free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś informację kiedy RU będzie dostępne w sklepie? Od ponad tygodnia brak towaru. Ja mam jeszcze płynu na ostatni tydzień. Nie wiem o co chodzi ale coraz gorzej z tym sklepem się dzieje. Kiedyś jak potrzebowałem to wchodziłem, kupowałem i po sprawie. A teraz albo jakieś zamówienia na maila, później problemy ze sklepem. Teraz brak towaru. Żeby jeszcze na maile odpisywali to było by super ale oczywiście też kontaktu brak.

 

-- 11 paź 2020, 20:09 --

 

Zamawiał ktoś z Was w tym sklepie: https://receptorchem.co.uk/ i może powiedzieć coś jak z czystością i czasem dostawy? Muszę na szybko zamówić bo nie chcę przerywać kuracji i widzę że pora zmienić sklep bo na ten polski nie ma co liczyć. Jest strasznie niestabilny. Chyba że macie jakieś inne źródła w europie z przyzwoitym czasem dostawy. Wiem że można znaleźć i taniej ale czas dostawy to ok miesiąca. Odpada.

 

Tydzień wcześniej byś napisał to byś miał, bo odsprzedawałem RU ze sklepu zioma. Tak z ciekawości. Ile już używasz RU? jak rezultat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używam od ponad 2 lat. Trudno mi powiedzieć bo było by gdybym nie używał. Po pierwszym roku była poprawa, przede wszystkim w grubości włosa. Teraz ten stan się utrzymuje i nie zauważam ani ja ani nikt z mojego otoczenia że coś się pogarsza. Ale jak wiadomo, aby jakakolwiek kuracja była skuteczna, należy ją ciągnąć systematycznie bez przerw. Niestety polski sklep upada już na psy i chcąc na nim polegać można szybko wyłysieć ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem. Czy ktoś z Was otrzymał odp ze sklepu albo ma kontakt do zioma i może podpytać kiedy będzie dostępne RU? Pisałem maila kilka razy, zero odp. Na wiadomości nie odpowiada. Kompletna zlewka klientów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem informacje mailową że są na urlopie i za ok. 2 tygodnie bedzie dostępne RU. Niestety napisali ze KB Sol juz nie będzie dostępnego. Macie jakieś pomysły gdzie zamawiać KB SOL ?


1 ml 1% CB codziennie grudzien 2016-styczen 2017

1ml 2% CB luty-kwiecien 2017

1 ml 3% CB od maj 2017

1 ml 4% CB od lipiec 2017

1 ml 4,5% CB od sierpien 2017

Ru 5% 2ml ED, Saba zel co 2 lub 3 dni, emu oil. od marzec 2018

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam ten sam problem. Czy ktoś z Was otrzymał odp ze sklepu albo ma kontakt do zioma i może podpytać kiedy będzie dostępne RU? Pisałem maila kilka razy, zero odp. Na wiadomości nie odpowiada. Kompletna zlewka klientów.

 

Nie chodzi o zlewanie Was. Brak odpowiedzi wynika z tego ze też potrzebuję mieć chwile odpoczynku od spraw bieżących, żeby poukładać sobie plany w głowie.

Towar jest cały czas dostępny, ale przeorganizowuję sklep. Do końca października sprzedaż ruszy.

KB sol - wymyślę z Angelem co z tym zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może skoro to forum zostało przerobione to ze sklepem też coś robią i może jakoś na dniach ruszy ? ale w sumie to już nie pierwszy taki przypadek z tego co tutaj czytam , a jak wiadomo stałe źródło to podstawa w kuracji , a sam mam w planach wskoczyć na RU za jakiś czas. Przydało by się znaleźć jakieś dodatkowe źródło zakupu RU , tak w razie w były problemy ze sklepem u zioma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biore RU od nowego czlonka forum juz pod pol roku.Zawsze wysylam kase najpierw na konto ,pozniej otrzymuje paczke.Nigdy mnie nie oszukal.Co do jakosci srodka - ciezko sie wypowiedziec bo nie mam porownania.

Jest na tym forum z mojego polecenia, poznalem go w innym miejscu i szuka dodatkowych klientow.Ma RU dostepne od reki prawie caly czas.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe , ale jeśli pracują nad stroną to pliki ze strony ściągnęli , a domena może zostać zmieniona więc to akurat nie jest problemem. Nie wiem dokładnie jak działała poprzednia odsłona strony , ale raczej była formą prywatną , zamknięta na osoby z zewnątrz , a może chcą się przebranżowić na coś więcej ? Swoją drogą troche szkoda , że ziom nie wpadnie na głupie 5 minut i nie napisze prostej wiadomości , żeby każdy wiedział na czym stoi , nie wierze , że nie ma czasu napisać jednej wiadomości , szczególnie biorąc pod uwagę , że tyle osób na nim polega.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest jeszcze kaneshop gdzie towar jest dostępny cały czas, minus taki ze przesyłka do polski to 35$ więc tutaj warto faktycznie złożyć się w kilka osób lub po prostu kupic na własna rekę jak juz ktos nie ma towaru nic a nic.

 

Mi osobiście brakło juz KB, RU mam jeszcze na jakies 2 msc szkoda ze brak informacji kiedy ziom planuje ruszyć i czy w ogóle bo tak to nie wiadomo co robić 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nikt nie ma kontaktu do zioma? Bo z tego co czytałem, miało zniknął KB a przepadł cały sklep xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawid ten kaneshop to sprawdzony temat ? Sa jakies recki tego zrodla, uzytkownikow na niezaleznych forach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem z nowego źródła, sklep z Holandii, w ciagu 4 dni dpd przyszlo kontakt stały cały czas po angielsku, lecz cena, jest droższa 10 g okolo 700 zl wychodziy, 5 za 420 zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


Podaje link do sklepu.
Niestety nie widze opcji edycji mojego postu.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, atom napisał:


Podaje link do sklepu.
Niestety nie widze opcji edycji mojego postu.
 

To jest w roztworze standardowym? Jaka pewność że jest tam 5% ru? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Dawid0020 napisał:

To jest w roztworze standardowym? Jaka pewność że jest tam 5% ru? 

W alkoholu.Nie mam pojecia czy tam jest 5%.Bralem RU tylko i wylacznie od kolegi jager wiec nie mam porownania.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, alabala napisał:

https://follicle.fit/product/advanced-care/

Znalazlem dosyć tanie RU, ktos moze stad bral kiedykolwiek ?

Ja stąd brałem, narazie jeszcze mi zostało z polskiego sklepu, ale to przyszło w ciągu 4 dni, kontakt normalnie cały czas był, jak bierzecie to przez numer karty, dpd z Holandii szlo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, arkadiusz098 napisał:

sorry pomyliło mi się, stąd brałem https://actifolic.com/product/ru58841-powder/  ,a nie z tego linku co podałeś 

Ten actifolic dolaczyli jakies certyfikaty itd, pytales sie czy sami robia czy siagaja z Chin ?

Jeżeli byłby to holendreski lab, a nie tylko importer chinskiej masowki to bylaby to zlota opcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, alabala napisał:

Ten actifolic dolaczyli jakies certyfikaty itd, pytales sie czy sami robia czy siagaja z Chin ?

Jeżeli byłby to holendreski lab, a nie tylko importer chinskiej masowki to bylaby to zlota opcja.

certyfikatu nie było, było w takim woreczku zapakowanym jak na stronie etykieta opis, a nie pytałem skąd biorą czy robią swoje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lipa, nie chca zdradzic, źródła, twierdza ze wspolpacuja z prywatnym labem - brzmii jak bullshit i reselling taniej chinskiej masowki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.12.2020 o 10:55, alabala napisał:

Lipa, nie chca zdradzic, źródła, twierdza ze wspolpacuja z prywatnym labem - brzmii jak bullshit i reselling taniej chinskiej masowki.

Oprcz nich jest jeszcze kaen, shop nigdy następnym razem chyba wezmę od niego bo taniej idzie ktoś zamawiał jak długo idzie do polski i jaki dostawca kurierski dostarcza i daje certyfikat? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem ciekawa opcje https://www.axonmedchem.com/product/1680

Tanio wychodzi, moznaby zrobic jakis forumowy group buy zeby podzielic koszta wysylki i zbic cene za gram za wiekszy zakup.

Odpisali, mi ze maja wlasne laboratorium w Holandii. Faktycznie google mowi ze to spory lab, maja profile na fb, linkedin itd., wyglada to dosyc legitnie.

Jak oceniacie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...