free web hit counter Skocz do zawartości
widziu

21 lat placek na głowie

Rekomendowane odpowiedzi

Jak będziesz chodził do lekarza na NFZ , to nigdy fina 5 mg nie dostaniesz.

 

Wystarczy zabulić prywatnie i wypiszą bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jak będziesz chodził do lekarza na NFZ , to nigdy fina 5 mg nie dostaniesz.

 

Ja dostawałem od swojego rodzinnego recepty na Proscar, a nawet Verospiron (powiedziałem mu że to do stosowania zewnętrznego). Nic nie płaciłem za wizyty.

 

Teraz już nie stosuję żadnego z powyższych leków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po znajomości można wiele załatwić, ale wydaje mi się , że autor tego tematu nie ma odpowiednich znajomości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po znajomości można wiele załatwić, ale wydaje mi się , że autor tego tematu nie ma odpowiednich znajomości.

 

Ja też nie mam znajomości i zamierzam zacząć kurację. Iść do prywatnego, zabulić, nakreślić problem i błagać, powinien wypisać?

W ogóle to lekarz który ma mi przepisać Proscar/Avodart nazywa się Dermatologiem tak? - wiem, śmiech na sali ale nie wiem

 

Tak w ogóle to mój pierwszy post, mam nadzieję że nie zaoram wątku pytaniem jak łysy o beton. Poczucie humoru? Jeszcze założę dziennik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po znajomości można wiele załatwić, ale wydaje mi się , że autor tego tematu nie ma odpowiednich znajomości.

 

Ja też nie mam znajomości i zamierzam zacząć kurację. Iść do prywatnego, zabulić, nakreślić problem i błagać, powinien wypisać?

W ogóle to lekarz który ma mi przepisać Proscar/Avodart nazywa się Dermatologiem tak? - wiem, śmiech na sali ale nie wiem

 

Tak w ogóle to mój pierwszy post, mam nadzieję że nie zaoram wątku pytaniem jak łysy o beton. Poczucie humoru? Jeszcze założę dziennik.

 

Dermatolog jest lekarzem zajmującym się chorobami skóry więc raczej nie przepisze Ci leku na przerost gruczołu prostaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po znajomości można wiele załatwić, ale wydaje mi się , że autor tego tematu nie ma odpowiednich znajomości.

 

Ja też nie mam znajomości i zamierzam zacząć kurację. Iść do prywatnego, zabulić, nakreślić problem i błagać, powinien wypisać?

W ogóle to lekarz który ma mi przepisać Proscar/Avodart nazywa się Dermatologiem tak? - wiem, śmiech na sali ale nie wiem

 

Tak w ogóle to mój pierwszy post, mam nadzieję że nie zaoram wątku pytaniem jak łysy o beton. Poczucie humoru? Jeszcze założę dziennik.

 

Dermatolog jest lekarzem zajmującym się chorobami skóry więc raczej nie przepisze Ci leku na przerost gruczołu prostaty.

 

To powiedz mi do kogo w pierwszej kolejności powinienem się zgłosić jeśli mowa o wizycie prywatnej?

 

Prywatnie przepiszą jak najbardziej. Ja dostałem 2 opakowania na receptę .

 

1.Jak się nazywał lekarz, do którego się wybrałeś?

2. Avocard też Ci przepisał czy tylko Proscar?

3. Jak Ci się skończyły opakowania znowu do niego szedłeś i tak w kółko?

 

 

Dzięki Panowie za pomoc i przepraszam autorze wątku, że zaśmiecam Ci wątek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem od dermatolog z Luxmedu . W każdym większym mieście mają swoje oddziały .

Przepisała mi 2 opakowania Finaride. Jeszcze się nie skończyły , ponieważ nawet nie rozpocząłem kuracji finem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bystrzachy, nie , nie mam znajomości, zobaczę co się da zrobić z tym ,wiadomo że proscar nie obciązą praktycznie wcale kieszeni, ale 40zł / msc też nie jest potężnym kosztem, a ważne żeby blokowało co nie ? no właśnie jak działa jest ok


Biotyna 7,5 mg

Nezyr 1 mg

Nizoral

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakieś wskazówki jak baby hair przyciemnić + co dodać żeby koronka się powolutku zaczęła zagęszczać, chociaż delikatnie, z minoxa zrezygnowałem i używać nie będę, może olejki jakieś na korone działają ?


Biotyna 7,5 mg

Nezyr 1 mg

Nizoral

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jakieś wskazówki jak baby hair przyciemnić ?

 

 

Najlepiej kupić farbę do włosów i zastosować na baby hairs .

 

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sugaar Tylko na te baby hair farbą w te miejsca gdzie są czy całą głowę, i najlepij kolor farby taki sam jak naturalny kolor włosów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robie up bo chciałem się ściąć na krótko i zobaczyć jak to wygląda, aczkolwiek u góry no gęstosć włosów dosyć kuleje i przy mocnym ścięciu widać duze prześwity, póki włosy nie odrosną dość mocno, w sumie całkiem spoko się tak czuje i nawet przyzwoicie wyglądam, na zakolach w pip małych białych włosków dobrze by było je wyhodować do czarnych, generalnie zastanawiam się czy by nie wrócić do minoxa skoro tylko on daje jakiekolwiek odrosty, nie wiem, ma ktoś jakieś pomysły ?

CAM00836.thumb.jpg.e4e7d9be26be9aac07eff71a14d479d4.jpg

CAM00835.thumb.jpg.2b7868aaf5027d2ff74d4edcb9b9fd29.jpg

CAM00834.thumb.jpg.a6701158cafb9fb16df72b69f5c10c83.jpg

CAM00833.thumb.jpg.92053615723a984f7fa5ee0f1e08b619.jpg


Biotyna 7,5 mg

Nezyr 1 mg

Nizoral

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezle sa te biale wloski. Jedynie dziwne, ze rosna ponizej linii i zdrowych wlosow hmm...


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

głownie chyba ze wzg na to że trzeba go do końca używać i po przestaniu wszystko wraca do normy, aczkolwiek myślę nad powrotem do niego bo na razie sam fin co jak co, ale dobrze blokuje wypadanie ,ale mi potrzebne są odrosty


Biotyna 7,5 mg

Nezyr 1 mg

Nizoral

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coraz lepiej mi idzie na przodzie, jednak tył wygląda dosyć nieciekawie, warto wrócić do minoxa i pomóc finowi w odrostach, czy lepiej zostać na samym finie ? widzę pełno włosków na zakolach, ale z tyłu nie zmienia się za dużo, co jest dziwne bo powinno być na odwrót

CAM00871.thumb.jpg.8baaa93554e9ab595d2db068cb5f0c45.jpg

CAM00872.thumb.jpg.0360f2de28ff2b04812c88863b9ee558.jpg


Biotyna 7,5 mg

Nezyr 1 mg

Nizoral

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widac, ze szybka reakcja na lysienie przynosi dobre efekty. Rzeczywiscie linia bardzo ladnie zaczyna sie ksztaltowac i jezyk ladnie zarasta, faktem jest i to dosyc dziwnym w tym przypadku, ze fin nie dziala na gore i korone tak dobrze jak na przod. Poczekaj jeszcze z minoxem, nie pamietam czy sabe stosujesz, moze warto by bylo dodac na calosc jeszcze przed siegnieciem po minoxa?


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat jestem w trakcie załatwiania saby od przyszlego tyg dodaje na korone i zakola, ale hydro narazie nie chce sir bawic w beta, moze kiedys


Biotyna 7,5 mg

Nezyr 1 mg

Nizoral

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Akurat jestem w trakcie załatwiania saby od przyszlego tyg dodaje na korone i zakola, ale hydro narazie nie chce sir bawic w beta, moze kiedys

 

Beta sobie odpusc za duzy obszar stosowania i za spore ryzyko ubokow przy takim obszarze. Stosuj hydro co 2-3 dni i po 2-3 miesiacach zdecydujesz czy warto minox dodac.

 

Cynk,biotyne stosujesz?


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sytuacja wygląda średnio, od początku lata goliłem się na 1mm żeby zobaczyć czy się przyzwyczaję i było całkiem spoko, w dupie masz deszcz i wiatr, ale teraz na jesień mam plan żeby trochę zapuścić włosy niestety aktualnie wygląda to słabo, zakola cały czas progres, jednak na górze od samego początku nie widzę nic, nic a nic się z górą nie zmienia, martwi mnie to trochę, bo trochę to dziwne że fin tak dobrze działa na przód a na tył wcale,jak mi trochę włosy podrosną to zrobie up, narazie powoli zmniejszam dawki fina i myśle w jaki inny bloker wejść, góra przerzedzona jest na maksa, na krótkich włosach jest tragedia, pomysły jakieś czym to zaatakowac ?

CAM01164.thumb.jpg.18958bfe714f57c936b4c667db858552.jpg

CAM01157.thumb.jpg.cf5f8314c247a11845462f90f4280bd1.jpg

CAM01155.thumb.jpg.2a6354afe92849f821f54c99714b64f4.jpg

CAM01175.thumb.jpg.2a7725c09f36db1de46010b987aa6437.jpg

CAM01154.thumb.jpg.7d633d642980c379f2fafe38c50d346c.jpg


Biotyna 7,5 mg

Nezyr 1 mg

Nizoral

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...