free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, od wczoraj probuje wbic na strone zioma i lipa nie dziala. wiecie moze co sie dzieje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie ogarnięte na dniach. Jest zmiana serwera, bo wcześniejszy usługodawca był bardzo kiepski... Także w tym tygodniu powinno wszystko wrócić do normy

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam minoxidil 5% oraz Ru. Z racji tego, że nie mam w ogóle czasu na odczekanie od danej wcierki ,zamierzam stosować razem. Napiszcie jak chłop chłopu co ile czego aby roztwór był stabilny i dobry na początek. Moge stosować 3 x dziennie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jako pojazd chcesz wykorzystać minox? jesli tak to sprawda prosta, tylko musisz robic nowe mieszanki jak najczęściej, pewnie 2 dni to max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczęsniej wyczytałem ,że co tydzień by wystarczyło, ale im cześciej to wiadomo lepiej.

Sam zamierzam mieszać z minoxem i z tego co wiem, to już nie trzeba Kb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, chcę minoxa jako pojazd. Też gdzieś wyczytałem, że co tydzień można robić i tak zamierzałem. Pozostaje tylko kwestia mieszania i żeby to starczyło na tydzien codziennie po 2 ml. Szukałem i szukalem i nic nie mogę znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale co tu mieszać, przygotuj szklany pojemnik zakrecany, najlepiej ciemne szkło, nalej tyle minoxa ile potrzebujesz na te kilka dni dodaj 5% RU i wymieszaj i koniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie tez tak cche zrobic ale jeszcze do tego dochodzi spirytus. cytat z postu zioma :

porcja na 10dni: 0,5-1g RU + 4g spirytus(96%) + 15g Kirkland (5%)

tylko nie wiem czy kolejnosc jest wazna czy wszystko na raz i gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja robie w folligainie bo ma dobre proporcje alkoholu i wody (jak w loxonie) i na 20 ml wrzucam 1g RU. Wychodzi mniej wiecej 5% roztwór

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie kazdy dodaje spirytus, np do stemoxa nikt, zalezy tez jaki minox masz, do jednego spir sie przyda do drugiego nie, najpierw minox spirytus zmieszaj potem dodaj ru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam zamiar kupic Alopxy (chyba najtaniej teraz wychodzi), na necie sklad podany to minox i tyle rozumiem ze jak w skladzie nie podaja spirytusu to dodajemy sami i Ru gra ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie stosuję Ru w Minoxidilu 5% Fologain P5 i tu pare pytań odnośnie tej wcierki:

1 Czy po dodaniu spirytusu wcierka będzie się lepiej wchłaniała i nie będzie pozostawiała białego nalotu?

2 Czy przed każdym użyciem wcierki myjecie głowę czy tylko raz dziennie ? Dodam, że czas pomiędzy nakładaniem wcierek to ok 7h, Myje przed każdym użyciem wcierki ( przychodzę z pracy, kąpiel i ok godz 16 nakładam wcierkę i ok 23 druga i tak codziennie)ale na dłuższą metę staje się to uciążliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak długo nadaje się do użycia niemieszane RU oraz KB. (temp. pokojowa, w szafce)

Bo o ile o Ru to ponoć ~6 miesięcy z tego co wyczytałem to o Kb nie mogę nic znaleźć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RU w zamrażarce 2lata (w temp pokojowej nie wiem, lepiej jak najkrócej). KB rok czasu w temp pokojowej. Najlepiej mieć KB już gotowe z Spirolem, wtedy dłużej zachowuje świeżość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób aplikujecie RU ? Po prostu "wylewacie" na głowę czy kupujecie jakieś aplikator żeby mieć go w sprayu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie. Przez przypadek matka zamiast RU dała do zamrażarki pojazd KB SOL który sie zamroził i teraz go odmrażam. Nadaje sie to jeszcze do użytku. Prosze o odpowiedź zamierzam od jutra to stosować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie mam pytanie. Przez przypadek matka zamiast RU dała do zamrażarki pojazd KB SOL który sie zamroził i teraz go odmrażam. Nadaje sie to jeszcze do użytku. Prosze o odpowiedź zamierzam od jutra to stosować?

 

Nadaje. Tylko zobacz dokładnie jak się to wszystko przygotowuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po rozmrożeniu KB SOL odlałem 20ml do flakonika i wsypałem do tego 1g RU. Mieszałem około godzinę i na powierzchni powstaje piana a same RU nie chce się rozpuścić. Nie wiem co mam dalej robić ?? Prosze o poradę czy to normalne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po rozmrożeniu KB SOL odlałem 20ml do flakonika i wsypałem do tego 1g RU. Mieszałem około godzinę i na powierzchni powstaje piana a same RU nie chce się rozpuścić. Nie wiem co mam dalej robić ?? Prosze o poradę czy to normalne

 

Czytałeś jak przygotować KB z koncentratu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakie Ru ma uboki ? Czy dłuższe stosowanie może wpłynąć na organizm w przyszłości ?

 

Czytałeś w ogóle wątek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odważnie zapytam, czym różni się ten http://allegro.pl/etanol-alkohol-etylow ... 80280.html od kupowanego w spożywczaku za 50 zł?

 

Po rozmrożeniu KB SOL odlałem 20ml do flakonika i wsypałem do tego 1g RU. Mieszałem około godzinę i na powierzchni powstaje piana a same RU nie chce się rozpuścić. Nie wiem co mam dalej robić ?? Prosze o poradę czy to normalne

 

Czytałeś jak przygotować KB z koncentratu?

Właśnie dlatego warto byłoby podwiesić wątek z poradnikiem odnośnie koncentratu (bo o ten chodzi, prawda?), ja go szukałem za każdym razem, aż nie dodałem do zakładek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...