free web hit counter Skocz do zawartości
AngelOnTheEarth

Dopóki jest o co, trzeba walczyć

Rekomendowane odpowiedzi

tyle ze latanoprost przynajmniej dla mnie okazal sie kompletnie nieskuteczny duzo lepszy minoxidil przynajmniej w moim przypadku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w moim odwrotnie, co prawda w przypadku minoksa nie używałem żadnego dobrego blokera ani zew ani wew, ale latanoprost/bimatoprost jest dużo bezpieczniejszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o to chodzi, że ciężko jakikolwiek stymulator ocenić, jeżeli nie używa się dobrego blokera... Ziom miałeś tak samo jak ja, że minox zrobił dla nas więcej złego niż dobrego, bo nie stosowaliśmy porządnego blokera. Natomiast ja1922 wraz z minoxem i latanoprostem stosował cokolwiek mocnego?? Jeżeli tak to on będzie najrzetelniejszą osobą, która może potwierdzić jak działał na niego minox i latanoprost;)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli jak widać na Ciebie zwiększenie PGF2a nie powoduję polepszenia się włosów, w badaniu działało tylko na 50% więc niestety zaliczałeś się do tej drugiej grupy Co prawda ja również nie mogę powiedzieć że ma spektakularne efekty po latanoproście (poprawa skroni i wzmocnienie wlosów na zakolach)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej wie co działa na niego a co nie, dlatego będę chciał też wypróbować ten bimatoprost i się przekonać jak podziała na mnie, tym bardziej, że z kombinacją CB/AHK/ASC kolejny stymulator nie zaszkodzi a pół roku mu dam najwyżej:)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie bimatoprostu to będę miał zamiar również z nim spróbować, zamiast latanoprostu, ale zamówienie będę organizował nie wcześniej niż za 3-4 miesiące

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pewnie też będę chciał spróbować z bima, żeby z minoxem nie zaczynać- no chyba, że wszystko odrośnie to już nie będę nic dodawał w każdym razie piszę się na Twoje zamówienie


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tutaj nie masz co na razie się zarzekać, jak stworze wątek odnośnie zamówienia bimatoprostu to wtedy będziemy się mocniej nad tym zastanawiać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mi takie zamówienie i spróbowanie bima jak najbardziej pasuje, tym bardziej, że muszę rzeczywiście na razie obecnej kuracji dać trochę więcej czasu;) Poza tym na razie czekamy na zapasy, które mam nadzieję, że będą jak najszybciej;)

Zdaniem Israelite bima jest bardzo porządnym stymulatorem, wiadomo jakie on ma podejście i ile wszystko używa, ale może akurat on znalazł się w tej szczęśliwszej 50%


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widziałem że szukasz dutasterydu i znalazłem w formie tabletek, które można dzielić. Generyk nazywa się Veltride i radziłbym Ci kupić gdzieś w necie zamiast szukać na forum Napisz do mnie PW w tej sprawie bo sam się zastanawiam nad przejściem na duta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To by było super rozwiązanie tylko muszę się jeszcze zastanowić co będzie lepsze 0.1 mg co 3 dzień czy 0.5 mg co 5-7 dzień... Jakby była paczka do 2 tyg u mnie to pewnie na razie to co stosuje by mi wystarczyło, ale i tak bym wziął tego duta w razie czarnej godziny, bo termin ma długo a nigdy nie wiadomo czy lepiej by go nie było dołożyć do mojej kuracji, bo wtedy miałbym pełny mix i pewność, że mogę cokolwiek jeszcze odzyskać, tylko wiadomo, że na uboki bym musiał strasznie uważać, bo zdrowie to priorytet, ale bez włosów nie da się obejść obojętnie, tym bardziej, że nawet jak nie łysiałem miałem je takie piękne, że nie da się tego uczucia zapomnieć:).


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stosuje od około 3 miesięcy RU, ASC z miesiąc i AHK około 3 tyg i pisałem wcześniej o bólu pod żebrami, czasami lewa strona, ale głównie prawa, w sumie to czasami też jakby na nerki przechodziło. Myślałem, że z czasem mi to przejdzie, jednak nie bardzo na to się zanosi a nie chciałbym też rezygnować z obecnej kuracji;/ W sumie jestem trochę w kropce, ale zawsze muszę odczuwać jakieś uboki;/


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w jakich pojazdach stosujesz te substancje? (nie myślałeś czegoś zmienić?)

A co do bólu żeber jak myślisz która substancja to powoduje i ewentualnie odstawić tą substancję/zmniejszyć dawkę?) i ewentualnie szukać zamiennika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stosuje ASC w kremie EMU, RU stosowałem w standardowym pojeździe 70alk, 30 pg, ale od około tygodnia stosuje w K&B solution. AHK stosuje w kremie EMU. Myślę, że nic za bardzo nie ma co zmieniać, bo niby te pojazdy najbezpieczniejsze są, więc za wiele bym już nie wymyślił.

Jeżeli chodzi o pytanie co to może powodować to szczerze odpowiedziawszy nie mam zielonego pojęcia;/ Nie chce też rezygnować z czegokolwiek, także poczekam jeszcze chwilę i ewentualnie odstawię każdą z tych 3 rzeczy po kolei na około tygodnia i zobaczymy co to powoduje...


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tydzień to zbyt krótki czas żeby cokolwiek stwierdzić, ale jeśli szybko reagujesz na kuracje o kto wie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do kłucia miałem kiedyś coś podobnego, jakby kolka tylko wyżej.

Wtedy z tego co pamiętam że brałem leki na astmę, ale się uspokoiło i generalnie chyba nic nie odstawiałem. Czasami nawet wracało potem.

 

Może przejdź się do jakiegoś kumatego lekarza, zapytaj co to może być?

 

(A nie myślałem odstawić RU na 3 tygodnie, jak dalej będzie, to ASC-J9, tak żeby sprawdzić co powoduje to kłucie, bo jak wszystko odstawisz i wszystko przejdzie, to będzie wina leków tylko których )

 

A co z CB? Bo możesz ewentualnie zamiast RU wrzucić CB do kuracji i zobaczyć jak działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie napisałem w poście wyżej, że jak będzie tak dalej to zacznę odstawiać każdy środek z tych 3 po kolei i po tygodniu może nawet dwóch. Wiadomo, że jakbym wszystkie odłożył nagle to nie miało by to najmniejszego sensu...

(Jeżeli chodzi o kłucie to dziwne, ale wczoraj tego nie miałem, więc na razie na pewno poczekam jeszcze kilka dni albo nawet tygodni niczym bym miał coś odstawić)

 

CB-03-01 miałem mieć już dawno, ale z pewnych przyczyn wciąż to zamówienie trwa(niestety ten związek jest bardzo ciężko dostać i tez inne problemy po drodze potrafią się pokazać;/), ale tak zamierzam zastąpić RU na CB i przekonamy się wtedy ile to CB jest warte i czy wciąż będzie to kłucie, ale oby znikło już nawet teraz:).


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możliwe że to kłucie miałeś przez RU ale standardowym pojeździe, z KB solution powinno ustąpić (oczywiście jeśli jest to spowodowane RU, czego nie można stwierdzić jednoznacznie), ale wiadomo że z dnia na dzień to nie przejdzie... Stosuj tą kuracje jeszcze co najmniej 2tyg i wtedy zdecyduj jeśli objawy nie przejdą. Poza tym używasz dermaroller który bardzo znacznie zwiększa absorpcje...

 

Pamiętaj żeby CB nie częściej niż 2x tydzień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, tak poczekam na pewno jeszcze z 2-3 tygodnie albo nawet do czasu aż CB będzie o ono do tego czasu spokojnie powinno być już no...

Jeżeli chodzi o CB wiem właśnie o tym, że będę musiał zrezygnować na jego rzecz z RU i keto( wiem, że to za dobry pomysł nie jest, ale co zrobić, mam nadzieję, że nic się złego nie zacznie dziać, bo używam szamponu z keto od bardzo dawna w sumie z 4 lata, chociaż z drugiej strony zobaczę czy chociaż 1-2 x na tydzień go nie zostawię, mimo że nie powinno się z CB w kuracji go mieć)

Tak zgadza się, będę stosował go 2x na tydzień;)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o sytuację CB to szkoda słów powiem delikatnie no comment.

Natomiast pisząc o sytuacji na głowie to jest bez zmian, zero na plus i zero na minus. Zapewne kuracja działa, ale z tego nw 3 raczej wyjść mi nie będzie dane bez HT, chociaż głownie skupiam się na tym, żeby utrzymać to co mam na lata. Muszę dodać, że ostatnio mam sporo stresu, mało snu, niezdrowe odżywanie i wstawanie do pracy 1-2 w nocy i to ma na pewno spory wpływ na łysienie, ale mam nadzieję, że stan dzięki tej kuracji wciąż będzie się minimum utrzymywał.

Najlepsze efekty jak do tej pory miałem po finie, ale RU w KB solution , AHK i ASC używam za krótko, żeby mówić na ile pomagają/ chociaż na pewno działają...


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jak wyszło jeśli chodzi o uboki?

Domyślam się, że chodzi Ci o fina... Także ból jąder, ból wątroby, senność, mocny ból prostaty/ więcej nie pamiętam...


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jak wyszło jeśli chodzi o uboki?

Domyślam się, że chodzi Ci o fina... Także ból jąder, ból wątroby, senność, mocny ból prostaty/ więcej nie pamiętam...

 

Chodzi mi o ból pod żebrami, o którym pisałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...