free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 19.02.2021 o 02:55, NESTY napisał:

Jak chodzi o skórę głowy, nie ma problemu z jakimś przesuszaniem? Czy jest i stosujesz może jakieś środki nawilżające?

Nie minox to podstawa żeby wlosy odrastały więc stosowanie go z ru to podstawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.02.2021 o 02:55, NESTY napisał:

Jak chodzi o skórę głowy, nie ma problemu z jakimś przesuszaniem? Czy jest i stosujesz może jakieś środki nawilżające?

a nie wiem w sumie nie zauwazylem jakiegos przeszuszenia na skorze glowy, toniku barberskiego na wlosy tylko uzywam bo czasem po nalozeniu troche zostaje na wlosach 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, norbi333 napisał:

przez co zamawiacie teraz RU???

https://anageninc.com/ru58841-raw-active-powder.html 

http://group-buys.eu/product/ru58841/ - tutaj sklep nie działa

https://follicle.fit/product/advanced-care/

czy trzeba jakieś deklaracje składać przy zamówieniu, tak jak było przez stronę group-buys.eu??

dzięki za odpowiedź

https://actifolic.com tu nie trzeba i masz z Europy z Holandii tylko cena wyższa niż wcześniej jak w polskim sklepie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RU + minox 5 % - w jakich proporcjach zmieszać aby otrzymać 5 % roztwór gotowego RU w minoxie 5% ?

mieszając RU z KB sol używałem w proporcjach: 2,5g RU w 47,5g KB SOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, z jakiego sklepu teraz głównie korzystacie? Robiliście jakieś ankiety lub badania tych nowych dostawców? Z tego co widze pojawia się tutaj nazwa sklepu actifolic - jak efekty? Kupowałem RU i KB Sol z EDT przez 3 lata, ostatnio miałem przerwę przez prawie 1.5h. 

Ponadto, zawsze mieszałem KB Sol z RU. Pytania:

- czy KB Sol można gdzies kupic (najlepiej tam gdzie RU)?

- jeżeli nie można teraz efektywnie kupic KB Sol to jakie są alternatywy? Mieszanie z minoxem? Jeżeli tak, to jakie powinny być proporcje proszku z minox 5% i spirytem / wodą? Sorry za pytanie i wiem że gdzieś to tu można ponownie odnaleźć- kiedyś to miałem wszystko zapisane w linkach do stron tutaj ale z jakiegoś powodu mi te linki nie działają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Używał ktoś już z Was tego RU?
https://actifolic.com/product/actifolic-ru58841-solution/?attribute_strength=5%+%2B+Essential+Oils+%2B+OctoPirox 

Mam chęć zamówić i zobaczyć jak to będzie działać. Ale też nie wiem na ile mi starczy taka jedna buteleczka. Do tej pory używałem finasterydu, ale mam wrażenie, że jednak to wpływa na moje libido. I zaczynam szukać czegoś nowego. Co będzie miał równie dobre przełożenie na efekty. Z tym, że łatwiej było brać tabletkę i tyle. A teraz musiałbym to dozować pipetą na głowę. I cholera wie ile tego nakładać itd. 


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.12.2021 o 19:39, Nerd napisał:

Panowie. Używał ktoś już z Was tego RU?
https://actifolic.com/product/actifolic-ru58841-solution/?attribute_strength=5%+%2B+Essential+Oils+%2B+OctoPirox 

Mam chęć zamówić i zobaczyć jak to będzie działać. Ale też nie wiem na ile mi starczy taka jedna buteleczka. Do tej pory używałem finasterydu, ale mam wrażenie, że jednak to wpływa na moje libido. I zaczynam szukać czegoś nowego. Co będzie miał równie dobre przełożenie na efekty. Z tym, że łatwiej było brać tabletkę i tyle. A teraz musiałbym to dozować pipetą na głowę. I cholera wie ile tego nakładać itd. 

Rowniez przyłączam sie do pytania. Chcialem pojsc w polarisa 10 ale zmieniam kocepcje i chce sprobowac tego RU na poczatek.

Znalazlem jeszcze cos takiego: https://www.chemyo.com/ru58841/?ref=4#reviews

Od jakiego stezenia najlepiej zaczac? Na ile taka butelka starcza? Jak to stosowac? Uzywac rekawiczek?

Generalnie na poczatek chcialbym zaczac od gotowego produktu a pozniej bede sam sobie krecil kremy jak okaze sie skuteczny zeby przyoszczedzic.

Jaki jest mechanizm powstawania linienia dla tego srodka?

 

Czy ktos z was mial jakies spektakularne efekty przy stosowaniu tego specyfiku jakie mozna znalezc na zagranicznych forach?

Edytowane przez marcinn12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie gdzie kupować teraz RU58841 żeby się nie naciąć na oszustwo?

Chciałbym tego spróbować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jeżeli ktoś by chciał butleczkę RU z Actifolic z Holandii to odsprzedam. PG +E 50 ml :) W niższej cenie. Zakupiłem sobie dwa butelki, trzymam w lodówce. Dałem za nie po przeliczeniu 580 zł. Niestety ja się źle czuje po tym środku tzn. ból głowy i przymulenie. W klatce też delikatny ucisk. Nie wiem czy to przez to akurat czy zbieg z przeziębieniem, ale wolę powstrzymać się od stosowania. Może ktoś by był chętny odkupić ? Jedna buteleczka nieotwierana, druga otwarta 3 ml z zużyłem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Kris1994 napisał:

Witam, jeżeli ktoś by chciał butleczkę RU z Actifolic z Holandii to odsprzedam. PG +E 50 ml :) W niższej cenie. Zakupiłem sobie dwa butelki, trzymam w lodówce. Dałem za nie po przeliczeniu 580 zł. Niestety ja się źle czuje po tym środku tzn. ból głowy i przymulenie. W klatce też delikatny ucisk. Nie wiem czy to przez to akurat czy zbieg z przeziębieniem, ale wolę powstrzymać się od stosowania. Może ktoś by był chętny odkupić ? Jedna buteleczka nieotwierana, druga otwarta 3 ml z zużyłem. 

Przepraszam za błędy :P

* dwie buteleczki

*zużyłem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Kris1994 napisał:

Witam, jeżeli ktoś by chciał butleczkę RU z Actifolic z Holandii to odsprzedam. PG +E 50 ml :) W niższej cenie. Zakupiłem sobie dwa butelki, trzymam w lodówce. Dałem za nie po przeliczeniu 580 zł. Niestety ja się źle czuje po tym środku tzn. ból głowy i przymulenie. W klatce też delikatny ucisk. Nie wiem czy to przez to akurat czy zbieg z przeziębieniem, ale wolę powstrzymać się od stosowania. Może ktoś by był chętny odkupić ? Jedna buteleczka nieotwierana, druga otwarta 3 ml z zużyłem. 

Przepraszam za błędy :P

* dwie buteleczki

*zużyłem 

D457C9EB-B4E1-468D-881B-A3954794FDE0.heic 3F54C695-85E6-442D-96C6-E7256BC04354.heic FE1E7D4E-782C-49D1-B5BC-4005DF9C2D4B.heic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie - zaczynam przygodę z RU. Kupiłem glikol, teraz muszę alkohol do roztworu. Jaki alkohol mam kupić? Lecę do monopolki po pierwszy lepszy spirytus :)? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś kto miesza RU z minoxem, mam kilka pytań 


finasteryd (androstatin) 1x 1mg od czerwiec 2016

minoxidil 5% od styczeń 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo chce zacząć mieszać z minoxem ale nie całą butle 60ml od razu ale około 10ml żeby na tydzień było. Czy wtedy trzeba trzymać w lodowce w sensie jeśli się robi co tydzień nowa porcje ? Opowiedz proszę jaki ty masz na to system, w sensie jak mieszasz i wgl. Bo widzę, ze tu takich pytań się pojawiało wiele a nie ma konkretnej odpowiedzi która by pewnie nie jednemu ułatwiła :D


finasteryd (androstatin) 1x 1mg od czerwiec 2016

minoxidil 5% od styczeń 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@alius zapraszam do mnie na priv, temat na forum bądź na t.me/haircarepatryk


Mam dostępne RU58841/ FIN topical

t.me/haircarepatryk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam na sprzedaż RU, narazie w etanolu/glikolu. W niedalekiej przyszłości także K&B sol oraz RU w K&B, więcej w temacie:

 


Mam dostępne RU58841/ FIN topical

t.me/haircarepatryk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale możesz je potem spokojnie rozczesać. 


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche odbiegnę od tematu: czy RU powoduje takie efekty uboczne jak fin? Ma taki sam mechanizm działania? Wiem, że jest to wcierka, ale na tym jak działa nie znam się.

Fin - dawał mocne efekty uboczne, cześć na dłuugi okres.

CB- super na początku i przestał działać

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...