free web hit counter Skocz do zawartości
AngelOnTheEarth

Dopóki jest o co, trzeba walczyć

Rekomendowane odpowiedzi

Moja wina, nie doczytałem jakoś te 2% tak jednoznacznie mi się z RU skojarzyło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to co RU i saba na ciebie nie działa, że tak pilnie chcesz dopomoc CB? Czy moze RU stoujesz już za długo i trzeba zmiany? Jak to z tym jest? Można swobodnie miedzy tymi srodkami manewrować bez przykrych kosekwencji? Chce zacząć własnie z Ru, ale coraz wiecej czytam dobrego o tym CB i nie wiem co robić.


RU 100mg w KB

Minox foam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale to co RU i saba na ciebie nie działa, że tak pilnie chcesz dopomoc CB? Czy moze RU stoujesz już za długo i trzeba zmiany? Jak to z tym jest? Można swobodnie miedzy tymi srodkami manewrować bez przykrych kosekwencji? Chce zacząć własnie z Ru, ale coraz wiecej czytam dobrego o tym CB i nie wiem co robić.

 

Dzialaja, ale CB jest dla mnie srodkiem, ktory stosowalem juz ponad rok i jestem przekonany o tym, ze stosujac go mam zatrzymanie. RU plus Saba stosuje na razie 1.5 miesiaca, ale nie jestem przekonany do konca czy sa rownie mocne jak samo CB. RU dziala to nie ulega najmniejszym wątpliwosciom, ale niestety trzeba tez zaznaczyc, ze na niektorych nie dziala az tak dobrze. Czy na naszym czy zagranicznych forach jest o tym glosno, jednak to jest z kazdym srodkiem tak. Na jednych fin,dut,cb,ru,saba dzialaja bardziej,mniej lub w ogole a to juz zalezne od wielu czynnikow.

Poza tym na saba nie polece dlugo, a CB daje mi rowniez dzialanie przeciwzapalne, stymulujace i blokujace. Po prostu mysle wrocic do CB i mozliwe ze z raz na tydzien zostawic Saba. Mam nw 3 i nie moge sobie pozwolic na cofniecie zakoli czy przerzedzenia jakiekolwiek, bo w tym momencie to juz ostatni etap, w ktorym walka ma jakis sens i wlosy jako tako wygladaja jeszcze. Rowniez dobrze moglbym sobie zrobic ht, ale bedzie ono mialo tylko wtedy sens jak zatrzymam dany stan na kolejne 2-3 lata i bede pewny utrzymania przy dobrej kuracji, inaczej ht nie ma zadnego sensu, ale o tym wszyscy wiemy:)

Co do przeskakiwania z RU plus saba na CB i na odwrot to nie zauwazylem sporego pogorszenia, takze nie wplynelo to negatywnie, ale to pewnie dlatego, ze tak jak wspomnialem polaczenie RU z saba moim zdaniem dziala podobnie jak samo CB, z lekka przewaga dla CB i dochodzi do tego ze stosujesz tylko 1 srodek i wychodzi taniej, ubokow nie zauwazylem po ponad roku a po saba wiadomo jak bywa stosujac dlugo, na szczescie na razie tez nic u mnie sie nie pokazuje z ubokami.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AngelOnTheEarth jaka masz pewnosc ze cb z uk bedzie pewne? Na chwile obecna jestem lzejszy o ladna sume ktora przenaczylem na ru+saba ale coraz bardziej zastanawiam sie nad cb. Wydaje mi sie ze mamy podobny stan wlosow na chwile obecna, a fin ktory mam podobne dzialanie do ru dzialal na mnie? kurcze trudno mi powiedziec, niby mialem lepszy stan niz teraz ale a ilosc wlosow wypadajacych byla taka sama wiec nie wiem czy ru sobie poradzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest pewne CB od Kane:) Fin to jest lek, ktory zadzialal na mnie natychmiast i polepszyl stan wlosow, jednak uboki byly nie do zniesienia- 2 tyg stosowania i musialem zaprzestac uzywania, ale naprawde mi pomogl:) RU nie dziala na mnie tak dobrze jak fin tego jestem pewny, stosowalem juz kiedys w kb 2% i 5%, teraz wrocilem do niego i uzywam w liposomach robionych przez zioma, na pewno dam jeszcze z 1.5 miesiaca czasu ru i saba, zeby po 3-4 miesiacach ocenic czy bylo chociaz zatrzymanie/polepszenie/pogorszenie, jednak CB juz uzywalem i mialem zatrzymanie stad zamawiam go na pewno:)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiam to razem z grupa z USA, bo wtedy bedzie taniej. Tylko taka sprawa, ze ja nie mieszkam w pl i tam byl problem na celnym z CB, wiec stad potrzebuje ludzi z UK, ktorzy by to chcieli to przesylka chociaz by nam taniej wyszla:) Juz zamowilem sobie 5g AHK i 1g CB, ale zamowienie pewnie w tym tygodniu pojdzie dopiero, wiec jak ktos jeszcze sie zdecyduje to niech da znac:)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moglbys podac koszta za samo cb 1g. A jesli nikt sie nie znajdzie z Uk co by chcial pomoc to istnieje ryzyko ze pieniadz przepadnie jesli cofna na celnym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli cofna na celnym to kane odda kase tylko wlasnie zeby odeslali jak juz zatrzymaja:) Co do 1g CB to normalnie 200 $ a my bedziemy miec za 165$. Przesylka kosztuje 50$ wiec jakby minimum 2 osoby byly to zawsze to po 25$ by bylo, ale jak nikt sie nie znajdzie to i tak sam zamawiam:)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ok pomysle jeszcze dzien, dwa i dam Ci znac jaka decyzja.

 

Mieszkasz UK??


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisalem, ze tylko ludzie z UK moge wziac do tego zamowienia, bo do pl jest problem z wyslaniem CB. Takze jak mieszkasz w pl to odpada...


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angel.. Masz może jakieś porównanie "siły" CB do RU?

 

Po RU+SABA zaliczyłem spowolnienie, ale nie zatrzymanie.. I się poważnie zastanawiam nad CB.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CB moim zdaniem jest lepsze niz SABA najmocniejszy plus RU, ale to tylko moje zdanie! Po obecnej kuracji, wydaje mi sie, ze trace grunt a po CB mialem stabilizacje, pomimo iz nie stosowalem jeszcze III fazy CB, tym razem taka bede mial, wiec licze, ze moze nawet to co utracilem od kiedy nie jestem na CB to powroci...

Jedyny mankament RU i Saba jest taki, ze RU stosuje w liposomach i nie zawsze nowe porcje dochodza do mnie na czas kiedy koncza mi sie stare(co miesiac nowe porcje staram sie stosowac a nie mieszkam w pl), wiec to moze tez mec wplyw spory, bo czesto jestem na malej dawce RU 0.2 ml co 2 dzien !! Dlatego na pewno jeszcze obecna kuracje postosuje z 2-3 miesiace , zeby dokladnie ocenic, ale nawet jezeli wczesniej CB bede mial to na pewno dodaje do kuracji.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bardzo mało RU, IMHO zbyt mało

 

Ja używam 0.5ml a ostatnio 0.7ml na zakola.

Gęsto walę.

 

Mamy taki problem że mamy w miarę długie włosy, a nie 'gładkie lico', więc musimy uzywać więcej substancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stosuje po 0.5 ml ale jak zaczynam miec 2 ml na tydzien to lepiej zmniejszyc dawki niz uzywac dalej po 0.5 ml i byc 3-4 dni bez blokera! Oczywiscie wracam od jutra znowu do normalnych dawek:)

 

CB do miesiaca powinienem dalej zaczac uzywac:)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zalezy na ile sobie rozrobisz tego minoxa sulphate. Akurat ja robie tak okolo 2.5-3 ml wiec wystarcza mi na 4-6 dni(stosuje po kolo 0.5 ml 1x dziennie) i moje proporcje to 300mg pg, lipodermina tyle samo, spir 900, minox sulphate 200 mg, woda destylowana 1280, oraz adonezyna 30:)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może rozkminiasz ile trzeba mniej więcej dodać do Loxonu?

 

loxon 50mg minoks /1ml

pojazd - 50eth/30pg/20woda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okolo bodajze 4 miesiecy na obecnej kuracji. Ogolnie jestem zadowolony, bo uwazam, ze dalo mi to zatrzymanie, ale ocencie sami, wiec bede kontynuowal i na razie nic nie zmieniam poza tym, ze czekam na AHK.

 

DSC_0121.thumb.JPG.600f2440f13bbfd2679dd71b9944265a.JPG

DSC_0122.thumb.JPG.1187f925304bb3a1f3d61e193252eb31.JPG

DSC_0124.thumb.JPG.957c489de14f16a66632b25dc203df76.JPG

DSC_0125.thumb.JPG.39716668c21e9ad468b781bfc711c109.JPG


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie wyglada tak trzymaj jeszcze miejmy nadzieje ze bedzie lepiej


RU KB Solution 5% 1,2,5ml dziennie ( 21.11.13 ) zaczne w tym tyg spowrotem

Saba Gel Betha 1x dziennie przez miesiac codzien od 10.11.14

Olejek arganowy,olejek rycynowy,sawpalmetto

Szampon z keto 2-3 x w tyg w dni bez saba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest nie najgorzej. Ja mam podobną sytuacje, tyle że mniejsze zakola, a większe prześwity na gnieździe. Minoxa używasz tylko raz dziennie? Jakiego i w jakim stężeniu oraz pojeździe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
fajnie wyglada tak trzymaj jeszcze miejmy nadzieje ze bedzie lepiej

 

Dzieki. Niestety watpie, zeby bylo na razie cokolwiek, zeby moglo dac mi lepszy stan na zakolach. Przez te wszystkie lata walczylem o nie, pozniej juz nawet o to, zeby postrzepiona linia chociaz nie byla a zakola az tak bardzo mi nie przeszkadzaly jak jeszcze nw 2 bylo, teraz wiadomo juz takie ostateczne sa, jak pojda bardziej to bedzie kiepsko, ale oby nie. Ogolnie z kuracji jestem mega zadowolony po tylu latach i praktycznie bez fina/duta.

 

 

jest nie najgorzej. Ja mam podobną sytuacje, tyle że mniejsze zakola, a większe prześwity na gnieździe. Minoxa używasz tylko raz dziennie? Jakiego i w jakim stężeniu oraz pojeździe?

 

Czyzbym zaczal lysiec na gorze??? Jakos szczegolnie na to nie zwracalem nigdy uwagi, bo mialem niesamowicie geste oprocz zakoli i teraz sam juz nie wiem?? Patrze na stare fotki i kolko zawsze takie mialem podobnie jak pokazane na tej fotce, ale to chyba kazdy tak ma, bo gdzies wlosy musza sie zaczynac. Jak uwazacie??

Tak minoxa tylko raz dziennie tak okolo 0.5-0.7 ml. Obecnie kirkland 5%. Wczesniej przez kilka miesiecy sulphate 7.5% z adonezyna.

Wydaje mi sie, ze sulphate plus ahk to bylo dobre polaczenie, moze kiedys do niego wroce na razie czekam na AHK, ale dlugo pewnie jeszcze nie bedzie , bo idzie razem z zamowiniem z RU.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...