free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 4.01.2023 o 14:51, Rafson95 napisał:

Ja miałem spore uboki na finie a na RU nie mam żadnych.

Może fakt że to wcierka, a nie lek doustny robi swoje. Ja mam cześciowo permanentne uboki po finie do dziś, stąd interesuje mnie czy podobnie działają.

W dniu 4.01.2023 o 14:51, Rafson95 napisał:

Ja miałem spore uboki na finie a na RU nie mam żadnych.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, artur3672 napisał:

Może fakt że to wcierka, a nie lek doustny robi swoje. Ja mam cześciowo permanentne uboki po finie do dziś, stąd interesuje mnie czy podobnie działają.

 

RU działa inaczej. Wiążę się niepermanentnie do receptora andorogenowego w komórkach na głowie. W związku z czym go blokuje przez co testosteron/DHT nie mogą się do niego przyłączyć

Finasteryd blokuje działanie enzymu alfa-5 reduktazy w związku z czym w surowicy krwi panuje mniejsze stężenie DHT który jest bardziej androgenny niż testosteron sam w sobie.

Sprzedaje RU, jeżeli byłbyś zainteresowany zapraszam do kontaktu.


Mam dostępne RU58841/ FIN topical

t.me/haircarepatryk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć chłopy! widzę, że dawno tutaj nikt nie pisał więc odświeżę trochę temat jako laik. Od 1 miesiąca biorę RU. Początkowo byłem do tego sceptycznie nastawiony i mimo, że dużo o tym czytałem nie miałem myśli o jakichś ubokach. Ogólnie leczę się na nadciśnienie i czasami przy okazji mam skłonności do "wszywania sobie" pewnym dolegliwości, walczę z tym ale jednak jest to na podłożu psychicznym, ale mam to was tutaj pytanie, może z własnym doświadczeń - czy RU może powodować kołatanie serca? jeśli chodzi o jakieś zmienne nastroju, bezsenność etc jestem tego świadomy, ale od tygodnia w nocy tak mi serce bije mimo dobrego ciśnienia, że nie da się wytrzymać, rano wstaje w amoku i czuję "niepokój" osoby z nadciśnieniem raczej wiedzą o co chodzi, aktualnie aplikuje tylko jedną pipetę na wieczór (2,5mg) i po prostu nie wiem czy to tak na mnie działa, czy jednak te moje dodatkowe uboki działają i wolałbym się upewnić czy jest taka możliwość czy jednak mogę ten bodziec olać, z góry dziekuje za podpowiedzi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RU jest pochodną Nilutamidu i może powodować skutki uboczne związane z sercem i płucami. Rzadko ale jednak. 

Osobiście też miałem dziwne doświadczenia z tym specyfikiem. Był skuteczny ale nie mamy wystarczająco badań by czuć się pewnie aplikować to latami na głowę codziennie.  

Taka moja opinia.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@tomekspoko RU ode mnie 5% glikol/etanol 100 ml z przesyłka - 297 zł to starcza na 100 dni - 1 dzień 2.97 zł miesiąc jaki ma 30 dni - 89.1 zł 


Mam dostępne RU58841/ FIN topical

t.me/haircarepatryk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, fin i minox slabo działa u mnie na odrost. Praktycznie go nie zauważyłem. Czy ru mogłoby tutaj w tej kwestii pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.06.2023 o 14:38, Razor17111 napisał:

Witam, fin i minox slabo działa u mnie na odrost. Praktycznie go nie zauważyłem. Czy ru mogłoby tutaj w tej kwestii pomóc?

Niewykluczone. Natomiast jeśli masz małe ubytki i zatrzymane łysienie dzięki tym środkom mimo wszystko bezpieczeniej i taniej w dłuższej perspektywie wyjdzie mały przeszczep. RU sam stosuje od 1,5 miesiąca i wreszcie jest poprawa (wlosy przestały wypadać) czego nie udało się osiągnąć przez parę lat stosowania Fina i minoxa (używam nadal).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.03.2023 o 00:06, emptybox napisał:

RU jest pochodną Nilutamidu i może powodować skutki uboczne związane z sercem i płucami. Rzadko ale jednak. 

Osobiście też miałem dziwne doświadczenia z tym specyfikiem. Był skuteczny ale nie mamy wystarczająco badań by czuć się pewnie aplikować to latami na głowę codziennie.

Hmmm w sumie moją platformą do sporządzenia realnego planu walki o włosy był film Andrew Hubermana sprzed kilku miesięcy, on tam omawia kilkanaście (co najmniej) sposobów walki o włosy - a także kombinacje sposobów - i o RU nie ma ani słowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, roosvelt1984 napisał:

Hmmm w sumie moją platformą do sporządzenia realnego planu walki o włosy był film Andrew Hubermana sprzed kilku miesięcy, on tam omawia kilkanaście (co najmniej) sposobów walki o włosy - a także kombinacje sposobów - i o RU nie ma ani słowa.

On chyba o blokerach DHT tez nie wspominał zabardzo a bez tego to jesteśmy na przegranej pozycji bez używania jakiś eksperymentalnych substancji pokroju Setipiprantu. 

Z RU ewidentnue coś nie gra, nie jestem chemikiem ani lekarzem ale dziwne że nie dokończyli badań a sporo ludzi zgłaszało uboki nie tyle ze sfery seksulanej a np. kłucie w klatce, płytki oddech czy palpitacje serca. 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc ludzie, mam pytanko do doswiadczonych userow. Zakupilem ostatnimi czasy ru58841 5% w butelce z Actifolic, czy moge go mieszac 50/50 z Loxon 5% i stosowac 2x dziennie, czy raczej rano sam minox a wieczorem RU? po 1ml?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
W dniu 17.12.2023 o 22:43, emptybox napisał:

 

Z RU ewidentnue coś nie gra, nie jestem chemikiem ani lekarzem ale dziwne że nie dokończyli badań a sporo ludzi zgłaszało uboki nie tyle ze sfery seksulanej a np. kłucie w klatce, płytki oddech czy palpitacje serca. 

 

Ewidentnie coś nie gra to z finasterydem, gdzie wg ulotek uboki występują u 1% czy max 10% pacjentów w zależności od leku i skutku ubocznego a czytając na forum to można odnieść, że uboki ma połowa ludzi. 

0,25mg Minoxidilu w formie doustnej powodowało mi już kłucie w sercu.
Kilka tabletek 1mg fina już powodowało u mnie że spermia przybierała konsystencje wody.

Do obu leków podchodziłęm po kilka razy z odpowiednimi przerwami aby uboki mi minęły i znów pojawiały się jak zaczynałem brać. 

RU to jedyny środek który biorę regularnie i nie powoduje mi żadnych odczuwalnych skutków ubocznyh

Edytowane przez Rafson95

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Rafson95 napisał:

Ewidentnie coś nie gra to z finasterydem, gdzie wg ulotek uboki występują u 1% czy max 10% pacjentów w zależności od leku i skutku ubocznego a czytając na forum to można odnieść, że uboki ma połowa ludzi. 

0,25mg Minoxidilu w formie doustnej powodowało mi już kłucie w sercu.
Kilka tabletek 1mg fina już powodowało u mnie że spermia przybierała konsystencje wody.

Do obu leków podchodziłęm po kilka razy z odpowiednimi przerwami aby uboki mi minęły i znów pojawiały się jak zaczynałem brać. 

RU to jedyny środek który biorę regularnie i nie powoduje mi żadnych odczuwalnych skutków ubocznych. 

To jest pewne, że finasteryd ma znacznie większy odsetek występowania skutków ubocznych. Jeżeli miałeś uboki na to jaki czas go brałeś już po pojawieniu się ich? Zalecana jest kontynuacja kuracji, ponieważ uboki  czasami ustępują. 

Z drugiej strony RU nie przeszedł badań i jego używanie jest ryzykowne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, dhttrash napisał:

Zalecana jest kontynuacja kuracji, ponieważ uboki  czasami ustępują. 

Najdłużej stosowałem ze 2-3 miesiące i nie ustąpiły. Zresztą - przez kogo jest zalecana kuracja mimo uboków? Przez użytkowników forum? 

Niektórzy stosowali dalej mimo uboków i zamiast ich ustąpienia nabawili się trwałem impotencji.

Praktycznie wszystko co tu stosujemy niesie pewnie ryzyko ze sobą, ale osobiście na RU czuje się najlepiej, bo nie czuje kompletnie żadnych skutków ubocznych. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam mam problem z łysieniem. Przez rok używałem alopexy ale bez żadnych rezultatów. Spróbowałem zrobić finasteryd we wcierce rozpuscilem tabletki w minoxidilu. Stężenie 0.025%. Stosuje raz dziennie na wieczór od 2 tygodni wypadanie dalej takie samo jak wcześniej. Mam pytanie czy moze lepiej przejść na polaris  czy jeszcze za mało czasu aby cokolwiek były efekty? Doustnego finasterydu boje się brać dlatego chcę coś we wcierce. Może by dołożyć RU ? Jak myślicie czy można stosować jedno i drugie czy jest sens ? I gdzie zrobić Ru. Mam taki ubytek jak na zdjęciu 

IMG_20240130_093030.jpg

Edytowane przez rafi1988

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, rafi1988 napisał:

Witam mam problem z łysieniem. Przez rok używałem alopexy ale bez żadnych rezultatów. Spróbowałem zrobić finasteryd we wcierce rozpuscilem tabletki w minoxidilu. Stężenie 0.025%. Stosuje raz dziennie na wieczór od 2 tygodni wypadanie dalej takie samo jak wcześniej. Mam pytanie czy moze lepiej przejść na polaris  czy jeszcze za mało czasu aby cokolwiek były efekty? Doustnego finasterydu boje się brać dlatego chcę coś we wcierce. Może by dołożyć RU ? Jak myślicie czy można stosować jedno i drugie czy jest sens ? I gdzie zrobić Ru. Mam taki ubytek jak na zdjęciu 

IMG_20240130_093030.jpg

Daj czas temu finasterydowi, W  topical formie  i w takim stężeniu potrzebuje dużo więcej czasu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko pytanie czy lepiej kupić gotowy taki finasteryd topical czy samemu mieszać z minoxidilem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...