free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam że ze stopmbp.com. A propo coś wiadomo co się z tym forum dzieje bo cały czas nieczynne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

używam dopiero 5 dni więc nie mogę się wypowiedzieć na ten temat. Ale nigdy nie zwracam szczególnej uwagi na linienie... patrzę głównie na sytuację na głowie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy RU rozpuszcza się wam dobrze w KB solution i macie przezroczysty roztwór?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w KB5 bez najmniejszego problemu

 

KB2 zawiera więcej wody dlatego samo wstrząsanie może nie byc wystarczające żeby rozuscic. Dlatego mowiłem żeby robic na poczatku mniejsze porcje.

Proponuję zakup mieszadelka (przykładowe mieszadło) i to powinno załatwić problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy Ru może działać na odwrót, w sensie zamiast zatrzymać - przyśpieszyć łysienie poprzez duże linienie i rozwalić linię jeszcze szybciej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest blokerem więc nie powinien pogarszać. Najlepiej jest przeczekać linienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie mi czy Ru może działać na odwrót, w sensie zamiast zatrzymać - przyśpieszyć łysienie poprzez duże linienie i rozwalić linię jeszcze szybciej?

 

Podobno tak jak stymulator tak i bloker może wywołać linienie. Ale ja się nie znam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie mi czy Ru może działać na odwrót, w sensie zamiast zatrzymać - przyśpieszyć łysienie poprzez duże linienie i rozwalić linię jeszcze szybciej?

 

Podobno tak jak stymulator tak i bloker może wywołać linienie. Ale ja się nie znam

 

No tak ale linienie linieniu nie równe bo kwestia ile z tych wypadających odrośnie...

Co sądzicie o takiej opcji aby na początku RU traktować tylko koronę i w razie braku silnego linienia (i przyzwyczajenia organizmu wrzucić to na przód?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile działanie Ru utrzymuje sie w skórze? Czy Ru można stosować co któryś dzień?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ile działanie Ru utrzymuje sie w skórze? Czy Ru można stosować co któryś dzień?

 

nie RU powinno być stosowane codziennie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko miejmy nadzieję, że za 5 lat RU stanieje, powiedzmy do tego stopnia że miesięczna kuracja nie będzie przekraczać 50 zł i do tego stanie się łatwiej dostępne.Ziom kiedy nowe zamówienie RU? I czy orientujesz się czy jedna aplikacja dziennie wystarcza , czy niezbędne są dwie?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie to wyczytałeś ze niezbędne są dwie? RU stosuje się 1x dziennie, najlepiej w KB solution.

 

Następne zamówienie:

Pod koniec wakacji zacznę zbierać ludzi i myślę że tak wrzesień/październik powinno być sfinalizowane, w zależności jak szybko uzbieramy chętnych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako ochrona przed DHT codziennie,powrót wielkości gruczołów łojowych do stanu przed po 4 tygodniach (na szczurach )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak długo Panowie stosujecie już RU w KB?? Możecie już coś powiedzieć cokolwiek o tym czy jeszcze nie bardzo??


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja stosuje juz kilka miesiecy i co moge zauwazyc w porownaniu ze zwyklym pojazdem to to ze nie pozostawia zadnego nalotu na skorze glowy i wlosach.

 

Co do samego dzialania RU to na mnie na 100% dziala lepiej od fina, skutkow ubocznych nie mam. Dopiero teraz po odstawieniu finasterydu i przejsciu na RU zdecydowanie czuje roznice w smopoczuciu i sile. Gdy go uzywalem (1mg ED) to jakos nie zwracalem na to uwagi ale po odstawieniu od razu widac roznice np.: wystarczy mi 5-6 godzin snu i czuje sie wypoczety, a podczas kuracji finem (1,5 roku) spalem 10h dziennie i dodatkowo musialem robic sobie drzemki w ciagu dnia i mimo to czulem sie oslabniety.

 

9alezy rowniez zaznaczyc ze wiekszosc osob stosuje zbyt mala dawke RU. Wedlug moich spostrzezen powinno sie uzywac ok.40mg dziennie (1ml 5%) zeby widziec poprawe, przy stosowaniu 20mg mialem zdecydowane spowolnienie, ale im bardziej zwiekszalem dawke tym efekt byl 'mocniejszy'. Takze mysle ze ok.40mg to taka optymalna dawka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm może rzeczywiście jest coś z tą dawką, bo ja stosuje 0.5 ml 2% i 5% EOD. Dodatkowo do tego jeszcze używam ahk 5% i asc 0.025% i niestety, ale łysienie wciąż postępuje i włosy lecą jak chcą...

Nic dotąd nie zadziałało i chyba nie zadziała na mnie tak dobrze jak fin, niestety skutki uboczne też były spore. Nic no, pomysłów zaczyna też brakować, bo przy postępującym łysieniu ht odpada a zostaje mi tylko dut, no i CB(które raczej też wątpię, żeby zadziałało skoro na Ru nie reaguje.../)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo ja stosuje 0.5 ml 2% i 5% EOD. Dodatkowo do tego jeszcze używam ahk 5% i asc 0.025% i niestety, ale łysienie wciąż postępuje i włosy lecą jak chcą...

Czasami to ręce opadają - przy takiej kuracji, a tu wciąż brak zatrzymania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stosuję od dłuższego czasu mega kurację /patrz w podpisie/ ale od czasu dostępności za pośrednictwem zioma /nie pamietam chyba ok. 2 miesiące/zacząłem stosować 0,5ml 5% RU raz dziennie,tego mi chyba brakowało,mocnego blokera w kuracji, ponieważ moja góra ruszyła z kopyta, z tygodnia na tydzień widze zagęszczenie góry/ nie objętej przeszczepem/ wcześniej tylko utrzymywałem praktycznie to co było,ew. włosy były pogrubione i pociemnione, być może nie trzeba u mnie dawki przynajmniej na poczatku 1ml 5% roztworu , 0,5ml spokojnie starcza, o dziwo właśnie spodziewałem się tylko zatrzymania ,a niespodzianką jest dla mnie odrost

nie wiem dokładnie czy to efekt tylko ru,czy tez dodania do kremu adonezyny,kinetyny, eclipte, ale jedno jest pewne , pojawił się efekt stopniowego zagęszczania

zaobserwowałem jeden efekt uboczny po stosowaniu Ru , ale przeminął po miesiącu stosowania ,mianowicie po aplikacji na wieczór rano senność,cięzko się dobudzić , ale w moim przypadku jest to na plus bo miałem kłopoty ze snem wcześniej


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli stosujesz na sama góre to możliwe ze 20mg dziennie będzie wystarczające. Tak samo jak przy finasterydzie, który zdecydowanie lepiej działa na czubek głowy aniżeli zakola. Podobnie powinno być z RU tzn. niższe dawki powinny sobie poradzić z czubkiem głowy, co innego z zakolami.

 

Poza tym możliwe jest także że po prostu dobrze reagujesz na RU, wiadomo wszystko zależne jest od indywidualnych predyspozycji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...