free web hit counter Skocz do zawartości
Q11

Dr. A's Clinic 04.03.2014 2122 FUHT

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

4 Marca przeszedlem zabieg w Indiach ktorego celem bylo obnizenie linii wlosow. Wszczepiono mi 2122 graftow w obszar okolo 24 - 26 cm2. Metoda STRIP.

Kllinika jak najbardziej na plus, wszystko wykonane profesjonalnie. Czas zabiegu to okolo 4 godzin, ale ku mojemu zaskoczeniu wszystko przebieglo bardzo przyjemnie i po tych srodkach lezalem sobie zrelaksowany i czas minal blyskawicznie. Po 7 dniach zdjeli mi strupki w klinice. Zabieg mozna okreslic kosmetycznym, poniewaz nie dotyczy mnie problem lysienia ani nikogo z czlonkow mojej rodziny, chodzilo o obnizenie wysokiego czoła ktore sprawialo mi zawsze duzy dyskomfort i mnostwo czasu na ukladanie odpowiedniej fryzury zeby je zakryc.

1447020299_zdjecie1.jpg.e4f2d9f1f20770b2db5e3a0c98e2c926.jpg

zdjecie4.jpg.039786179d440850803fdb88339c4d74.jpg

462458930_DSC_00641.thumb.JPG.f9cd3be2ac88c0cb56409c64b42da5cd.JPG

842090953_DSC_00721.thumb.jpg.9fdbfc5b4a7b4b17ca1170adf56338ee.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

22 lata, BHR odrzucilo mnie ze wzgledu na zbyt mlody wiek, ale tak jak juz napisalem jest to zabieg kosmetyczny. Problem lysienia nie powinien mnie dotyczyc a na zabieg bylem w pelni zdecydowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj , gratuluję zabiegu

jaką masz wysokość czoła i o ile centymetrów zostało obniżone ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakiej jest wysokosci bo nie mierzylem ale linia zostala obnizona tak jak mierzylem mniej wiecej 1,5 cm po bokach a na srodku 2 cm. Mam nadzieje ze gestosc bedzie wystarczajaca bo obawiam sie troche czy nie bede musial jeszcze tego zagescic zeby wygladalo tak jak oczekuje, ale jestem dobrej mysli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w jaki sposob sie zageszcza? Ponownym zabiegiem? Mam dosyc cienkie wlosy ale gęste i nowa linia musi wygladac naturalnie zeby efekt byl taki jak oczekuje, mam nadzieje ze to wystarczy ale jezeli bedzie taka potrzeba to bede zageszczal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest takie proste jak Ci się wydaje . Lepiej posadzić od razu tak jak trzeba niż później kombinować . Jeśli będziesz miał gęstość np. 50 - 55 graftów na cm2 to nie wiem czy dobry chirurg będzie chciał to dogęścić . Jeśli gęstość będzie mniejsza to co innego .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wychodzi ponad 80 graftow na cm2, dlugo jeszcze bede musial poczekac zanim sie przekonam czy to wystarczy wiec tylko tak sobie gdybam. Minelo 26 dni od zabiegu i jeszcze nie wystapil shock loss, wczesniej pojedyncze wloski mi wypadaly a teraz nic nie leci. 7 dni po zabiegu zdjeli mi strupki w klinice, wiec moze przy zdejmowaniu ich czesc wlosow wypadla i dlatego jest slaba gestosc. Trzeba czekac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 dni po zabiegu zdjeli mi strupki w klinice, wiec moze przy zdejmowaniu ich czesc wlosow wypadla i dlatego jest slaba gestosc. Trzeba czekac

 

Ocenisz po 12 miesiącach. Jestem przekonany, że będziesz zadowolony

Edytowane przez Gość

Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy w ogóle można dogęszczać włosy? Ja wysieje w ten sposób że na całej koronie włosy mi się przerzedzają i zastanawiam się czy np. teraz ich nie dogęścić i za jakiś czas wypadną te nie przeszczepione znowu dogęścić tamte. Jest to w ogóle możliwe ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 dni po zabiegu zdjeli mi strupki w klinice, wiec moze przy zdejmowaniu ich czesc wlosow wypadla i dlatego jest slaba gestosc. Trzeba czekac

 

Ocenisz po 12 miesiącach. Jestem przekonany, że będziesz zadowolony

 

Dzieki, mam nadzieje ze tak bedzie najgorsze jest to ze trzeba az tyle czekac

 

A czy w ogóle można dogęszczać włosy? Ja wysieje w ten sposób że na całej koronie włosy mi się przerzedzają i zastanawiam się czy np. teraz ich nie dogęścić i za jakiś czas wypadną te nie przeszczepione znowu dogęścić tamte. Jest to w ogóle możliwe ?

 

Zbyt wiele Ci nie podpowiem bo mam niewielkie pojecie na temat lysienia. Tak jak napisales to jest raczej bez sensu, bo lepiej zrobic raz a dobrze. Na zatrzymanie lysienia stosuje sie jakies kuracje, wiec najpierw poczytaj o tym. Jak juz przystopujesz lysienie mysl o przeszczepie.

Napisz do Skalda, on powinien Ci pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem 6 miesięcy i 20 dni po przeszczepie i zaczynam sie coraz bardziej niepokoic. Shock Loss mialem taki ze zostalo mi dosyc sporo wlosow i nie wszystkie polecialy ale od tamtej pory jest caly czas tak samo, praktycznie nic sie nie zmienia Nie zauwazylem ani jednego malego wloska ktory ma np. 1cm tylko rosna te ktore nie wypadly. Nie wiem czy uzbroic sie w cierpliwosc i czekac dalej czy poprostu cos jest nie tak?

Pozdrawiam

DSC_0090.thumb.JPG.5dcfc9aecac689aa17d6dcf823c9b375.JPG

DSC_0089.thumb.JPG.d1fc7fb64855aa250a123331bbe692c5.JPG

DSC_0074.thumb.JPG.0674de1946df365b65a1b65ed0b7e0d0.JPG

DSC_0071.thumb.JPG.1032636c306cc5d65eb942529eaa8780.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze przyznać że to dość mało graftów jak na taki obszar, mam nadzieje że będzie wszystko ok, po 6 miesiącach niby powinno wyglądać już ok, ale czasami trzeba czekać 12.

Ja na taki obszar miałem ponad 2000 graftów, download/file.php?id=510&mode=view

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!

Po 7 dniach zdjeli mi strupki w klinice.

Zdjęli to znaczy że co zrobili? Pozrywali Ci je? To jakaś wariacka metoda! Same powinny były odpaść w ciągu kilkunastu dni. Czekałeś w tym celu cały tydzień i buliłes jeszcze do tego gdzieś za jakiś hotel? Gęstość przodu faktycznie zbyt imponująca nie jest, ale chyba nie ma też i szczególnej tragedii. Poczekasz najwyżej jeszcze rok-dwa i pojedziesz do Brukseli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ile lacznie zaplaciales za zabieg z podroza hotelem ze wszystkim?

Ja lacznie bylem tam 2 tygodnie i zrobilem sobie pare wycieczek wiec wszystko wynioslo mnie okolo 16-17 tysiecy. Za zabieg zaplacilem ponad 10 tysiecy a za bilety lotnicze 2400zł.

Witam!

Po 7 dniach zdjeli mi strupki w klinice.

Zdjęli to znaczy że co zrobili? Pozrywali Ci je? To jakaś wariacka metoda! Same powinny były odpaść w ciągu kilkunastu dni. Czekałeś w tym celu cały tydzień i buliłes jeszcze do tego gdzieś za jakiś hotel? Gęstość przodu faktycznie zbyt imponująca nie jest, ale chyba nie ma też i szczególnej tragedii. Poczekasz najwyżej jeszcze rok-dwa i pojedziesz do Brukseli.

Pozrywali mi strupki i bylo to dosyc bolesne, uzywali przy tym jakichs preparatow, pewnie przez to ze strupki byly pozrywane obszar jest do dzisiaj lekko zaczerwieniony.

W Brukseli odrzucili mnie a nawet jesli to troche przykro by bylo wydac teraz jeszcze 20 tysiecy na walke z kompleksem :/

Wielka prośba!! Możesz wrzucić zdjęcie blizny ?!

Blizna nie jest dosyć ciekawa bo ma aż 0,5 cm ale to moze byc z mojej winy bo podobna byla z szyta dobrze. Niedlugo wrzuce jej zdjecia.

 

TAKŻE PODKREŚLAM NIE CHCĘ W ŻADEN SPOSÓB NA TĄ CHWILĘ OCENIAĆ KLINIKI PONIEWAŻ ZAPEWNIONO MNIE, ŻE NA OSTATECZNY EFEKT MUSZE CZEKAC 12 Miesięcy!

Poprostu w tej chwili zaczynam sie martwic i szukam jakiegos ewentualnego rozwiazania na moj brak odrostu.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz powiedzieć dlaczego BHR Cię odrzucił? Tylko wiek?

Jak wyglądała historia w rodzinie? Nikt nie łysiał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Możesz powiedzieć dlaczego BHR Cię odrzucił? Tylko wiek?

Jak wyglądała historia w rodzinie? Nikt nie łysiał?

Tak tylko ze wzgledu na wiek, na wszystkie pytania jest odpowiedz w watku. Nikt w mojej rodzinie nie lysial, zabieg byl kosmetyczy aby obnizyc linie czola.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci po swoim doświadczeniu ze bardzo trudno rozpoznać nowo rosnące włosy pośród już gęszczu odrośniętych włosów... lepszym rozwiązaniem jest podcinanie co jakiś czas cięcie włosów do podobnej długości i szczegółowa sesja fotograficzna - porównawcza (gęstości).


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!

Po 7 dniach zdjeli mi strupki w klinice.

Zdjęli to znaczy że co zrobili? Pozrywali Ci je? To jakaś wariacka metoda! Same powinny były odpaść w ciągu kilkunastu dni. Czekałeś w tym celu cały tydzień i buliłes jeszcze do tego gdzieś za jakiś hotel? Gęstość przodu faktycznie zbyt imponująca nie jest, ale chyba nie ma też i szczególnej tragedii. Poczekasz najwyżej jeszcze rok-dwa i pojedziesz do Brukseli.

 

To nie jest żadna barbarzyńska metoda. Po 7 dniach grafty są już na stałe zakorzenione, a strupki nie robią nic poza blokowaniem dostępu. Oczywiście nie należy tego robić samodzielnie, bo niestety pacjenci mają czasem różne dziwne pomysły, ale będąc w rękach specjalistów nie ma żądnego niebezpieczeństwa ewentualnego uszkodzenia.

 

Co do wątpliwości i gęstości. Zabieg ocenia się po co najmniej 12 miesiącach, także na tym etapie nie ma sensu spekulowania. Widać wyraźny odrost i jest to jak najbardziej pozytywny sygnał. Ja osobiście jestem przekonany, że będzie dobrze, nie ma tutaj żadnych negatywnych sygnałów. Poczekamy i ocenimy.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

U mnie sytuacja jest taka, że przeszczep nie przyjął się tak jak powinien i musze zakrywać to miejsce bo wygląda fatalnie. Nie wiem czy to spowodowane jest zbyt małą ilością graftów czy czymś innym ale napewno nie wyglada to tak jak powinno. Skald kazał czekać mi do 12 miesiąca, później termin przedłużyli lekarze do 18 miesięcy . Narazie czekam na jakieś informacje ale kontakt jest bardzo utrudniony. Pod koniec Sierpnia minęło 18 miesięcy i zdałem poraz kolejny pełną relację ze zdjęciami. Od tamtej pory czekam na jakąś konkretną decyzję bo lekarze mieli juz jakiś czas temu się ze mną skontaktować ale uzbrajam się w cierpliwość. Mam nadzieję że to nie jest tylko gra na zwłokę bo przez ten czas który już czekam mogłbym zrobić dawno kolejny zabieg.

Tak to wygląda po 22 miesiącach. Blizna też jest dosyć spora bo ma około 5 mm ale to nie stanowi dla mnie aż tak dużego problemu jak sam przeszczep.

DSC_0227.thumb.JPG.db831ef3262d5caaa48ef06ce34e3420.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Blizna zależy od predyspozycji indywidualnych i lekarz może nie mieć wpływu na efekt końcowy . Zawsze można pokryć bliznę graftami i będzie mniej widoczna.

 

 

Wstaw więcej fotek frontu jeśli możesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...