free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Robiłem badanie nasienia, i wyszła bardzo mała ilość plemników w ml i mały procent ruchliwych, szukam przyczyny dlatego pierwsze co przychodzi mi na myśl to RU + minox którego używam od roku, wcześniej przez 6 lat na finie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprzednie badanie robiłem rok temu kiedy konczylem przygodę z finem i wyniki nie były rewelacyjne ale też nie takie złe jak teraz.

Oczywiście nie przesądzam tu winy RU i muszę zrobić jeszcze morfologie krwii i moczu oraz poziomu hormonów żeby mieć pełniejszy obraz ale nie wykluczam że to może być głównym powodem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Ru może być głównym powodem jeśli ten problem już miałeś przed jego stosowaniem, nie twierdzę że Ru jest temu obojętny ale jednak problem rozpoczął się wcześniej, rzuć wszystko doprowadź plemniki do użyteczności i myśl co dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę u Ciebie jakieś dziwne oburzenie. Nie twierdzę że RU jest tego głównym powodem jednak mam porównanie wyników badań przed braniem i po roku brania, rok temu wyniki były średnie (jak powiedział androlog - w dzisiejszych czasach norma) natomiast teraz są bardzo zle. Być może powodem jest nie samo RU a, podjazd w minoxie.

 

Po badaniach krwi i konsultacjach zdam relacje. Na hairloss talk wpływ RU na jakość nasienia był walkowany wielokrotnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem morfologie krwi i badania hormonów, wyszedł podwyższony poziom prolaktyny i estradiolu, reszta w normie, wyniki krwi też ok.

 

Myślicie że to może być wina stosowania RU w podjeździe z minoxa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zachowałeś higieny badania przed prolaktyna? jak nie dużo ponad normę spróbuj vitex jak dużo to 0,5 tab cabasar, estradiol przywal parę dni cynk 100 mg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy ktoś zamawiał (z sukcesem) ostatnio coś na edt.com.pl?

Od jakiegoś czasu przy próbie zamówienia leci mi błąd

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 82 bytes) in /home/gbpaluch/domains/edt.com.pl/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-paczkomaty-inpost/api/inpost.php on line 117 

i nie wiem czy bezpiecznym jest opłacanie zamówienia (tj. czy sklep nadal działa) czy może już nie?


23.02.2019 - początek kuracji RU + KB, stężenie 5%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal to samo leci

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 128 bytes) in /home/gbpaluch/domains/edt.com.pl/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-paczkomaty-inpost/api/inpost.php on line 114 


23.02.2019 - początek kuracji RU + KB, stężenie 5%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złożyłem zamówienie ale nie dostałem emiala na skrzynke, na koncie na stronie zamowienie jest numer tez, nie przejmować się ? Czy ktoś tak miał ? skan i hajs przelany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Również nie udało mi się zamówić błąd Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 128 bytes) in /home/gbpaluch/domains/edt.com.pl/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-paczkomaty-inpost/api/inpost.php on line 114

Nie przeszło ci i nie masz numeru zamówienia na koncie co nie?

 

-- 04 sty 2020, 13:32 --

 

Na koncie na sklepie edt mam numer zamówienia ale na adres meliowy nie otrzymałem wiadomości za złożenie zamówienia a zawsze dostawałem miał ktoś tak przelew i skan poszedl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halo mial ktos tak że zamowienie przeszło na stronie i jest numer zamowienia ale nie dostal potwierdzenia an adres e mialowy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ziom1990 mozesz opisac jak transportujesz RU, chodzi mi o to że RU jest wrazliwe na wysoka temperature.

Czy jak zamawiasz od dostawcy, paczka nie lezy gdzies pare dni w cieplym pomieszczeniu zanim do Ciebie trafi.

 

/kon111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie tak że RU jest wrażliwe na wysoką temperaturę tylko jest znacznie trwalsze w niskiej temperaturze dlatego zaleca się trzymać w zamrażalce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Jestem świeży w temacie RU. Chciałbym zrobić sobie wcierkę z najmniejszym stężeniem RU, ale bez minoxa.Jakieś know-how? Ktoś może mi wskazać jakiś poradnik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

viewtopic.php?f=5&t=1615

 

Mówiłeś, że nie chcesz obciążać organizmu finem ani minoxem, Miej zatem na uwadze, że RU też obciąża organizm i to bardziej niż ten ''najgorszy'' fin, a jak mi nie wierzysz to zapytaj Lion'a.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://pokonajlysienie.com/forum/viewtopic.php?f=5&t=1615

 

Mówiłeś, że nie chcesz obciążać organizmu finem ani minoxem, Miej zatem na uwadze, że RU też obciąża organizm i to bardziej niż ten ''najgorszy'' fin, a jak mi nie wierzysz to zapytaj Lion'a.

 

Mi tam nic nie jest po RU, a używam od ponad 1.5 roku. Fakt, że na każdego, każda substancja może działać inaczej.

 

A co do sklepu to jest problem bo nie działa, a na maile nikt nie odpowiada ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi tam nic nie jest po RU, a używam od ponad 1.5 roku.

 

To, że Ci nic nie jest, to nie znaczy że RU nie obciąża organizmu, a to o tym mowa. Mnie też nic nie jest (oprócz uboków natury seksualnej), nic mnie nie boli, nie odczuwam niczego złego aby coś się źle działo z organizmem, ale te leki obciążają jednak organizm. Jak byłem na finie i później na ducie dwa lata, to w ogóle żadnych uboków nie miałem, ale to też nie znaczy, że leki te są obojętne organizmowi i że zupełnie nie obciążają choćby tylko wątroby.

I nigdy nie wiesz w jakim stopniu co i jak bardzo zaszkodzi/przyczyni się do utraty czy pogorszenia stanu zdrowia po latach, akurat w swoim przypadku, nawet jeśli środek jest poznany od wielu dekad, a co dopiero jak mniej znany i nie testowany na przestrzeni lat.

 

Fakt, że na każdego, każda substancja może działać inaczej.

 

Nie może działać inaczej, tylko tak samo ale z różną intensywnością tego działania (działać za silnie lub działać za słabo i nie wystarczająco) i z różnymi efektami które są wypadkowa wielu czynników, jak i różnymi skutkami ubocznymi (bo nie każdy ma wszystkie uboki z listy uboków danego leku), i z różnym ich nasileniem, bądź nie powodować odczuwalnych skutków ubocznych.

 

A co do sklepu to jest problem bo nie działa, a na maile nikt nie odpowiada ...

 

Takich pytań było już wiele i co chwilę są, ale zawsze się okazuje później, że jest wszystko w porządku.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już mi się nie chce akurat odnosić do tych aspektów medycznych, fakt jest taki, że niektórym coś jest, a niektórym nic nie jest i nic nie będzie.

 

A co do sklepu to jest problem bo nie działa, a na maile nikt nie odpowiada ...

 

Takich pytań było już wiele i co chwilę są, ale zawsze się okazuje później, że jest wszystko w porządku.

 

No ciekawe, sklep nadal nie działa (specjalnie w tym momencie sprawdziłem), a ja nadal nie otrzymałem maila z odpowiedzią.

 

EDIT: sprawdziłem i nie działa plugin do woocomerce od paczkomatów - warto sprawdzić czy nie ma nowej wersji tego pluginu bądź trzeba zaktualizować wordpressa/woocomerce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...