free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kane shop. Ewentualnie moge popytac lab co sciagam CB jednak sama przesylka 65$ wiec musialbys wziac wiecej gram ,zeby Ci sie oplacilo. Od razu zaznaczam, ze nie zamierzam zabierac Ziomowi biznesu i moge pomoc tylko w wyjatkowych okolicznosciach jak ktos potrzebuje na juz a 3 tygodnie czekania to sporo fakt. Takze bez wzgledu taniej czy drozej,bo nie wiem jaka cena , jedynie wyjatkowe okolicznosci i osoby w potrzebach. Nie powinno sie przerywac kuracji na max 2-3 dni szczegolnie jezeli chodzi o srodki zew ,ktorych dzialanie jest krotkotrwale, bylem w podobnych sytuacjach wiec znam ten bol


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W piątek zostało wysłane większość zaległych przesyłek. Przepraszam jeszcze raz wszystkich za zaistniałą sytuację

Od przyszłego tygodnia wszystko rusza już normalnie. Dzisiaj powinienem już skończyć aktualizować stronę internetową. Strona będzie w języku angielskim jedynie regulamin i inne załączniki z regulaminu będą w języku polskim, w tym deklaracja nabywcy. Zamówienia będzie można składać tylko przez stronę internetową - mailowo robi się zbyt duże zamieszanie, bo mało kto przesyła komplet informacji do zamówienia.

Każdy kogo zamówienie opóźniło się o więcej niż 7 dni dostanie co najmniej 20% więcej z tego co zamawiał.

Pozdrawiam

ziom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak w piątek zamówiłem przez emiala dojdzie jeszcze ostatnie zamówienie? Wysłałem komplet dokumentów i przew zrobiłem

 

dojdzie jutro. Sklep już jest dostosowany do zamówień z PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jeżeli używało RU58841 przez dany okres czasu, a poźniej przestało to może to jakieś negatywne skutki spowodować (pomijając fakt że łysienie będzie dalej postępowało) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 5g trzeba teraz płacić 80 dolarów? ~334 złote przy obecnym kursie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, mamy czekać na opcję płacenia w złotówkach czy trzeba zamawia w EURO czy dolarach ?

Cena wg przeliczenia kursu ? dosc duza podwyzka wychodzi ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hej, mamy czekać na opcję płacenia w złotówkach czy trzeba zamawia w EURO czy dolarach ?

Cena wg przeliczenia kursu ? dosc duza podwyzka wychodzi ...

 

Cena się praktycznie nie zmieniała od 2016 roku.

Pisałem w innym wątku, że każdy zamawiający z PL otrzyma 10% więcej i darmową wysyłkę.

 

Można płacić w złotówkach. Przy składaniu zamówienia wyświetlają się 2 numery konta, jedno do wpłat w EUR drugie do wpłat w PLN - Proszę przeliczyć EUR/PLN i wpłacać w złotówkach. Nie będzie to tak skrupulatnie weryfikowane więc jeśli ktoś się pomyli o kilka złotych to nie będzie problemu.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem w tym wątku dokopać się do informacji jak zrobić mieszankę z 5 gr RU. Może ktoś tutaj to napisać?

Dodatkowo, czy na stronie group-buys mogę płacić kartą revoult?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Próbowałem w tym wątku dokopać się do informacji jak zrobić mieszankę z 5 gr RU. Może ktoś tutaj to napisać?

Dodatkowo, czy na stronie group-buys mogę płacić kartą revoult?

Odmierzasz 1,6 grama i wrzucasz do loxonu 5 60 ml, ewentulanie wiecej gramu ru, ja tak robię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Próbowałem w tym wątku dokopać się do informacji jak zrobić mieszankę z 5 gr RU. Może ktoś tutaj to napisać?

Dodatkowo, czy na stronie group-buys mogę płacić kartą revoult?

Odmierzasz 1,6 grama i wrzucasz do loxonu 5 60 ml, ewentulanie wiecej gramu ru, ja tak robię

 

I wychodzi stężenie ~2.7%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Próbowałem w tym wątku dokopać się do informacji jak zrobić mieszankę z 5 gr RU. Może ktoś tutaj to napisać?

Dodatkowo, czy na stronie group-buys mogę płacić kartą revoult?

Odmierzasz 1,6 grama i wrzucasz do loxonu 5 60 ml, ewentulanie wiecej gramu ru, ja tak robię

 

1. Może być kirkland 5%? Trzymać później to w lodówce? 2. Pozostały RU jaki będę miał również trzymać w lodówce?

3. Czytałem posty, że jak się stosuje RU to już nie trzeba brać proscaru /dut'a. Podzielacie tą opinię?

4. Jeżeli popsikam RU z minoxem to tego samego dnia również sam minox stosować? Czy wystarczy sama mieszanka z RU?

5. Z jakiej w końcu strony zamawiacie i jak wygląda procedura zamawiania. Można płacić kartą revoult?

 

Wiem, że pewnie wśród tych ponad 130 stron znalazłbym odpowiedzi na powyższe informacje, ale dobrze jest zrobić raz na jakiś czas podsumowanie tego co było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie nie trzeba barać fina, na ru w minoxidolu mam zdecydowanie lepszy odrost niz mialem w ciagu 2,5 roku na finie, kirkland moze byc wazne zeby substancja czynna to 50 mg minoxidulu na 1 ml, mozesz brać loxon 5 procent z apteki bez recepty, polecam również derma stamp do 3 mm, i stoswac maksymalnie 1,5 mm na leb co pare dni, lepszy odrost mozesz uzyskać, jak rozmieszasz Ru w minoxie to mozesz w lodówce trzymać, a samo ru proszek w zamrażalce

 

-- 23 kwie 2020, 23:11 --

 

Próbowałem w tym wątku dokopać się do informacji jak zrobić mieszankę z 5 gr RU. Może ktoś tutaj to napisać?

Dodatkowo, czy na stronie group-buys mogę płacić kartą revoult?

Odmierzasz 1,6 grama i wrzucasz do loxonu 5 60 ml, ewentulanie wiecej gramu ru, ja tak robię

 

I wychodzi stężenie ~2.7%

od 3 lat tak uzywam i działa jak powinno odrastają i nie ma regresu, wieczorem wychodzi 50 mg w 2 ml

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedź. W takim rasie po co jest Kocham Kc koncentrat ?

Jesli nie zamierzasz używać minoxa możesz użyć to kB, ale ja polecam z minoksem jako stymulator do odrostu a ru do zatrzymania lysienia

 

-- 24 kwie 2020, 11:47 --

 

Dzięki za odpowiedź. W takim rasie po co jest Kocham Kc koncentrat ?

Bo to ru trzeba w czymś rospuscic i masz albo kB albo minoxa np

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym odmierzacie RU? Jak dobrze zrozumiałem najlepszą proporcją jest 1,6gr RU na 60ml stężenia 5% minoxidilu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czym odmierzacie RU? Jak dobrze zrozumiałem najlepszą proporcją jest 1,6gr RU na 60ml stężenia 5% minoxidilu

Kup sobie wagę gramowa na allegro i najlepiej na jakąś folie albo cienka kartkę i odmierzasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czym jest dokladnie KB? tam jest minox?

 

63% ethanol, 32% demineralized water, 2.5% BASF Cremophor RH410, 2.5% BASF Luviquat FC550

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamawialiście na nowy sklep, tam w deklaracji trzeba dać numer zamówniea ale jak mam dać jak na stronie nie mogoe zlozyc zamowienia bez zalczania deklaracji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem sporo stron i jedynie o czym się piszę to o składzie, gdzie kupić itd... Ci którzy obecnie stosują, bądź stosowali Ru, dlaczego? Fin/dut, na Was nie zadziałał? Mieliście zbyt duże uboki, bądź awersje do tego aby zacząć go zażywać? A może jesteście na finie/ducie i dołożyliście Ru?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...