free web hit counter Skocz do zawartości
adas

Witamina B2,5 itd. a łojotok

Rekomendowane odpowiedzi

Jej, znacie może jakiś produkt w którym jest mega wysoka dawka witaminy b2 i b5 tak żeby nie łykać 20 tabletek z opokaownia takiej witaminki standard z apteki?

Chodzi o dawkę rzędu 0,5-1 gram w tabletce lub np. kilku (cała paka tych aptecznych to chyba tyle, ale 5 zł plus często są w zestawie z innymi, których nie chcę).

 

Chcę spróbować to z ŁZS, mam saba gel z forum, ale jak na razie po 3 dniach nie czuję różnicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja potrzebuję bardziej B2 :/.

 

Ponoć witamina D ma bardzo duży wpływ.

 

Nie raczej 5 by się przydała. A czy ktoś sprawdzał tą firmę myprotein?

Tutaj temat na temat acne:

http://forum.bodybuilding.com/showthrea ... =136499471

 

na iherb.com są po 500 mg, alek uracja tym wychodzi drożej nie wiem jak z jakością tego proszku w myprotein bo 1 kg za 75 zł w stosunku do tabsów to strasznie tanio. Z drugiej strony sam zamówiłem za 56 zł 1 kg witaminy C, gdzie w postaci wszelkiego rodzajów pluszów czy tabsów zapłaciłbym pewnie z 400 zł...

 

 

Kurde:

"The use of pantothenic acid for the treatment of acne has resulted in some controversy. Typically, high doses of the vitamin need to be taken on a routine basis in order to see any visible results. Repeated high doses of vitamin B5 have been linked to several side effects such as thinning hair and gastrointestinal problems."

http://www.wisegeek.com/how-do-i-choose ... powder.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...