free web hit counter Skocz do zawartości
duzy1712

teraz zadnie do rozwiązania dla stałych bywalców siłowni

Rekomendowane odpowiedzi

cieakwi mnie czy ktos kiedykolwiek zaobserwowal identyczne zjawisko jak ja, a mianowicie

wiekszość moich znajomych po wzięci przedtreningówki odczuwała mrowienie na plecach bądź innych częściach ciała bądź miała czerwone plamy gdzieś tam nigdy na głowie (niekt z nich nie łysiał i nie łyieje do tej pory). Ja zawsze po wzięciu przedtreningówki odczuwałem mrowienie (szczypanie) dokładnie na przodzie głowy dokładnie tam gdzie praktycznie wyłysiałem mam zakola i przerzedzony mocno ten smieszny przesmyk na przodzie. Jak dokopałem się do jakichkolowiek informacji to jedynie znalazlem ze beta alanina niby przyłącza się do receptorów i wywołuje takie wrażenie, z kolei zbyt duze dawki niacyny moga wywoałać również mrowienie bądź czerwone plamy. Ostatnio kupilłem napalm FA cała puche i widze ze ewidentnie robi mi się czerwona skóra w miescach gdzie keidys maiłem włosy a teraz juz nie mam, a ten czerwony ślad występuje wzduż lini włosów które zostały. Z biegiem czasu coraz bardziej dociera do mnie ze przez odzywki tak sie szybko pozbylem wlosów, ale nie było żadnych ciekawych i konkretnych abdań jak zaczynałem ćwiczyć 8 lat temu, powoli dochodza do tego ze kreatyna podnosi poziom DHT niby o 50% przy czym to tylko i wyłącznie przy efekcie łądowania (20g na dobe) a ja nigdy takich dawek nie brałem, co wiecej lykałem fina ktory powienien to blokaowac. Moze jakie inne cholerstwo z tych super składów ma wpływ na łysienie w tych miescach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak swego czasu brałem S.A.W. to też miałem wrażenie że wszy jakieś podłapałem ale zwiększonego wypadania nie zauważyłem ale mogło ono nastąpić po dłuższym czasie - wtedy tłumaczyłem to sobie wiosną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ojjj, myślę,że toja utrata włosów może nie mieć wiele wspólnego z odżywkami, są tzw. pompy ,zawierające nadtlenek azotu które powodują pompe mięśniową czyli lepszy dopływ krwi do mięsni i przez to ich czasowy efekt pump, gdzieś czytałem że nadtlenek azotu właśnie jest korzystny dla mieszków ale już nie pamiętam dokładnie gdzie, tez czułem mrowienie ,takie igiełki na głowie ,pojawiały sie także plamy czaerowne na klatce i szyi, jednak myślę ,że na włosy to raczej wpływu wiekszego nie ma


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez sobie tlumaczylem kiedys ze tlenek azotu fajny jest bo rozszerza naczynia wieicej telenu itd, no ale mowie zawsze swedzenie ewidentnie w miejscach gdzie lysialem i duzo wlosow starcielm, a teraz te rumience na glowie wzdluz linii wlosow ktora zostala troche mnie zdziwily - nigdzie indziej nie mialem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jadłem po 3 miarki SAW'a i nie czułem żadnego mrowienia, plam też nie widziałem, za to widziałem tylko sztangę lub partnera na treningu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A stosujecie kreatynę ?

Ja po tym jak dowiedziałem się, że rzekomo podwyższa DHT ze łzami w oczach zaprzestałem

Kilka miesięcy temu wróciłem do mocnych treningów i aż jestem zdziwiony z rezulatów (pozytywnie) - bo wcześniej to stosowałem ją cyklicznie i nie wyobrażałem sobie ćwiczeń bez krety.


Proscar 1mg, Keto, Biotyna, Cynk, MSM.

Loxon 5% porzucony po 8 miesiącach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...