free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Po co te nerwy? Źle to świadczy o Tobie...

Domyślam, się, że nie jedyny o to zapytałem, ale żeby od razu kurwami sypać, serio? 'Internety' niszczą

 

Nie, nie kupiłem tego.

 

Trafiła mi się strona, na której sprzedają ten 'specyfik'. Spodziewałem się, że to będą jakieś ziółka, tylko, że pod nazwą RU, żeby się sprzedawało.

Resztę doczytałem na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Jeszcze jedno pytanie- jest jakaś instrukcja jak dawkować, w jakich proporcjach mieszać RU z KB, itd? Wiem że idę na łatwiznę, ale ten temat ma 106 stron... Przydałoby się to na stronie zioma, albo jako podwieszony post tu na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki. Jeszcze jedno pytanie- jest jakaś instrukcja jak dawkować, w jakich proporcjach mieszać RU z KB, itd? Wiem że idę na łatwiznę, ale ten temat ma 106 stron... Przydałoby się to na stronie zioma, albo jako podwieszony post tu na forum.

 

No przecież jest na stronie zioma:

http://edt.com.pl/Produkty/produkt-1/

 

5% RU:

35 g KB

60 g alko

5 g RU

 

Jak chcesz mniejszą porcję to musisz przeliczyć według proporcji na stronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
RU w tabletkach - ma to sens?

 

Nie no kurwa następny. Nie ma RU w tabletkach. Jak ktoś ci coś takiego sprzedał, to znaczy, że ty jesteś frajerem a on oszustem.

szanuje xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy RU z Ziomu kosztuje 240 zł za 5 GRAM czy 5 MILIGRAM? Najlepiej niech powie ktoś kto kupił niedawno i powie ile mu przysłali bo wolę się upewnić, że to tylko błąd na stronie (a jeżeli takie mają ceny to szkoda gadać).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Literowka po prostu. Przeciez nikt normalny nie kupowalby wtedy.


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Literowka po prostu. Przeciez nikt normalny nie kupowalby wtedy.

 

Są osoby które by na to nie zwróciły poprostu uwagi. Tak czy inaczej nadal czekam na kogoś kto kupował przynajmniej w okresie ostatniego kwartału dla pewności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Literowka po prostu. Przeciez nikt normalny nie kupowalby wtedy.

 

Są osoby które by na to nie zwróciły poprostu uwagi. Tak czy inaczej nadal czekam na kogoś kto kupował przynajmniej w okresie ostatniego kwartału dla pewności.

 

Widzę, że nie dociera. L-I-T-E-R-Ó-W-K-A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Literowka po prostu. Przeciez nikt normalny nie kupowalby wtedy.

 

Są osoby które by na to nie zwróciły poprostu uwagi. Tak czy inaczej nadal czekam na kogoś kto kupował przynajmniej w okresie ostatniego kwartału dla pewności.

 

Widzę, że nie dociera. L-I-T-E-R-Ó-W-K-A

 

Totalnie nie dociera jak "poważna" firma ma w swojej ofercie literówkę pozwalajacą scamowac do woli przez tak długi czas. Zaufam wam i kupię. Oby dobrze działało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jest nowy na forum i przychodzę tu z powiększającymi się zakolami.

Zastanawiam się nad zakupem Ru, ale chciałem się zapytać jak oceniacie skuteczność tego środka na zakola ? Czy ten środek tylko blokuje receptory zapobiegając dalszemu wypadaniu czy także realnie wpływa na wzrost zminaturyzowanych włosów. Widziałem ankietę, ale mało jest odpowiedzi użytkowników a w internecie można znaleźć filmy pokazujące naprawdę imponujący odrost.

Narazie szampie fina w ilości 0,5 g dziennie od miesiąca. Uboki wystąpiły w postaci spadku libidu o około 25 %.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem po przeczytaniu 107 stron , jestem już tym zmęczony ,pisze aby upewnić się czy aby na pewno dobrze tutaj kolega napisał i to będzie w przeliczeniu 1 ml na dzień czyli ponad 3 miesiące działania i dla potwierdzenia alkohol etylowy 96 procent tak ? Musze się upewniac bo to spory koszt , nie chce nic zepsuc

5% RU:

35 g KB

60 g alko

5 g RU

 

Jak chcesz mniejszą porcję to musisz przeliczyć według proporcji na stronie.

gurney

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
O co się rozchodzi?

 

To nie RU a KB solution się pieni. Ja zauważyłem, że KB2 pieni się dużo bardziej od KB5 i musi sporą chwilę odstać żeby piana opadła.

Być może po prostu odparował ci alkohol lub coś w tym stylu. Generalnie KB solution ma gwarantowaną trwałość pół roku, chociaż jak zawiera dodatkowy alkohol to na 90% jest do użytku sporo dłużej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O co się rozchodzi?

 

To nie RU a KB solution się pieni. Ja zauważyłem, że KB2 pieni się dużo bardziej od KB5 i musi sporą chwilę odstać żeby piana opadła.

Być może po prostu odparował ci alkohol lub coś w tym stylu. Generalnie KB solution ma gwarantowaną trwałość pół roku, chociaż jak zawiera dodatkowy alkohol to na 90% jest do użytku sporo dłużej.

 

Sprawa wyjasniona - wcierał w łeb samo K&B solution (bez RU ). Nie ma co tworzyć teorii spiskowych o parowaniu alkoholu w szczelnie zamkniętej butelce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak ma byc czy jak bo panikuje, na sklepie za ru pieniadze przelalem, deklaracje wysłałem i na stronie dalej jest zamowienie wstrzymane(oczekuje na platnosc) hajs przelalem we wtorek a deklaracje wyslalem w srode wzialem ta przesylke darmowa wiec dlatwgo to tak dlugo moze trwac w relizacji ? ktos tak mial ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na status na stronie nie patrz, nie zawsze się aktualizują, jeśli wysłałeś pieniądze i poprawnie wypełnioną ankiete to na pewno dostaniesz paczkę, z tego co się orientuję paczki są wysyłane w poniedziałki i środy (nie mam pewności) więc możliwe, że się spóźniłeś i musisz czekać do poniedziałku na kolejną wysyłkę. Zamawiam regularnie ze sklepu od początku jego działalności i nigdy nie miałem problemów z przesyłkami. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To tak ma byc czy jak bo panikuje, na sklepie za ru pieniadze przelalem, deklaracje wysłałem i na stronie dalej jest zamowienie wstrzymane(oczekuje na platnosc) hajs przelalem we wtorek a deklaracje wyslalem w srode wzialem ta przesylke darmowa wiec dlatwgo to tak dlugo moze trwac w relizacji ? ktos tak mial ?

 

Jak długo używasz już RU? Zauważyłeś u siebie jakieś uboki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dwa miesiace i cos powyzej 10 dni, w sumie żadnych, na finie bylem prawie trzy lata i jednak mialem uboki od niego, na ru teraz w sumie to nic, odrosty dalej mam teraz nawet dosc sporo, ale to moze tez byc tego zasluga ze przez te trzy lata uzywalem minoxa i fina wiec i tak dalej bym mial odrosty, ale wydaje mi sie ze jak po dwoch miesiacach nie widze pogorszania sie stanu to ru musi dzialac wraz minoxem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jestem ciekaw. Przeczytałem przez 4 dni prawie cały wątek o RU i momentami żałowałem że je zamówiłem bo ludzie piszą że RU tak masakrycznie wyniszcza organizm. Ja chyba zacznę o jakiegoś łagodnego stężenia typu 3% i zobaczę czy będą efekty po 3 - 4 miesiącach i jakie będę miał uboki. Minoxa kiedyś stosowałem przez prawie rok i zero skutków ubocznych, teraz stosuję od początku roku i też żadnych więc może i RU nie będzie powodowało u mnie uboków. A minoxa teraz leję nieraz i 2ml na raz czyli ok 4ml dziennie i też nic się nie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dwa miesiace i cos powyzej 10 dni, w sumie żadnych, na finie bylem prawie trzy lata i jednak mialem uboki od niego, na ru teraz w sumie to nic, odrosty dalej mam teraz nawet dosc sporo, ale to moze tez byc tego zasluga ze przez te trzy lata uzywalem minoxa i fina wiec i tak dalej bym mial odrosty, ale wydaje mi sie ze jak po dwoch miesiacach nie widze pogorszania sie stanu to ru musi dzialac wraz minoxem

 

Zatem fajnie byłoby jakbyś założył swój wątek z fotkami efektów uzyskanych na tym finie (czy tam nawet z aktualnymi fotkami, choć dobrze byłoby też jakbyś miał stare fotki z przed jakiejkolwiek kuracji), i robił apdejty za jakiś czas na RU.

Wtedy można by poniekąd ocenić działanie fina i RU bo jeśeli stan utrzymywałby się albo poprawiał dalej na RU, bądź ulegał pogorszeniu, to można by to wnioskować.

 

Mówiłeś już wiele razy że masz dobre odrosty po finie i minoxie, ale wątku nigdy nie założyłeś i fotek nie pokazałeś, a mógłby to być wartościowy wątek - zwłaszcza teraz po przejściu na RU - pomyśl nad tym.

 

Tak jak mówisz, fin i minox przez 3 lata swoje tu zrobił na pewno bez wątpienia.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...