free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Moje włosy znikają tak szybko, że już pogodziłam się z tym, że muszę kupić perukę.

Czy możecie mi doradzić jaką i gdzie? Jestem brunetką, włosy zawsze miałam do ramion, raczej cienkie i proste.

Wiem, że najlepsze sa te z włosów naturalnych. Chcę jakąś kupić we Wrocławiu - gdzie mogę tam taką kupić i w jakich są cenach? Czy są jakieś zniżki lub dofinansowania z NFZ dla osób z łysieniem plackowatym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja bym szukał hair system na zachodnich forach.

 

W Polsce robi to Handsome i bodaj Rokoko.

Ale Polska to jeszcze wieś i traktują to jak jakiś zabieg (przyklejanie systemu, który jest tylko nowocześniejszą peruką), no i ceny z kosmosu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłam w Rokoko we Wrocławiu, ich peruki z naturalnych włosów są straaasznie napuszone, wyglądają ... dziwnie. Nawet kobieta po wyjściu od fryzjera jak chce mieć efekt puszystych włosów to tak nie wygląda!! (tak mi się wydaje).

 

Kupiłam perukę akurat u nich, wydaje mi się jak w niej chodzę, że to widać, że to peruka, choć jest dobrze zrobiona w porównaniu z tymi ze sklepów medycznych - zresztą był to JEDYNY sklep najbliżej mojego miejsca zamieszkania oferujący peruki z naturalnych włosów. Droga, 1750 zł po odliczeniu zniżki z NFZ, którą mam z racji grupy.

Choć jest regulowana, to ja chyba mam za małą głowę do nich (generalnie jestem drobna), bo albo muszę te "pejsy" na drutach trzymać na uszach (po pewnym czasie boli, ale tylko wtedy przylega ściśle do skóry głowy), albo - gdy jest założona prawidłowo, to odstaje mi na czubku... Jakieś pomysły co zrobić, żeby nie były tak napuszone i żeby wygodniej się ja nosiło????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Byłam w Rokoko we Wrocławiu, ich peruki z naturalnych włosów są straaasznie napuszone, wyglądają ... dziwnie. Nawet kobieta po wyjściu od fryzjera jak chce mieć efekt puszystych włosów to tak nie wygląda!! (tak mi się wydaje).

 

Kupiłam perukę akurat u nich, wydaje mi się jak w niej chodzę, że to widać, że to peruka, choć jest dobrze zrobiona w porównaniu z tymi ze sklepów medycznych - zresztą był to JEDYNY sklep najbliżej mojego miejsca zamieszkania oferujący peruki z naturalnych włosów. Droga, 1750 zł po odliczeniu zniżki z NFZ, którą mam z racji grupy.

Choć jest regulowana, to ja chyba mam za małą głowę do nich (generalnie jestem drobna), bo albo muszę te "pejsy" na drutach trzymać na uszach (po pewnym czasie boli, ale tylko wtedy przylega ściśle do skóry głowy), albo - gdy jest założona prawidłowo, to odstaje mi na czubku... Jakieś pomysły co zrobić, żeby nie były tak napuszone i żeby wygodniej się ja nosiło????

 

 

Hej Karo,

Zalezy od produktu. Jesli kupowalas u nas peruke, na bank mialas mozliwosc wyboru z wielu gatunkow wlosow.

Indyjskich - cena zaczyna sie od 1800zl

Europejskich 3000

Slowianskich od 3500

 

Niestey ale peruki za kwote 2000zl sa produkowane z wlosow naturlanych ale kiepskich gatunkowo zazwyczaj wlosow Indyjskich, ktore sa szorstkie i sie pusza

Jesli masz mala glowe to najlepsza bylaby peruka systemowa robiona na zamowienie z wlosa slowianskiego lub min europejsiekiego jesli ciemne wlosy, niestety wiem wiem ... jest droga (

 

Niestety w czasach gdzie wszystkie salony przedluzaja wlosy , ten material od jakiegos czasu ma ceny kosmiczne na calym swiecie

 

Pozdrawiam

 

-- 01 lut 2018, 22:33 --

 

Ja bym szukał hair system na zachodnich forach.

 

W Polsce robi to Handsome i bodaj Rokoko.

Ale Polska to jeszcze wieś i traktują to jak jakiś zabieg (przyklejanie systemu, który jest tylko nowocześniejszą peruką), no i ceny z kosmosu.

 

 

Lion, w Polsce uwierz ,ze ceny nie sa wysokie. Juz nie jedna osoba tak myslala kupujac taki produkt na zachodzie )

W polsce wiele firm produkuje z wlosa polskiego, rosyjskiego itd. To sa najdrozsze wlosy na swiecie ktorych 1kg na swiecie srednio kosztuje 2000-3500$(same wlosy !!!). Nie pisze tu o pani Zosi ktora sprzedaje kitke na allegro ale w wyspecjalizowanych firmach zazwyczaj w rosji czy ukrainie.

 

Na zazchodzie 99% firm sprzedaje systemy z wlosa chinsko-indyjskiego, mieszaznego i inne cuda na kiju,czesto pisze ze z europiejsiego a jest to wlos indyjski ktory przypomina europejski. Niestety zazwyczaj pacjent kupujacy 1 raz w zyciu patrzy tylko na cene jak jest wysoka natomiast po 5 latach gdy wreszcie bedzie zmuszony kupic lepszy produkt ,docenia go!

 

Masa klientow z zachodu przyjezdza wlasnie po to do polski

 

Ktos widzialem gdzies napisal dlaczego nie nazywa sie tego peruka. Zauwaz ze caly swiat nazywa te produkty Hair system.... oznaczac by to moglo ze wszyscy oszukuja

 

Systemy wlosow realnie jest to najwyzsza dziedzina perukarstwa!! Nazywa ja sie specjalnie inaczej aby oddzielic od klasycznego perukarstwa bo jest na serio mocno oddalona od siebie, chociaz jak wszytsko mozna wyprodukowac liche i dobre.

 

Ogolnie systemy wlosow to moooooorze wiedzy i nie jest tak proste jak sie to 99% spoleczenstwu wydaje.

Jesli bedziecie chcieli kiedys jakis wyjasniej napisz prywatnego maila bo niestety nie mam czasu tu zagladac a postaram sie udzielic info na forum jak bedzie potrzba.

 

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem peruki, jednak boję się, że każdy na ulicy będzie widział, że to peruka i być może lepiej nosić chustkę. Przy chustce przynajmniej jest wszystko jasne i nikt się nie domyśla "czy to przypadkiem coś sztucznego". Powiedzcie mi, czy naprawdę są takie peruki, po których nic a nic nie widać, że to nie są włosy z mojej głowy? Poradźcie coś proszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłam sobie perukę z włosów sztucznych, w kolorze podobnym do mojego i fryzurą wiadomo,że nie taką samą ale zbliżoną do taj jaką nosiłam. Początkowo myślałam, ze wszyscy zwracają na mnie uwagę, ale to były tylko moje odczucia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...