free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj masz tutorial.

 

Ja mam pytanie do osób które stosują RU z minoxem (mieszanka) jakiś czas i mają efekty. Czy po wstrząśnięciu buteleczki, normalne jest, że pływają malutkie kryształki widoczne na zdjęciu?

Czy to oznacza, że RU kiepsko się zmieszało? Mieszam 0.5 g RU w loxonie 10ml..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie po dwóch latach stosowania zaczęły się u mnie pojawiać skutki uboczne w postaci obniżonego libido, bólu głowy bezpośrednio po aplikacji

oraz brain fog. Czy istnieją jakieś sposoby na radzenie sobie z tymi przypadłościami?

 

 

Myślę że nie, organizm mówi dość. Wiadomo że RU/CB nie są bez wpływu na organizm. U mnie po czasie nawet bardzo małe dawki/mniejsze stężenia powodowały skutki uboczne. A o dziwo CB jeszcze większe. Ale może to przez to że właśnie RU zmniejszyło tolerancje na takie środki, jak i brak pojazdu do CB.

 

Wracając do RU, to jeżeli na KBsol są uboki, to raczej nie ma się co łudzić by jakiś inny łatwo dostępny pojazd je zniwelował. Można ewentualnie bawić sie w zmniejszanie steżenie itp. Ale myślę ze jest to gra na zwłokę jak i skuteczność się zmniejszy. Spróbować zawsze możesz.

 

 

Tak myślałem, no nic trzeba będzie sprzedać Ru i zaczać zbierać pieniądze na przeszczep. Ru stosuje w kB, mówisz że próbowałeś zmniejszać dawkę?

 

-- 23 maja 2019, 20:31 --

 

Inny rozpuszczalnik przy procesie oczyszczania oraz dodatkowo mielenie i przepuszczanie przez bardzo małe sito. Miało to wpłynąć pozytywnie na sam odczynnik.

 

Czy ten inny rozpuszczalnik może mieć wpływ na pojawienie się skutków ubocznych , bo zauważyłem że np. u mnie pojawiły się od momentu kupna ostatniej partii Ru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwne ja biore ru w mioxie juz 3 laty i nie mam brain froga i tym bardziej obnizonego libido jak mialem na finasterydzie, skąd niby wiesz ze to od ru a nie psychika ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie po dwóch latach stosowania zaczęły się u mnie pojawiać skutki uboczne w postaci obniżonego libido, bólu głowy bezpośrednio po aplikacji

oraz brain fog. Czy istnieją jakieś sposoby na radzenie sobie z tymi przypadłościami?

 

 

Myślę że nie, organizm mówi dość. Wiadomo że RU/CB nie są bez wpływu na organizm. U mnie po czasie nawet bardzo małe dawki/mniejsze stężenia powodowały skutki uboczne. A o dziwo CB jeszcze większe. Ale może to przez to że właśnie RU zmniejszyło tolerancje na takie środki, jak i brak pojazdu do CB.

 

Wracając do RU, to jeżeli na KBsol są uboki, to raczej nie ma się co łudzić by jakiś inny łatwo dostępny pojazd je zniwelował. Można ewentualnie bawić sie w zmniejszanie steżenie itp. Ale myślę ze jest to gra na zwłokę jak i skuteczność się zmniejszy. Spróbować zawsze możesz.

 

Oto to. U mnie bylo identycznie, stosowalem CB przed ru i nie mialem zadnych ubokow. Bylem na ru 2.5 roku mialem wiele ubokow,przeszedlem na CB i dalej uboki. Z czasem puscilo. Jednak ru daje sie we znaki i powodujac uboki organizm jest oslabiony i przewrazliwony na inne srodki,ktore nie koniecznie musza powodowac te uboki.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dziwne ja biore ru w mioxie juz 3 laty i nie mam brain froga i tym bardziej obnizonego libido jak mialem na finasterydzie, skąd niby wiesz ze to od ru a nie psychika ?

 

Wróżyłem z fusów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez mialem brain fogi jak zle spalem, chodzilem o 3 w nocy spac i wstawalem o 7 a o finie wtedy jeszcze nie slyszalem nawet ;p tak czy siak , niektorzy maja po prostu pecha i zle reaguja takie rzeczy a sa tez ludzie ktorzy od 20 lat biora fina i nic im nie jest .... pech , czasami nie mozna miec wszystkiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, 5 dni stosuje Ru, przez pierwsze dwa dni odczuwałem ból głowy po aplikacji, później przeszło, teraz odczuwam ból jąder oraz problem z erekcja, stosuje normalnie fina i nic mi się nie działo po nim, chciałem zapytać czy u kogoś uboki ustąpiły z czasem?

Bo nie wiem czy rezygnować juz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam zamówiłem właśnie RU i KB pytanie o co chodzi z tymi deklaracjami czy trzeba je wypełniać i wysyłać do zamówienia


Nezyr 1mg

Nizoral szampon

Revivogen

Emolium szampon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, wypełniasz robisz pdf gdzies w kserze i wysyłasz czekasz i po paru dniach przychodzi paczka z ru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza deklaracje rozumiem a druga siedziba firmy ? Regon ?


Nezyr 1mg

Nizoral szampon

Revivogen

Emolium szampon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli bierzesz na firme to delkaracja na firme xD jak nie na firme tylko na osobe indywidualną to tylko pierwszą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko już ok czekam na zamówienie ..jaki czas oczekiwaliście na przesyłkę


Nezyr 1mg

Nizoral szampon

Revivogen

Emolium szampon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy po zrobieniu mieszanki musi ona przeleżeć w lodowce 24h czy można używać odrazu i jak przechowywać reszte czyli KB i proszek RU co zostanie na następne mieszanie


Nezyr 1mg

Nizoral szampon

Revivogen

Emolium szampon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy może ktoś mi powiedzieć czy dobrze to zrozumiałem wymieszanie RU przeczytałem chybacwszystkie wątki ale nie chce zmarnować towaru a wiec

 

1.KB SÓL 100ml mieszam ze spirytusem rektyfikowanym 95-96 % 180ml

2.Chcac uzyskać np stężenie 3 % RU daje 3gram RU i 97ml pojazdu którego wcześniej rozmieszalem ze spirytusem

3.Tak samo robię jakbym chciał wyższe stężenie czyli 5gram to 5% stężenie


Nezyr 1mg

Nizoral szampon

Revivogen

Emolium szampon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam znowu rozmieszalem 55g KB z 90 g spirytusu czy to dobrze teraz chce zrobić RU 3% czyli dodaje 3 gramy RU do 97 gram otrzymanego pojazdu ...


Nezyr 1mg

Nizoral szampon

Revivogen

Emolium szampon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mniej więcej róbcie to ru

poeksperymentujcie sobie trochę więcej tego trochę mniej tego itd

tak żeby nie mieć uboków od zbyt szybkiego wchłaniania i jednocześnie żeby dawało efekty jakieś.

 

A moje pytanie jest takie po 2 latach ru 5% 1ml coś przestało na mnie działać

uboków brak, jaki i efektów

i tu pytanie czy lepiej używać większego stężenia np 8%

czy lepiej używać ru 2x dziennie ?

I to i to może robić uboki walnięcie 8 na raz czy ponowne popchnięcie po 12h poprzedniej dawki

pytanie co lepiej działa ?

Ktoś testował ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak miesiąc temu od zamówienia do paczki 4 dni


Nezyr 1mg

Nizoral szampon

Revivogen

Emolium szampon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra znowu panikuje sklep to solidna firma paczka została dostarczona, mam pytanie proszek podbno mozna trzymac w temperaturze pokojowej pare miesiecy ? a trzymanie w zamrazalce to tylko potencjalne dmuchanie na zimne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko, może ktoś wie, i będzie chciał odpowiedzieć: Otworzyłem słoik z RU + KB sol, nałożyłem odpowiednią dawkę jak zawsze na banie, i zapomniałem zamknąć. Przez 7 godzin stał otwarty. Mogło się coś stać? robić nową mieszankę, czy bez problemu korzystać z aktualnej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytanko, może ktoś wie, i będzie chciał odpowiedzieć: Otworzyłem słoik z RU + KB sol, nałożyłem odpowiednią dawkę jak zawsze na banie, i zapomniałem zamknąć. Przez 7 godzin stał otwarty. Mogło się coś stać? robić nową mieszankę, czy bez problemu korzystać z aktualnej?

 

Korzystaj dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5%-wy roztwór do celów laboratoryjnych.

1 gr Ru + 7 KB +12 Eth

2 gr Ru + 14 KB + 24 Eth

3 gr Ru + 21 KB + 36 Eth

4 gr Ru + 28 KB + 48 Eth

5 gr Ru + 35 KB + 60 Eth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Ten sklep edt.com.pl działa jeszcze? Zamawiać z niego? Bo ostatnie opinie coś kiepskie się wydają i ogólnie mało tu dyskusji.

 

2. Z tego co zrozumiałem to żeby zrobić zapas na 3 miesiące potrzebuję kupić 50mg KB SOL (tutaj też wydaje mi się, że powinno być napisane ml) i 5g RU-58841 (na stronie napisane jest 5mg, ktoś wcześniej już tutaj wyjaśnił, że to błąd, ale czy na pewno?).

Potem wziąć to i wymieszać 35g tego KB z 60ml spirytusu, dodać 5g RU i mieszać dopóki się wszystko ładnie nie rozpuści. Dobrze zrozumiałem? Bo tutaj widzę, że co post to inna opinia i nijak się w tym połapać nie mogę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep działa, dobrze, mam pytanie przerwa 3 dniowa od minoxa z ru może negatywnie wpłynąć na kuracje ? Czy taka krótka przerwa nic nie spowoduje ? ewentualnie na te 3 dni mozna by wlaczyc prosca aby zabezpieczyc te 3 dni ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś z Was jakąkolwiek wiedzę że RU może powodować problemy z jakością nasienia ? Czy jest to wogóle możliwe przy stosowaniu go zewnętrznie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...