free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czy trzymanie Ru w zamrażarce to mus? Chce rozrabiać Ru ze stemoxem i codzienne wyciąganie go z zamrażarki prawdopodobnie nie będzie dla niego najlepsze. Co z lodówką? Czy jednak podzielić go na kilka porcji i trzymać w zamrażarce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znacie może jakieś inne źródła KB i Ru w Europie niż sklep zioma? Można u zioma płacić w złotówkach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znacie może jakieś inne źródła KB i Ru w Europie niż sklep zioma? Można u zioma płacić w złotówkach?

W sklepie Zioma masz dostawę za darmo do polski, w innych sklepach cena RU chyba taka sama lub podobna + płacisz jeszcze za przesyłkę :/ Można płacić w złotówkach tylko cena ostateczna wyjdzie ci w dolarach/euro/funtach i potem to musisz poprzez kurs obecny pomnożyć i wysłać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ten sklep zioma jeszcze działa, ktoś zamawiał coś ostatnio?

Bo na priv nie odpisuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Słuchajcie, jak Wy teraz zamawiacie RU? W sklepie dalej nie ma dostępnej opcji PLN. Chyba że może jest jakiś inny adres. Potrzebuję już zamówić bo mi się powoli kończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć,

Słuchajcie, jak Wy teraz zamawiacie RU? W sklepie dalej nie ma dostępnej opcji PLN. Chyba że może jest jakiś inny adres. Potrzebuję już zamówić bo mi się powoli kończy.

 

google --> przelicznik walut --> wybierasz walutę, która jest na stronie --> wpisujesz kwotę, która Ci wyszła --> przeliczasz na złotówki--> przelew robisz w PLNach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy z Ru w kB może być problem na lotnisku? Z tego co pamiętam to nie, bo nie ma budowy sterydowej, ale wolę się upewnić, żeby nie było przypału. Ktoś z Was przewoził?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry jestem początkującym łysiejącym.

Odwodzony od przeszczepu w założonym przeze mnie wątku (dodatkowo miały też na to wpływ tematy które przeglądałem, gdzie niejednokrotnie wyniki przeszczepu były bardzo słabe) postanowiłem spróbować zawalczyć farmakologicznie.

Od trochę ponad 2 miesięcy stosuje sam Minoxidil. Chciałbym dodać do tego właśnie RU, ze względu na teoretycznie mniejsze występowanie skutków ubocznych.

 

Lepiej stosować to w minoxidilu czy KD sol? Przejrzałem wyrywkowo strony w tym temacie, na przestrzeni lat opinie były różne, niektórzy np. pisali że po zmienie pojazdu z Minoxa na KD zaczęło lepiej działać/przestali mieć uboki. Jaki zalecenia są obecnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry jestem początkującym łysiejącym.

Odwodzony od przeszczepu w założonym przeze mnie wątku (dodatkowo miały też na to wpływ tematy które przeglądałem, gdzie niejednokrotnie wyniki przeszczepu były bardzo słabe) postanowiłem spróbować zawalczyć farmakologicznie.

Od trochę ponad 2 miesięcy stosuje sam Minoxidil. Chciałbym dodać do tego właśnie RU, ze względu na teoretycznie mniejsze występowanie skutków ubocznych.

 

Lepiej stosować to w minoxidilu czy KD sol? Przejrzałem wyrywkowo strony w tym temacie, na przestrzeni lat opinie były różne, niektórzy np. pisali że po zmienie pojazdu z Minoxa na KD zaczęło lepiej działać/przestali mieć uboki. Jaki zalecenia są obecnie?

ja stosuje w minoxie od okolo 4 lat i jestem zadowolony, lysienie wgl nie postąpilo i dosc sporo odroslo, a zaczynalem od fina ktorego od dawna juz nie biore od 4 lat wlasnie, dodatkowo polecam derma stamp igielki 0,2-3 mm, i stosuj od 1mm-do 1,5 mm co 3 albo 4 dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktoś mógłby mi objaśnić skąd można kupić ru? Czytałam, że łączy się go z KD albo Minoksidylem ale co to jest KD? Jak połączyć to z Ru?

Dodam, że jestem 28 letnia kobieta. Od 2 miesięcy na Adaducie 0,5 mg, Minoksidylu w tabletkach 2,5 mg i Spironolu 100 mg bez poprawy ( wciąż się pogarsza). Mam łysienie androgenowe dziedziczne, typ męski a do tego rozlane i mam już duże ubytki, gdzie jeszcze w marcu tego roku były małe.. Jestem w stanie wypróbować RU byle włosy wrócily..

 

-- 27 sie 2020, 19:48 --

 

Dzień dobry jestem początkującym łysiejącym.

Odwodzony od przeszczepu w założonym przeze mnie wątku (dodatkowo miały też na to wpływ tematy które przeglądałem, gdzie niejednokrotnie wyniki przeszczepu były bardzo słabe) postanowiłem spróbować zawalczyć farmakologicznie.

Od trochę ponad 2 miesięcy stosuje sam Minoxidil. Chciałbym dodać do tego właśnie RU, ze względu na teoretycznie mniejsze występowanie skutków ubocznych.

 

Lepiej stosować to w minoxidilu czy KD sol? Przejrzałem wyrywkowo strony w tym temacie, na przestrzeni lat opinie były różne, niektórzy np. pisali że po zmienie pojazdu z Minoxa na KD zaczęło lepiej działać/przestali mieć uboki. Jaki zalecenia są obecnie?

ja stosuje w minoxie od okolo 4 lat i jestem zadowolony, lysienie wgl nie postąpilo i dosc sporo odroslo, a zaczynalem od fina ktorego od dawna juz nie biore od 4 lat wlasnie, dodatkowo polecam derma stamp igielki 0,2-3 mm, i stosuj od 1mm-do 1,5 mm co 3 albo 4 dni

 

Mógłbyś podpowiedzieć z tym RU?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To widzę że ceny poszły ładnie do góry.

 

Ja mam po 150zl za butelke 50ml o stężeniu 5% czyli standardową. W srodku jest 70% alkoholu etylowego i 30% glikolu. Wyslalem ci tez pw z moim wpisem na wykopie gdzie dodawalem zdjecia porownawcze stosujac regularnie srodek przez ok. 8 miesiecy.

 

https://www.wykop.pl/wpis/51218983/pol- ... jacym-lys/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To widzę że ceny poszły ładnie do góry.

 

Ja mam po 150zl za butelke 50ml o stężeniu 5% czyli standardową. W srodku jest 70% alkoholu etylowego i 30% glikolu. Wyslalem ci tez pw z moim wpisem na wykopie gdzie dodawalem zdjecia porownawcze stosujac regularnie srodek przez ok. 8 miesiecy.

 

https://www.wykop.pl/wpis/51218983/pol- ... jacym-lys/

 

 

a gdzie kupujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On mówił, że kupuje od znajomego który jest farmaceuta w Czechach. Ale nie wie skąd ma ten jego znajomy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Od okło dwóch lat jadę na RU w KB Sol, jakies tam spowolnienie powstawania zakoli chyba są. Jednak chciałbym spróbować w minoxie rozpuszczać RU.Moze coś odrośnie i włosy się pogrubią i będzie ich więcej hmm Możecie mi napisać informacje jak stosować RU w minoxie, gdzie i w jakiej postaci kupić minox, jak przygotowac RU w minoxie

Stosuje aktualnie 6 % ok 1,5 ml rano. W KB Sol robiłem tak, że około raz na miesiąc rozpuszczałem ok 1,6 g RU w podkładzie KB SOL i tak stosowałem prawie miesiąc raz dziennie po ok 1,5 ml.

 

Dzięki za pomoc :_)


1 ml 1% CB codziennie grudzien 2016-styczen 2017

1ml 2% CB luty-kwiecien 2017

1 ml 3% CB od maj 2017

1 ml 4% CB od lipiec 2017

1 ml 4,5% CB od sierpien 2017

Ru 5% 2ml ED, Saba zel co 2 lub 3 dni, emu oil. od marzec 2018

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Moja kuracja to finasteryd 1x 1mg, minox 1xdzien, Saba 3 x tydz, nizoral 2 x tydzień od około 3 miesięcy. Warto do tego dodać Ru? czy lepiej pociągnąć na tym rok lub półtora i wtedy myśleć nad dodaniem czegoś ? Wiadomo że każdy decyduje o swojej kuracji tylko chce znać wasze zdanie na temat Ru jeżeli stosuje się już Fina wewnętrznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Moja kuracja to finasteryd 1x 1mg, minox 1xdzien, Saba 3 x tydz, nizoral 2 x tydzień od około 3 miesięcy. Warto do tego dodać Ru? czy lepiej pociągnąć na tym rok lub półtora i wtedy myśleć nad dodaniem czegoś ? Wiadomo że każdy decyduje o swojej kuracji tylko chce znać wasze zdanie na temat Ru jeżeli stosuje się już Fina wewnętrznie.

 

Już i tak sporo tego masz więc dodanie RU mogłoby być trochę męczące.

Myślę, że warto byłoby pociągnąć to jeszcze jakiś czas żeby wiedzieć czy finasteryd zahamował całkiem wypadanie i daje odrost, czy tylko zahamował czy jedynie znacznie spowolnił bo jeśli fin na Ciebie dobrze działa to warto byłoby zostawić RU na przyszłość.

Sam jestem 1,5 miesiąca na finasterydzie i myślę dorzucić jakąś wcierkę (głównie myślę o RU) na obszar za językiem i zakola bo chciałbym jak najwięcej odzyskać póki jeszcze jest to możliwe (minoxa się trochę obawiam) a z drugiej strony wiem, że powinienem dać sobie czas i nie wiem co robić. Będę dopiero porównywał zdjęcia przed kuracja a po 3 miesiącach i pomyślę co dalej.

Może po 6 miesiącach będzie ci łatwiej podjąć decyzje jak zobaczysz czy obecna kuracja coś dała czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś informację kiedy RU będzie dostępne w sklepie? Od ponad tygodnia brak towaru. Ja mam jeszcze płynu na ostatni tydzień. Nie wiem o co chodzi ale coraz gorzej z tym sklepem się dzieje. Kiedyś jak potrzebowałem to wchodziłem, kupowałem i po sprawie. A teraz albo jakieś zamówienia na maila, później problemy ze sklepem. Teraz brak towaru. Żeby jeszcze na maile odpisywali to było by super ale oczywiście też kontaktu brak.

 

-- 11 paź 2020, 20:09 --

 

Zamawiał ktoś z Was w tym sklepie: https://receptorchem.co.uk/ i może powiedzieć coś jak z czystością i czasem dostawy? Muszę na szybko zamówić bo nie chcę przerywać kuracji i widzę że pora zmienić sklep bo na ten polski nie ma co liczyć. Jest strasznie niestabilny. Chyba że macie jakieś inne źródła w europie z przyzwoitym czasem dostawy. Wiem że można znaleźć i taniej ale czas dostawy to ok miesiąca. Odpada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...