free web hit counter Skocz do zawartości
kamyk

HGH - Ludzki hormon wzrostu

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie!

 

Przejrzałem tematy i nigdzie nie zauważyłem podobnego wątku. Zatem chciałbym podzielić się swoimi wrażeniami z HGH (Ludzki hormon wzrostu) syntetycznym oraz substancjami (peptydami) które powodują jego wzmożoną produkcje w organizmie.

 

Jak wiecie, lub nie, HGH działa na rozwój każdej komórki ciała, wielu sportowców używa go jako PED (performance enhancing drug).

Poza działaniem interesującym sportowców ma również inne, interesujące was. Mianowicie działa również na skórę, włosy i paznokcie. Jest to tak zwany eliksir młodości.

 

Jestem człowiekiem bardzo intensywnie uprawiającym sport, i zostałem dotknięty, genetycznie, tendencją do łysienia. Po ostrym przygotowaniu do zawodów (sztuki walki), wypadło mi około 50% włosów.

Jestem obecnie trzeci tydzień, na substancjach promujących produkcje HGH w organizmie i powiem wam, że działa cuda.

 

Proponuję się zainteresować:

 

HGH (syntetyczny)

 

Peptydy wzmagające produkcje:

GHRP-6

CJC-1295 NO-DAC

 

Jeżeli będą zainteresowani mogę rozwinąć wątek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem właśnie o Hormonie wzrostu i wiem właśnie ze sportowcy to stosują. Właśnie też myślałem nad jego wpływem na włosy i doszedłem do wniosku ze może działać. Jak stosujesz i masz jakaś poprawę po tym to pochwal się zdjeciami czy coś żeby każdy mógł ocenić czy warto się za to zabierać czy nie. Bo takie też pisanie tylko nie potwierdzone efektami czy jakimiś badaniami nie ma sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekstra historia, Kolega rzucił tematem i cisza... A może to zasłona dymna by sprzedać RU lel...

Moim zdaniem temat słaby, jak IGF1 okazał się niewypałem to co dopiero HGH i podane wyżej peptydy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja stosuję kurację- mezoterapie z igf , na początku kuracji nie widziałem efektów, zacząłem ok. kwietnia. Teraz z perspektywy czasu włosy naprawdę lepiej i gęściej wyglądają. Do kuracji wciąż stosuje proscar. Przechodziłem różne kuracje np. ru, minox itp. i jedna wielka porażka, z tej jestem najbardziej zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że lepiej wyglądają, jakby zdrowemu człowiekowi je wstrzyknąć to też miałby bujniejsze, ale Ty wciąż używasz finasterydu, a cały bajer w tej kuracji miał polegać na tym, że jest droga, ale nie trzeba brać fina czy ru, który może mieć nieciekawe skutki na organizm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest błędne założenie. IGF1 trzeba traktować jako stymulator , więc bez blokera ani rusz .

 

Zrób sobie analogie do minoxa stosowanego bez blokera .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie! Spokojnie! Temat cały czas leży w mojej pamięci, ale nie mam czasu do tego usiąść, gdyż mam bardzo napięty grafik a post jest długi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...