free web hit counter Skocz do zawartości
ja1922

ja1922 kuracja

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki chce wrócić do minoxidilu po ok 1,5 -2 lat przerwy z prostej przyczyny latanoprost na mnie nie działa a potrzebuje stymulatora ,chce ruszyć z ofensywą do minoxa bedzie RU 58841,AHK-CU ora ASC-j9 ,od duta sie narazie powstrzymuje (trzeba mieć asy w rękawach) finasteryd bede brał dalej.Uwazacie ze to dobry pomysł wracać do minoxidilu ,efektów jakiś spcjalnych nie było stosowałem z 1,5 roku,ale według badań AHK-CU ma troszke lepsze działanie stymulujące od minoxidilu 2%,a ja mysle ze znacznie wzmocni działanie minoxa-dlatego chce spróbować jeszcze raz.No i tak ,wstaje rano na umytą głowe aplikować w kolejności pierwsze RU 58841 CZY MINOXA ?Na wieczór Minoxidil i AHK-CU w jakiej kolejności oraz jak z odstępami czasowymi? Po minoxie miałem również lekkie linienie dlatego wstrzymam sie narazie z ASC-j9 bo według waszych opini (powstrzymuje wypadanie włosów znacznie) a przeciez po linieniu od minoxa odrastają włosy dlatego nie chce blokować tego linienia ASC-j9 ,ile linienie po minoxidilu moze trwać 2 miesiące ,3 miesiące? Po tym czasie mysle dodać ASC-j9 ,pozatym zbliżają sie wakacje i podróż w kilka miejsc (nie chce paradować z zółtą głową wsród znajomych).Wszelkie porady mile widziane .Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie nie ma sensu żebyś czekał z użyciem ASC-J9. To że nie ma linienia wcale nie oznacza że coś jest nie tak. Niektórzy mają świetne efekty, a linienie ich nie dotyka

 

Co do tego jak stosować, to musiałbyś jeszcze odpowiedzieć na pytania na jaki obszar chcesz stosować, minoxa, AHK, ASC oraz RU58841. Jeśli RU na taki sam obszar jak minoxa to widzę Twoją kurację w następującej kolejności:

 

1.Rano po myciu głowy: AHK, minox (pianka - widzałem na amazonie piankę kirkland, która jest tańsza od rogaine)

 

2.Wieczorem: RU wymieszane z minoxem, ASC w kremie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ale chodzi mi o to ze ja po minoxidilu jakieś tam linienie miałem ,a z tego co wiem to jeśli ma sie linienie to zminiaturyzowany włos wypada i w jego miejsce wyrasta silniejszy(tyle w teorii)zależy mi by rano włosy były świeże NRF cream jest troche gęsty i włosy juz tak dobrze nie wyglądają wiec wolał bym RU+Minox w piance rano ,co do ASC-j9 to wlasnie nie wiem czy czekac az przejde linienie i dopiero te mocniejsze włosy wspomagać asc-j9 ,czy poprostu blokować linienie ASC-J9 Wiekszość ludzi na zachodzie dodawała chyba ASC juz do minoxa którego stosowali troche czasu.Rano stosował bym pianke by włosy były świeze nie posklejane to priorytet ,wieczorem bedzie kirkland w płynie,jak różnica cenowo wychodzi ROGAINE A KIRKLAND W PIANCE?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pianka kirkland jest tańsza, nie pamiętam o ile, sprawdź sobie

 

Czyli zamierzasz AHK stosować w kremie? napisałem że rano bo myślałem ze w standardowym pojeździe będziesz stosował, a krem NRF z ASC na noc i rano zmywał szamponem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w kremie NRF AHK-CU w stężeniu 5% mam zamiar stosować ,a jakieś inne pomysły? w standardowych roztworach alkoholowych bede starał sie stosować RU i kirkland minoxidil na noc-alkohol strasznie wysusza skóre nie jest to zbyt dobre-wiekszy łojotok powoduje.Do kuracji dołącze również Retin A żel 0,025% i pytanie ile razy w tygodniu go stosować?Przyznam szczerze ze kuracja zrobiła sie troche kłopotliwa ze względu na mase specyfików,dlatego staram sie ją ułozyc by nie przeszkadzała i zabierała jak najmniej czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest sporo osób, które po przerwie z minoxem wracają do niego i nadal super działa także myślę, że możesz spróbować. Skoro latanoprost na Ciebie nie działa to bimatoprost pewnie też wiele by nie zdziałał. Więc pozostaje Ci z porządnych stymulatorów minox lub może ten neosh101, ale lepiej na razie poczekać z tym drugim na efekty tej grupy co teraz go sprowadzają. Jeśli zdecydujesz się na minox to zdecydowanie stosuj wzmocnioną wersję, bo podobno jest naprawdę duża różnica.


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też się przychylam ku temu żebyś na wieczór zrobił sobie z kirklanda atomowy minox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, że asa jakiegoś trzeba sobie zatrzymać w rękawie na koniec i też tak zamierzam;) Jeżeli chodzi o Twoją kurację, to będziesz miał ją podobną do mnie, także napiszę Ci co i w jakiej kolejności stosuje i jestem z tego zadowolony, także może skorzystasz z tego:)

Rano dermaroller- minox po 30 min nizoral krem(będę stosował CB jak już dojdzie zamiast nizoralu) wieczorem około 19- RU-po 30-60 min AHK w kremie, natomiast na noc, a chodzę późno spać,bo tak średnio 1-2 w nocy krem z ASC na obszar nw 4-5:)

Oczywiście jeżeli chcesz możesz spróbować ASC zmieszać z minoxem , ale z tego co wiem stosują go w 2% minoxie, bo większe stężenie może powodować spore uboki...


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego wychodzi z założenia że dut jest asem w rękawie według mnie RU58841 jest silniejszym środkiem aniżeli dutasteryd a z tego względu że blokuje w skórze głowy nie tylko DHT ale także testosteron przed przyczepieniem się do mieszka włosowego, który również jest odpowiedzialny za łysienie, to nie jest tak że zatrzymacie AR5 typu I i II praktycznie w 100% i przez to kompletnie powstrzymacie łysienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mówię teraz tego z doświadczenia, opieram się na zasadzie działania i badaniach. Jeśli Twoje receptory są podatne na androgeny(testosteron i jego metabolity) to dutasteryd dużo nie pomoże, mimo że zastopuje konwersję testosteronu do DHT, to włosy i tak będą wypadać przez sam testosteron (który jest ok 3x "słabszy" od DHT)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie potrzebuje dobrego stymulatora tu jest obecnie najwiekszy problem włosy dzieki kuracji mi juz tak nie wypadaja ,potrzeba jest dobrego dopalacza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce przygotować minoxidil atomowy posiadam MSM - http://www.dailyvita.com/kirkland-signa ... p-202.html .Ile tabsów wsypać do minoxa 60ml? mozecie polecić dobrą arganine oraz capsaicyne ,bo czytałem ze mieli kiedys problemy z wymieszaniem w minoxie .Przyrzadzic według tego przepisu?

60ml minoxidil 5%

3g MSM (Methylsulphonylmethane)

3g Arginine (L-arginine)

3ml Pure Cap (capsaicin)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy do minoxidilu dodac kapsacyine czy piperyne?/Co myslicie o dodaniu jeszcze l -cysteiny i adynozyny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ziom juz cos jak w odstepach czasowych stosować RU z minoxidilem w piance ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwiekszam dawke AHK-Cu do 8% w DMI +PG ,czyli siła ok 10 %- jesliby stosowac samo PG.Jak cos ciekawego sie bedzie działo to na pewno napisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...