free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

nie mam żadnych zdjęć z przed niestety i jakos tak srednio mi sie chce umieszczac tego typu wątek, moze kiedys zrobie, aczkolwiek nie kłamie z tym co mówię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem Was poprosić o pomoc ponieważ nie wiem czy dobrze sobie to wyliczyłem. Nie chcę na razie przesadzać ze stężeniem RU, zobaczę jaka będzie moja reakcja i efekt dlatego postanowiłem że przez 4 miesiące będę używał stężenia ok 3%. I teraz nie wiem czy dobrze sobie wyliczyłem. Czy dodając 1g RU do 30ml Loxonu 5% uzyskam takie stężenie jakiego oczekuję? Nie musi być równe. Nie chcę tylko przekraczać zbytnio 3%. Bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1/30 =~ 3,33%

 

Dzięki ziom . Czyli mniej więcej dobrze wyliczyłem bo mi też wychodziło z tego wzoru który tu znalazłem coś nieco ponad 3% ale wolałem dopytać bo robiłem to pierwszy raz a dwa, każda substancja ma inną masę więc to stężenie może się różnić dlatego liczyłem na Wasze doświadczenie w tej kwestii. Zatem próbuję na początek takie właśnie stężenie. Nie wydaje mi się ono być jakoś bardzo silne. Zobaczę jak na nie zareaguje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie kupić taki szamponik? bo już się gubię...

 

przy okazji chciałbym dorzucić swoje ziarenko do obalania mitu, że łysi faceci mają wysoki poziom testosteronu. Otóż wyszła mi prawie idealna średnia poziomu testosteronu wolnego i całkowitego a łysieć zacząłem na poważnie w wieku 26 lat. Mój brat w wieku 23 lat, a wydaje mi się po zachowaniu i niższym głosie, że ma więcej teścia ode mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Ja mam również pytanie w kwestii RU. Ponieważ planuję go również używać z minoxem 5%, raz dziennie tzn raz dziennie minox + ru i raz dziennie sam minox. Stężenie RU pewnie coś koło 3%, może ze 2.5%. Czy Waszym zdaniem RU bardziej obciąża serce od fina i duta? Póki co jestem na samym minoxie już od dobrych kilku miesięcy i nie zauważyłem skutków ubocznych stosowania go. Czuję się tak samo jak przed jego stosowaniem. Boję się po opiniach niektórych osób które wypowiadały się w tym temacie że minox w połączeniu z RU zabije mi serce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz spróbować inaczej nie będziesz wiedziec jak na cb wplynie, ja uzywam dwa miesiace i nic się nie dzieje narazie ze zdrowiem itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie dziś będę robił pierwszą aplikację dokładnie takiego mixa o jakim piszesz czyli minox + RU. Zobaczymy. Mam nadzieję że po pierwszej dawce nie będzie jeszcze skutków ubocznych. Stężenie RU 3%. W ogóle o ile jakiekolwiek uboki się pojawią po RU to myślicie że po jakim czasie powinienem je zaobserwować? Albo inaczej. Po jakim czasie stosowania RU, jeżeli nie wystąpią skutki uboczne, mogę być w miarę spokojnym o to że takowe się pojawią? Czy może nie ma takiej granicy i mogą się one pojawić nawet po kilku miesiącach?

 

 

---EDIT---

Ja już po pierwszej aplikacji. Minęła ponad godzina i jest spoko. Bałem się tego pierwszego efektu czy przypadkiem nie mam jakiegoś uczulenia bo to różnie bywa ale jest dobrze . Miejmy nadzieję że z czasem nie pojawią się jakieś skutki uboczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś po drugiej dawce RU z minoxem i to dodatkowo dziś jeszcze było mezo dermarollerem więc poszło trochę głębiej i jest ok. Póki co jestem zadowolony. Ja brałem fina to już po pierwszej tabletce czułem się tak jak miałbym za chwilę zejść z tego świata i to dosłownie. Możliwe że to dlatego że używam RU z mniejszym stężeniu bo tylko 3%, nie wiem ale reakcji negatywnej póki co nie ma i oby ta zostało. Tak w ogóle to myślicie że jedna porcja RU (1,5ml) na cały skalp raz dziennie to nie za mało? Bo zastanawiam się czy nie zrobić tak żeby 2 razy dziennie nakładać RU z minoxem a nie tak jak teraz czyli rano minox a wieczorem RU + minox.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj. Po 1 dawce czegokolwiek nie ma szans zeby sie od razu poczuc jakby mialo sie zejsc z tego swiata. Chyba ze cyjanek bierzesz. Nosz kurde ludzie nie robcie takiego Diabła z tego fina, ze po 1 tabsie odczuwa sie az takie rzeczy. Nie zebym bronil bo wiadomo, ze to nic dobrego nie jest, ale cos za cos chcesz wlosy kombinujesz i ryzykujesz nie to maszynka, ale uwazanie ze 1 tabsa i takie zdanie to przesada mowie od razu, zeby przestrzec innych przed tym, szczegolnie tych co chca powalczyc o wlosy a sa w temacie krotko badz w ogole, przeczytaja taki tekst i pomysla, ze fin to samo zlo i po 1 tabsie beda impotentami i moga ze swiata zejsc , ah;/


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie przesadzaj. Po 1 dawce czegokolwiek nie ma szans zeby sie od razu poczuc jakby mialo sie zejsc z tego swiata. Chyba ze cyjanek bierzesz. Nosz kurde ludzie nie robcie takiego Diabła z tego fina, ze po 1 tabsie odczuwa sie az takie rzeczy. Nie zebym bronil bo wiadomo, ze to nic dobrego nie jest, ale cos za cos chcesz wlosy kombinujesz i ryzykujesz nie to maszynka, ale uwazanie ze 1 tabsa i takie zdanie to przesada mowie od razu, zeby przestrzec innych przed tym, szczegolnie tych co chca powalczyc o wlosy a sa w temacie krotko badz w ogole, przeczytaja taki tekst i pomysla, ze fin to samo zlo i po 1 tabsie beda impotentami i moga ze swiata zejsc , ah;/

 

Ale zupełnie źle to interpretujesz. Każdy reaguje inaczej na pewne leki. Nie wie, może mam jakieś uczulenie na finasteryd bądź inne substancje znajdujące się w leku. Tego nie wiem. Ja tylko wypowiadam jak czułem się po wzięciu jednej dawki. Drugiej tabletki nie wziąłem po na drugi dzień poszedłem do tego samego lekarza, powiedział że zdarza się i kazał stosować na razie tylko minoxidil. Nie wiem czy znasz taki lek na grypę jak tabcin. Widzisz, setki jak nie tysiące ludzi go bierze i nic a ja jestem uczulony na coś co w tym leku jest i kiedyś wziąłem go raz i też czułem się fatalnie. Więc to zależy od człowieka jak i na co reaguje. Niektórzy nawet po witaminach dostają wysypki. Przecież nikt nie musi wierzy, ja tylko piszę o swojej reakcji a to czy ktoś uwierzy w to że po jednej tabletce można się tak czuć czy nie to nie jest dla mnie istotne. Teraz testuję RU choć też z wielkim lękiem nakładałem go pierwszy raz bo myślałem że może po prostu jestem uczulony na antyandrogeny ale póki co nie zanotowałem żadnego skutku ubocznego, nawet senny nie jestem. Oby tylko na mnie działał i blokował wypadanie to będzie rewelacyjnie. Bo minox powoduje odrost ale te włoski są bardzo cieniutkie co zresztą mnie nie dziwi dlatego liczę na to że RU zablokuje to co trzeba, włosy dostaną więcej substancji odżywczych i zamienią się we włos terminalny a później pozostaje tylko podtrzymywanie kuracji w nadziei że w końcu pojawi się jakaś skuteczna kuracja. Cały czas bardzo w to wierzę że w przeciągu kilku lat nastąpi w tym temacie jakiś przełom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja brałem fina to już po pierwszej tabletce czułem się tak jak miałbym za chwilę zejść z tego świata i to dosłownie.

 

A możesz to sprecyzować, na czym to polegało że się tak czułeś, czym i jak, w jaki sposób się to objawiało ? - bo wiesz to że ''umieram'', to też ludzie często gadają sobie pustymi słowami.

To co napisałeś jest bardzo MOCNE i chyba najmocniejsze negatywne stwierdzenie na forum. Może to psychika i paniczny strach przed ubokami leków czyli mocny efekt nocebo (''będę straszyć'') ? - zwłaszcza że sam określiłeś że RU też nałożyłeś z wielkim lękiem. Z reszty i z pozostałych wypowiedzi też wynika że masz jakiś paniczny strach przed lekami i ich efektami ubocznymi.

 

Jesteś może czytelnikiem albo członkiem ''propeciahelp'' ?


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie miałem objawy? Ciężko nawet je opisać słowami. Byłem strasznie senny, jakiś taki zdezorientowany/oszołomiony. Nie wiem, serio ciężko ten stan opisać, trochę tak jakbym był pijany. Dopiero jak położyłem się spać i wstałem rano to czułem się normalnie.

 

Może to nie jest odpowiedni temat na to ale spójrzcie, takie efekty mam po ponad miesięcznym stosowaniu minoxa na zakolach.

 

007820d66b3e.jpg

437dca1f5832.jpg

c24d5cc238b3.jpg

 

Co myślcie? Wydaje mi się że jednak minoxidil na mnie trochę działa tylko wiadomo, bez blokera który teraz dołożyłem nie było sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz więcej osób stosuje ten środek wobec tego znajdę tu jakiś zadowolonych bądź niezadowolonych użytkowników?

 

Czy stosując RU jest duża szansa na utrzymanie linii na przodzie ?

 

Są jakieś spektakularne efekty odzyskania włosów użyciem tego środka pomijając historię forumowego wlodikoxa i fightera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda ekspertem nie jestem ale z tego co tu wyczytałem żeby zatrzymać łysienie i spowodować odrost musisz używać 3 rzeczy, pierwsza to bloker, w tym przypadku RU, druga rzecz to stymulator, ja używam minoxa 5% i coś przeciwzapalnego, ja używam szamponu z ketokonazolem. Moja terapia wygląda tak że wieczorem nakładam RU rozpuszczony w loxonie 5% (RU w stężeniu 3%), rano sam loxon, co drugi dzień myję głowę szamponem z ketokonazolem i 2 razy w tygodniu wykonuję mezoterapię dermarollerem 0,5mm i podczas rolowania aplikuję loxon z RU. Z RU na razie eksperymentuję, zacząłem go używać w tym tygodniu więc patrzę jaka będzie moja reakcja ale jak będzie wszystko ok to docelowo za jakieś tydzień chciałbym go stosować 2 razy dziennie czyli zrezygnować z nakładania samego loxonu tylko rano i wieczorem stosować loxon z RU. Sam loxon na mnie działa co zresztą widać na zdjęciach powyżej, po nieco ponad miesiącu stosowania widać na zakolach cieniutkie małe włoski. Ale wiadomo, bez blokera to cała terapia na nic. Mój organizm chyba fina nie toleruje o czym pisałem powyżej dlatego postanowiłem użyć RU. Natomiast co do samego RU to z tego co wyczytałem tu na forum oraz na zagranicznym forum to są przypadki gdzie RU spowodował odrost aczkolwiek w zdecydowanej większości przypadków RU powoduje zahamowanie łysienia oraz pogrubienie włosa ale jak włączysz do terapii minoxidil to włosy powinny zacząć odrastać, RU je zatrzyma i pogrubi i powinieneś osiągnąć zamierzony efekt. Aha, jeszcze zapomniałem że dodatkowo w swojej terapii stosuję biotynę i cynk od puritan's. Biotyny biorę dwie tabletki po 5mg czyli razem 10mg a cynk jedna tabletka 25mg. O skuteczności wypowiem się za jakieś pół roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dizel zaloz swoj watek i tam dodawaj fotki oraz swoje zdanie nt. minoxa itd. To jest temat o RU a zasmiecony zostal wystarczajaco juz. Takze zaloz temat to przeniose posty badz za kilka dni je usune.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy po nałożeniu RU można suszarką suszyc włosy ? Czy lepiej odczekac z godzine i podsuszyc ? bo to długo schnie strasznie na łbie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę was o coś zapytać? Bo nie wiem na ile w tym prawy. Czy to prawda że finasteryd blokuje do 40% szkodliwego dla włosów DHT natomiast RU aż 70%?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ru chyba nie ma mocy blokowania dht tylko receptorów androgenowych dzięki czemu pochodna nie przyłącza się do nich.

Mogę się jednak mylić.

Sklep zioma działa? . Przymierzam ze do zakupu ru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, RU nie ma mocy blokowania DHT bo to nie inhibitor 5AR. RU blokuje receptory androgenowe, i tak jak mówisz dzięki temu nie przyłącza się do nich pochodna T czyli DHT, ale i też sam T.

 

Sklep działa.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Mam pytanie do osób stosujących RU od dłuższego czasu. Po jakim czasie zauważyliście pierwsze efekty w postaci odrostu włosów? Bo jeżeli chodzi o wypadnie to nie wiem, może jestem przewrażliwiony ale po tygodniu stosowania, podczas mycia włosów czy robienia wcierek, zauważyłem na dłoniach ich zdecydowanie mniej. Dziś podczas robienia wcierki miałem tylko 3 włosy. Wcześniej też ich nie było jakoś dużo bo tak około 10 ale w tej chwili widać że jest mniej. Jeszcze w poniedziałek robię USG tarczycy bo mnie wysłał dermatolog dlatego że podejrzewa u mnie coś jeszcze dlatego że zakola mam niewielkie, na szczycie głowy mam bardzo duże prześwity ale też po bokach mam rzadkie włosy i takie piórkowate co powiedział że się baardzo rzadko zdarza żeby w tym wieku mieć rzadkie włosy na całej głowie. W dodatku jak pocierał mi włosy to wcale ich tak wiele nie wypadało, one po prostu w dziwny sposób nie rosną i dlatego padło podejrzenie że może tarczyca coś szwankuje, zresztą u mnie w rodzinie to normalne. Podobnie jak łysienie, nie wiem po czyjej linii dziedziczy się łysienie bo kiedyś czytałem artykuł gdzie piało że po dziadku ze strony ojca, wcale nie po ojcu, nie wiem na ile w tym prawy ale jeżeli to prawda to mój dziadek ze strony mamy miał włosy, dopiero zaczęły mi się na starość przerzedzać ale nie stracił ich zupełnie. Ojciec ma NW7 ale nie w wieku 29 lat. Zaczął dopiero po 30 łysieć od zakoli w górę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie już było, ale temat ma ponad 100 stron. Kupiłem RU, które planuje używać z minoxem. Czy RU spokojnie rozpuści się w minoxie (alopexy)? Kiedyś tak stosowałem tylko że w loxonie i było spoko. Czy dodawać spirytus? Planuje dziennie stosować 50 mg RU. Lepiej nakładać 1x50 mg wieczorem czy 2x25mg rano i wieczorem? Ktoś na zagranicznych forach próbował rozbić na dwie dawki z jakimiś sukcesami? Z góry dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a moglbys wrzucic foto jak to wyglada z tymi rzadkimi wlosami u gory i po bokach ?

 

Sory że dopiero teraz. Tak, poniżej masz zdjęcia:

968ba8d519c2.png

a817c51de25e.jpg

162c078356c7.jpg

3312de4734de.jpg

7faf1916e87c.jpg

 

Jak widzisz włosy są rzadkie na całej głowie, nawet po bokach co też zauważył dermatolog. W dodatku włosy na całej głowie są cieniutkie i delikatne. Po umyciu są jak piórka, takie jak u niemowlaka.

 

Mija mi już półtora tygodnia na RU. Stosuję 2 razy dziennie po ok 1,5ml, stężenie 3% czyli w sumie ok 3ml dziennie w minoxie. Jakichkolwiek uboków brak. Może za wcześnie ale mam nadzieję że się nie pojawią. Żadnego bólu w klatce piersiowej, libido na swoim poziomie, brak senności, bólu jąder etc. Samopoczucie bardzo dobre, koncentracja również. Także jesteś zadowolony. Na razie próbuję walczyć bo wydaje mi się że chyba jest jeszcze o co. Na forum HLT opisane są dużo gorsze historie gdzie ludzie mieli skalp całkowicie łysy i nagle włosy zaczynał rosnąć bo dobrze zareagowali na terapię. Ja nie ukrywam że również na to liczę ale pierwsze efekty to dopiero najwcześniej za pół roku. Po półtora miesiąca na minoxie i półtora na RU trudno oczekiwać już spektakularnych efektów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...