free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

RU 58841 / RU-m 58841

 

Miejscowe blokery receptorów androgenowych. RU-m jest to "prodrug [eng]" różni się jedynie zastosowanym systemem penetracji do komórki w miejscu aplikacji (poniżej linki do wyjaśnienia):

 

ODNOŚNIKI:

 

DODATKOWE:

 

BADANIA KLINICZNE:

Uwaga - fazy kliniczne na ludziach usunięto kompletnie z sieci. A dobrze pamiętam, że były co najmniej do 2013 roku. Znalazłem póki co artykuł w gazecie medycznej:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziom są inne możliwości dostanie RU? Bo chyba teraz to jedyne zamówienie, choć wkładanie ponad 600 pln w coś co ewentualnie może działać jest nieco ryzykowne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cena jaką masz u Kane'a jest najniższa z możliwych jeśli chodzi o RU. Więc skoro boisz się inwestować 600zł to lepiej pozostań przy środkach dostępnych w polsce od ręki

 

Swoją drogą nie ma niczego co działa napewno, każdy organizm reaguje inaczej, niestety ale walka z łysieniem jest loterią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak to prawda, ale z drugiej strony praktycznie w Polsce nie ma żadnych dostępnych środków od ręki prócz fina, Nizorala i Minoksa...(chyba że o czymś nie wiem) ale moje pytanie czy RU, czy jednak inwestować w coś innego - AHK-CU, CB-03-01,ASC-J9? Co na tą chwilę daje najlesze rezultaty + najmniejsze skutki uboczne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No tak to prawda, ale z drugiej strony praktycznie w Polsce nie ma żadnych dostępnych środków od ręki prócz fina, Nizorala i Minoksa...(chyba że o czymś nie wiem) ale moje pytanie czy RU, czy jednak inwestować w coś innego - AHK-CU, CB-03-01,ASC-J9? Co na tą chwilę daje najlesze rezultaty + najmniejsze skutki uboczne?

 

CB na dzień dzisiejszy nie dostaniesz, ASC myślę, że tak samo, na zamówienie AHK poszło już chyba cała część, chyba że ziomowi coś zostało, także pozostaje Ci RU. Osobiście używam RU od kane'a około 3 miesięcy i rzeczywiście nie wysłał cukru pudru nie ma co... Natomiast jak wspomniał ziom nie wiadomo jaka będzie kolejna dostawa, to jest już niestety loterią...

Moim zdaniem jeżeli nie chcesz fina to pozostaje Ci jedynie ryzyko w owe RU od kane'a... Jak napisałeś wyżej nic dobrego poza finem,minoxem i keto w pl nie dostaniesz.

Jeżeli chodzi o najmniejsze skutki uboczne i najlepsze działanie to zapewne CB, ale tego dostać ostatnio jest bardzo ciężko i cena jest kosmicznie wysoka , także na dzień dzisiejszy na Twoim miejscu wiele bym poświęcił edukacji RU/AHK/ASC i taką kombinację od niedawna też stosuję;)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jeszcze jak wygląda porównanie skutków ubocznych RU vs. Fin? Rozumiem z tego co czytałem że RU jest bardziej bezpiecznie i nie wpływa w aż takim stopniu na gospodarkę hormonalną jak Fin, w sensie takim że generalnie niebezpieczeństwo zostania wiecznym impotentem jest dużo niższe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w teorii i przy zastosowanie dobrego pojazdu (NRF krem, K&B solution) RU58841 ma znikome skutki uboczne. W praktyce może dojść do zbyt dużej absorpcji systemowej i osoby wrażliwe na anty-androgeny mogą odczuć takowe.

 

Ja osobiście jestem osobą która nie miała żadnych skutków ubocznych więc się w ogóle nie przejmuję, swoją drogę sporą rolę odgrywa również psychika, jak sobie ubzdurasz że fin,RU etc. zniszczy Ci życie to właśnie tak będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Powiedzcie mi jeszcze jak wygląda porównanie skutków ubocznych RU vs. Fin? Rozumiem z tego co czytałem że RU jest bardziej bezpiecznie i nie wpływa w aż takim stopniu na gospodarkę hormonalną jak Fin, w sensie takim że generalnie niebezpieczeństwo zostania wiecznym impotentem jest dużo niższe

 

Perspektywa zostania wiecznym impotentem jest bardzo mała przy jednym i drugim. Gdyby okaleczenia po finasterydzie zdarzały się często, Merck'owi nie opłacałoby się dalej sprzedawać Propecii, ani Proscaru (który jest 5-krotnie silniejszą dawką).

Tak samo prawdopodobnie nie opłacałoby się GlaxoSmithKline sprzedawać Avodar'tu, gdyż obie te firmy byłyby zagrożone masowymi procesami o odszkodowania.

 

Głównym celem RU 58841 jest eliminacja efektów ubocznych, które nie są jednak tożsame z okaleczeniem (efekty uboczne ma cała masa powszechnie stosowanych leków).

RU 58841 jest relatywnie szybko metabolizowany i usuwany z organizmu, nawet jak dostanie się do krwiobiegu.

Z drugiej strony, część RU 58841 formuje w organizmie metabolit RU 56279 (także antyandrogen), który usuwany jest powoli. Jednak w badaniach wyszło, że dotyczy to tylko 1% RU 58841.

Wziąwszy powyższe pod uwagę, siła działania lokalnego w stosunku do systemowego, wypada bardzo dobrze korzystnie na rzecz RU 58841.

 

Zauważ, że np. spironolakton, także jest szybko i całkowicie metabolizowany (i to już w skórze głowy), ale jego działanie (efekt antyandrogenowy) jest oceniany na 3x słabszy od RU.

Tak więc mimo braku działania na gospodarkę hormonalną, jego ocena pod kontem - siła działania lokalnego do systemowego, wypada znacznie gorzej niż RU.

 

RU blokuje ok 70% tzw. Scalp DHT, gdzie finasteryd ok 40%. Także w teorii jest on ok 2 razy lepszy

 

Skuteczność RU58841 jest na poziomie flutamidu z tym że teoretycznie bez skutków ubocznych.

 

ProStrakan (firma powstała z fuzji Strakan'u i Proskeli'i), który dzierży obecnie patent na RU 58841 (jego nazwę przemianowano w tej firmie na PSK 3841), twierdzi, że w jego badaniach skuteczność tego środka wypadła porównywalnie do Propecii.

Chodzi mi tu o skuteczność w leczeniu łysienia, a nie o efekt antyandrogenowy.

Jednak PSK 3841 nie wykazywał działania systemowego, w przeciwieństwie do Propecii.

 

PS.

Swoją drogą to zewnętrznie stosowany flutamid, w dawkach które stosujemy (czyli tak mniej więcej 2% - 2x po 1ml/dzień), z reguły sprawdza się słabiej w leczeniu łysienia niż wewnętrzny finasteryd w typowych dawkach (1-1.25 mg/dzień).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

ProStrakan (firma powstała z fuzji Strakan'u i Proskeli'i), który dzierży obecnie patent na RU 58841 (jego nazwę przemianowano w tej firmie na PSK 3841), twierdzi, że w jego badaniach skuteczność tego środka wypadła porównywalnie do Propecii.

Chodzi mi tu o skuteczność w leczeniu łysienia, a nie o efekt antyandrogenowy.

Jednak PSK 3841 nie wykazywał działania systemowego, w przeciwieństwie do Propecii.

 

PS.

Swoją drogą to zewnętrznie stosowany flutamid, w dawkach które stosujemy (czyli tak mniej więcej 2% - 2x po 1ml/dzień), z reguły sprawdza się słabiej w leczeniu łysienia niż wewnętrzny finasteryd w typowych dawkach (1-1.25 mg/dzień).

 

 

Jest to bardzo ogólne podsumowanie, bo są osoby (jak ja) których główną przyczyną łysienia jest nie tylko wysoki poziom męskich hormonów (testosteronu i jego metabolitu), ale także bardzo wysoka wrażliwość receptorów, w takim wypadku dużo lepsze efekty osiągam przy kuracji zewnętrznej oddziaływającej bezpośrednio w miejsce stosowania, finasteryd sam w sobie pomaga mi nieznacznie tzn jedynie spowalnia odrobinę postęp łysienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Czułość receptorów androgenowych jest regulowana przez organizm. Wzrasta ona i spada gdy trzeba.

Przykładowo nam po finasteryd'zie wzrasta - słynna upregulacja receptorów, ale np. osobom chodzącym na siłownie, biorącym sterydy, spada. W efekcie skuteczność sterydów, także spada, bo organizm zmniejsza na nie wrażliwość (downregulacja receptorów).

 

U ciebie może też być sytuacja, że inne androgeny (nie tylko DHT, ale testosteron, androstendion) grają dodatkową rolę w procesie łysienia.

Zauważ, że choć udowodniono, że DHT gra kluczową rolę w procesie łysienia, nie oznacza to, że inne androgeny nie mają na nie wpływu.

 

Wiem, że zdarzają się forumowicze, którzy lepiej reagują na antyandrogeny niż na wewnętrzne blokery 5-AR.

Np. znam przypadek osoby, która doznawała słabych efektów po finasteryd'zie, słabych po spironolakton'ie, a po flutamid'zie już był chwaliła sobie odrost i zagęszczenia. Została wielkim fanem flutamid'u.

 

Tak więc oczywiście - mój post jest uogólnieniem. Każdy musi przetestować na sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się, nie tylko DHT odgrywa rolę w przypadku utraty włosów, ja mam dość wysoki poziom testosteronu który jak wiadomo nie tylko poprzez swoje metabolity ma wpływ na łysienie, dlatego właśnie napisałem że w moim przypadku blokowanie AR nie przynosi aż takich efektów jak kuracja miejscowa i również zgadzam się z tym, że każdy powinien poznać swój organizm żeby efektywnie powstrzymać łysienie, pytania typu "czy coś tam będzie na mnie dobrze działać" są tylko gdybaniem, trzeba eksperymentować i dojść do odpowiednich wniosków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli o mnie chodzi to na razie stosuje jakieś 3 miesiące.

 

Łysienie się nie posunęło dalej. Można powiedzieć że trochę odetchnąłem i nabrałem pewności siebie w walce z łysieniem. Ciągle jednak oglądam czuprynę i próbuje się dopatrzeć ubytków ale generalnie linia u mnie stoi w miejscu. No może nie mam agresywnego łysienia ale gdyby RU działało na mnie tak jak do tej pory to byłbym chyba zadowolony. Kij z odrostami.

 

A co do RU od Kane... to ja słyszałem że akurat RU jest ok. Jeżeli wyśle fejka to będę wiedział bo poleci mi coś z głowy pewnie.

 

A co do zamówienia to wszyscy wiedzą gdzie jest i gdzie się trzeba zgłosić. Nie będę podawał linka żeby przypadkiem nie było że reklamuje coś... ale jakby ktoś nie wiedział to moje GG:43175757. Do kompletu brakuje jeszcze pare gram....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możesz podać linka, osobą chętnym na RU będzie łatwiej dojść gdzie... tutaj wcale nie jest jak nas opisują

 

RU58841 ma właśnie tak działać zatrzymać posuwanie się łysienia, oraz pogrubić istniejące włosy i tylko na to powinno się liczyć przy stosowaniu go, jeśli ktoś wychodzi z założenia że zacznie stosować RU58841 i odzyska włosy do NW0 to się bardzo rozczaruje.

 

I tak pisałem już to nie raz, Kane sprzedaje czyste RU, z obecnie dostępnych to myślę że jedynie RU z laboratorium w USA może mieć wyższą czystość, ale to są dziesiętne % różnicy. Z tym że jedynym mankamentem zamawiając od Kane'a jest to że nie wiadomo co wymyśli i jeśli otrzyma się fake'a to nie ma możliwości odzyskania pieniędzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma możliwości chemicznego sprawdzenia(w jakimś labie w pl, w instytucie Chemii czy gdzieś) czy to czyste RU, czy na głowę dajemy coś innego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robić świeże mieszanki nie rzadziej niż co miesiąc, a trzymać w zamrażarce przez max 2 lata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jest możliwość ale cena nie niższa niż 300zł

 

i ile gram trzeba użyć? na 5/6 osób które zrzucają się na RU, to nie aż tak strasznie za wiedzę co wcierają w głowę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odbyłem ostatnio dłuższą rozmowę z ludźmi z prywatnego forum w USA i stwierdzili jednoznacznie że RU58841 musi być używane w K&B solution aby wydłużyć maksymalnie czas działania (do 24h) oraz zminimalizować ryzyko efektów ubocznych. Część z nich nie miała efektów (lub miała skutki uboczne) przy standardowym pojeździe PG/alh/woda a po przejściu na K&B solution całkowicie powstrzymali postęp łysienia bez uboków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry ziom, że zadam może głupie pytanie ale co to jest K&B solution ponieważ nie wiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z czego ten K&B się składa - na butelce widzę 3% Minoxidil + Azelaic Acid ?

 

Mam wątpliwości z 24h działaniem ale może źle rozumuję. Utrzymuje sie w skórze czy na skórze? Rano o 7:00 myję głowę, czasem wieczorem, nakładam o 21:00 K&B RU , pozostaje 10h na glowie, o poranku myję głowe czy czasem nie tracę X% leku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne masz podejście poza tym źle to robisz, powinieneś umyć głowę i później nałożyć RU w KB solution (wchłania się bardzo szybko i nie skleja włosów, utrzymuje składniki w skórze) i tak trzymać do kolejnego mycia, byłoby to idealne rozwiązanie dla Ciebie

 

Swoja drogą do minoxa i AA używają standardowego pojazdu woda/alkohol/PG a nie KB solution

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No może zamotałem, do tej pory jak coś stosowałem to sklejało włosy, srednio szybko sie wchłaniało wiec stosowanie tego rano mijało sie z celem. Pozatym wieczorem jest więcej czasu na takie sprawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...