free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie odnośnie robienia wcierki w KB i alko.

Lepiej robić każdego tygodnia nową czy też zrobć jena na cały miesiąc? Mowa o stężeniu 5% i aplikowaniu 2ml dziennie

Słyszałem ze niby traci właściwości wiec pytam z ciekawosci.

 

I jak chce zrobić 16ml 5% RU na tydzień to wtedy:

16*0,05 = 0,8g RU

16*0,7 (96% spir) = 11,2ml

16*0,3 (KB) = 4,8ml

Mieszam 0,8g w 11,2ml alko i dolewam 4,8ml KB, tak?

 

Na stronie http://edt.com.pl/Produkty/produkt-1/ podany jest inny wzór

 

PS proszek RU przechowywać w zamrażarce, a rozrobiony płyn ? W lodówce ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ja proszek trzymam w zamrażalce, KB sol i wcierke w lodówce.


- fin 1mg (Nezyr) - ED / po 14 miesiącach (Avodart) 0,5mg E3D

- RU 5% w KB - 3,5ml ED

- cynk, biotyna + MSM - ED

- Zoxin-Med - 2x w tygodniu / Bambino ED / Selsun Blue 2x w tyg.

- Saba gel z hydro - E3D

- dermaroller 1,5mm - 520ig 2xtyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej po 24 godzinach, ja wale do pełnego minoxa 60 ml, ru 1,5 grama i trzymam w lodówce , wale 2 ml na łeb, polecam przed nałożeniem derm roller, podnosi efektywnsoc acz boli troche

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak łączycie keto z ru? Robicie osobne mycie włosów na noc, czy normalnie myjecie rano szamponem z keto i od razu nakladacie ru?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy RU nakłada się tylko po myciu głowy ? czy można też nałożyć bez wcześniejszego mycia?

Każdy łysiejący powinien myć łęb codziennie aby zmywać sebum i pot z dht, oczywiscie ze mozesz nalozyc ru na brudny łęb tylko pytanie po co ? skuteczniej jest umyc glowe szamponem z ketonazolem lub z cynkiem, potrzymac splukac wytrzec leb poczekac chwile i nalozyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak łączycie keto z ru? Robicie osobne mycie włosów na noc, czy normalnie myjecie rano szamponem z keto i od razu nakladacie ru?

Ja szampon z keto używam podczas mycia włosów na noc. Ru nakładam rano po umyciu zwykłym szamponem bamibno.

Czy RU nakłada się tylko po myciu głowy ? czy można też nałożyć bez wcześniejszego mycia?

Najlepiej po umyciu...Myjesz, czekasz ok. 20 min aż wyschną (albo używasz suszarki) i nakładasz RU. Ru wysycha dość szybko - ok. 10 min, a potem jak masz sklejone włosy to możesz je rozczesać i jest cacy. Na mokry skalpel nie nakładaj - skóra głowy musi być sucha. Zapewne o tym wiesz ale w razie czego napisałem


- fin 1mg (Nezyr) - ED / po 14 miesiącach (Avodart) 0,5mg E3D

- RU 5% w KB - 3,5ml ED

- cynk, biotyna + MSM - ED

- Zoxin-Med - 2x w tygodniu / Bambino ED / Selsun Blue 2x w tyg.

- Saba gel z hydro - E3D

- dermaroller 1,5mm - 520ig 2xtyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak łączycie keto z ru? Robicie osobne mycie włosów na noc, czy normalnie myjecie rano szamponem z keto i od razu nakladacie ru?

Ja szampon z keto używam podczas mycia włosów na noc. Ru nakładam rano po umyciu zwykłym szamponem bamibno.

Czy RU nakłada się tylko po myciu głowy ? czy można też nałożyć bez wcześniejszego mycia?

Najlepiej po umyciu...Myjesz, czekasz ok. 20 min aż wyschną (albo używasz suszarki) i nakładasz RU. Ru wysycha dość szybko - ok. 10 min, a potem jak masz sklejone włosy to możesz je rozczesać i jest cacy. Na mokry skalpel nie nakładaj - skóra głowy musi być sucha. Zapewne o tym wiesz ale w razie czego napisałem

 

Cenna informacja, dzięki nie wiedziałem.

Zastosuje sie do zaleceń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

Gdzies na forum przeczytałem że KB Sol należy od razu wymieszać z alkoholem bo niewymieszane KB traci swoje właściwości (nie mogę teraz tego znaleźć). 3 tyg temu przyszło mi KB Sol, nie wymieszalem go z alkoholem i się zastanawiam czy robic teraz mieszanke z RU i alkoholem, czy kupować od nowa KB Sol bo szkoda będzie marnować RU?

 

Mam jeszcze pytanie nr 2 - czy robić mieszanki RU-KB SOL/alkohol na dłuższy okres czasu (wygodniej) - miesiąc czy może jednak na krócej - 1/2 tygodnie, czy może to nie ma jakiegoś specjalnego znaczenia?

 

Dzieki za odpowiedź

Edytowane przez Gość

1 ml 1% CB codziennie grudzien 2016-styczen 2017

1ml 2% CB luty-kwiecien 2017

1 ml 3% CB od maj 2017

1 ml 4% CB od lipiec 2017

1 ml 4,5% CB od sierpien 2017

Ru 5% 2ml ED, Saba zel co 2 lub 3 dni, emu oil. od marzec 2018

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z kolei pytanie odnośnie stosowaania ru i minoxa. Ru zamierzam rozrobić z KB i stosować raz dziennie wieczorem na zakola po umyciu . Ale tez chciałbym stosować loxon. I właśnie nie wiem kiedy go stosować , bo np tylko raz dziennie rano to za mało . Czy stosowanie minoxa pol godziny po nałożeniu ru miałoby sens ? Czy jakoś inaczej mam stosować te oba leki zeby zmaksymalizować skuteczność ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie lepiej ci mieszac ru w minoxie i dawac 2 ml raz dzienie ? ja tako robie i wczesniej derma stamp(polecam, lepsze od rollera)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy przy kazdym zamowieniu RU z tej stronki z forum musze wysylac im ten dokument z podpisaem, czy wystarczy tylko za pierwszym razem jak zamawiam?


Nizoral 2% 2x na tydz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie czy przy kazdym zamowieniu RU z tej stronki z forum musze wysylac im ten dokument z podpisaem, czy wystarczy tylko za pierwszym razem jak zamawiam?

 

Za każdym razem musisz im wysyłać tą deklarację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arczi problem w tym ze KB już mam zamówione :P a jeśli chodzi o derma stamp to sa różne przedziały cenowe i chciałbym kupić w miarę dobry ale zeby nie przepłacać Ty jakiego używasz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 40 zl znalazłem, wczesniej uzywalem rollera ale głowa strasznie krwawila i bolala skóra no i dużo włosów sie wyrywało, na derma stamp glowa jest zaczerwieniona i owszem sa czerwone kropki ale nie tak rozerwane jak na rollerze,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zamówiłem wczoraj trochę bezmyślnie 5mg ru58841 za 240zł z polecanej strony Reschem, przeczytawszy wcześniej, że powinno mi to starczyć na ok 3 miesiące terapii. Dopiero teraz szukam dokładnego przepisu przygotowania Ru58841 i wszędzie jest napisane aby na 1ml roztworu rozpuszczać od 20mg do 50mg proszku... więc na co te 5mg RU ma mi starczyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rozrobiłam właśnie 110 g kb z 180 g spirytusu a tutaj jest podane ze powinno być 105 g kb . Czy mam teraz dolać ileś gram spirytusu czy mogę ten roztwór tak zostawić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planuje zakup RU 58841 poprzez Anagenic.

 

W jakiej postaci polecacie zakup tego specyfiku ? Planuje używac go równolegle z pianką Rogaine (mam bardzo tłuste włosy wiec płyny minoxilowe itp odpadają). POmyślałem by kupić RU 5% i dolać/dosypać to do wcierki Aknosan (Denaturated Alcohol, Aqua, Tioxolone, Citric Acid) i delikatnie przemywać sobie tym głowę raz dziennie wieczorem (przy okazji usuwając nadmiar sebum z głowy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś poratować linkiem do sklepu z RU? Wypadłem trochę z tematu i nie wiem, gdzie się zaoptrzyć. DziękI!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...