free web hit counter Skocz do zawartości
mildton

delikatny szampon organiczny

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym prosił o sprawdzone przykłady sklepów z tymi delikatnymi szamponami organicznymi o których nie raz już wspominał ziom - czy też dokładne marki.


RU 100mg w KB

Minox foam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

phura dor czy jakoś tak, ale nie ma w Polsce bo szukałem. Ja Ci polecam RegenPure Dr i Regenpure NT jako odżywka. Nie są organiczne, ale mają fajny skład fajnie myją i pachną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jaki dobry szampon po ktorym wlosy wygladaja lepiej wieksza objetosc i zeby znowu chemii w nim nie bylo ?


RU KB Solution 5% 1,2,5ml dziennie ( 21.11.13 ) zaczne w tym tyg spowrotem

Saba Gel Betha 1x dziennie przez miesiac codzien od 10.11.14

Olejek arganowy,olejek rycynowy,sawpalmetto

Szampon z keto 2-3 x w tyg w dni bez saba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Mój pierwszy wpis, ale podzielę się moimi preferencjami, bo może komuś przyda się ta informacja.

Miałem robioną mezoporację bezigłową (kompletna strata pieniędzy) ale w klinice dowiedziałem się o szamponie który nie został tutaj wymieniony a mi bardzo odpowiada.

DAVINES ENERGIZING. Szampon przeciw wypadaniu włosów. Ma bardzo fajny zapach (eukaliptusowy. fajny dla mnie, bo pamiętam ze komuś z grona moich znajomych zupełnie nie odpowiadał. Wiec to kwesta indywidualna, ale mi odpowiada bardzo). Co najważniejsze moim zdaniem, szampon jest naturalny i nie obciąża włosów. Czy włosy po nim odrastają? Nie. Ale to tylko szampon. Czy powstrzymuje wypadanie? Wydaje mi się że coś w tym jest bo jak mi się skończył i przez kilkanaście dni myłem komercyjnym to wyraźnie gubiłem ich więcej. Teraz też mi się skończył i sytuacja się powtarza. Jedno z pewnością mogę na swoim przykładzie stwierdzić, po umyciu czuje się że włosy są odświeżone. Trochę trudno dostępny. Można go kupić w wybranych salonach. W moim mieście nie spotkałem nigdzie. Ale w internecie można go znaleźć bez problemu. No i w tej klinice gdzie miałem robiony zabieg. Nie podaję żadnego adresu bo nie chce robić nikomu reklamy. Kosztuje 80-90 zł/. Mi wystarcza na długo bo mam mało włosów:( i krótkie. I jeszcze jedno. Myję włosy codziennie. Czasami 2x dziennie.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myję jednym z szamponów ruskiej firmy Agafi. Stosuję także serum na porost tej samej firmy. Kupuję w sklepie ekologicznym, choć oczywiście można i przez neta.

Tutaj przykład http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=51493 (ja mam inny, mniejszy i tańszy / ogólnie jest kilka odmian z różnymi składnikami).


Wew:

- Dut 0,5 mg co 4 dzień

Zew:

- Olej lniany / arganowy

- dermaroller 0,5 mm

dodatki / suplementy:

- Biotyna 5 mg dziennie

- cynk 10 mg dziennie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że temat dawno nie odświeżany, a szamponów, które z nazwy są organiczne jest na rynku cała masa i to w różnych kategoriach cenowych. Jako zwolennik teorii, że nie wszystko co względnie tanie jest złe, zainteresowałem się tymi dwoma:

https://www.yves-rocher.pl/ekologiczny_ ... =2#reviews

https://biosklep.com.pl/pl/p/Szampon-do ... -Shop/5466

Oba mają dobre opinie, ale na składach słabo się znam.

Czy warto się nimi interesować i ewentualnie którym ? A może ktoś poleci coś innego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.11.2021 o 09:54, berna napisał:

Badania 

Mi wypadają przy anemii 

Biorę żelazo witaminy i trochę jest lepiej.

 

I jak, wyniki badan sie poprawiły? Kiedyś czytałem o przypadku jednej laski? która miała anemie ale mimo stosowania żelaza i witamin z grupy B nie było poprawy. Pomogło jej używanie laktoferyny.

Ja już tyle różnych specyfików stosowałem, że przestały mi się mieścić w szafce, u mnie laktoferyna tez nie pomogła jakby ktoś pomyślał, że ją tu reklamuje, :D tak mi się tylko przypomniała a propos anemii.

Edytowane przez xmass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem ten problem. Mezoterapia poprawiła stan, ale poszłam do lekarza. Przyczyną był stan chorobowy. Zmieniłam dietę i nie używałam szamponów z chemią. Polecam Barbercompany https://barbercompany.pl/wlosy/stylizacja-wlosow/puder-do-wlosow/ (kosmetyki wykonane z naturalnych produktów, kontrolowane dermatologicznie, nie zawierają szkodliwych substancji takich jak parabeny czy siarczany).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.12.2021 o 14:35, Grzegorz641 napisał:

Może nie jest to organiczny ale fajna wersja nizoralu bez alkoholu parabanow itp 

Gdzie kupujesz ten nizoral?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Hairnotic napisał:

Gdzie kupujesz ten nizoral?

ja widzialem go w Rossmanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Caraos napisał:

ja widzialem go w Rossmanie :)

Myślałem, że ten nizoral ma w składzie ketokonazol. To jest po prostu zwykły delikatny szampon bez keto. Wiem, że są dostępne szmpony z keto bardziej delikatne niż nizoral, ale to tylko zagranicą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...