free web hit counter Skocz do zawartości
AngelOnTheEarth

Dopóki jest o co, trzeba walczyć

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli nie stosujesz tych eksperymentalnych środków na umytą i czystą skórę głowy. Skąd ta godzina? A stąd, że powiedziałeś sam o tym. Wpierw minoxidil, a po wyschnięciu płyn eksperymentalny. Każdy jest ciekawy, czy są jakieś pożądane skutki, ale mało kto je ukazuje. Jakby bał się rentgenowskiego wzroku nieprzychylnych osób, którzy wypatrzą łyse miejsca na skórze głowy i skomentują jak niechcianego pieska ze schroniska. W sprawie włosów i skóry osobiście interesuje mnie opinia dermatologów i własna, a do zdania innych mogę co najwyżej się ustosunkować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli nie stosujesz tych eksperymentalnych środków na umytą i czystą skórę głowy. Skąd ta godzina? A stąd, że powiedziałeś sam o tym. Wpierw minoxidil, a po wyschnięciu płyn eksperymentalny. Każdy jest ciekawy, czy są jakieś pożądane skutki, ale mało kto je ukazuje. Jakby bał się rentgenowskiego wzroku nieprzychylnych osób, którzy wypatrzą łyse miejsca na skórze głowy i skomentują jak niechcianego pieska ze schroniska. W sprawie włosów i skóry osobiście interesuje mnie opinia dermatologów i własna, a do zdania innych mogę co najwyżej się ustosunkować.

 

Widze, ze dalszy dialog nie bedzie mial sensu- do cholery jak nie widzisz fotek, ktore ukazuja moj stan i to co wnosza poszczegolne rzeczy? Ty zamiast walczyc z wlosami to moze lepiej do okulisty i to porzadnego sie zapisz??

Codziennie RANO myje glowe przed uzyciem CB.

Kazdy sie spodziewa tylko efektow a ruszyc dupy do walki, osiagnac cos samemu, zalatwiac roznego rodzaju srodki, wydawac sporo kasy na eksperymenty i tracic przy tym swoj cenny czas to nie ma juz komu. Najpierw sam pokaz co wniesiesz do danego forum a pozniej oczekuj czegokolwiek.

Powalcz 4-5 lat, zobacz jak latwo jest utrzymac to co masz i jeszcze latwiej odzyskac wlosy, i wtedy dodaj swoje cudowe fotki piszac, ze nie boisz sie pokazac swoich lysych miejsc na skorze glowy, bo masz zawaliste efekty i nie jestes niechcianym pieskiem ze schroniska!


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz się wycofać z dyskusji, to zawsze to możesz zrobić. Nie kierowałem do Ciebie ostatniego ze stwierdzeń. Tylko mówiłem, tak ogólnie. Można powiedzieć, że po części dokończyłeś moją myśl. Mam nadzieję, że nie zraziłeś się do mnie.

 

Swoich fotografii nie mam co pokazywać (na chwilę obecną). Strzyżę się na przysłowiowe zero, więc jakiekolwiek wyniki widzę dopiero po tygodniu lub dwóch, gdy zapuszczam raz w miesiącu włosy. Nie widzę znacznego postępu w odzyskiwaniu włosów. Zdjęcia robiłem w pierwszym miesiącu prawie codziennie. Teraz zdecydowałem o robieniu ich raz na miesiąc, albo przed i po strzyżeniu. Mam przerzedzone zakola i nieco mniej koronę głowy. Czyli standard

 

Twoje zdjęcia z 22 grudnia 2012 roku widziałem, ale nie dałem przy nich komentarza. Jeśli się nie domyślasz dlaczego, to powiem tak: Nie widziałem różnicy między poszczególnymi fotografiami. Tym bardziej, iż pierwsze z nich zrobiłeś innym aparatem fotograficznym lub innym telefonem z funkcją zdjęć. Dodając jeszcze więcej światła do ostatnich zdjęć, zrobiłeś efekt "prześwietlonych fotografii". Aby uniknąć tego zjawiska, którego unikają fotografowie musisz wybrać odpowiednie miejsce na zrobienie fotografii. Jeśli jest to portret, to możesz przesunąć lampę lub samemu stanąć z aparatem nieco z lewej lub nieco z prawej strony osoby portretowanej. Jeśli na zdjęciu ma być dodatkowo element tła, czyli budynek, fragment elewacji, krajobraz, to musisz zdecydować się na zmianę trybu wykonywanych zdjęć z automatu i półautomatu na tryb manualny. Punktowy pomiar światła pomaga w usuwaniu prześwietlonych fotografii. Profesjonalne aparaty fotograficzne umożliwiają nałożenie filtru, który zmniejsza poziom jasności w skali najjaśniejszych elementów sceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny update.

Prawie pół roku używania CB w cosmo cremie oraz AHK blisko roku stosowania również w takim samym pojeździe. Co jest niewątpliwie dziwne oraz zagadkowe- po okresie stosowania 2-4 miesięcy były fajne efekty, o których byłem przekonany,oraz że z czasem będzie tylko lepiej, niestety z niewyjaśnionych przyczyn CB tak jakby przestało działać od około miesiąca! Włosy lecą bardziej niż wczesniej oraz zakola się pogorszyły i nie wygląda na to, że przy obecnej kuracji coś się zmieni już na lepsze. Może wy macie jakiś pomysł co się mogło stać, że tak nagle coś co szło w dobrym kierunku nagle idze w coraz gorszym??? Zaznaczę, że stosuje wszystko regularnie.

Z CB zdecydowanie nie zrezygnuje jeszcze, bo wciąż mam mieszane uczucia do niego, jednak na pewno nie będę stosował w kremie. Zostalo mi go jeszcze na około 1-1.5 miesiąca w kremie i będę chciał jak najszybciej dołożyć do tego 5% RU w KB oraz Saba Zel. W niedalekiej przyszłości(myślę, że uda mi się załatwić do 2 miesięcy) planuje stosować CB, ale tym razem w pg/et.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni postanowilem zmienic kuracje, bo niestety poprzednia okazala sie nie do konca za korzystna i nawet nie zatrzymala mi procesu;/.

Zrezygnowalem z kremow na rzecz standardowych pojazdow. Od kilku dni zacząłem stosowac w liposomach i jednej mieszance AHK 2.5%, Minox Sulphate 7.5% oraz Adenozyne 1%. Przez pierwsze 2-3 dni stosowalem po okolo 0.3 ml 2 aplikacje jedna po drugiej(okolo 30-60 minut czekalem az wyschnie),a nastepnie emu oil, jednak mialem spore bole glowy i delikatne watroby, wiec od wczoraj w nocy zaczalem stosowac tylko 1x po te 0.3 ml, majac nadzieje, ze to pomoze na te nieszczesne uboki, wiec niedlugo sie przekonamy.(ewentualnie jeszcze ze stezeniami pokombinuje,i adenozyne wywale z kuracji jak te 1x dziennie 0.3ml tez okaze sie za duze)

Wczoraj dostalem wreszcie CB w proszku i zamierzam od dzisiaj go stosowac w pojezdzie pg50/et50 0.4ml 2% dziennie:)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę że jako jeden stosujesz cb. co myślisz o nowym bezwodnym pojeździe z alkoholem oleilowym jaki stosuje cosmo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie czytalem o ich nowym pojezdzie tylko wzorowalem sie na przykladzie Alfiego z prywatnego forum , ktoremu standardowy pojazd dal niezle odrosty:). Wiele bylo watpliwosci co do tego pojazdu, bo wiekszosc myslala, ze juz kiedys w przeszlosci zostal on przez ludzi wyprobowany i niestety okazal sie do niczego- jednak nie wzieli pod uwage, ze CB najprawdopodobniej bylo jeszcze wtedy niesprawdzone lub nawet fake'm i wspomniany Alfie troche namieszal pozytywnie swoimi efektami z CB w et/pg:).

Krem niestety nie dal mi nawet zatrzymania, ale ze wzgledu na to, ze latwo nie potrafie odpuscic- chce kolejny i raczej ostatni raz(przed tym az zostanie przez wiekszosc forumowiczow przetestowany i potwierdzony czy przez wypuszczenie go na rynek przez cosmo) przekonac sie co do tego CB i jego dzialania badz niedzialania:)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslalem,ale dopoki sa efekty i nie ma powaznych ubokow i wiemy na przykladzie alfiego,ze standardowy pojazd z CB daje niezlego kopa, dlatego na razie tak stosuje i zostawiam.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po miesiacu na obecnej kuracji.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/566 ... 55ec9.html - lewe zakole

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c65 ... c4888.html - prawe zakole

 

P.S. Wiem i szkoda, ze jakosc nie za dobra, ale wciaz ta sama co we wszystkich poprzednich zdjeciach, niedlugo zmienie telefon to bedzie lepiej widac wszystko.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę Angel masz niezłą sytuację na zakolach, jeżeli CB daje taki efekt to dobrze wróży.

A jak wygląda twoja skóra po stosowaniu tego sterydu, masz jakieś wypryski w okolicach, na klatce lub na szyji bo to jest typowy objaw długiego stosowania sterydów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zadnych wypruskow nigdzie:) Poza tradzikiem ktory mialem od zawsze, ale z nim tez zaczynam skutecznie walczyc:) Co do CB to mysle, ze przekonamy sie tym razem juz na pewno do 6 miesiecy, ale jestem przekonany, ze w przeciagu miesiaca ta kuracja wiecej mi dala niz ostatnie 7 miesiecy na kremach, ktore moj stan nie potrafily nawet utrzymac.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elegancko, ciągnij dalej kuracje.


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hmmm, skąd masz CB? Kane?

 

Widać lekką poprawę.

 

Tak,Kane:-)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co używasz Adenozynę? Zamiennik Minoxa?

 

Na kim wzrorowałeś kuracje CB?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest zamiennikiem minoxa , stosuje minoxa wciaz od 5 lat a adonezyna jest jedynie dodatkiem, ktory stosuje mieszajac ja wraz z minoxem sulphate:)

 

Wzorowalem kuracje na efektach i srodkach uzywanych przez Israelite i GK z zagranicznych forum.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie jest zamiennikiem minoxa , stosuje minoxa wciaz od 5 lat a adonezyna jest jedynie dodatkiem, ktory stosuje mieszajac ja wraz z minoxem sulphate:)

 

Wzorowalem kuracje na efektach i srodkach uzywanych przez Israelite i GK z zagranicznych forum.

Isrealite - ogarniam, ten typ co stosuje wszystkie możliwe środki xD i ma mega odrosty na zakolach (no ale fin + dut + minox itd)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Minox Sulphate 7.5%/Adenozyna 1% 1x ED

AHK 2.5% 1x ED

CB 03-01 2% 1x ED

Emu Oil 1x ED

 

Skąd brałeś CB i AHK?

 

Kane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem po 2 porcje CB i AHK juz, Pierwsze szly z USA a ta ostatnia od Kane'a:)

 

Kurcze jak to panowie jest z siwymi wlosami, bo od okolo 2 lat mialem moze z 2-3 , ale ich ilosc delikatnie sie zwiekszyla i jest z 10-15, czy to oznacza, ze zaczynam tez siwiec?? Jeszcze tego brakuje, zeby sie siwymi wlosami w tym wieku zaczac przejmowac, ale taka ilosc chyba o niczym nie swiadczy, czy wlasnie od tego sie zaczyna...??


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a od czego miałoby się zacząć siwienie? Włosy miałyby robić się niebieskie? Oczywiście, że to początek siwienia, nic innego. Ale od tego się nie umiera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej o czymś świadczy. Ja mam 29 lat i nie doświadczyłem jeszcze u siebie ani jednego siwego włosa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Raczej o czymś świadczy. Ja mam 29 lat i nie doświadczyłem jeszcze u siebie ani jednego siwego włosa.

 

Świadczy tylko o genetyce, o niczym innym. Jeden siwieje w wieku 25 lat, inny dopiero zaczyna w wieku 45 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...