free web hit counter Skocz do zawartości
AngelOnTheEarth

Dopóki jest o co, trzeba walczyć

Rekomendowane odpowiedzi

Musisz sam ocenić czy to ma związek z CB. Ja osobiście nie mam żadnych infekcji, ale to może nic nie znaczyć.

Rzeczywiscie dopiero po kilku dniach widze roznice i czuje jakby lekarz mial racje , infekcja anginowa minela a zostalo zaplenie( czy moze stan zapalny utrzymywac sie, byc powodawanym przez stosowanie CB?!) wciaz zadaje sobie to pytanie, ale tak ciezko mi przerwac nawet na dzien ten lek widzac taka poprawe w ostatnim miesiacu, ze poczekam jeszcze moze odstawie wkrotce na 2 dni i sie przekonam. Dostalem leki przeciwbolowe/przeciwzapalne*nie chca tu antybiotykam faszerowac bardziej niz sa zmuszeni) ale na miesiac stosowania a za 10 dni do Pl sie wybieram, no oni chyba chca zebym cale wakacje bez przyjemnosci zyl(0 %% przy tych tabsach) i tylko na lekach lecial ;p

 

Moim zdaniem SUPER STAN!

Myślisz, że z tych małych włosków będą pełnowartościowe?

Jak patrze na stan sprzed 2 lat(kiedys wrzuce fote) to widze spory plus na lepiej. Tam juz prawie z jezykiem sie zegnalem. Jestem naprawde mega zadowolony z obecnej kuracji i stanu

Nie wiem , mam taka nadzieje. jeszcze miesiac temu nie mialem tych wloskow w ogole a te takie o polowe dlugosci nad nimi tez mi urosly zdrowe , bo rok temu ich nie mialem ! Stad jestem dobrej mysli, nawet jak nic mi nie odrosnie to widze mega zahamowanie na obecnej kuracji a o to przeciez chodzi przy jak namniejszych ubokach(zakladajac, ze CB nie powoduje u mnie tych problemow z gardlem a wahania erekcji od duta pomaga mi zenszen z cynkiem) i obciazeniu organizmu zatrzymanie tego chorobstwa oraz cieszenie sie wlosami, wtedy nawet ht ma sens, jezeli chce sie miec je idealne


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
obciazeniu organizmu zatrzymanie tego chorobstwa oraz cieszenie sie wlosami, wtedy nawet ht ma sens, jezeli chce sie miec je idealne

 

No w końcu zaczynasz z sensem "gadać" a nie odkładać do usranej śmierci


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakis Update zdjeć można? Te małe włoski urosły? Nabrały koloru?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ile miesięcznie wychodzi Ci za Cb?

 

10gram srednio wystarcza mi na okolo 10 miesiecy.

Ile miesiecznie zalezy po ile kupie CB srednio kosztuje/kosztowalo 50-70$ za gram plus przesylka 45$.

Takze CB z pojazdem plus minus 250zl miesiecznie.

 

Jakis Update zdjeć można? Te małe włoski urosły? Nabrały koloru?

 

Wszystkie wypadly. Nie mam nic przeciwko bo szykuje sie do ht,sam juz nie pamietam co porobilem ze wypadly,ale sporo kombinacji mialem w kuracji. Najwazniejsze,ze reszta ladnie sie trzyma.

Jako iz bylem dzisiaj u fryzjera i jestem z kuracji bardzo zadowolony to wrzuce zdjecia jak to wyglada. Zakoli nie robie ,bo sa bez zmiany. Bez ht juz nie ma sensu ich robic,(zdjec) ale sam fakt,ze kuracja po tylu latach wciaz daje mi taki efekt to pozytywna energia rozpiera czlowieka. Wierze i mam nadzieje,ze po ht bede mial to czego nie mialem nigdy a dzieki tak dlugoletniej walce z pozytywnym efektem bedzie to mozliwe przez kolejnych x lat

 

20171230_151632-1.thumb.jpg.2a1cefd548a3f8ac06ea3fabfb2ab58e.jpg

 

20171230_151635-1.thumb.jpg.77e3526dffc2f3b616405e3cf51d9487.jpg


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za offtop ale darkman mistrzostwo świata ten czarny kołcz Nie moge z tego kola


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jesteś dobrym kandydatem do ht.

 

Mam nadzieje zobaczymy za 6-12 miesiecy sie okaze.

 

CZy stosujesz CB na Stemoxie czy na standarowym podjezdzie?

Stemox


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stosowales CB tylko w stemoxie czy rowniez w pg/eth?

jak porownasz te dwa pojazdy? w ktorym lepiej Cb dziala?


1 ml 1% CB codziennie grudzien 2016-styczen 2017

1ml 2% CB luty-kwiecien 2017

1 ml 3% CB od maj 2017

1 ml 4% CB od lipiec 2017

1 ml 4,5% CB od sierpien 2017

Ru 5% 2ml ED, Saba zel co 2 lub 3 dni, emu oil. od marzec 2018

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciezko ocenic wydaje mi sie,ze podobnie moze z delikatnym wskazaniem na pg/et


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...