free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie czy to dobry pomysł żeby zamiast KB sol stosować jako podjazd pod RU - stemoxa (Serioxyl) ? Który z Nich będzie bardziej łagodził ewentualne skutki uboczne RU ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy szampony przeciwłupieżowe i przeciwzapalne (Selsun Blue, Catzy zielony, Piroctone Olamine) można stosować przed nałożeniem wcierki RU+minox 5% ? W mojej kuracji stosuje ją 2 x dziennie 1 ml.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że ludzie raczej stosują osobne mycie takimi szamponami (przeważnie na noc), ale też nie uzyskałem jednoznacznej odpowiedzi jakie są przeciwwskazania, żeby używać ich bezpośrednio przed RU/CB. Nie dość, że byłoby to zwyczajnie wygodniejsze, to jeszcze znacząco ograniczyłoby czas w którym włosy pozostają bez blokera zewnętrznego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zauważyłem, że ludzie raczej stosują osobne mycie takimi szamponami (przeważnie na noc), ale też nie uzyskałem jednoznacznej odpowiedzi jakie są przeciwwskazania, żeby używać ich bezpośrednio przed RU/CB. Nie dość, że byłoby to zwyczajnie wygodniejsze, to jeszcze znacząco ograniczyłoby czas w którym włosy pozostają bez blokera zewnętrznego.

 

Właśnie też interesuje mnie jakie są przeciwwskazania do stosowania szamponów przeciwłupieżowych przed RU+minox. Może któryś z bardziej doświadczonych użytkowników forum pomoże?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem żadne, ważne tylko żeby nie nakładać ru na mokrą skórę.

 

a dlaczego nie można na mokrą skórę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem KB ze sklepu edt.com.pl i teraz muszę to zmieszać ze spirytusem np. 105 g KB <--> 180 g spirytusu i potem aby uzyskać 100 ml 5 % stężenia RU to mieszamy 5 g RU i 95g KB sol ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tutaj ktoś związany z edt.pl skąd się bierze polskie ru, pisalem do nich e miala(nie odpisali :/ ) , czy mogli by wprowadzic opcje odbioru paczek w punktach co ułatwiło by sporo wielu osobom, apeluje aby czesc osob ktora sie tam zaopatruje dala im e miale o tym lub jesli ta osoba jest obecna na forum aby to przemyslala, wydaje mi sie ze to spoko opcja pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arczi dobry pomysł, żeby odbiór był możliwy w punktach /:) A mam takie pytanie ? Chcąc zrobić sobie wcierkę na tydzień czasu, przy założeniu 5% stężenia i stosowaniu 2 ml dziennie, jakie proporcje przyjąć? Ile gram RU i ile gram zmieszanego KB ze spirem ? Pomoże ktos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktos wie czy sklep dziala ??

Zamawiałem ze sklepu około miesiąc temu, paczka przyszła po 3-4 dniach od zamówienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, działa normalnie dzis ma przyjsc paczka, troche w gorącej wodzie kąpany jestem mimo wszystko ten sklep z RU to błogosławieństwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was próbował rozpuszczać RU w stemoxie od Garniera albo wiecie, że ktoś tak robił i mu wyszło? Muszę odstawić na jakiś czas minoxa i się zastanawiam jak jedno połączyć z drugim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam mieszali ru w stemoxie w połowie wątku o ru, pojawiały się informacje o tym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

stosuje RU w minoxie od 4 miesięcy. Niestety teraz będę miał 2 tygodniową przerwę w stosowaniu.

Czy macie jakieś doświadczenie, jakie będą "straty" po takim okresie nie stosowania kuracji ? Sam minox będę stosował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie. Nie mogę się przegrzebać przez wątek i nie wiem czy było, lupka też nie pomaga. Czy Piloxidil jest dobrym zamiennikiem Loxonu? Wiadomo czy jest dobrej jakości? Jest sporo tańszy niż Loxon i ma delikatną różnicę w składzie substancji pomocniczych. Ktoś używał i ma porównanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5%-wy roztwór do celów laboratoryjnych.

1 gr Ru + 7 KB +12 Eth

2 gr Ru + 14 KB + 24 Eth

3 gr Ru + 21 KB + 36 Eth

4 gr Ru + 28 KB + 48 Eth

5 gr Ru + 35 KB + 60 Eth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam Panowie. Nie mogę się przegrzebać przez wątek i nie wiem czy było, lupka też nie pomaga. Czy Piloxidil jest dobrym zamiennikiem Loxonu? Wiadomo czy jest dobrej jakości? Jest sporo tańszy niż Loxon i ma delikatną różnicę w składzie substancji pomocniczych. Ktoś używał i ma porównanie?

 

Stosowałem w sierpniu 2017 roku przez miesiąc. Byłem na wakacjach, nie miałem dojścia do minoxa 5%, więc wziąłem to co znalazłem w najbliższej aptece. Piloxidil robią tylko w wersji 2%, pewnie o tym wiesz, więc nie ma co się dziwić, że jest niezbyt popularny. Niepożądanych reakcji skórnych po nim nie miałem, tylko że ja korzystałem jeszcze ze starej wersji produktu (w niebieskim opakowaniu, obecnie produkowany jest w granatowej/ prawie czarnej tekturce). Jeżeli znajdziesz gdzieś taniej niż za 20PLN to weź i spróbuj na sobie, u mnie żadnego spustoszenia nie spowodował na głowie. Jeżeli masz kupić drożej to się zastanów czy nie opłaca się w sklepie internetowym kupić np. Foligain z 5% minoxem za około 90 PLN za 3 miesiące kuracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Dostałem ostatnio swieża partie RU ze sklepu edt.com.pl; zdziwił mnie inny wygląd "proszku". Zawsze mozna było zauważyć jakieś kryształki drobne, i RU po rozpuszczeniu w roztworze KBsol-spitytus i nałożeniu na głowe, zostawiało białe ślady. To RU ktore dostałem ostatnio, ma wygląd jakby "cukru pudru". W ogóle bez żadnych kryształków. Ponadto po rozpuszczeniu w roztworze i nałożeniu na włosy, biały osad był mniejszy. Aktualną mieszankę przygotowałem zmieszając RU ze starej i nowej partii. Ciekawe czy jak przygotuje RU z nowej partii to czy w ogóle będzie biały osad na skórze głowy.

 

Mieliscie podobne sytuacje ?


1 ml 1% CB codziennie grudzien 2016-styczen 2017

1ml 2% CB luty-kwiecien 2017

1 ml 3% CB od maj 2017

1 ml 4% CB od lipiec 2017

1 ml 4,5% CB od sierpien 2017

Ru 5% 2ml ED, Saba zel co 2 lub 3 dni, emu oil. od marzec 2018

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo co ty Kris, i nie wiem czy sobie wkrecam ,ale jak przejade reka po wlosach to sporo wiecej wypada niz te 2-3 tygodnie temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...