free web hit counter Skocz do zawartości
Nerd

[NERD][1987][2014] - Moje łysienie (zdjęcia)

Rekomendowane odpowiedzi

Fotki robione 3 lutego 2018

Fryzjer był 27 stycznia: boki i okolice korony dorównane do wygolonego tyłu przez BHR.

https://www.dropbox.com/sh/480yklktn161 ... 0KWWa?dl=0

 

-- 06 lutego 2018, 01:58 --

 

a poczatku chcialbym Ci pogratulowac, super wlosy i zazdroszcze Ci ze masz juz to za soba!!

Dzięki

 

zastanawiam sie tez nad zabiegiem w BHR

Porządnie się zastanów. Warto też napisać jakie są ceny za manualne i mechanicze FUE.

 

Mozesz powiedziec czemu w pierwszym zabiegu miales zgolona cala glowe a w drugim tylko donor ?rozumiem ze w drugim bylo tylko uzupelnianie no ale jakby nie patrzec to wlosy tez przeszkadzaly lekarzowi hmm? chodzi o to ze mam taka prace ze o urlopie 3 tyg to moge pomarzyc i zastanawiam sie czy jesli mam do zrobienia "tylko" zakola to tez caly musze sie na lyso golic

Pewnie! To po prostu nauka wyniesiona po 1 HT. Byłem przygotowany na mniejszą ilość graftów (400). I chciałem bym mógł jak najlepiej to zakryć. Wyszło 1000 graftów, ale i tak nie było problemu z pielęgnacją po HT.

 

Podczas zabiegu w zasadzie w ogóle to im nie utrudnia. Odpowiednio odgarniają włosy. Jedyny problem wyszukany na siłe to może ciężej im się czyści włosy z krwi. A ja przy obu HT - krwawiłem mocno. Przynajmniej oni za każdym razem to mówili. I sam Bisanga stwierdził, że jestem "nightmare for the surgeon"


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma większego afrodyzjaka i feromonu na samice niż zielony kolor nicka na forum jak te. Po co Ci kolejny kolejny przeszczep skoro w dziedzinie pussycatchu masz już najmocniejszą bron?

 

PS

 

Pamiętam jeszcze przypadki komunikacyjne i tamta kolektywą rozpacz:) - dobrze, że udało się domnąć temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, dzieki za odpowiedzi!

Porządnie się zastanów. Warto też napisać jakie są ceny za manualne i mechanicze FUE.

 

hmm na ten moment nie widze zadnej alternatywy, do turcji daleko, nieciekawe dlugie e drogie polaczenia no i moze to stereotyp ale to troche mniej cywilizowany kraj pod kazdym wzgledem. w europie pozostaje bhr tykko z tego co widze

 

 

Podczas zabiegu w zasadzie w ogóle to im nie utrudnia. Odpowiednio odgarniają włosy. Jedyny problem wyszukany na siłe to może ciężej im się czyści włosy z krwi. A ja przy obu HT - krwawiłem mocno. Przynajmniej oni za każdym razem to mówili. I sam Bisanga stwierdził, że jestem "nightmare for the surgeon"

czyli wychodzi na to ze nie trzeba sie zbytnio scinac, a to juz zmienia postac rzeczy, 2 tyg po zabiegu nic nie bedzie widac skoro da sie zakryc zakola wlosami z tylu. tylko w takim razie troche nie rozuniem osob ktore scinaja sie na lyso przed zabiegiem (robiac gniazdo jest to oczywiste) zakol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...