free web hit counter Skocz do zawartości
bejker

Na co liczymy?

Rekomendowane odpowiedzi

W tym wątku chciałbym, abyście powiedzieli do jakich terapii przywiązujecie największe nadzieje? Zarówno farmakologiczne jak i chirurgiczne. Która terapia (bez względu na cenę) będzie pierwszą która zniszczy łysienie

 

1. Multiplikacja HST - fakt nie jest to lek cud, ale to pierwszy krok od wyjścia z NW7 do NW2 z normalnym wyglądem.

2. Histogen

 

Nic więcej nie przychodzi mi do głowy w Replicell przestałem wierzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inhibitory PDG2 - w najbliższej przyszłości wiąże z tym nadzieję, ale zobaczymy jak to się potoczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze Aderans - sam nie wiem co o tym sądzić, w sumie rezultaty miał obiecujące, ale to jednak podobna metoda do replicell (na który chyba nie ma sensu liczyć).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam liczę że wszyscy zaczną na potęgę łysieć i kolejne pokolenia młodych będą się dziwić jak ktoś będzie miał choćby kępkę włosów


p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tam liczę że wszyscy zaczną na potęgę łysieć i kolejne pokolenia młodych będą się dziwić jak ktoś będzie miał choćby kępkę włosów

 

Tego akurat nie dożyjemy w ogóle... Oczywiście wiem, że to jest pół serio , pół żartem, ale takich czasów raczej na pewno nie będzie nigdy. Moim zdaniem szybciej powstanie pewny i bezpieczny lek na łysienie niż cała ludzkość miała by być łysa. Pomyślmy też o kobietach, one też łysieją androgenowo;/ Także badania będą trwać ciągle plus do tego dochodzą przeszczepy, peruki, maskowanie a z tego wynika jedno- każdy chcę wyglądać dobrze a tego nie da się już zmienić, bo inaczej na tym forum i tym podobnym byśmy nie byli i spędzali naszego cennego czasu;)

 

Ja liczę na to, że obecne eksperymentalne leki dadzą zatrzymanie na x lat, oby bez efektów ubocznych a w przyszłości coś wynajdą na pewno, bo w dziedzinie łysienia na przestrzeni 10-15 lat zmieniło się niesamowicie na plus i w takim kierunku też idzie:)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca. Gdzieś czytałem nie pamietam dokładnie ale za ileś tam lat w wyniku ewolucji wszyscy ludzie mają być łysi oczywiście to nie jest ten wiek i następny. Włosy są chyba pozostałością po naszych odległych przodkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja liczę na AngelonEarth, że mu wyrośnie mega dużo włosów po CB, fighterowi też i reszcie co to używają Cóż to taka terapia nadziei

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to się przeliczysz CB nawet nie powstrzymają łysienia, bo na chwilę obecną nie ma odpowiedniego pojazdu w którym można by było efektywnie używać 17AP. Dopiero gdy wyjdzie patent na ten środek będziemy mogli coś więcej pokombinować.

 

NEOSH101 jak wypali to będzie przełom dla osób chcących odzyskać włosy. Bo na chwilę obecną z powodzeniem można zatrzymać łysienie z tym że trzeba używać sporo środków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
to się przeliczysz CB nawet nie powstrzymają łysienia, bo na chwilę obecną nie ma odpowiedniego pojazdu w którym można by było efektywnie używać 17AP. Dopiero gdy wyjdzie patent na ten środek będziemy mogli coś więcej pokombinować.

 

NEOSH101 jak wypali to będzie przełom dla osób chcących odzyskać włosy. Bo na chwilę obecną z powodzeniem można zatrzymać łysienie z tym że trzeba używać sporo środków

 

Ziom, a co z http://www.hairlosstalk.com/interact/vi ... &start=150 albo

Dobrym przykładem tego był pewien "GK" jeżeli się nie mylę z nickiem, bo forum trochę jest już zamknięte i mogę się mylić. Jemu na obszar nw3 wystarczało tego kremu na około 6 miesięcy, więc oszczędzał sporo a efekty miał po roku takie, że wyszedł na nw1;)

 

Stąd ta moja nadzieja

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę musiał Cie pozbawić złudzeń bo:

 

1.Pierwszy przykład to zobacz jaki arsenał on używa, poza tym mark wspominał ze efekty na zakolach zaczęły się pojawiać po dodaniu RUM.

 

2.Ta druga osoba jest w zasadzie jedyną który miał efekty po 17AP, ale trzeba dodać ze stosował także minoksidil i po odstawieniu go się pogorszyło, czyli samo CB nie powstrzymało utraty włosów, dopiero gdy zaczął stosować połączenie CB i minoksa to zadziałało: tylko wiele wskazuje na to że po prostu wzmocniło właściwości minoksidilu.

 

 

Tak jak wspominałem póki co nie ma jeszcze odpowiedniego pojazdu do CB, pozostaje nam czekać. Na chwilę obecną efekty w postaci powstrzymania łysienia za pomocą jednego środka, mają jedynie osoby stosujące RU/RUM 58841 - dużo zależy także od stężenia (najlepsze efekty przy 5% dla RU), ale też kuracja wtedy wychodzi bardzo drogo, zwłaszcza przy stosowaniu na spory obszar. Dla tych osób zaleca się niższe stężenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, cóż liczyłem że to jest ten jedyny środek

Cóż pozostaje czekać.

 

Ostatnio też czytałem całkiem ciekawą wypowiedź, że łysienie to nie sprawa życia i śmierci(w takim wypadku jest gorzej, martwy pacjent nie da nic kasy:)), więc lepiej dawać nadzieję i brać kasę niż załatwić problem lekiem cudem, bo to się zupełnie nie opłaca, podobno (kilka przykładów było) na przestrzeni kilkunastu lat ileś patentów przepadała, była odkupywana i potem nic się z nimi nie działo. Bardziej opłaca się dawać fina ze skutkami ubocznymi niż kurację która zagwarantuje odrost i załatwi problem raz na zawsze. Stąd wierzę w HST, bo jednak to nieco odrębna dziedzina, nieco inni środowisko, któremu zależałoby na większym donorze(większa kasa i możliwości) stąd widzę rozwój tej dziedziny - BHT, a teraz może HST.

 

A właśnie jak to jest z tym NEOSH101? Bo podobno tam cicho i głucho o nim.

 

i jeszcze takie pytanie przy okazji RU i RUM to to samo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym NEOSH101 to na razie niewiele wiemy, będzie można o nim dyskutować ale dopiero w przyszłym roku, ale to też są ogromne pieniądze, większe niż za CB więc mało kto z polski się na to zdecyduje. Pożyjemy zobaczymy

 

RU i RUM działają na takiej samej zasadzie, ale ten drugi ma "ogon lipidowy" przez co trafia bezpośrednio do mieszka włosowego i ponoć żadne skutki uboczne nie występuje przy jego stosowaniu (droższy). Bo były jednostki bardzo wrażliwe które nawet przy RU58841 miały uboki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziom, a ktoś ze stanów, albo gdzieś indziej, stosował albo ma zamiar stosować NEOSH101? Rozumiem że koszt tego jest dość sporo, skoro CB to ponad 1000 pln za gram z tego co pamiętam... ale koniec końców gdyby miał rozwiązywać problem łysienia to ten nawet 5000 za gram nie jest jakąś ceną zaporową

 

Czyli uważasz że NEOSH101 to najbliższe rozwiązanie oferujące być może odrosty, bardziej w to wierzysz czy w Histogen?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak były osoby z odrostem na zakolach, ale mieli tego za mało żeby pociągnąć kurację przez dłuższy okres

 

W histogen w najbliższej przyszłości nie wierze. Pisałem już że na chwilę obecną stawiam na farmakologie, może za 5-10 lat się to zmieni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

fighter, ale on wyszedł dzięki CB, czy NEO? Bo ten koleś sporo brał, jeszcze RU i inne specyfiki, taka apteka trochę

 

... odpowiedziałem na post fightera który wydawał mi się że tu był

 

Ziom, rozumiem że niektórzy mieli dostęp do NEO, a to kwestia dostępu do laboratorium, czy byli w jakiejś grupie eksperymentalnej?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na razie nie ma co debatować o NEOSH, za mało wiemy, tak jak pisałem w przyszłym roku będzie można o tym dyskutować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Będę musiał Cie pozbawić złudzeń bo:

 

1.Pierwszy przykład to zobacz jaki arsenał on używa, poza tym mark wspominał ze efekty na zakolach zaczęły się pojawiać po dodaniu RUM.

 

2.Ta druga osoba jest w zasadzie jedyną który miał efekty po 17AP, ale trzeba dodać ze stosował także minoksidil i po odstawieniu go się pogorszyło, czyli samo CB nie powstrzymało utraty włosów, dopiero gdy zaczął stosować połączenie CB i minoksa to zadziałało: tylko wiele wskazuje na to że po prostu wzmocniło właściwości minoksidilu.

 

 

Tak jak wspominałem póki co nie ma jeszcze odpowiedniego pojazdu do CB, pozostaje nam czekać. Na chwilę obecną efekty w postaci powstrzymania łysienia za pomocą jednego środka, mają jedynie osoby stosujące RU/RUM 58841 - dużo zależy także od stężenia (najlepsze efekty przy 5% dla RU), ale też kuracja wtedy wychodzi bardzo drogo, zwłaszcza przy stosowaniu na spory obszar. Dla tych osób zaleca się niższe stężenia

 

Będę zmuszony wrócić do tego posta, bo też byłem na tamtym forum i od dawna mam kontakt z Israelitą i nie zgadzam się z tym co ziom napisałeś wyżej.

1. W skrócie opisze przygodę z łysieniem Israelite- stosowanie big 3 i po bodajże 16 czy 18 miesiącach wyjście z linią do nw 2 na czym się skończyło. Później dodanie do kuracji kupę rzeczy, ale jedynie 2, które mogły by wiele wnieść i tymi rzeczami jest CB-03-01 w kremie NRF , jak i AHK-cu w kremie NRF. W szybkim okresie czasu 2-3 miesiące sporo małych włosków na zakolach i ciągłe polepszanie linii na moje oko nw 1 albo i lepszej. Zapewne po tej kuracji by mu się wciąż polepszało, ale on jest taki, że chce mieć pewnie linię małpy i dodał do tego jeszcze rum(na które było spore opóźnienie dlatego CB stosował dużo wcześniej z AHK) i wiele innych rzeczy jak bimatoprost,ASC-J9 które w szybkim czasie mu polepszyły linie, którą ma praktycznie idealna, ale wciąż mu mało...

 

2. Stosował minox po dłuższej przerwie, ale nie miał za dużych efektów już po takiej przerwie. Na początku stosował przez jakiś tam okres (nie pamiętam ile 1 albo 2 miesiące) AHK-cu wraz z minoxem i miał jakieś odrosty!! Postanowił dopiero wtedy dodać CB bodajże na początku stosował we wcierce alkoholowej i efekty miał , ale nie takie jakie się spodziewał. Po dłuższym okresie zaczął stosować CB w NRF kremie i ślicznie zaczęło ruszać. Jeszcze muszę zaznaczyć, że był okres jeszcze przed zamknięciem forum, że był problem z dostaniem CB i czekali na nie dłuższą chwilę, on również czekał i jego efekty stały w miejscu i nie polepszały się już bez CB(nie straciły też na efektach, bo nawet szef forum pisał, że efekty po CB są w stanie bez niego utrzymać się nawet 2-3 miesiące i tak było w jego przypadku też)Ta cała przygoda trwała około roku niczym wyszedł z nw 3 na nw 1 i później forum upadło i nie wiadomo jak teraz, ale prawda jest taka, że jakby CB w NRF kremie nie działał to zostałby mu minox z AHK a jaka jest szansa na wyjście z nw3 do nw 1 bez jakiegokolwiek blokera i utrzymaniu ich przez rok?...

Na to pytanie sami już sobie odpowiedzcie i może spróbujcie samego minoxa z AHK i będzie wszystko jasne:)

 

Także panowie to, że nie na wszystkich działało CB(nie mówię, że CB w NRF krem jest super, ale takie są fakty , że na niektóre organizmy podziałał wyśmienicie)nie oznacza, że nie podziała na któregoś z nas. Po finie też ma malutki % efekty i mamy powiedzieć, że nie działa, bo są złe tabletki a w kapsułkach czy proszku było by lepiej?? Stosujemy, bo jest jakiś tam %, że na nas podziała dobrze, z CB nawet w NRF kremie myślę, że jest podobnie...


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No muszę się z tym zgodzić, że na niektóre jednostki będzie dobrze działało, tylko własnie na jakiej zasadzie, bo wiemy że ma świetne właściwości przeciwzapalne i polepsza działanie stymulatorów oraz działa antyandrogenowo, tylko te pierwsze dwa mogą wystąpić nawet przy braku dobrego pojazdu z tym ostatnim już gorzej. Teraz nasuwa się pytanie czy jeśli CB działało na GK na zasadzie blokowania receptorów to czy po odstawieniu nie powinno wszystko polecieć? powinno, a skoro tak się nie stało to coś jest nie tak.

 

Sam już nie wiem co myśleć, ale z tego co mi wiadomo i czytając dyskusje na ten temat widzę że jednak jest coś nie tak z pojazdem, bo naprawdę spora grupa osób stosowała a tylko kilku pomogło. a skoro w badaniach CB blokowało prawie 100% hormonów męskich w miejscu stosowania to powinno zadziałać podobnie na każdego stosującego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No muszę się z tym zgodzić, że na niektóre jednostki będzie dobrze działało, tylko własnie na jakiej zasadzie, bo wiemy że ma świetne właściwości przeciwzapalne i polepsza działanie stymulatorów oraz działa antyandrogenowo, tylko te pierwsze dwa mogą wystąpić nawet przy braku dobrego pojazdu z tym ostatnim już gorzej. Teraz nasuwa się pytanie czy jeśli CB działało na GK na zasadzie blokowania receptorów to czy po odstawieniu nie powinno wszystko polecieć? powinno, a skoro tak się nie stało to coś jest nie tak.

 

Sam już nie wiem co myśleć, ale z tego co mi wiadomo i czytając dyskusje na ten temat widzę że jednak jest coś nie tak z pojazdem, bo naprawdę spora grupa osób stosowała a tylko kilku pomogło. a skoro w badaniach CB blokowało prawie 100% hormonów męskich w miejscu stosowania to powinno zadziałać podobnie na każdego stosującego

 

No widzisz jednak sam się przyznajesz do błędu jaki wcześniej zrobiłeś i dobrze, bo miałem na celu uświadomienie pozostałym forumowiczom, że nie do końca tak jest, że CB w NRF kremie nie działa. Też uważam, że CB nie pokazuje swojej całej mocy w tym kremie, ale jak już wcześniej napisałem działa i są jakieś szanse, że na nas też podziała. Też ryzykowałem , może na mnie podziałać a nie musi, ale będę wiedział, że dopóki badania się nie zakończą to więcej z nim już nie spróbuje, ale bezczynnie siedzieć i nic nie robić nie mam zamiaru nawet do 2022!

 

Nie wiem dlaczego właśnie te włosy mu nie poleciały i nie pamiętam dokładnie co fin mu napisał, ale napisał na pewno, że jak już CB na kogoś porządnie podziała to po jego odstawieniu włosy do 2-3 miesięcy nie wypadną, bo właśnie to CB jest takie zajebiste i tak powinno działać na wszystkich. Zapewne kiedyś w dobrym pojeździe i po zakończonych badaniach tak właśnie będzie, przynajmniej na to liczę;)

 

Wrócę jeszcze do jednego- ile osób ma efekty po minoxie na miliony stosujących?? CB stosuje może z 50 max 100 osób na świecie? A z 20-30% ma większe czy mniejsze efekty. Czy przy tak małej liczbie stosujących można pisać, że coś nie działa? Moim zdaniem 20%-30% to jest wiele, jeżeli CB stosowało by tyle osób co minox czy fina wtedy byśmy mieli konkretne porównanie i wiem, że CB nawet w kremie NRF był by wiele ponad górę nad minoxem i finem razem wziętymi:)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie obiło wam sie o uszy ze CB było aplikowane za pomocą Jonoforezy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz jednak sam się przyznajesz do błędu jaki wcześniej zrobiłeś i dobrze, bo miałem na celu uświadomienie pozostałym forumowiczom, że nie do końca tak jest, że CB w NRF kremie nie działa. Też uważam, że CB nie pokazuje swojej całej mocy w tym kremie, ale jak już wcześniej napisałem działa i są jakieś szanse, że na nas też podziała. Też ryzykowałem , może na mnie podziałać a nie musi, ale będę wiedział, że dopóki badania się nie zakończą to więcej z nim już nie spróbuje, ale bezczynnie siedzieć i nic nie robić nie mam zamiaru nawet do 2022!

 

Nie wiem dlaczego właśnie te włosy mu nie poleciały i nie pamiętam dokładnie co fin mu napisał, ale napisał na pewno, że jak już CB na kogoś porządnie podziała to po jego odstawieniu włosy do 2-3 miesięcy nie wypadną, bo właśnie to CB jest takie zajebiste i tak powinno działać na wszystkich. Zapewne kiedyś w dobrym pojeździe i po zakończonych badaniach tak właśnie będzie, przynajmniej na to liczę;)

 

Wrócę jeszcze do jednego- ile osób ma efekty po minoxie na miliony stosujących?? CB stosuje może z 50 max 100 osób na świecie? A z 20-30% ma większe czy mniejsze efekty. Czy przy tak małej liczbie stosujących można pisać, że coś nie działa? Moim zdaniem 20%-30% to jest wiele, jeżeli CB stosowało by tyle osób co minox czy fina wtedy byśmy mieli konkretne porównanie i wiem, że CB nawet w kremie NRF był by wiele ponad górę nad minoxem i finem razem wziętymi:)

 

Nie chodzi o to że przyznaję się do błędu, bo cały czas uważam, że na chwilę obecną CB nie jest godnym uwagi środkiem cena-efekty zdecydowanie niekorzystne - jest to związane z tym ze nie znamy odpowiedniego pojazdu, tak jak już wspomniałem.

 

Co nie zmienia faktu że jest to lek zdecydowanie przyszłościowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...