free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że nikt nie założył tematu więc pora to zrobić. Jak wiadomo jest to stymulator działający na innej zasadzie niż minox ale powodujący przynajmniej w teorii odrost i to z dużym prawdopodobieństwem że ominie się widocznego linienia. Chciałem zapytać użytkowników tego specyfiku jak tam sytuacja wygląda bo mi używam już ponad miesiąc i narazie nic tzn. nawet Vellus hair nie widać więc chciałbym poddać weryfikacji ten lek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto Ci powiedział że można ominąć linienie? po każdym środku można mieć linienie, nie tylko po stymulatorach...

 

Ja już wspominałem że w moim przypadku był to delikatny odrost na skroniach i wzmocnienie włosów na zakolach, niestety odrostu na zakolach nie zauważyłem, możliwe że moja kuracja "blokująca" była zbyt słaba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możesz eksperymentować, wiadomo że w tego typu środkach wraz ze wzrostem stężenia powinna rosnąć efektywność

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie zagłębiałem się w info o tym specyfiku, więc chciałbym się spytać czy chodzi tutaj o kropelki na jaskrę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziomu dlaczego odstawiłeś Lata ?

 

Ps. Fina raczej odstaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ziomu dlaczego odstawiłeś Lata ?

 

Ps. Fina raczej odstaw.

 

Przede wszystkim nie mamy żadnej wypracowanej procedury nabywania latanoprostu.

Po zamówieniu grupowym trzeba to podzielić i tu pojawiają się schody. Po pierwsze ma to, jak wiadomo, konsystencję podobną do żywicy, po drugie stosujemy bardzo maleńkie dawki. Trzeba więc posiadać wagę laboratoryjną z dokładnością do 0.001g.

Taka waga to jednak będzie duży koszt (ponad tys zł - tu przykład), natomiast większość dostępnych wag, w tym takich co posiadają w aptekach, posiada dokładność do 0.01g.

 

Poprzednio ziom podzielił porcje korzystając z wag na uczelni, ale musiał kłamać profesorom, że to do pracy dyplomowej. Na dłuższą metę to nie przejdzie, więc trzeba zapomnieć o latanoproscie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w takim razie można czymś zastąpić latanoprost ? Czy AHK jest w stanie zdziałać coś na płaszczyźnie latanoprostu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ziomu dlaczego odstawiłeś Lata ?

 

Ps. Fina raczej odstaw.

 

Przede wszystkim nie mamy żadnej wypracowanej procedury nabywania latanoprostu.

Po zamówieniu grupowym trzeba to podzielić i tu pojawiają się schody. Po pierwsze ma to, jak wiadomo, konsystencję podobną do żywicy, po drugie stosujemy bardzo maleńkie dawki. Trzeba więc posiadać wagę laboratoryjną z dokładnością do 0.001g.

Taka waga to jednak będzie duży koszt (ponad tys zł - tu przykład), natomiast większość dostępnych wag, w tym takich co posiadają w aptekach, posiada dokładność do 0.01g.

 

Idiotyczne pytanie, ale jak np. zamówienie byłoby zrealizowane i na tą ilość g zrobić maź(jakby ktoś się podjął) i dopiero potem podzielić(powinny chyba wyjść większe porcje)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Idiotyczne pytanie, ale jak np. zamówienie byłoby zrealizowane i na tą ilość g zrobić maź(jakby ktoś się podjął) i dopiero potem podzielić(powinny chyba wyjść większe porcje)?

 

Tak, ale trzeba by wtedy znaleźć chętnych na gotowce, które byłyby droższe. Bo kupowanie wyłącznie dla siebie jest nieopłacalne.

Drugi problem to taki, że niektórzy robią sami wcierki na różnych bazach, złożone z różnych komponentów (np. poza lata dodają blokery).

Trzeci problem, to na ile problematyczne byłoby przygotowanie tak dużej porcji na raz (za jednym mieszaniem).

 

Z drugiej strony, to co napisałeś, jest oczywiście potencjalnie możliwe, jeśli znajdą się chętni, znajdzie się wykonawca i wszyscy dogadają się co do szczegółów mieszanki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ziomu dlaczego odstawiłeś Lata ?

 

Ps. Fina raczej odstaw.

 

Przede wszystkim nie mamy żadnej wypracowanej procedury nabywania latanoprostu.

Po zamówieniu grupowym trzeba to podzielić i tu pojawiają się schody. Po pierwsze ma to, jak wiadomo, konsystencję podobną do żywicy, po drugie stosujemy bardzo maleńkie dawki. Trzeba więc posiadać wagę laboratoryjną z dokładnością do 0.001g.

Taka waga to jednak będzie duży koszt (ponad tys zł - tu przykład), natomiast większość dostępnych wag, w tym takich co posiadają w aptekach, posiada dokładność do 0.01g.

 

Idiotyczne pytanie, ale jak np. zamówienie byłoby zrealizowane i na tą ilość g zrobić maź(jakby ktoś się podjął) i dopiero potem podzielić(powinny chyba wyjść większe porcje)?

 

Idiotyczna to jest twoja reakcja pawel. Pytanie jak najbardziej uzasadnione więc jak nie wiesz o co chodzi to się nie udzielaj. Jak znasz coś co by zastpiło Lata to słucham...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Idiotyczna to jest twoja reakcja pawel. Pytanie jak najbardziej uzasadnione więc jak nie wiesz o co chodzi to się nie udzielaj. Jak znasz coś co by zastpiło Lata to słucham...

 

Nie zrozumiałeś mnie, chyba. Chodziło mi o to że ja mam zamiar zadać być może idiotyczne pytanie(bo się nie znam, i nie wiem czy się da) w kwestii tego żeby zrobić jedną mieszankę. Nikomu idiotycznych pytań nie zarzucałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Idiotyczna to jest twoja reakcja pawel. Pytanie jak najbardziej uzasadnione więc jak nie wiesz o co chodzi to się nie udzielaj. Jak znasz coś co by zastpiło Lata to słucham...

 

Bimatoprost - jest w formie proszku, łatwiejszy do podziału. Skuteczność podobna lub trochę większa.

Niestety jest on także droższy (tak na oko ze 3-4x), ponieważ trzeba stosować wyższe stężenia. ziom aktualnie szuka możliwie najtańszych źródeł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok pawel

Ziom coś mówił że pod koniec wakacji będzie zamawiał jakiś odpowiednik Lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
To nie jest temat odnośnie stymulatorów: latanoprostu/bimatoprostu

 

Już jest, przeniesione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Latanoprost odstawiłem bo uważam, że nie ma po co stosować stymulatora skoro nie mam jeszcze całkowicie ustabilizowanej sytuacji na głowie, poczekam i zobaczę jak się sprawy potoczą po dorzuceniu AHK-Cu oraz RU58841.

 

Co do tego że będę ściągał na wakacjach bimatoprost to również nie chcę tego obiecywać bo nie mam 100% pewności.

 

 

Odnośnie zrobienia gotowca to jest to niestety zły pomysł, bo nie znamy pojazdu w którym latanoprost mógłby wytrzymać dłuższy czas (6-12miesiecy), podczas ostatniego zamówienia podzieliłem każdemu porcje po 10mg czyli wychodziło że jedną buteleczkę 10ml 0,1% zużywało się w ok 2mies, co i tak jest zbyt długi okres, bo według niektórych informacji wynika że po sporządzeniu w standardowym pojeździe powinno się zużyć w ciągu 6 tygodni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziomster ale skoro ASC spowodował że masz minimalne wypadanie to chyba można powiedzieć że masz ustabilizowaną sytuację na głowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak ale ja nie podchodzę do tego w ten sposób... nawet jeśli środek działa to nie mogę po 2-4 tygodniach powiedzieć że mam ustabilizowaną sytuację... Jak za 6-12 miesięcy będzie się taki stan utrzymywał to wtedy może wejdę w jakiś stymulator, ale to też nie jest pewne bo nie jestem podatny na środki stymulujące, wszystko się okaże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na zakolach raczej nie mam dużo do stracenia więc tam wklepuję także mam ciche nadzieje że im szybciej tym mam większe szanse na odrost.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat dawno nie odświeżany, a juz dawno po wakacjach. Czy jakieś zamówienie na Bimatoprosto czy Latanoprost ruszyło??. A wogole które lato z dostępnych na rynku wydaje się najniekorzystniejsze cena/stężenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam wam pewną ciekawostkę. W mojej rodzinie jest osoba, która prowadzi aptekę i dzisiaj powiedziała mi, że ma stałego klienta,, który regularnie kupuje preparat na rzęsy i twierdzi, że ma po tym odrosty włosów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewne osoby może to działać. Natomiast u nas było robione zamówienie i nikt nie raportował, że ma jakieś efekty.

 

Trzeba jeszcze trochę poczekać, bo ludzie ciągle o tym pamiętają. W 2016 pamięć o naszym zamówieniu będzie mniejsza, co pozwoli na stopniowe narastanie miejskich legend (Twój post pokazuje, że powoli zaczynają się pojawiać). Wtedy zbierze się nowa, pełna nadziei grupa i będzie robić kolejne zamówienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na pewne osoby może to działać. Natomiast u nas było robione zamówienie i nikt nie raportował, że ma jakieś efekty.

 

Trzeba jeszcze trochę poczekać, bo ludzie ciągle o tym pamiętają. W 2016 pamięć o naszym zamówieniu będzie mniejsza, co pozwoli na stopniowe narastanie miejskich legend (Twój post pokazuje, że powoli zaczynają się pojawiać). Wtedy zbierze się nowa, pełna nadziei grupa i będzie robić kolejne zamówienie

 

Jest jeden problem - niestety nie ma pewności, że ten latanaprost spełniał warunki jakościowe.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tu widzę nawet dwa problemy - nie ma też pewności, że następny będzie spełniał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...