free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Do czasu ogarniecia strony zamawiajcie na maila, jak pisal Ziom. W poniedzialek wieczorem wyslalem deklaracje z potwierdzeniem przelewu i info co i gdzie, a w czwartek towar byl juz u mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem 3 lata na kuracji RU. Zbiegła się ona w czasie z bardzo dużym pogorszeniem wzroku. Może być tak, że RU powoduje problemy z widzeniem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestem 3 lata na kuracji RU. Zbiegła się ona w czasie z bardzo dużym pogorszeniem wzroku. Może być tak, że RU powoduje problemy z widzeniem?

 

Chodza po necie legendy ,ze RU bylo testowane na krolikach i powodowalo u nich slepote . Bardziej bym byl za tym ze genetyka u ciebie zadzialala . Niektorzy maja dobry wzrok do 40 a neiktorzy maja szybkie pogorszenie duzo wczesniej , tak samo jak z lysieniem. Ru jest na rynku od dawna a dlaczego nikt nie chce tego sprzedawac legalnie ? zaden koncern ? to niech kazdy sobie odpowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do czasu ogarniecia strony zamawiajcie na maila, jak pisal Ziom. W poniedzialek wieczorem wyslalem deklaracje z potwierdzeniem przelewu i info co i gdzie, a w czwartek towar byl juz u mnie

 

Proszę pisać na maila, tak jak odpisał kolega powyżej.

 

Nie mam czasu się tym zająć i na spokojnie zlecić naprawienia strony. Liczę że w lutym się mi uda znaleźć trochę czasu i tego przypilnować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uzywanie derma rollera przed podaniem RU teoretycznie powinno dzialaac lepiej tak jak przy innych wcierkach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strona z ru nie działa zamawiał ktoś ?

 

-- 12 lut 2020, 21:55 --

 

Do czasu ogarniecia strony zamawiajcie na maila, jak pisal Ziom. W poniedzialek wieczorem wyslalem deklaracje z potwierdzeniem przelewu i info co i gdzie, a w czwartek towar byl juz u mnie

 

Proszę pisać na maila, tak jak odpisał kolega powyżej.

Na maila wysłać deklaracje w pdf i adres dostawy i ile gram Ru zamawia za ile ? A jak nazwać przelew samo imię i nazwisko?

 

Nie mam czasu się tym zająć i na spokojnie zlecić naprawienia strony. Liczę że w lutym się mi uda znaleźć trochę czasu i tego przypilnować.

 

-- 12 lut 2020, 22:27 --

 

Jak zamówić bez storny, wysłać przelew na np 240 zl za 5 gram i nazwać tylko imieniem i nazwiskiem ? i na maila adres wysyłki, deklaracje, i ile gram ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paczka doszła, trochę w za bardzo się martwiłem, ale jak zawsze wszystko sprawnie i bez niespodzianek polecam ! Ru z minoxem i dermastampem to igła na odrost

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boję się brać finasteryd. Nie chcę ingerować w moją gospodarkę hormonalną. Myślicie, że dobrym pomysłem jest zamówić gotowiec z RU od anagenic? Podobno efekty uboczne występują jedynie w przypadku, gdy dawka przekracza tę zalecaną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boisz sie o swoje zdrowie a chcesz testowac RU ktore nadal nie jest nawet legalnie dostepne ? gdzie tu logika ? RU tez dziala systemowo i tez sa uboki. Zreszta wiekszosc osob uzywa RU jako dodatek do fina albo duta wiec kolo sie zamyka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowy i chciałbym kupic ru z polskiej strony którą linkujecie ale nie znam maila ani numeru konta

Czy ktoś mógłby go podać, mam kilka pytań zanim dokonam zakupu i nie wiem do kogo się w tej sprawie kierować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś ma info czy dostawy będą normalnie się odbywać ? Związku z tą sytuacją z korona ? Pisał ktos na maila o tym do nich ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej jak tam sytuacja ze stronka Zioma ? działa dalej ? wyslalem email z zapytaniem i cisza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakiś może nr telefonu ktoś ma ? jak nie Ru to co ?? stosuje juz 3 lata i nie chcialbym kombinować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio ma ktoś kontakt z nim, narazie mam zapas na dwa miechy ale chciał bym większą dawkę użyć i zamówić, ewentualnie ma ktoś namiar na Ru z zagranicy, chociaż wolał bym przez polski sklep :/ a za ch*j nie chce wracać do finasteryda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć jestem w stałym kontakcie z Ziomem, sklep będzie działał pod koniec marca, chwilowa przerwa była spowodowana sprawami osobistymi.

Także warto poczekać jeszcze chwilę ,bo Ru od zioma jest zawsze świetnej jakości.

Pozdrawiam Was

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema to dajcie znać jak już będzie można zamawiac. Chyba ze mozna poza strona jakos ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...