free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczęła działać ponownie strona polskiego sklepu więc zapewne jakieś kroki są podejmowane ku dobremu, nie mniej konkretnych informacji brak 

Może wypadałoby założyć osobny temat w którym zbierałby się osoby na wypadek wspólnego zamówienia w innym sklepie? 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powrót polskiego sklepu to swietna wiadomosc, bralem stamtad i dzialalo, inni na forum tez zadowoleni, wiec o ile nie zmienili zrodla towaru to jest to super opcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem info od polskiego laba, który może przeprowadzić kontrole jakosci:

Jestem zaskoczony, ze to takie tanie.

 

image.png.31bda2f2b6d369c94f36c8b49854824d.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, alabala napisał:

Ja znalazlem to: https://actifolic.com/product/ru58841-powder/

Pisalem z nimi, twierdza ze z laba z europy biora ale w zaden sposo nie chcieli tego potwierdzic.

Zaproponowali, ze wysla mi 1g zebym wyslal na badania. Poczekam jeszcze troche (mam nadzieje ze sklep zioma ruszy) i rozwaze czy zainwestowac. 

na rededdicie ktos ich polecal, ja od nich wzialem ale dopiero za miesiac bede mieszal z minoxem od nich bo jeszcze od zioma mi zostalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei szukam jakiegoś sklepu z kb i ceny są chore, u takiego kane 50 ml za 26 $ i z tego co odpowiedzieli mi na email wcale to nie jest koncentrat tylko już gotowy pojazd pod RU więc to jest zupełnie nie opłacalne. 

Najtańsza opcję znalazłem tutaj https://follicle.fit/product/complete-nutrition/ 100 ml (równięz gotowy)  za 15$ ale to tez by miało sens jedynie przy zamówieniu grupowym bo dla jednej osoby pokrywać koszt przesyłki to mało opłacalne. 

Stosowanie w Ru w kb dla mnie jest idealne, w PG zaraz skóra sucha i podrażniona w dodatku długo włosy są po tym tłuste, więc bede stosował na ten moment w stemoxie ;/

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, arkadiusz098 napisał:

na rededdicie ktos ich polecal, ja od nich wzialem ale dopiero za miesiac bede mieszal z minoxem od nich bo jeszcze od zioma mi zostalo

 A jak z płatnościami u nich - masz konto w EUR czy w PLN też przejdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Dawid0020 napisał:

Ja z kolei szukam jakiegoś sklepu z kb i ceny są chore, u takiego kane 50 ml za 26 $ i z tego co odpowiedzieli mi na email wcale to nie jest koncentrat tylko już gotowy pojazd pod RU więc to jest zupełnie nie opłacalne. 

Najtańsza opcję znalazłem tutaj https://follicle.fit/product/complete-nutrition/ 100 ml (równięz gotowy)  za 15$ ale to tez by miało sens jedynie przy zamówieniu grupowym bo dla jednej osoby pokrywać koszt przesyłki to mało opłacalne. 

Stosowanie w Ru w kb dla mnie jest idealne, w PG zaraz skóra sucha i podrażniona w dodatku długo włosy są po tym tłuste, więc bede stosował na ten moment w stemoxie ;/

 

U mnie też PG odpada 😕

Tu widzę, że sprzedają rozrobione RU bez PG w składzie jbc https://actifolic.com/product/actifolic-ru58841-solution/

A wiesz jak stabilność i rozpuszczalność RU w stemoxie? Bo osobiście nie testowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w stemoxie to mieszam codziennie maks na 2 dni, wtedy sobie odkładam przykładowo 1g Ru i trzymam w tem pokojowej żeby nie wyciągać z zamrażarki codziennie, bo zmiany temperatury są najgorsze a ru może sobie leżeć na luzie w tem pok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, boliusz napisał:

 A jak z płatnościami u nich - masz konto w EUR czy w PLN też przejdzie?

ja przez  master card płaciłem, nie mam konta w euro, santander osobiste zlotowkowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem z tego actifolic czyściocha, dzięki za info.

A jakiego stemoxa używacie? Kiedyś używałem tego z garniera, ale widzę, że go chyba wycofali 😕

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, boliusz napisał:

Zamówiłem z tego actifolic czyściocha, dzięki za info.

A jakiego stemoxa używacie? Kiedyś używałem tego z garniera, ale widzę, że go chyba wycofali 😕

ja w loxonie 5  minoxidil mieszam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, boliusz napisał:

Zamówiłem z tego actifolic czyściocha, dzięki za info.

A jakiego stemoxa używacie? Kiedyś używałem tego z garniera, ale widzę, że go chyba wycofali 😕

ehh było mówić wzięlibyśmy razem czy coś, ja garniera na ebayu/amazonie go pełno 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Dawid0020 napisał:

ehh było mówić wzięlibyśmy razem czy coś, ja garniera na ebayu/amazonie go pełno 

Nastepnym razem dam znać - teraz się spieszyłem, bo lecę na oparach.

Wydaje mi się, że PG można w pojeździe standardowym zastąpić glikolem butylenowym - stosowałem go jako składnik pojazdu do CB i nie miałem żadnych podrażnień. Do tego jest tani i łatwo dostępny.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie po nowym roku (wciaz jeszcze mam nikla nadzieje ze odpali sie polskie sklep forumowy....),bede zamawial wiekszy pakiet RU z tego zrodla: https://actifolic.com/product/ru58841-powder/

Pytanie czy ktos chcialby sie dolaczyc do zamowienia, zeby zbic cene i podzielic koszta wysylki.

Jestem po rozmowie z labem, niedlugo ma przyjsc dostawa i odblokowac sie opcje (pakiet 20gr) w lepszych cenach za gram.

Jezeli by sie zebralo pare osob to moze udaloby mi sie wynegocjowac jeszcze jakas znizke za duze zamowienie. Dla siebie chce wziac 15 gr.

Jak temat dojdzie to planuje sie poswiecic i zabulic kase za badanie RU w polskim labie (chyba, że ktos wspanialomyslnie chcialby sie dorzucic xD), juz z nimi jestem wstepnie umowiony na badanie, czekaja na probke ode mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, alabala napisał:

Panowie po nowym roku (wciaz jeszcze mam nikla nadzieje ze odpali sie polskie sklep forumowy....),bede zamawial wiekszy pakiet RU z tego zrodla: https://actifolic.com/product/ru58841-powder/

Pytanie czy ktos chcialby sie dolaczyc do zamowienia, zeby zbic cene i podzielic koszta wysylki.

Jestem po rozmowie z labem, niedlugo ma przyjsc dostawa i odblokowac sie opcje (pakiet 20gr) w lepszych cenach za gram.

Jezeli by sie zebralo pare osob to moze udaloby mi sie wynegocjowac jeszcze jakas znizke za duze zamowienie. Dla siebie chce wziac 15 gr.

Jak temat dojdzie to planuje sie poswiecic i zabulic kase za badanie RU w polskim labie (chyba, że ktos wspanialomyslnie chcialby sie dorzucic xD), juz z nimi jestem wstepnie umowiony na badanie, czekaja na probke ode mnie.

Ja chętnie się dorzucę do zamówienia. Wezmę 10gr. No i ewentualnie jakąś symboliczną kwotę na badania 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście też, 10 gr było by ok plus tez kasa na badania itd.

W jakiej formie byś organizował zakup, płacisz za cały towar sam? czy zbierasz zaliczki lub całość kasy przed zamówieniem? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byloby nieodpowiedzialne z mojej strony gdybym kredytowal wszystko z wlasnej kieszeni, co gdyby ktos zrezygnowal albo wiecej osob :F Moge powrzucać screeny z dotychczasowych maili z oboma labami, zebyscie wiedzieli ze to prawda a nie fejk. Na szczescie lab z PL, z ktorym rozmawiam, juz testowal RU, ma material porownawczy i wystarczy w zwiazku z tym najtansza metoda badan za symboliczne 100pln. Wiec jakby to podzielic na pare osob to juz w ogole kwestia pomijalna, a mielibysmy na forum sprawdzone bezsprzecznie, tanie zrodlo, nie od Chinczyka na zasadzie kinder niespodzianki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...