free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W czym rozpuszczacie RU? jako ze KB z zagranicy jest zupełnie nie opłacalne to szukam alternatyw.

Podstawa PG/alko tutaj problem z przesuszaniem skóry, tłuste włosy

stemox z garniera, duża ilość alkoholu, szybkie wysychanie - wątpliwość wchłaniania oraz słaba stabilność zrobionej mieszanki

Minox odpada bo nie stosuję

Został mi jeszcze do spróbowania pantosin, chociaż i to pewnie tłuści włosy i nie nadaje się do nakładania rano, ehh KB było idealne pod tym względem 

a że wcierek w ciągu dnia mam dużo bo na tym opieram swoją walkę to potrzebuje czegoś co nie klei/tłuści włosów by móc wyjść do ludzi 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, recon1687 napisał:

Kiedyś gdzieś czytałem, że anagenic ma też siedzibę w UK i z tamtąd idą wysyłki na Europę. Nie wiem ile w tym jest prawdy.

Sorry za złe info. Jednak to chodziło o Receptor Chem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie macie sposoby nakładania RU?

Obecnie mam w spray'u i po prostu unoszę włosy grzebieniem i psikam. Takim sposobem bardzo mało RU osadza się na samych włosach a dużo idzie w skórę głowy. Próbowałem jeszcze najpierw psiknać w ten sposób a pózniej jeszcze palcem wetrzeć, choć wtedy duża część RU zostaje we włosach ale nie wiem czy skuteczniejsze jest psiknięcie bez wcierania czy jednak z wcieraniem.

Zamówiłem jeszcze pipetę, może nią będzie lepiej? tylko czy czymś takim jestem w stanie równomiernie nałożyć RU bez wcierania?

Jeszcze ciekawi mnie wchłanianie RU. Czy po umyciu głowy całe RU się wypłukuje czy jednak jakaś część się wchłonęła i się tam będzie trzymać przez jakiś czas nawet pomimo umycia włosów?

Oczywiście nie mam zamiaru myć włosów po nałożeniu RU ale chodzi mi bardziej o to czy trzeba uważać żeby nie zmyć RU ze skóry głowy przez jakiegokolwiek grzebanie we włosach (np układanie) albo gdy nie mam czasu rano po umyciu włosów nałożyć RU i zrobie to dopiero póznym popołudniem to czy jestem całkowicie bez "ochrony" czy jednak coś tam jeszcze chroni włosy.

Sorry za tyle pytań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, galed12 napisał:

Jakie macie sposoby nakładania RU?

Obecnie mam w spray'u i po prostu unoszę włosy grzebieniem i psikam. Takim sposobem bardzo mało RU osadza się na samych włosach a dużo idzie w skórę głowy. Próbowałem jeszcze najpierw psiknać w ten sposób a pózniej jeszcze palcem wetrzeć, choć wtedy duża część RU zostaje we włosach ale nie wiem czy skuteczniejsze jest psiknięcie bez wcierania czy jednak z wcieraniem.

Zamówiłem jeszcze pipetę, może nią będzie lepiej? tylko czy czymś takim jestem w stanie równomiernie nałożyć RU bez wcierania?

Jeszcze ciekawi mnie wchłanianie RU. Czy po umyciu głowy całe RU się wypłukuje czy jednak jakaś część się wchłonęła i się tam będzie trzymać przez jakiś czas nawet pomimo umycia włosów?

Oczywiście nie mam zamiaru myć włosów po nałożeniu RU ale chodzi mi bardziej o to czy trzeba uważać żeby nie zmyć RU ze skóry głowy przez jakiegokolwiek grzebanie we włosach (np układanie) albo gdy nie mam czasu rano po umyciu włosów nałożyć RU i zrobie to dopiero póznym popołudniem to czy jestem całkowicie bez "ochrony" czy jednak coś tam jeszcze chroni włosy.

Sorry za tyle pytań.

wydaje mi się że po paru godzinach wchłoneło by się już w skóre głowy na tyle głęboko że można było by iść pływać, ale niech ktoś mnie poprawi jeśli się myle, ja używam psikadła z alopexy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba najczęściej mówi się o około 4h w przypadku wcierek z minoxem itd. czy pg/alk, inaczej sprawa wygląda w przypadku KB gdzie jest to tak skonstruowane by wchłanianie trwało jak najdłużej czyli nawet 10h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ru da radę wyhodować na zakolach włosy? Bo na minoxie po ponad pół roku tylko baby hair który dalej nie rośnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Zwinny napisał:

Ru da radę wyhodować na zakolach włosy? Bo na minoxie po ponad pół roku tylko baby hair który dalej nie rośnie 

Ru to nie stymulator więc ciężko powiedzieć ze wyhodować na nim, nie mniej niektórzy mają odrost na samym blokerze jak fin/ru itd. ale na zakolach jest to mega rzadkie, więc szanse ze cos Ci odrośnie są może nie zerowe ale bardzo małe, zalezy co tez stosujesz aktualnie poza minoxem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Zwinny napisał:

Ru da radę wyhodować na zakolach włosy? Bo na minoxie po ponad pół roku tylko baby hair który dalej nie rośnie 

Jeśli zmieszasz ru z minoxem i dorzucisz igly to coś tam odrośnie zależy jak młody jesteś i ile czasu upłynęło od lysienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema, rzucilem fina po 2 mies mega uboki.. 

zaczynam przygode z RU

skala NW 3 jakos, zakola nie sa mocne ale gniazdo mi sie robi :( 

22 lata

mam goscia ktory ogarnia RU z czech, na wykopie tez jest.. moze wiecie o kogo mi chodzi

150 zl za buteleczke 60ml 5% juz gotowego produktu

kupuje tez dermastempel, bo mam dlugie wlosy.. 

teraz tak: 1x dziennie 2ml RU (rano) ,  2 x dziennie minox po 1 ml, do tego szampon zoxin med i jakis lagodny szampon, plus biotyna

mysliscie ze bedzie ok? do ludzi ktorzy maja dermastempel.. jak uzywacie? co ile? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, guliq napisał:

mysliscie ze bedzie ok? do ludzi ktorzy maja dermastempel.. jak uzywacie? co ile? 

1xtydzien 1,5mm 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minelo 2 tygodnie, nic sie nie zmienilo.... napisałem dzis znowu do actifolic co z dostepnoscia, tym razem mail nie doszedl skrzynka jest pelna..... dziwnie/zle to wyglada.....

Jak do jutra nic sie nie dowiem to zaczynam sie zastanawiac czy nie zmontowac zamowienia ze strony https://anageninc.com/ru58841-raw-active-powder.html, opinie maja dobre.

Co Wy na to ? Czas leci (a z nim wlosy...). Jedyne co mnie od poczatku od nich odstreczalo to to ze to firma z USA, a co za tym idzie kontrola celna i pytanie czy sie nie przywala, co to za substancja....

Troche ryzyka w tym widze... :( Boje sie tymbardziej jezeli zrobimy zamowienie zbiorcze, ze paczke zatrzymaja i moze byc ryfa :(

Polski sklep lezy i juz przestalem wierzyc, ze sie zreaktywuje... szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie powinni co najwyżej wziąć próbkę na badania i to wszystko, co jedynie by wydłużyło cały proces. 

Taki sklepik z Francji jeszcze jest, ale nie znalazłem żadnych opinii o nim;/ 

https://www.vesiprocess.com/shop/en/cosmetics/48-spices-ru-raw-powder-20g.html?search_query=>Spices+RU+raw+powde&results=6

Też powoli tracę na dzieje na polski sklep, rozczarowujące że ziom nie ma nawet woli chęci wejść i napisać czy będzie działał czy już nie.... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, guliq napisał:

siema, rzucilem fina po 2 mies mega uboki.. 

zaczynam przygode z RU

skala NW 3 jakos, zakola nie sa mocne ale gniazdo mi sie robi :( 

22 lata

mam goscia ktory ogarnia RU z czech, na wykopie tez jest.. moze wiecie o kogo mi chodzi

150 zl za buteleczke 60ml 5% juz gotowego produktu

kupuje tez dermastempel, bo mam dlugie wlosy.. 

teraz tak: 1x dziennie 2ml RU (rano) ,  2 x dziennie minox po 1 ml, do tego szampon zoxin med i jakis lagodny szampon, plus biotyna

mysliscie ze bedzie ok? do ludzi ktorzy maja dermastempel.. jak uzywacie? co ile? 

wiesz moze czy sam proszek mógł by ogarnąć, ja wole sobie sam dawkować w minoxie mieszajac (loxon 5), na twoim miejscu dal bym ru wieczorem, ja tak uzywamc 2 ml lub 2,5 ml, ja stampa uzywam 3 razy w tydgodniu raz 1,5 mm, pod koniec, i dwa razy 1,25-1,0mm po ostemplowaniu glowy od razu nakladam ru wymieszane w minoxie

Edytowane przez arkadiusz098

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odezwali sie z actifolic, mowia ze beda mieli resuplly za 10 dni, to dobra wiadomość. Poczekam, aż beda mieli towar i skladamy zamowienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oo nice to może czas na osobny temat zbieranie się i zbieranie kasiory by być juz gotowym jak bedzie towar 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysl, usiade do tego przez weekend, bede mial troche czasu. Musze rozkminic jak to najsensowniej logistycznie zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planuje dorzucić do kuracji RU. Moja aktualna kuracja to Dut E4D oraz minox . I tu pojawia się pytanie czy rozcienacz RU z minkxem czy dodatkowo aplikować w KB? Co będzie lepsze 


finasteryd (androstatin) 1x 1mg od czerwiec 2016

minoxidil 5% od styczeń 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.02.2021 o 20:39, bertek123 napisał:

Planuje dorzucić do kuracji RU. Moja aktualna kuracja to Dut E4D oraz minox . I tu pojawia się pytanie czy rozcienacz RU z minkxem czy dodatkowo aplikować w KB? Co będzie lepsze 

ja stosuje w minoxie i nie narzekam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, arkadiusz098 napisał:

ja stosuje w minoxie i nie narzekam 

Jak chodzi o skórę głowy, nie ma problemu z jakimś przesuszaniem? Czy jest i stosujesz może jakieś środki nawilżające?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Państwa, chciałbym nabyć te RU. Dość obszerny post więc po porostu zapytam:

GDZIE NAJLEPIEJ KUPIĆ?

Z góry dziękuje za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...