free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

dlatego ja w Twoim przypadku widzę to tak:

wieczorem przed spaniem mycie głowy + RU w KB solution Jakbym stosował tylko jedną rzecz to właśnie tak bym robił

 

 

Natomiast jeśli stosujesz coś jeszcze innego to sprawa wygląda tak:

rano mycie głowy + RU w KB solution

wieczorem gorący prysznic + Jakiś krem, np AHK lub ASC w kremie EMU (ewentualnie dermaroller)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie pozostanę przy tych 3% RU to ile będę potrzebował RU na 100g tego pojazdu??

Ile gram powinno się stosować tego dziennie, biorąc pod uwagę zakola 2-5-3 nw? 0.5 ml powinno być ok?? Ważność tego pojazdu będzie do pół roku z tego co pisałeś,więc z tego co liczę na tyle wtedy by mi mniej więcej 100g wystarczyło??!

Dam sobie spokój z duta na razie tym bardziej ze RU już ponad 3 miesiące używam i jest ok, ma być wkrótce nowa dostawa i czekam tez na CB...

Co jeżeli chcę stosować minox- później po 30 min RU w tym pojeździe i po 5-6 godzinach AHK a na noc ASC... Czy to znaczy, że przed użyciem AHK musiałbym myć głowę??


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pewnie pozostanę przy tych 3% RU to ile będę potrzebował RU na 100g tego pojazdu??

Ile gram powinno się stosować tego dziennie, biorąc pod uwagę zakola 2-5-3 nw? 0.5 ml powinno być ok?? Ważność tego pojazdu będzie do pół roku z tego co pisałeś,więc z tego co liczę na tyle wtedy by mi mniej więcej 100g wystarczyło??!

Dam sobie spokój z duta na razie tym bardziej ze RU już ponad 3 miesiące używam i jest ok, ma być wkrótce nowa dostawa i czekam tez na CB...

Co jeżeli chcę stosować minox- później po 30 min RU w tym pojeździe i po 5-6 godzinach AHK a na noc ASC... Czy to znaczy, że przed użyciem AHK musiałbym myć głowę??

 

to jest prosta matematyka, skoro chcesz mieć stężenie 3% to dajesz 3g Ru58841 oraz 97g pojazdu i mieszasz razem do momentu całkowitego rozpuszczenia się. Taki gotowy produkt może stać do 6 miesięcy w temperaturze pokojowej, nie przechowuje się tego w lodówce.

 

Nie jest powiedziane ile gram trzeba stosować. Robisz to według własnego uznania żeby pokryć docelowy obszar.

 

Co do stosowania czegokolwiek zaraz po RU w KB solution to nie powinno się tego robić. Jeśli już musisz stosować minoxa, to daj go co najmniej 1h przed RU, a następny środek użyj dopiero wieczorem I nie musisz myć głowy po RU w KB solution, chodzi o to żeby nie naruszyć cienkiej struktury która utrzymuje długo RU w skórze głowy, nie wiadomo jak będzie reagować po kontakcie z innymi specyfikami w krótkich odstępach czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaktualizowałem ceny bo za krem była zdecydowanie za wysoka z moich obliczeń, teraz myślę że jest optymalna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To będzie super rozwiązaniem dla mnie, bo wkrótce nie będę miał czasu na robienie RU w alkoholu i trzymanie tego wszystkiego zamrażarka/lodówka także super się zapowiada:)

2-3 g RU wezmę i będę chciał na pewno zrobić w tym pojeździe i 3% , jak coś to już ziom o tym będę Ci pisał na pm jak dojdzie paczka.

Z tym, że minox i po godzinie RU i dopiero min po 5-6 godzinach coś innego to też jakoś sobie myślę, że poradzę- mam nadzieję, że to RU będzie przynajmniej działać tak jak w alko albo i jeszcze lepiej:)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w KB solution jest alkohol, nie ma natomiast PG, także penetrować skalp będzie dobrze, efekty powinny być lepsze niż w przypadku standardowego pojazdu, bez podrażnień spowodowanych glikolem propylenowym

 

Swoja drogą pojazd alkohol/pg/woda to już niestety przeżytek. Używany od ok 40 lat. KB solution jest nowym pojazdem (2008), stworzonym specjalnie dla substancji działających na łysienie/histuryzm/trądzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RU58841 stosować przed czy po zaaplikowaniu minoxidilu ?ma to jakiekolwiek znaczenie,chce stosować RU rano z minoxidilem i nie bardzo widzi mi sie odczekiwanie tu godzine tam 2 godziny itp jakieś rozwiązanie myślałem np RU i po 10 minutach minoxidil ,bądz na odwrót?wkoncu czesc ludzi miesza RU w minoxie ale jak to jest wtedy stabilne tego nie wiem;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zależy od pojazdu. Ale z tego co się dowiedziałem to sprawa ma się trochę inaczej gdy używasz minoksidilu w piance. Dopytam się jeszcze i dam Ci znać, ale póki co pozostaje przy tym co radziłem Angelowi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK super by było jak byś sie dowiedział jak z minoxem w piance ,odnośnie stosowania RU w standardowym pojezdzie -z doświadczenia wlasnego wcierka na bazie etanol/woda zdemineralizowana/glikol jest ok szybko sie wchłania wiec włosy nie są posklejane ,natomiast bez dodania wody sam etanol i glikol występują skutki uboczne standardowe u wielu osób -ból jąder ,tak wiec jak ktos uzywa w standardowym pojezdzie do polecam nie zapominać o wodzie destylowanej lub zdemineralizowanej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używam bez wody i rzeczywiście miałem ból jąder, ale ostatnio przeszło i się nie pokazuje ani to ani ból pod pod żebrami, który miałem. Nie chcę zapeszać , ale oby tak dalej;)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodanie wody zmniejsza absorpcje, ale także osłabia działanie RU, bo jest to niestety trochę gorszy pojazd od PG/ALK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytałem na zagranicznych to minimalnie powinno się stosować 25mg/ml a najlepiej wydaje mi się 50mg/ml choć są tacy co uzywają ponad 100mg ale zależy to oczywiście od tolerancji organizmu i kasiory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikt nie używa 100mg/ml... maksymalne stężenia jakie używają to 5%, Ci co piszą że zużywają dziennie ok 100mg to po prostu nakładają 2ml pojazdu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Używam bez wody i rzeczywiście miałem ból jąder, ale ostatnio przeszło i się nie pokazuje ani to ani ból pod pod żebrami, który miałem. Nie chcę zapeszać , ale oby tak dalej;)

od RU ból pod żebrami ? to nie wątroba ? bo żeby wątroba bolała to trzeba czegoś na prawdę mocnego - wątroba nie jest unerwiona - dopiero jak "napuchnie" naciska na to co ją otacza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A właściwie mam takie dodatkowe pytanie, co się dzieje z RU, w światku medycznym, z tego co wiem były obiecujące wyniki, lek wchodził do 2 fazy itd... i całkowita cisza, wiadomo coś więcej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie dzieje się nic więcej w świecie medycznym... Wyniki były rzeczywiście bardzo obiecujące, ale nagle wszystko się zatrzymało i już raczej nie ruszy Także napewno nie ma co się spodziewać że RU58841 będzie wprowadzone na rynek... Swoją drogą kilka lat temu było ono dostępne w chinach jako gotowy produkt do stosowania, ale też znikło (tak jakby komuś zależało żeby nie był dostępny dla szerokiej grupy ludzi... ;])

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko było głośno o RU a i głośno było swojego czasu o Cyoctolu(nagle jakby zniknął) CB, Histogenie było wiele w niedalekiej przeszłości głośno, że zrobi swoje w przyszłości jednak nie pozwolą tak szybko zakończyć naszej walki/meki z tym dziadostwem i tylko wytrwali, walczący do ostatniego tchu bedą potrwafili sobie poradzić i przetrwać z włosami...


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po pierwszej aplikacji RU w KB5 solution Zdecydowanie muszę przyznać ze jest to lepszy pojazd aniżeli standardowy który używałem przez około 4 dni...

 

Moje spostrzeżenia:

1.Wysycha dużo szybciej 5-10min

2.Leciutko skleja po wyschnięciu, ale po poruszeniu włosów od razu ten efekt znika

3.Podczas nakładania czuć że "coś działa", uczucie podobne do środków z małą zawartością mentolu

4.Nie zostawia białego osadu na włosach, który mogłem zaobserwować przy standardowym pojeździe alk/pg/woda

5.Łatwo się rozprowadza, 0,5ml pokryłem duży obszar włosów (coś ok. NW 4A)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie odnośnie tych nowych pojazdów dla AHK, Ru, ASC które proponujesz, czy NRF może być stosowany z powodzeniem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być stosowane, ale jakie będą efekty tego nikt Ci nie powie, chociaż NRF do RU na pewno się nie nadaje bo RU jest rozpuszczalne w etanolu.

 

Tak naprawdę każdy z tych środków powinien być to stosowane w pojazdach używanych w badaniach, żebyśmy mogli stwierdzić obiektywnie jak reagujemy na dany specyfik (czy podobnie jak w badaniach)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A spytam skąd wiedza na temat tych nowych pojazdów, wcześniej jakby nikt o tym nie wiedział...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

były dostępne na prywatnych forach i Ci co się tym interesowali to o nich wiedzieli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...