniem tego nikt nie wie, bo jakim cudem potrafi mieć taki stan na głowie https://www.mirror.co.uk/3am/celebrity- ... r-13200714

żeby potem kilka miesięcy później wyjść z gęstymi grubymi włosami? I to nie raz była taka sytuacja w jego przeszłości. Chociaż pod tym linkiem co wrzuciłem to już widać, że na poważnie ma problemy z łysieniem. Ktoś mi to wytłumaczy? Albo to jakis shock loss po przeszczepie (chociaż sam beckham zarzekał się w jakimś wywiadzie, że on nigdy nie robił przeszczepu i jak zacznie łysieć to sie ogoli na 0), albo używa ciągle jakiegoś toppika- tylko przecież nie raz grał w deszczu to przecież wszystko by mu się zmyło.

Co sadzicie?


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie ma włosy moim zdaniem. Mam kumpla blondyna. Nie lysieje i nie będzie bo jego ojciec 63 lata zero zakoli on 36 tak samo. Jak się ogoli na krótko to w słońcu widać prześwit na całej głowie jak zapusci czesane na boczek to ma mega gęste i grube. Wydaje mi się że takie przeswity często występują u blondynow. Też ostatnio poznałem typa też blondyn dłuższe włosy wyglada jakby lysial. Rzadzizna i jakieś słabe włosy jednak na profilu FB ma zdjęcia z 2011r i wyglądało to tak samo a ja bym powiedział że lysieje.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej łysieje

https://www.thesun.co.uk/tvandshowbiz/7 ... ess-miami/

 

Kilka dni po tym miał zdjęcie z jakiegoś wywiadu i wydawało się jakby miał toppikiem posypane. Teraz znowu ma zajebiste. Także na 90% mial przeszczep, albo David wie o czymś o czym my nie wiemy


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
albo David wie o czymś o czym my nie wiemy

 

David może wie to samo co ja.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...