free web hit counter Skocz do zawartości
AngelOnTheEarth

Dopóki jest o co, trzeba walczyć

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Ważne jest też żeby także skronie smarować, bo one też się cofają, a dość dobrze poddają się leczeniu farmakologicznemu (lepiej niż przód-góra).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smaruje skronie tylko dziwnym trafem tak szybko odrstaja po nowych mocnych kuracjach(jak dodalem ru z saba tak bylo, po cb tak samo,minox sulphate to samo) jednak efekty/odrosty szybko zanikaja pomimo stosowania ciagle tego samego po czym odrosly...??!


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Smaruje skronie tylko dziwnym trafem tak szybko odrstaja po nowych mocnych kuracjach(jak dodalem ru z saba tak bylo, po cb tak samo,minox sulphate to samo) jednak efekty/odrosty szybko zanikaja pomimo stosowania ciagle tego samego po czym odrosly...??!

 

Mam ten sam problem. Dosłownie wszystko na mnie działa, ale na chwile. Po pierwszych, nieraz bardzo dobrych efektach, wszystko zaczyna wracać do fazy początkowej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Skronie ? O w życiu bym nie pomyślał ...trza będzie smarować też...

 

majette miał nawet skronie odbudowywane chirurgiczne, jak opisał w swoim temacie zabiegu u dr-a Poswal'a.

 

Jak skronie się trochę cofną, to nie jest aż taki problem. Ale jak są już znacznie cofnięte, a obniżysz linię, to czoło staje się szerokie i źle to wygląda.

 

Smaruje skronie tylko dziwnym trafem tak szybko odrstaja po nowych mocnych kuracjach(jak dodalem ru z saba tak bylo, po cb tak samo,minox sulphate to samo) jednak efekty/odrosty szybko zanikaja pomimo stosowania ciagle tego samego po czym odrosly...??!

 

U mnie skronie trzymają się na swoim miejscu. Miałem kiedyś może ze 2x linienie na nich jak pamiętam, ale tak to antyandrogeny dają radę je utrzymać przez te długie lata.

Najtrudniej walczy się o przód-górę.

 

Dziwne, że u Ciebie mieszki na skroniach nie potrafią utrzymać wzrostu. Może AhkCu by pomógł ? Finfighter kiedyś pisał, że jest to jeden z nielicznych środków zdolny odwracać fibrozę w okolicach mieszków, czego nie potrafią typowe leki jak: finasteryd/dutasteryd czy minoxidil. Dlatego wg niego AhkCu był tak unikalny.

 

PS.

Pamiętam też jak znajomy mi kiedyś pisał, że skronie bardzo dobrze zagęścił mu GenHair Mix (zawierający flutamid 2% oraz minoxidil 15%). GenHair niestety nie sprzedaje już tego mixu, ani flutamidu wogóle (widocznie zbyt wiele osób skarżyło się na uboki), ale nadal można go zrobić samemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stosowalem bardzo dlugo AHK w sumie moze ten specyfik te efekty najbardziej utrzymywal a szczegolnie skronie... Jestem pod zamowieniem kolejnych 5 g wiec wroce do full opcji z kuracja, wiec przekonamy sie czy rzeczywiscie skronie dalej odrosna. Moim zdaniem AHk-cu to bardzo dobry dodatek do kuracji, szczegolnie jak ma sie dobry bloker, to wtedy warto dodac, brakuje mi go troche w kuracji, ale nic nie poradzimy czasami tak juz bywa ze specyfikami, ze nie wszystkie latwo i szybko zdobyc...


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Minoxa brales od samego poczatku? Jeśli tak, czy wierzysz ze sam fin mogl spowodowac odrost, o ktorym pisales?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Minoxa brales od samego poczatku? Jeśli tak, czy wierzysz ze sam fin mogl spowodowac odrost, o ktorym pisales?

Tak od samego poczatku kuracji czyli juz jakies 8 lat.

Mysle, ze tak, fin glownie sie przyczynil do odrostow jak rowniez zwiekszyl/wzmocnil dzialanie minoxa.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak wrażenia na temat RU+saba vs CB obecnie względem wrzesnia 2013 kiedy opisywałeś lekką panike i chciałeś zamawiać CB?


RU 100mg w KB

Minox foam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I jak wrażenia na temat RU+saba vs CB obecnie względem wrzesnia 2013 kiedy opisywałeś lekką panike i chciałeś zamawiać CB?

 

Nie wiem jak to mozliwe i zakladajac, ze nie wiadomo czy stosowalem dobre proporcje CB i pojazdu , bo do dzisiaj sa nieprzetestowane jeszcze to jednak po CB mialem lepsze efekty niz na obecnej kuracji. Obecnie mam zatrzymanie z czego rowniez jestem mega zadowolony, ale po CB mialem spore pogrubienie wlosow i delikatne odrosty na przerzedzeniach wglab jezyka. Bede oczywiscie kontynuowal obecna kuracje i licze na bardzo dlugie zatrzymanie, ale rowniez wyczekuje CB, ktore miejmy nadzeje wyjdzie juz niedlugo oficjalnie:)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie dzisiaj wzielo mnie na przegladanie calej mojej historii walki i jednoznacznie moge stwierdzic, ze najlepsze efekty mialem po CB i finie. Obecna kuracja zatrzymuje mi postep lysienia i jestem z niej zadowolony, ale CB uwazam w swoim przypadku za niesamowity srodek, ktory nie tylko zatrzymanie, ale tez pogrubienie wlosow jak i delikatne odrosty mi dawal... Niestety RU az tak dobrze na mnie nie dziala, ale zatrzymanie rowniez uwazam za porzadny efekt jednak z niecierpliwoscia czekam na wyjscie CB. Wtedy bedziemy praktycznie mieli cos co da nam zatrzymanie/pogrubienie plus delikatne ht jezeli mamy zakola i problem "praktycznie z glowy".

O finie nie wspominam, efekty mialem, i dosc krotko go stosowalem, bo uboki dlatego nie polecam, bo gra nie byla warta przyslowiowej swieczki.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze nie ma jakiegoś sposobu zeby to cb ściągnąć? Jak jest dobry to lepiej dołożyć i nawet można cieszyć sie z odrostów... Kiedy jest szansa ze to wejdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kurcze nie ma jakiegoś sposobu zeby to cb ściągnąć? Jak jest dobry to lepiej dołożyć i nawet można cieszyć sie z odrostów... Kiedy jest szansa ze to wejdzie?

 

Niby w 2016 ma wyjsc , ale kto wie jak to sie potoczy....

Probowallismy raz sciagnac, ale zatrzymali na celnym i byly same problemy z tego, ledwo wrocili to i Kane na szczescie oddal kase dlatego wole nie ryzykowac, ale rzeczywiscie czekam z niecierpliwoscia na jego wyjscie ewentualnie bede cos kombinowal z jego sciagnieciem.

Na niektorych dziala lepiej RU na innych fin czy CB ja jestem w grupie fina i CB. Dziwne , ze RU tak dobrze nie dziala na mnie, ale najwazniejsze, ze ubokow chociaz nie odczuwam...


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po Ru nie ma co liczyc na odrosty tak mówia jednak po CB zdarzja sie...Musiałbym zagescic góre bo dostałem po dupie przez loxon 5%. Dermatolog powiedział: nie widze zeby pan łysiał ale przepisze loxon. Stosowałem 8 miesiecy i od kwietnia zeszlego roku odstawiłem no i dostałe po łbie... Chetnie tez pisałbym sie jakbys kiedys cos próbował załatwiac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacze jeszcze co i jak na razie mysle odstawic powoli minoxa, ale nie wiem czy to dobry pomysl po tylu latach i zobaczenie co sie bedzie robic bez niego i na samym ru i saba i zastanowienie sie powazniej nad HT

Ewentualnie moge jeszcze na chwile siegnac po fina, zeby zagescil mi jezyk i moze uda mi sie wtedy po zwiekszeniu ilosci RU utrzymac to co by mi dal, ewentualnie sciagniecie CB...

Troche tych opcji jest bede musial sie nad nimi powazniej zastanowic...

Co do minoxa bez blokera to zrobiles najwieksza glopote jaka mogles, ale skad mogles wiedziec, dermatolog ci w tym pomogl, tez zrobilem taka glupote kiedys , zaplacilem utrata wlosow na zakolach z czasem..


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jak to jest z tym "czasowym" dogeszczaniem za pomocą fina - w sytuacji gdy jedziemy juz na RU + saba?

Jako społeczność mamy jakąś wiedze na ten temat, jakieś sukcesy na zagranicznych forach - czy to wszystko jedna wielka niewiadoma i tylko nasze domysły?

Sam sie właśnie nad takim rozwiązaniem zastanawiam - tylko czy np po roku stosowania fina i odstawieniu nie bedzie gorzej niz przed rozpoczęciem..


RU 100mg w KB

Minox foam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie jak to jest z tym "czasowym" dogeszczaniem za pomocą fina - w sytuacji gdy jedziemy juz na RU + saba?

Jako społeczność mamy jakąś wiedze na ten temat, jakieś sukcesy na zagranicznych forach - czy to wszystko jedna wielka niewiadoma i tylko nasze domysły?

Sam sie właśnie nad takim rozwiązaniem zastanawiam - tylko czy np po roku stosowania fina i odstawieniu nie bedzie gorzej niz przed rozpoczęciem..

 

Czekalem, az ktos odpowie na to pytanie, bo sam sie nad tym zastanawiam, ale chyba nikt nie wie...

 

Co do swojej kuracji mam kilka pytan mam nadzieje, ze ktos bedzie mial jakies pojecie w kwestii odpowiedzi.

1. Mysle o dodaniu fina/duta do kuracji i wierze, ze podzialalby na mnie tak jak kiedys, wiec stosowanie go przez zakladajac, ze wytrzymalbym z ubokami jakies 2-3 miesiace zagescilby mi jezyk i czy wtedy mam spore szanse na utrzymanie to dana kuracja??

2. Zakladajac moje nw 3 i to, ze nie zanosi sie na to, ze moglbym i potrafilbym sie poddac z walka o wlosy kiedys weszla by mozliwosc HT, mysle o odstawieniu minoxa po 8 latach walki(decydujac sie na ht i tak musialbym go odstawic na jakis tam okres czasu), wiec stosujac go obecnie od 2-3 lat 1x dziennie jakies 0.8-1ml i od kilku tygodni to nie zawsze stabilnie, moze to dobry moment na odstawienie by bylo?

3. Powrot do minoxa 2x dziennie po 1ml tym razem dodanie do niego RU, bo jak wiemy nie da sie wtedy pogodzic stosujac 2x dziennie minoxa i do tego osobno ru w kb.

 

Co o tym myslicie??


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minoxa nie odstawiaj, chyba że masz uboki . Mimo dorzucenia fina lub duta możesz mieć po odstawieniu minoxa duży regres .

 

2 x dziennie minox i do tego osobno ru w kb jest jak najbardziej do ogarnięcia . Stosowałem taką kurację cały rok .

 

Czytałem gdzieś news , że działanie minoxa utrzymuje się do 22 godzin od aplikacji ( a wcześniej myślałem , że tylko 4 godziny ) . Zatem wystarczyłoby zapodać minoxa raz na dzień ( ale wyższą dawkę niż 1 ml ) i efekty powinny być spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Minoxa nie odstawiaj, chyba że masz uboki . Mimo dorzucenia fina lub duta możesz mieć po odstawieniu minoxa duży regres .

 

2 x dziennie minox i do tego osobno ru w kb jest jak najbardziej do ogarnięcia . Stosowałem taką kurację cały rok .

 

Czytałem gdzieś news , że działanie minoxa utrzymuje się do 22 godzin od aplikacji ( a wcześniej myślałem , że tylko 4 godziny ) . Zatem wystarczyłoby zapodać minoxa raz na dzień ( ale wyższą dawkę niż 1 ml ) i efekty powinny być spoko.

 

I jak bylo z efektami jak byles na takiej kuracji ? W ktorym momencie stosowales RU w kb??

Myslisz ze w ten sposob bedzie lepiej wszystko dzialac niz po prosty dodac ru do minoxa?

Jakos nie wyobrazam sobie stosowac za jednym zamacham 1.5-2ml minoxa skoro ledwo 1ml daje rade i cale zakola mokre i po kirklandzie schnie to bardzo dlugo itd. Musialbym sie wtedy chyba na loxon przerzucic a nie bardzo taka mozliwosc mam....


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Efekty były , ale głównie z przodu . Gorzej z koroną .

 

Najpierw minox , później Ru w Kb , po 14 h znowu minox + ewentualnie Saba .

 

 

Ru w Kb , będzie mimo wszystko działać lepiej niż w pojeździe standardowym . Jeśli już chcesz ograniczyć ilość wcierek, to najpierw mocny minox ( najlepiej robiony osobiście ) z dodatkami w pojeździe standardowym ( nie przesadzaj z glikolem ) , a później Ru w Kb. Masz w kuracji także AHK, który można by dorzucić do minoxa . Chociaż ja myślę nad innym pojazdem do AHK.

 

1 ml minoxa na same zakola wystarczy ( ja stosowałem minoxa na NW 5 ) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lekki offtop

Możesz założyć swój wątek z efektami, obecną sytuacją itp - bo widać, że dużo się udzielasz i domyslam się, ze swoje już tam w róznych kuracjach "przeżyłeś" - piszę dlatego, że w tym dziale jest zalew tematów nawicjuszy, przez co rzeczowe relacje doświadczonych użytkowników giną w tłumie i oczywiście też ich trochę brakuje


RU 100mg w KB

Minox foam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Efekty były , ale głównie z przodu . Gorzej z koroną .

 

Najpierw minox , później Ru w Kb , po 14 h znowu minox + ewentualnie Saba .

 

 

Ru w Kb , będzie mimo wszystko działać lepiej niż w pojeździe standardowym . Jeśli już chcesz ograniczyć ilość wcierek, to najpierw mocny minox ( najlepiej robiony osobiście ) z dodatkami w pojeździe standardowym ( nie przesadzaj z glikolem ) , a później Ru w Kb. Masz w kuracji także AHK, który można by dorzucić do minoxa . Chociaż ja myślę nad innym pojazdem do AHK.

 

1 ml minoxa na same zakola wystarczy ( ja stosowałem minoxa na NW 5 ) .

 

Hmm wlasnie o przod mi chodzi, niestety nic nie moge tam wskorac wrecz przeciwnie...;/

Przeciez stosujac ru w kb musi byc umyta glowa wiec nie bardzo da sie stosowac minox a pozniej ru w kb....

Tez zgadzam sie, ze 1 ml na zakola jest wystarczajace, ale wtedy pasuje wlasnie stosowac go 2x. Kiedys stosowalem minox wzmocniony, nawet xandrox 15, ale nie bardzo mi pomagaly. Co do ahk to juz praktycznie mi sie konczy i koncze z nim, jest dobrym dodatkiem, ale za drogim co do efektow!

 

Mildton rozumiem, ze pisales to do sugaar??


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz problem w stosowaniu minoxa i ru? Ja stosuje minox 2 razy dziennie i raz dziennie flutamid, a wlosy myje co 2 dzien i problemow ze swiezoscia nie mam...(co prawda tylko na zakola). I dlaczego zakladasz, ze stosowanie fina 2-3 miesiace zagesci jezyk? Moim zdaniem malo prawdopodobne. Lykam fina od pazdziernika i zadnych zmian in plus nie widze (tzn. nie poprawia sie jakosc wlosow, moze dlatego, ze nie byly one zminiaturyzowane, a moze dlatego, ze to za krotko, by orzekac o skutecznosci blokera), jedynie nie linieje od paru tygodni nic a nic, co w pewien sposob jest psychiczna ulga.


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest zalozenie , ze ru w kb powinno sie stosowac na czysta,umyta glowe i tego sie trzymam od poczatku jego stosowania, stad znajduje problemy w stosowaniu 2x minoxa i do tego chcialbym utrzymywac to ru przez chociaz 8-12 h jak to robie teraz.

Co do fina niesamowicie szybko na mnie podzialal kiedys , mysle, ze tym razem moglo by byc podobnie i jakby te wrzynania do jezyka mi zagescil to bylbym super happy, bo o zakolach bez ht juz zapomnialem dawno temu i pogodzilem sie z nimi, do czasu az na ht bym sie zdecydowal.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...